• GoHome Professional
namješten barem 90 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten barem 90 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten barem 90 m2

  • Za upit "namješten barem 90 m2" pronađeno 1 192 nekretnina - prosječna cijena 1.926 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 100000 KM
    • do 120000 KM (prosječna cijena)
    • do 150000 KM
    • do 1200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parket
    • 3.sprat
    • lift
    • zadnji sprat
    • useljiva
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Stup, 216.990 KM, 90,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.01.2019.,

www.indomio.ba

Stan na Stupu , u novoizgradjenim zgradama koji se nalazi na drugom spratu i potpuno je namješten veoma kvalitetnim i moderno dizajniranim namještajem. Stan sadrzi : tri spavace sobe , dva kupatila, dva balkona, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Pozicija stana je odlična ,....

 
 
 
  Kuća, BRATUNAC, 86.000 KM, 90,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

prodaje se kuca u dobrm stanju orzavna i na dobrom i mirnom mjestu... Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Kuća, KARANOVAC, 42.000 KM, 90,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.09.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću, prošle godine zamenjena pvc stolarija, renovirano kupatilo, kuhinja. Imaju 2 spavaće sobe, trpezarija, dnevna soba i kupatilo. Uz kuću ima garaža, šupa i letnja kuhinja iza bašta. Jedan dulum zemlje. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Struja Namješten Nedavno adaptiran....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten barem 90 m2'
320.000 KM
484.969 KM
400.000 KM
  Stan, BRČKO, 351.000 KM, 90,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.09.2025.,

www.indomio.ba

Luksuzno namješten troiposoban stan površine 90 m2 na II spratu kvalitetne nove gradnje u strogom centru grada u Kvadar zgradi. Stan se sastoji od dnevnog boravka koji ima izlaz na prostranu terasu koja je zastakljena, trpezarije, uvučene kuhinje, ostave, dvije spavaće sobe, dva hodnika....

 
 
 
  Kuća, LJUBUŠKI, 130.000 KM, 90,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća vrlo kvalitetno rađena 2001.god.Udaljena 6 km od centra grada selo Otok(ulaz iz Proboja- Gavran benzinska).Prvi kat odma useljiv(stariji namjestaj) dnevni boravak sa kuhinjom,spavaća soba,kupatilo(novo) ,ostava i hodnik.Voda gradski priključak a ima i unutarnja čatrnja sa hidroforom....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 370.000 KM, 90,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

ZA VIŠE INFORMACIJA POGLEDAJTE NA LINKU: http://novidom.ba/offer/prodaje-se-kuca-nova-cetvrt-bihac/767 Prodaje se kuća u bihaćkom naselju Nova četvrt građena u tri stambene etaže, kompletno završena i useljiva. Prvi sprat se sastoji od velikog dnevnog boravka i kupatila. Prvi sprat....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 187.000 KM, 90,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se komforan trosoban stan površine 90 m2 na odličnoj lokaciji u ulici Simeuna Đaka. Stan je u potpunosti renoviran, smješten na trećem spratu u zgradi starije gradnje (bez lifta). Strukturu stana čine dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, hodnik, degažaman, toalet, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, KOBILJAČA, 810.000 KM, 90,00 m2 cca 9000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se uknjizena vikendica sa 1615 m okućnice u elitnom vikendaškom naselju.Puno zelenila uz cvrkut ptica,idealno mjesto za odmor i kreaciju. Zemljište je uglavnom ravnog terena, dokumentacija uredna i ukjižena. Zemljište je uglavnom ravno, posjeduje vlastiti bunar,a dokumentacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 360.000 KM, 90,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je u strogom centru Sarajeva kod centralne banke, svi papiri cisti, idealan je i za poslovni prostor Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Stan, KOBILJAČA, 810.000 KM, 90,00 m2 cca 9000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na izuzetnoj lijepoj lokaciji koja je poznata kao vikendaško naselje prodaje se uknjižena vikendica koja je u Z.K. uknjižena kao stambeni objekat. Okućnica od 1615 m2 je uglavnom ravnog terena na kojem se nalazi bunar. Za mlade i starije ljude idilično mjesto za odmor i rekreaciju....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI ŠAMAC, 48.000 KM, 90,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Namještena kuća u blizini Sara marketa na glavnoj cesti za Orašje . Blizina škole,vrtića,amblante,banke. Ima ljetna kuhinja, gataza i velika pupa.Miran dio. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Internet....

 
 
 
  Kuća, BRNJIK, 39.500 KM, 90,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća 9x10 : garaža ispod cijele kuće (bez pregradnih zidova, samo nosivi stubovi); sprat: hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, spavaća i dnevna soba; visoko potkrovlje, nezavršeno (bez pregradnih zidova); zemljišta 31.312 m2 sa šljivikom od 200 stabala. Dogovor na telefon 066/690-916....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Blažuj, 115.000 KM, 90,00 m2 cca 1280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se nova vikendija unaselju Resnik .Sa odlicnim pogledom locirana na 1600 m2 kultivisanog zemljista (vocke, trava) u prizemlju dnevni boravak,banja i ogromna tersasa a na spratu 2 spavace sobe.Uz kucu jeljetnikovac sa velikim kaminim i prostrom zasjedenjem .Ravan prilaz sve....

 
 
 
  Kuća, KUPRES, 120.000 KM, 90,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, VIŠEGRAD, 110.000 KM, 90,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u centru grada. Renovirana je. Sastoji se iz dva odvojena apartmana. Poseduje plac za gradnju jos jednog stanbenog objekta Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine sa ponosom predstavlja Marigona Sun & Snow apartmane u izgradnji za prodaju na najboljoj lokacij u neposrednoj blizini „Sportsko-poslovnog centra Trnovo” Sa ponosom vam predstavljamo Marigona Snow zgradu i 31 apartman za prodaju, Apartmani za sva....

 
 
 
  Stan, BRČKO, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.09.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, NADIOCI, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem povoljno vikendicu-imanje u Nadiocima kod Selišta, opština Vitez. Kuća je 6,5x7,5, prizemlje i sprat sa neograničenom mogučnošću dogradnje. Izgrađena odlična velika terasa 6x4 m ispred kuće sa pogledom na zalazak sunca. Velika garaža. Asfalt, struja, voda, telefon, kablovska,....

 
 
 
  Kuća, ŠIPOVO, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaja kuće sa okućnicom i pomoćnim objektima Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine sa ponosom predstavlja Marigona Sun & Snow apartmane za prodaju na najboljoj lokacij u neposrednoj blizini „Sportsko-poslovnog centra Trnovo” Sa ponosom vam predstavljamo Marigona Snow zgradu za prodaju, Apartmani za sva godišnja doba. Vraćamo....

 
 
 
  Kuća, RADASLIJE, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.07.2021.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM KUĆU U GLAMOCU 90 M2 I PLAC 3 DULUMA.KUCA SE NALAZI UZ GLAVNI PUT NA ULAZ U GRAD.STRUJA ,GRADSKA VODA I VLASTITI BUNAR.CIJENA 40 000 KM TELEFON,065829309 MOZE I VIBER Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, IVANICA, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa dvoristem na vikend naselju Ivanica, sa pogledom na more, 7km od centra Dubrovnika i 25km od medjunarodnog aerodroma Cilipi. Povrsina kuce u osnovi je 90m2 i posjeduje dva sprata (ostaje mogucnost nadogradnje jos jednog sprata ili visokog potkrovlja). Dvoriste je....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan u zgradi Lamela površine P= 90 m2 + 2 balkona ukupne površine 12,5 m2 Stan je smješten na 19. spratu (od ukupno 25), dvostrano orijentisan sjever-istok, prozračan i svijetao, sa spektakularnim pogledom na rijeku Bosnu, Kamberovića polje i grad. Visoka spratnost....

 
 
 
  Stan, SOKOLAC, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju Vikendica kompletno namjestena , sa pogledom na rijeku Plivu, na putu Pljeva/Gerzovo/Baraci. Povrsine cc90m2 i okucnica cc2000m2, na placu mogucnost gradnje jos dvije vikendice slicne velicine postojecoj. Vikendica ima ukupno 3 spavace sobe, unutrasnje stepeniste,dnevni....

 
 
 
  Stan, BIHAĆ, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Uredjena vikendica, sa vanjskom natkrivenom terasom, velikim kaminom od kamena sa pecarom. Parcela na kojoj je vikendica lezi u kanjonu Une na lokaciji Salihovca (Cazin Srbljani). Parcela gleda na Unu, a udaljena je od Une nekih 100 m. Parcela je ogradjena kamenim zidom i cempresima.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.07.2022.,

www.nekretnine.ba

NAJFREKVENTNIJA LOKACIJA U BIHAĆUMAGISTRALNI PUTU BIHAĆ - CAZIN, ULICA JABLANSKA STAMBENI PROSTOR NAMJEŠTEN, ODMAH USELJIV POSLOVNI PROSTOR IDEALAN ZA SVE POSLOVNE RADNJE (BIZNIS)SA SVIM POTREBNIM PAPIRIMA I DOZVOLAMA PORED KUĆE POSLOVNA ČVRSTA HALA VELIČINE (15X6) 90 M2 ČISTOG PROSTORA....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

HITNO mijenjam kuću za stan u centru Bihaća. Kuća je dimenzija 9x11, a nalazi u užem centru grada. Kuća se sastoji od : prizemlja (garaža 9x4 i ostava 9x4) sprat (veranda, hodnik, kupatilo, kuhinja i tri sobe) potkrovlje nije dovršeno a dimenzije su 8x9 Uređena i ograđena okućnica....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOKOLAC, 119.600 KM, 92,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem imanje na Ravnoj Romaniji sa kućom p+1, 92m2, kuća ima ugtrađeno centralno grijanje, 2 kupatila.Adaptacija izvršena 2013 godine. Poseban objekat je garaža 25m2, drvarnik i kolibica. Plac sadrži cca2000m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 208.000 KM, 92,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat u novoj gradnji površine 92 m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 90 m2 na placu 438m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, trpezarije, kuhine, spavaće sobe,kupatila, hodnika, ostave i stubišta za sprat. sprat kuće nije završen.....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Centar, 496.000 KM, 92,00 m2 cca 5390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2024.,

www.realitica.com

U Čekaluša čikmi, par koraka od čuvenog restorana “Četiri sobe gospođe Safije“, nalazi se ovaj ljepotan. Na trećem je spratu odlično održavane austrougarske zgrade, potpuno renoviran i namješten. Dakle, budući vlasnici trebaju doslovno samo useliti.Stan se po zk izvatku prostire na....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 85.200 KM, 92,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Najava prodaje četverosobnog stana u jednoj vrlo posebnoj zgradi u Istočnom Sarajevu, Ulica Spasovdanska! Sprat 2, trostrana orijentacija, veliki balkon duž čitavog stana, kupatilo, wc, tri spavaće sobe, alarm, etažno električno grijanje, alaram, blindo vrata, vanjske žaluzine, komarnici,....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, 100.000 KM, 92,00 m2 cca 1090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.01.2022.,

www.nekretnine.ba

Vikend objekt, novogradnja Nekretnina posjeduje Struja Namješten Novogradnja Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, Na upit, 91,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se višenamjenski poslovni prostor u ulici Jovana Bijelića 2 u naselju Breka. Prostor je u odličnom funkcionalnom stanju za obavljanje više vrsta djelatnosti (npr. ordinacija zbog blizine bolnice Koševo, predstavništva firmi, advokatskih ureda i sl.) Ulaskom u prostor sa lijeve....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 675.000 KM, 93,00 m2 cca 7260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten apartman površine 93 m2, na III spratu, sa dostupnim parking mjestom. Apartman se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpzarijom koji imaju izlaz na terasu sa pogledom na planinu, dvije spavaće sobe, dva kupatila i hodnika. Opremljen je drvenom stolarijom sa roletnama,....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 692.400 KM, 93,00 m2 cca 7450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.02.2024.,

www.realitica.com

Namješten apartman površine 93 m2, na III spratu, sa dostupnim parking mjestom. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SREBRENICA, 45.000 KM, 93,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je komplet opremljen i uslovan za zivot i stanovanje.Kontak watsaap, viber ili email Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 198.000 KM, 93,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2025.,

www.indomio.ba

Stambeno poslovni objekat spratnost pr+spr+pot površine 93 m2, gradilište površine 77 m2 i gradilište površine 88 m2 na placu od 500 m2. Prizemlje se sastoji od garaže, poslovnog prostora, i jednosobnog stana u čijem je sastavu dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.000 KM, 93,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski četverosoban stan u Istočnom Sarajevu, ulica Dabrobosanska. Stan koji se nalazi na 1.spratu zgrade sa liftom u svojoj povšini od 93.34m2 se sastoji od ulaznog hodnika, hodnika, dnevnog boravka, dva....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 140.000 KM, 93,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, SOKOLAC, Na upit, 92,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju Ravna Romanija Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, Na upit, 92,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca preko hotela Marriott bivsi hotel Ruza Kuca je stara gradnja, potrebno je unutarnje renoviranje.. kuca posjeduje 92 m2 plus tavan - potkrovlje cca70m2 gdje se moze napraviti lijepa soba za boravak. Kuca je idealna za stanovanje ali posebno i za izdavanje s obzirom....