• GoHome Professional
namješten barem 90 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • namješten barem 90 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten barem 90 m2

  • Za upit "namješten barem 90 m2" pronađeno 1 195 nekretnina - prosječna cijena 1.926 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 100000 KM
    • do 120000 KM (prosječna cijena)
    • do 150000 KM
    • do 1200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • kvalitetan
    • prizemlje
    • luksuzan
    • 2.sprat
    • komforan
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, MOSTAR, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan je renoviran 2014 god i opremljen je novim namjestajem , koji je uracunat u cijenu. Stan se prodaje zbog nekoristenja. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, BRATUNAC, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Bratuncu 120m2, 18 ari, kucnog placa, namestena odmah, useljiva, cena po dogovoru, Radojko 0038756411618 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Ostava .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2025.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuca u bijeljini . Kuca se nalazi na mnogo lijepom I mirnom mjestu grade . Novogradnja. Nalazi se uz sami put tako da ima prilaz sa svih strana. Sve ostale informacije na tel. 065/161-459 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Telefonski priključak Namješten Novogradnja....

 
 
 
  Kuća, VAREŠ MAJDAN, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća zemlja šuma i okučnica Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, KREŠEVO, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.09.2025.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina uključuje kuću površine 120 m², građenu 1988. godine, sa tri etaže (od kojih je gornji sprat djelimično neuređen). Kuća se nalazi na impresivnoj parceli veličine cca 2.500 m² uz rijeku Unu i Park prirode Una i sa direktnim vlastitim izlazom na magistralni put Novi Grad....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu prizemnu kuću u srcu Sarajeva Prodaje se prizemna kuća smještena u srcu Sarajeva u naselju Bistrik ul. Bjelavica. Površina nekretnine iznosi 120 m2 a koja je sagrađena na parceli od 460m2. Kuća se....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, Na upit, 85,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2023.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo namješten četverosoban stan površine 85m2, koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta, predsoblja i balkona. Dvostrano je orjentisan zbog čega je izuzetno svijetao....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 85,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Uređen lokal na otoci sa komplet inventarom na prodaju. Moguće preuređenje u klasičan poslovni prostor. Prednost - visoki strop koji omogućava povećanje prostora u vidu još jednog sprata. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 85,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Najbolji pogled na Palama Unikatna vila u centru Pala Vila jednog arhitekte, izgradjena 70-tih, svega 100m od opštine Pale, ovaj objekat je rađen po savremenim standardima u alpskom stilu, sa maksimalnim konforom i neprevaziđenim pogledom na grad. Podijeljena je na 3 etaže sa 30m²....

 
 
 
  Poslovni prostor, TREBINJE, Na upit, 85,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Strogi centar, fasada na zgradi renovirana, wc i kupatilo odvojeni, tri spavace sobe, dn. boravak, trpezarija i kuhinja. Stan je nedavno renoviran. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 85,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vrlo atraktivan namjesten i adaptiran stan u jako mirnom i ugodnom naselju stan se nalazi u prizemlju,na dva sprata sa balkonom i velikom bastom koja posjeduje kucicu za kucnog ljubimca,stanu je dostupno sve ambulanta,trgovine,bolnica,javni gradski precoz,parking pred zgradom,za....

 
 
 
  Kuća, TREBINJE, Na upit, 85,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
 
-25%

Promjena cijene sa 390.000 KM na 292.500 KM dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BRČKO, 292.500 KM, 122,00 m2 cca 2400 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 390.000 KM
04.03.2026 - 292.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.01.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća Pr+1S+Pot, površine 122 m2 u osnovi, sa okućnicom površine 904 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa ostavom, trpezarije, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od četiri spavaće sobe,....

 
 
 
 
-25%

Promjena cijene sa 400.000 KM na 300.000 KM dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BRČKO, 300.000 KM, 122,00 m2 cca 2460 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 400.000 KM
04.03.2026 - 300.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Namještena dupleks kuća Pr+1S+Pot, površine 122 m2 u osnovi, sa okućnicom površine 904 m2. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Baščaršija, Na upit, 121,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Sarajevu u Starom Gradu, povrsine 121m2. Iz kuhinje gleda Trebevic i na Begovu dzamiju, a s druge strane, tj. iz dnevnog boravka gleda na Staru pravoslavnu crkvu. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, Lauš 1, 350.000 KM, 123,00 m2 cca 2850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.12.2023.,

www.indomio.ba

Izdvajamo za vas - Kuća u mirnoj i tihoj ulici. Odlična lokacija u tihom stambenom dijelu a u isto vrijeme blizina centra grada, osnovne škole i ostalih sadržaja. Kuća je je gradjena u dupleksu kao samostojeca. Izuzetno kvaliteteno građena i opremljena. Osnovni podaci: Vrsta oglasa:....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 441.600 KM, 123,00 m2 cca 3590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.07.2024.,

www.realitica.com

Na prodaju je ekskluzivan namješten stan površine 123m2, smješten na drugom spratu modernog stambeno-poslovnog objekta sa liftom, u samom centru grada. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 430.500 KM, 123,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.07.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju je ekskluzivan namješten stan površine 123m2, smješten na drugom spratu modernog stambeno-poslovnog objekta sa liftom, u samom centru grada. Ovaj prostrani stan nudi predivan pogled na bulevar i savršen je za one koji traže udoban i luksuzan životni prostor. Stan se sastoji....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI NOVI, Na upit, 122,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi pored puta Novi Grad - Bihac, u vikend naselju Gornji Rakani, 10 km od Novog Grada. Dvori�te sa jedne strane izlazi na magistralni put, a sa druge na rijeku Unu. Odmah useljiva. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, Na upit, 122,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2025.,

www.nekretnine.ba

NA PRODAJU: Kuća 122 m2, na 434 m2 zemlje. Cijena: 199 990 KM Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, Na upit, 122,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kompletno namještena kuća 122 m2, strukture P + M na lokaciji: Jablan - Trn - Laktaši Za sve dodatne informacije, upite i termin za razgledanje, javite se na sledeći broj: 066/878-555 Marko Kuća se nalazi na mirnoj i idiličnoj lokaciji nepunih 3 km od nadvožnjaka što vodi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 617.500 KM, 124,00 m2 cca 4980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje stan u novogradnji na extra lokaciji Stan se nalazi u novom stambenom objektu u naselju Baščaršija, 2 minuta od sebilja. Stan je na drugom spratu stambene zgrade površine 123,5 m2. Stan je po strukturi petosoban, kompletno je opremljen novim namještajem i opremom....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 289.000 KM, 124,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća spratnosti Pr+1 Spr+Pot 124m2 u osnovi na placu od 844 m2 i pomoćna zgrada na sprat površine 41 m2 u osnovi. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće sobe, hodnika,kupatila, Wc-a, stubišta za sprat. Sprat se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, BROD, 297.500 KM, 124,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se kompletno namještena porodična kuća u mirnom naselju Broduša, površine 124 m2 u osnovi, na ograđenom placu od 844 m2. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja, sa ukupno oko 400 m2 korisnog prostora. Uz kuću dolazi i pomoćna zgrada od 41 m2 u osnovi, sa garažom,....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 140.000 KM, 125,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem obiteljsku kuću u Omarskoj od 125 m2. Zemljipte 7000m2. U prizemlju se nalazi kuhinja sa trpzarijom, kupaonica, spavaća soba i terasa. Na 1 katu se nalaze 3 spavace sobe, kupaonica i terasa. Pored kuce je dvorišni objekt sa garažom, ljetnom kuhinjom, ostavom i pecarom. Kuća....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 93.000 KM, 125,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2021.,

asoglas.com

U poznatom dijelu nacionalnog parka Una u blizini Kulen Vakufa prodaje se posjed sa Novoizgrađenom kućom. Kuća je u potpunosti namještena i odmah useljiva sa razvedenim centralnim grijanjem i ugrađenim klima uređajem u prizemlju koji ima mogućnost zagrijavanja i hlađenja prostorija.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 474.119 KM, 125,00 m2 cca 3790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2025.,

www.indomio.ba

U Bakarevićevoj ulici, u zgradi iz najboljeg perioda sarajevske gradnje, prodajemo komfornu porodičnu nekretninu od 124, 76 uknjiženih kvadrata. Riječ je o vrlo uspješnoj poslijeratnoj novogradnji na čistoj i kvalitetnoj zgradici iz socijalističkog perioda. Stoga je stan u odličnom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, Na upit, 124,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV .

 
 
 
  Kuća, DONJA ZIMĆA, 130.000 KM, 126,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodaje se kuca u donjoj zimci kod visokog.kuca je na sprat dimenzija 7x9,kuca je u potpunosti opremljena sa dva stana useljivo odmah.grijanje je centralno,voda,struja kanalizacija telefon i internet.kuca ima dva prilaza,zemljiste je 840 kvadrata a u tome je skladiste(poslovni prostor)....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 650.000 KM, 126,00 m2 cca 5160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stambena kuca na ilidzi naselje Pejton povrsine 126 m2 na sprat Dvoriste velicine 285m2 Uz kucu Se nalazi i jedan poseban Stan Sa odvojenim ulazom Kuca posjeduje garaza, mjesto za parkiranje i poslovni prostor u sklopu kuce Centralno grijanje /Gas Nalazi Se u mirnom dijelu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 315.000 KM, 126,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Hajdemo u planine evo prilike za fantastičnom nekretninom za kupovinu u ponudi Rentala. Riječ je o dvoetažnom apartmanu na našoj ljepotici Bjelašnici. Smješten je na petom i šestom spratu zgrade s liftom i skijašnicom izgrađene 2006. godine. Stan je dizajnerski dotjeran i namješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 170.000 KM, 84,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan povrsine 84 m2, na Slatini u ulici Albina Herljevica br.14. Stan je potpuno renoviran a cine ga: hodnih,wc,ostava,kuhinja,trpezarija,dnevna soba,balkon,spavaca soba,predsoblje,kupatilo,soba i sauna, opremljeni modernom bijelom tehnikom i namjestajem Amif trade,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 184.800 KM, 84,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.07.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban stan površine 84 m2 u kvalitetnoj novoj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, ostave, dva hodnika, dva kupatila i tavanske prostorije površine 55 m2 koja nije u kvadraturi stana. Opremljen....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 320.000 KM, 84,00 m2 cca 3810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Trosoban namjesten stan sa dva parking mjesta u centru grada. Stan se nalazi na prvom spratu u samom centru grada površine 84m2 i prodaje se sa kompletnim namjestajem. Sastoji se od prostrnog dnevnog boravka sa trpezarijom i uvucenom kuhinjom, terasom koja je naknadno dogradjena i....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 328.300 KM, 84,00 m2 cca 3910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2025.,

www.realitica.com

Trosoban namjesten stan sa dva parking mjesta u centru grada. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 390.000 KM, 84,00 m2 cca 4640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine sa ponosom predstavlja apartmane za prodaju na najboljoj lokacij u neposrednoj blizini „Sportsko-poslovnog centra Trnovo”. Apartmani koji vam predstavljamo se nalaze na 3. i 4. spratu naših zgrada projektovane površine 84m2 i sastoje se od dvije....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 695.800 KM, 84,00 m2 cca 8280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 84 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarije sa izlazom na ustakljen balkon, degažmana, dvije spavaće sobe, kupatila i toaleta. Vanjska stolarija je ALU, unutrašnja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 421.900 KM, 84,00 m2 cca 5020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja namješten vrhunski trosoban stan u Sarajevo Toweru Trosoban stan površine 83.50m2, na 24 spratu Sarajevo Towera na izuzetno atraktivnoj lokaciji u ulici Kolodvorska, naselje Malta, općina Novo Sarajevo. Stan se....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 189.600 KM, 84,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.07.2024.,

www.realitica.com

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 695.800 KM, 84,00 m2 cca 8280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Velešići u ulici Muhameda Ef. Pandže. Stan je površine 84 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLATINA, 170.000 KM, 84,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan površine 84 m2, na Slatini u ulici Albina Herljevića br.14. Stan je potpuno renoviran a čine ga: hodnih,wc,ostava,kuhinja,trpezarija,dnevna soba,balkon,spavaća soba,predsoblje,kupatilo,soba i sauna, opremljeni modernom bijelom tehnikom i namještajem Amif trade,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 193.200 KM, 84,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju nov,neuseljen trosoban stan 84m2 plus 15m2 terase i 140m2 dvorista. Stan se nalazi u novoj zgradi do Dramar centra. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 798)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>