• GoHome Professional
namješten barem 90 m2 - GoHome tražilica za nekretnine Hrvatska
  • namješten barem 90 m2 - GoHome tražilica za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten barem 90 m2

  • Za upit "namješten barem 90 m2" pronađeno 1 195 nekretnina - prosječna cijena 1.926 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 100000 KM
    • do 120000 KM (prosječna cijena)
    • do 150000 KM
    • do 1200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 3.sprat
    • kablovska
    • novogradnja
    • ekskluzivan
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 150.000 KM, 84,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

ispod kuce poslovni prostor Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIJAŠ, 99.960 KM, 84,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 125,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 125 m2 i nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od dvije etaže i po strukturi je trosoban. Donja etaža se sastoji iz ulaznog hodnika, ogromnog dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Gornja etaža se sastoji iz....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, Na upit, 84,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Moderno i luksuzno adaptiran, nova vanjska (aluminijska i drvena) i unutarnja (puni jasen) stolarija, podovi od kamena, pločica, stakla, drveta i parketa, Spušteni stropoci sa ugrađenom led i halogenom rasvjetom, zidovi obrađeni i obojeni Caparol bojama, nova elektro instalacija,....

 
 
 
  Kuća, BRATELJEVIĆI, Na upit, 84,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikendica - kuća za odmor na putu Kladanj - Muška voda u mjestu Brateljevići u izvanrednom stanju sa zemljištem ukupne površine 951 m2, useljiva odmah. Vikendica se nalazi u manjem vikend naselju, okružena šumom i prirodnim ljepotama. Kontakt: Tel: +38761736355 Tel: +38735246780,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLATINA, Na upit, 84,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ekskluzivan trosoban stan na slatini 84m2 na top lokaciji neposredno centra i panonskih jezera. Klima, sauna, komplet kuhinja. Ul. Albina i Franje Herljevica br 14. Fixsno: 155.500,00 KM. Kontakt telefon 061/898/770,061/631/041. Email salim_ljuma@hotmail.com Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 127,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.08.2021.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo potpuno namješten, dvoetažni, vrlo lijepo uređen četverosoban stan površine 127m2. Uz namještaj, stan posjeduje i dva garažna mjesta površine po 13m2 u istom objektu. Nalazi se na četvrtom (i petom) spratu spratu stambene zgrade novije gradnje (2011) koja posjeduje lift.....

 
 
 
  Kuća, SOKOLAC, Na upit, 128,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Vikendica je u odlicnom stanju, posjeduje 4 sobe od kojih jedan veliki dnevni boravak Namjestena je, posjeduje wc, kupatilo, kamin pec, stvoreno za uzivanje ! Kuca je inace situirana u selu Drapnici, Romanija opstina Sokolac, taj kraj je poznat po netaknutoj prirodi predio je prava....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 452.910 KM, 130,00 m2 cca 3480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju je stan površine 130m² smješten na 4. spratu stambene zgrade u samom centru grada – Cernica. Zgrada nema lift, ali sama lokacija i raspored prostorija čine ovu nekretninu izuzetno funkcionalnom i atraktivnom. Stan se sastoji od: prostranog hodnika i predsoblja velikog dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 350.000 KM, 130,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

www.bhm.ba Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Internet .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem visoku prizemnicu u Banjaluci sa svim urednim papirima 1/1. Kuca je novorenovirana i namjestena. Balkon je duz citave kuce sa kojeg je predivan pogled. Gornji sprat: 2 spavace sobe sa velikim dnevnim boravkom i kuhinjom, kupatilo koje je renovirano. Sva sanitarija je nova.....

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, 129.999 KM, 130,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca na dva sprata,prvi sprat 65m2,drugi sprat 65m2 ima odvojen ulaz plus ljetnja kuhinja na sprat 60m2. ispred prve kuce je parcela od 1000m2 kroz koju ide potok, iza ljetnje kuhinje nalazi se druga parcela od 1300m2 na kojoj se nalazi supa i objekat sa strujom,vodom i dozvolom za....

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 120.000 KM, 130,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Hitno radi selidbe u inostranstvo prodajem fenomenalnu kucu (s namjestajem) u centru grada Dervente + uz prodaje kuce ide Audi Jaje besplatno za ozbiljne kupce: Kuca posjeduje: • alarmni ured • video nadzor • klima uredzaj • centralno grijanje (pelet) • podno grijanje • dvije nove....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 60.000 KM, 130,00 m2 cca 460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na sprat od 130m2, polunamjestenu. Dole veliki dnevni boravak sa kuhinjom,hodnik,ostava,kupatilo. Gore hodnik,3 sobe, iznad tavan. Pored jos jedna manja kuca sa nezavrsenim spratom u potkrovlju,u sklopu nje bunar,garaza. Pored kuce pecana,jos jedna garaza i mnogi pomocni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 680.000 KM, 130,00 m2 cca 5230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoetazni stan u centru Sarajeva. Dobar je za ulaganje za biznis, kao mali hostel, stan na dan i sl. Lokacija je 200 m od sebilja i ima sve sto je potrebno za posao. Objekat ima bastu od 37 kvadrata koja pripada objektu i garazu.Dodjite, pogledajte i mozemo se dogovoriti.....

 
 
 
  Kuća, OSTROŽAC, 170.000 KM, 130,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuča je bila komplet adaprirana god.2008 unutra+izvana(nova fasada, izolacija unutra i vani, novi krov, marmorno stepenišče itd..) , sve na novo opremito. Ima 2.nad. in na drugoj strani izpod garažu. Grijanje na drva+elek.radiatore. 100m od kuče asfalt. Kuča se nalazi na vrhu hriba....

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Namjestena kuca sa izvorom vode i potokom kroz cijelo imanje.500m od magistralnog puta M17_Sarajevo -Mostar ..1500m od ukljucenja na autoput.Mirno naselje a kuca je izdvojena od ostalih. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Namješten Parking Internet....

 
 
 
  Kuća, GROMILJAK, 325.000 KM, 130,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem lijepu uredenu kucu ugodnu za zivot na mirnoj lokaci.Kuca ima 2 Sprata,Garazu i Kotlovnicu. 1 sprat velika dnevna sa kuhinjom.1 spavaca soba,Kupatilo sa kadom i ostava.Drugi sprat 3 sobe sa balkonom i velikom tarasom.Kupatilo sa tusem.Hodnici su u mramoru i Inox ograda. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 80.000 KM, 130,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poštovani, prodajem: 1. novu namještenu kuću dvokatnicu cca 130 m² + veliki tavan 2. okućnica s voćnjakom cca 1.000 m² 3. bukova šuma 1.200 m² Kuća se nalazi u Međeđi srednjoj i odmah je useljiva. Dakle, kuća je izgrađena 2015 g. i namještena na obadva kata. Nova kupaonica, nova....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Tušanj, 100.000 KM, 130,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 130,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Početak gradnje 2009. godine. Zadnja faza (oluci i dimnjak) urađena krajem 2010. godine. Korišteni samo najkvalitetniji materijali. Vlasništvo 1/1, kompletna dokumentacija uredna, voćnjak, vlastiti prilazni put!!! Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 90.000 KM, 130,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

http://webpolaris.com/house/index.html Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 129,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude izdvaja luksuznu modernu kuću u američkom stilu sa uređenim zemljištem u mirnom dijelu i oazi naselja Ljubina, općina Ilijaš. Na prodaju je predivna, funkcionalna kuća smještena na mirnoj lokaciji. Ova kuća je novije gradnje....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stambena Kuća u privatnom vlasnistvu 1/1, SA okucnicim, garazom (18 m kvadratnih), jednosobnim stanom u dvoristu (30 m kvadratnih). Objekat SE nalazi 50 metara od Plave vode. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno....

 
 
 
  Kuća, OMANJSKA, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Usori kod Omanjske škole. Za više informacija zvati na +385917267511 Petar Barišić Pepica Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Nedavno adaptirana kuća u Ilijašu.. naselje Kamenica u blizini pravoslavne crkve i Centrotrans baze. Kuća je na dva u potpunosti opremljena sprata.. centralno grijanje.. termo fasada.. Zadnja adaptacija 2010. godine. Ima dvije garaže i dodatne objekte.. Okućnica od 580 m2 je lijepo....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Carina, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Mostaru-Carina, na adresi Pere Lažetića br.7, površine 130m2 (plus avlija),kvalitetna austrijska gradnja. U prizemlju je jednosoban stan, a na spratu dvosoban. Kuća je pogodna za stanovanje. Posjeduje 2 parkirna mjesta. Svi papiri uredni 1/1. Cijena po dogovoru.....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stambeni objekat se nalazi 50 metara öd turistickog central Plava voda. Sastoji se öd 4 sobe, ostava, hodnik, kuhinja, kupatilo. Uz objekt postoji dvorisni prostor u Koma se nalazi garaza 18m kvadratnih i zaseban stambeni objekt koji se sastoji od velikog dnevnog boravka, kuhinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

STAN 130m2 u strogom centru Sarajeva - "SUPER A ZONA" na raskrsnici ulica Kulovića - Titova preko puta Centralne Banke BiH. Stan je nedavno adaptiran sa novim instalacijama i centralnim grijanjem na plin. Postoje 2 fiksna telefonska priključka sa 2 tel. broja, kablovska tv, ADSL internet,....

 
 
 
  Kuća, VISOKO, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca u strogom centru Visokog .... s dvije okucnice i bastom ! Nekretnina posjeduje Plin Voda Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, ORAŠJE, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća prizemnica 90m2, dvorišna zgrada 50m2, lokal (caffić) 70m2 (radi već 40. god.), garaža, ostava, klimatizirano, centralno grijanje (ugalj, nafta, struja) stiropor izolacija, namješteno, blizina Interex, Maxi, nogometni stadion, okućnica 500 m2. Cijena po dogovoru Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća je sagrađena 2007 godine i ima sve riješene papire. Cijelo zemljište je veličine 6 900 metara kvadratnih. Kuća je veličine 130 metara kvadratnih, prizemlje i prvi kat. U prizemlju se nalazi kupaona, spavaća soba, kuhinja sa blagavaonom i dnevnim boravkom. Također ima izlaz na....

 
 
 
  Kuća, CAZIN, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca s 2 zasebne stambene jedinici kod bolnice Cazin. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 587.000 KM, 132,00 m2 cca 4450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.08.2025.,

www.indomio.ba

U ponudi imamo prelijepu kuću u jednom od najtraženijih bihaćkih naselja – Ceravci, Bihać. Kuća je novije gradnje 2015.godine, rađena srcem i iz dubokog džepa, što se vidi u svakom njenom detalju. Površina parcele: 651m², dok je površina kuće u tlocrtu 132m². Posjeduje građevinsku....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 315.000 KM, 83,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na dnu Odobašine ulice, odmah preko puta vrtića Šareni voz, u urednoj trokatnici čvrste gradnje prodajemo djelimično renoviran troiposoban stan. Riječ je o izuzetno šarmantnoj i svijetloj porodičnoj nekretnini. Vrata vas uvode u hodnički prostor. Lijevo je centralni dio stana, dvostrana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 59.000 KM, 83,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski četverosoban stan u Istočnom Sarajevu, ulica Zmaj Jovina. Stan koji se nalazi na trećem spratu zgrade sa liftom i pet spratova a u svojoj povšini od 83m2 se sastoji od centralnog ulaznog hodnika iz....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ciglane, 50.000 KM, 83,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 83,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem 3-soban salonski stan, u najuzem centru grada, kod BBI-centra. Stan je uknjizen, vlasnistvo 1/1 i nalazi se na drugom spratu. Zgrada ima ukupno devet stanova. Stan se sastoji od tri sobe, kuhinje sa trpezarijom i ostavom, kupatila, zasebnog WC-a, hodnika i dva balkona. Stan....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 83,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 83 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz četiri prostorije, dva kupatila i toaleta. Vanjskla stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket i keramika. Grijanje u stanu je etažno plinsko, posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 83,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Vrlo atraktivan sunčan stan, etažno plinsko grtijanje, kuhinja i tršezarija odvojene od ostalog dijela, klima kablovska. Potpuno adaptiran Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska....