• GoHome Professional
namješten barem 90 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • namješten barem 90 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten barem 90 m2

  • Za upit "namješten barem 90 m2" pronađeno 1 195 nekretnina - prosječna cijena 1.926 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 100000 KM
    • do 120000 KM (prosječna cijena)
    • do 150000 KM
    • do 1200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Rezidencijalni objekt CITY GARDEN iznad Čobanije konceptualno spaja stambeni ambijent u jedinstvenu zelenu oazu mira, s veličanstvenim panoramskim pogledom na Sarajevo. Na šest etaža je smješten 39 rezidencijalnih apartmana, površine od 40 m2 do najvećeg od 177 m2, s vanjskim i unutrašnjim....

 
 
 
  Kuća, JEGINOV LUG, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.01.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću od 100 kvadrata sa pomoćnim objektima i 10 duluma zemlje. Kuća ima dva sprata, na prvom spratu su dnevni boravak sa kuhinjom, soba i kupatilo, a na drugom spratu su dvije prostorije. Ima sve dozvole, struju, vodu. Kuća je kraj glavnog puta, 200 metara od asfalta. Zemlja....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Mostaru, na obali Neretve, ulica Kusalova br.9. Kuća je dvorišna, iz dvije cjeline. Jedna cjelina je sa podrumom i ljetnjom kuhinjom odakle se direktno izlazi na Neretvu, a posjeduje dnevnu sobu i kuhinju, terasu sa pogledom na Neretvu i kupatilo. Površina gornjeg....

 
 
 
  Kuća, VOJKOVIĆI, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu i 5 duluma zemlje u komadu u Vojkovicima. Kuca se nalazi u blizini novog drzavnog zatvora. Cijena po dogovoru. info: 064/443-8314 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, PALE, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2022.,

www.nekretnine.ba

JEDINSTVENA PONUDA! Zasigurno jedna od ljepsih nekretnina na ovom podrucju! Luksuzno imanje izdvojeno od naselja na oko pola hektara zemlje (5000 m2) sa savrseno sredjenom i jako kvalitetnom planskom savremenom kucom od 100ak m2 smjestenom u prelijepom ambijentu izdvojenog proplanka....

 
 
 
  Apartman, NEUM, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan na prvom spratu privatne kuce, sa garazom ,vrtom i velikom terasom sa predivnim pogledom na more . Na samo dvije minute hoda od hotelske plaze hotela Grand Neum i desetak minuta hoda do centra Neuma. Nalazi se na donjem putu uz more . Stan je uknjizen u katastar i zemljisne knjige,....

 
 
 
  Stan, BINJEŽEVO, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u mjestu Binježevo, kod Hadžića, pored magistralnog puta M17. Kuća je veličine 10x10, ima oko 1500 m2 okućnice, pored kuće ima srušen objekat, ali uplanjen, sa svim dozvolama za gradnju, može se sagraditi još jedna kuća. Kuća ima sve priključke osim plina. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Opis nekretnine Opis: Prodajem kucu u naselju Lipovaca! Kompletno zavrsena i namjestena,(ukljucujuci i sav namjestaj)! Kuca je gradena 2007,posjeduje kompletnu dokumentaciju! Gradena je po najnovijim standardima - Komerling stolarija, 7cm vanjska izolacija itd.itd. 53.000 EUR- Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, KAKANJ, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo kuću u naselju Bare ulica 1. maja br. 41 grad Kakanj ili mijenjamo za stan uz doplatu. Kuća je kupljena 2009 i adaptirana unutra i ispred. Imamo dva sprata po 50 kvadrata potpuno namještena, adaptirana i useljiva, dvije terase. Svaki sprat odnosno oba stana imaju po dnevni....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca i imanje adaptirani i uredjeni, fasada, kupatilo, centralno grijanje, kablovska, pomocni objekat od 66 kvadrata sa potkrovljem, susana, svinjac, kokosinjac, vocnjak, basta, vinova loza, dvoriste,garaza, njiva. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju 2 kuće, i građevinsko zemljište. Obe se nalaze u istom dvorištu uz glavni put zajedno sa građevinskim zemljištem cca 5000 m2. Prva kuća je stambene površine 100m2, radi se o useljivoj prizemnici (voda, struja, telefon) sa sa kuhinjom i trpezarijom, te 3 spavaće sobe, kupatilom,....

 
 
 
  Stan, TEŠANJ, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Vocnjak, vikendica sa prelijepim pogledom na naselje bukva i Hrvatinovice. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, KARANOVAC, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom i dodatnim zgradama.Sva zemlja je oko kuće.Nalazi se u Karanovcu prema izletištu Prenja. Nekretnina posjeduje Balkon Telefonski priključak Struja Namješten Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u centru grada, kompletno adaptirana, sa garažom i poslovnim prostorom. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Objekat sa potkrovljem je dimenzija 7,60 x 6,20 m u osnovi, bez depadansa. Dograđena je gasronjera 6x4 m bez potkrovlja. Terasa se nalazi na dograđenom dijelu. Tlocrti etaža na uvid po upitu. Zaintersirani - obavezno planirajte posjetu i pregled nekretnine za sticanje uvida u njenu....

 
 
 
  Poslovni prostor, MILOŠEVAC, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 100m2 sa placem od 1000m2 u Bosanskom Milosevcu, opština Modrica. Kuca ima uredne papire 1/1, gruntovnicu. Cijena 70000 eura. Mogucnost dogovora. Kontakt telefon: 00382 69 517 742 S postovanjem, Marko Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, SKOKOVI, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Useljiva kuća, asfaltni dostup, garaža za dva auta. Upis u ZK, bližina škole, zdr. doma, trgovina... DOGOVOR O CIJENI PO OGLEDU! Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Kuća, BREZA, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća breza 100m² Zemlja 970m² 2 sprata 3 sobe 1 Wc 1 Kupatilo 1 kuhinja 1 dnevni boravak 1 garaža 1 podrum 2 ostave Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, LJUBINJE, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća, stara gradnja, renovinrana 1980. . Dvorište, ostava, štala, čatrnja( bunar) sa dovodom vode u kuću i dvorišnu česmu, Voda, struja, kanalizacija. Bašta 1500 m2, pogodna kao obradiovo ili kao građevinsko zemljište. Povoljan položaj. Nekretnina posjeduje Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca kod Travnika (Ciglana) blizu ekonomskog fakulteta/pravnog/prometnog udaljenost 700m. Kuca je sa tri stana svaki po 100 m2 potpuno opremljena i namjestena, sa namjetajem, centralnim grijanjem itd. Kuca ima dvoriste sa prilaznim putem. Garaza 30 m2. Sva tri stana imaju zaseban....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Renovirana, namjestena i odmah useljiva kuca u odlicnom mjestu u gradu. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, VISOKO, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa zemljištem - 2100 m2 - VISOKO Prodaje se kuća sa zemljištem 2100 m2 površina parcele.Lokacija- Ulica Čajengradska 1 Visoko,centar grada 2 minute vožnje.Struja,voda,put,parking ,rasvjeta ,papiri ,sve kompletirano.Ova oaza mira i prirode nadomak grada omogućuje potpuni mir ,odmor....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 190.000 KM, 88,00 m2 cca 2160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju četvorosoban stan u centru grada površine 88m2!!! Kompletno namješten četvorosoban stan koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade u kvalitetnoj staroj zgradnji. se Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 270.000 KM, 88,00 m2 cca 3070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten troiposoban stan površine 88 m2, na I spratu. Zgrada posjeduje lift. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri sobe, hodnika, dvije terase, ostave i kupatila, Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, inverter klimom, centralnim-etažnim grijanjem,....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 277.000 KM, 88,00 m2 cca 3150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.realitica.com

Moderno namješten troiposoban stan površine 88 m2, na I spratu. Zgrada posjeduje lift. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 123.000 KM, 88,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan na četvrom spratu zgrade u Istočnom Sarajevu, ulica Stefana Nemanje. Stan površine 88m2 čine ulazni hodnik, dvije spavaće sobe, dnevni boravak s trpezarijom, tri mokra čvora, balkon. Dvostrana....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 194.900 KM, 88,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2022.,

www.realitica.com

Kompletno namješten četvorosoban stan koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade u kvalitetnoj staroj zgradnji. se Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta, prostranog hodnika i dvije terase od kojih je jedna zatvorena....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 143.000 KM, 88,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2025.,

www.indomio.ba

Kompletno namješten trosoban stan površine 88 m2 na V spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavće sobe, kupatila, Wc-a, ostave i dvije zatvorene lođe. Opremljen je PVC stolarijom, protivprovalnim ulaznim vratima,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 101,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan u Bosmalu na adresi Milana Preloga, naselje Hrasno, općina Novo Sarajevo. Stan je otvorenog koncepta te se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe od čega je jedna....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 260.000 KM, 103,00 m2 cca 2520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena etažna kuća površine 103 m2, na placu površine 465 m2. Prizemlje kuće se sastoji od predulaza, hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu koja je u staklu, i kupatila. Garaža je takođe u sklopu prizemlja i u njoj se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 349.000 KM, 103,00 m2 cca 3390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje gala trosoban stan u novogradnji iz 2009. godine u Velešićima, ulica Muhameda ef. Pandže. Zgrada je smještena na samom ulazu u naselje, te samim time udaljena 10ak minuta hoda od Marijin Dvora i strogog centra grada. Lift, garaža, veliki balkon, te niski režijski troškovi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 637.000 KM, 103,00 m2 cca 6180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 103 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na veliki balkon ( 15 m2), trpezarije takodjer sa izlazom na balkon, kuhinje, spavaće sobe i wc-a, degažmana iz kog se ide u dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 176.000 KM, 103,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Dobrinji II u aveniji Micubishi i ima pogled na dvije strane. U blizini se naleze i dzamija, pravoslavna crkva i katolicka crkva, kao i ambulanta Doma zdravlja. U blizini se nalaze i osnovna skola, gimnazija, natkrivena garaza, poslovni i maloprodajni prostori. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 103,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje poslovni objekat/restoran na Bjelašnici, naselje Milišići, neposredna blizina Babinog Dola i sela Lukomir, Opština Trnovo - kanton sarajevski. # nudimo Vam već dobro razrađen posao sa ugostiteljstvom zajedno sa kućom za odmor na najpoznatijoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 153.000 KM, 103,00 m2 cca 1490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Dobrinji II u ul. Esada Pasalica br. 9/III i ima 103 m2 i dva balkona i dva WC-a; gleda na dvije strane. U blizini se nalaze: dzamija, katolicka crkva i pravoslavna crkva, prva trolejbuska i autobuska stanica, kao i mnogi poslovni prostori i objekti (npr., prodavnice....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, Na upit, 88,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Bijeljina/ Naselje Ljeskovac, kod Sep-a, na prodaju nova prizemnica 11 x 8, plac 754 m2, namještena, odmah useljiva. Gradnja septembar-oktobar 2014. god. Oko 4 km od centra Bijeljine. Tel. 065 951 172. Uz kućni namještaj 53.000 ili ne bez namještaja 50.000 KM. Urbano, ali jako mirno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 102,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U mirnom djelu naselja Ilidza u Pejtonu pet minuta hoda od tramvaja prodaje se renoviran i uredjen namjesten dvoetazni cetverosoban stan koji ima u sklopu kupatilo, wc, balkon, terasu u basti, garazu, cetiri sobe, trpezariju kuhinju i hodnik sa zatvorenim ormarom Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 88,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski stan na Pofalićima. Stan se nalazi na 15.spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je četveroiposoban. Sastoji se iz hodnika, toaleta, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Na upit, 88,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan kompletno odaptiran i namjesten.namjestaj po mjeri. Strogi centar grada,veliki parking oko zgrade,dva lifta Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, Na upit, 88,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vikend kuću u strogom centru sportsko rekreacionog centra 'Babanovac". Kuća se nalazi u blizini skijališta Babanovac i Baby skijalište. Kuća je potpuno opremljena za boravak većeg broja osoba. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 102,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja moderan poslovni prostor od 102 m2 smješten u prizemlju zgrade koja se nalazi u ulici Skenderija, na poziciji između Skenderije i Čobanije. Poslovni prostor je 2016. godine kompletno renoviran i Rješenjem nadležne....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 409.100 KM, 104,00 m2 cca 3930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine , iz svoje bogate ponude luksuznih apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje opremljen Penthouse apartman od 104m2 na odličnoj lokacij naselja Šator i neposrednoj blizini Snježne doline Resort-a.Apartman od 104m2 sa 3 spavaće sobe,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 798)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>