-

  • Za upit "" pronađeno 13 193 nekretnina - prosječna cijena 2.595 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po cijeni
    • do 82000 KM
    • do 100000 KM (prosječna cijena)
    • do 120000 KM
    • do 1000 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • potkrovlje
    • pogodan
    • parking
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BRČKO, 277.000 KM, 107,00 m2 cca 2590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Kuća na sprat sa visokim potkrovljem površine 107m2 u osnovi, pomoćne zgrade površine 89m2, dvorište površine 391m2, ukupno placa 587m2 .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 55.800 KM, 34,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2025.,

www.realitica.com

Kompletno renoviran jednosoban stan površine 34 m2 u suterenu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, protivprovalnim ulaznim vratima, centralnim etažnim podnim grijanjem i kvalitetnom keramikom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 172.860 KM, 67,00 m2 cca 2580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2023.,

www.indomio.ba

Useljiv dvoiposoban stan u novoj gradnji uknjižene površine 67m2 na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. Opremljen je etažnim grijanjem, izlazom za klima uređaj, PVC stolarijom sa roletnama,....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 329.000 KM, 47,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 70.000 KM, 69,00 m2 cca 1010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2021.,

asoglas.com

Dvosoban stan, soliter Kolobara, V sprat. 69 m2. Super očuvano stanje nekretnine. Najkvalitetnija stara gradnja u distriktu. Balkon sa spektakularnim pogledom na grad Brčko i na Savu. 100 m od Ficibajra. Zgrada sa liftom. Grejanje na struju. Vlasnik 1/1. Cena 70.000 KM fiksno. Tel:....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 162.681 KM, 43,00 m2 cca 3780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se poslovni prostor u Novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu u naselju Šip, općina Centar, površine 43,97 m2. Sastoji se od jedne prostrane prostorije, kupatila i terase površine 41 m2 (uključena u cijenu/gratis) koja se nalazi ispred samog prostora. Nalazi se u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 85.073 KM, 83,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

Na prodaju je samostalna prizemna kuća površine 83 m² u Laktašima, naselje Jablan. Kuća se nalazi na glavnom putu i posjeduje sve priključke. Sastoji se od tri sobe, grijanje je na drva, a uz minimalnu adaptaciju odmah je useljiva. Ograđena bašta pruža dodatni prostor za odmor, vrtlarstvo....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 485.000 KM, 234,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća spratnosti sut+priz+sp površine 107 m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 127 m2 u osnovi na placu od 5.871 m2. Suteren se nalazi ispod čitave kuće u kom je smještena kotlovnica i 4 prostorije. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, jedne....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 320.000 KM, 250,00 m2 cca 1280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Kompletno namještena kuća modernog dizajna novije gradnje spratnosti Pr+1S+Pot stambene površine 250m2. Prizemlje se sastoji od jednosobnog stana koji ima dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, hodnik i kupatilo. Kompletno je namješteno prizemlje. Na spratu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, PODGORA, 155.000 KM, 42,00 m2 cca 3690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.06.2025.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo izuzetno lijepu nekretninu, manju kuću koja se koristi kao vikend objekat i ima korisnu površinu 42m2, a koja je izgrađena na parceli površine 1090m2. Uz ovu nekrentinu predmet prodaje je i susjedna parcela koja se prostire do lokalnog potoka i ima ukupnu površinu od 1275m2.....

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, Kovačići, 72.361 KM, 2042,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju plac veličine 2042m2 u banjalučkom naselju Zalužani.Konkretnija lokacija: Tunjice, dio poslije Kazneno - popravnog zatvora, takođe sa desne strane.Plac je jednim dijelom ravan i blago se spušta ka manjem potoku. Izlazi na asfaltiran put.Plac je idealan za porodičnu kuću.Ulična....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 175.000 KM, 62,00 m2 cca 2820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten trosoban stan površine 62 m2 na III spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem - Vaillant....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 143.600 KM, 69,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2025.,

www.realitica.com

Trosoban stan površine 69 m2, na IV spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, 209.000 KM, 80,00 m2 cca 2610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodaje se vikendica (p+1) površine 80m2 izgrađena na zemljišnoj parceli površine 686m2. Južno orjentisana sa pogledom na zelene površine, ova vikendica predstavlja oazu mira, idealnu za odmor i uživanja tokom svakog perioda u godini. Vikendica je izgrađena tokom 2013 godine, posjeduje....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 195.000 KM, 75,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban površine cca 75 m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog bporavka koji ima izlaz na prostranu terasu, kuhinjue sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama (stakla na prozorima su zatamnjena....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 350.000 KM, 64,00 m2 cca 5470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Stambena kuća na sprat površine 64m2 u osnovi na placu površine 550m2 i još jedan stambeni prizemni objekat koji je građen u modernom stilu. Kuća se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i hodnika, unutrašnje stubište (hrastovo) vodi na sprat koji....

 
 
 
  Zemljište, BRČKO, 90.000 KM, 14902,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.02.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju isparcelisano zemljište ukupne površine 14902 m2. Zemljište je isparcelisano: -Šuma površine 3500 m2 -Šuma površine 406 m2 -Šuma površine 965 m2 -Šuma površine 1122 m2 -Šuma površine 906 m2 -Šuma površine 722 m2 -Voćnjak površine 876 m2 -Voćnjak površine 2911 m2 -Voćnjak....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 279.000 KM, 69,00 m2 cca 4040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2025.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za prodaju trosoban stan od 69m2, smješten u prizemlju stambene zgrade u ulici Muhameda Hadžijahića na Koševskom Brdu. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba....

 
 
 
  Zemljište, KISELJAK, 170.000 KM, 8500,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Parcela od 8.500m2 na atraktivnoj lokaciji u blizini Osnovna škola, put afaltiran telefon, struja voda, u blizini dom zdravlja, granap, veleprodaja. U naselju Brestovsko Kiseljak . 1/1 .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 365.593 KM, 45,00 m2 cca 8120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine oglašava prodaju dvosobnog stana u okviru stambenog objekta Ilidža Residence, opština Ilidža, naselje Otes, u ulici Spomenik. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku A3 površine 45,55 m2 i dostupan je na 5 i 7 spratu stambene zgrade. Po strukturi....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKA GRADIŠKA, 49.000 KM, 53,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

POVOLJNO prodajemo stan od 53 m2 u centru Bos.Gradiške. Kontakt: dea.daliz@gmail.com ili +385 98 1769440 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 617.500 KM, 4750,00 m2 cca 130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se zemljište površine 4.750 m2, u ulici Blagovac, općina Vogošća, Sarajevo. Prilaz placu je asfaltiran i pored istog se nalaze svi komunalni priključci. Nalazi se na jako osunčanom dijelu naselja, te se sa istog pruža panoramskim pogled. Zemljište je blagog nagiba i osunčano....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 213.200 KM, 33,00 m2 cca 6460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 2.500.000 KM, 1470,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.06.2023.,

www.indomio.ba

Nudimo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik ovog luksuznog poslovnog prostora u samom centru Mostara! Ovaj ekskluzivni prostor proteže se na impresivnih 1470 m2 i sastoji se od dvije etaže koje su potpuno opremljene i spremne za korištenje. Na prvoj etaži ovog spektakularnog....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Koševo, 470.400 KM, 66,00 m2 cca 7130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.07.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se novorenoviran luksuzan dvosoban stan u centru Sarajeva ukupne uknjižene površine 66 m2 a u naravi 70 m2. ; Koševo .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 148.000 KM, 110,00 m2 cca 1350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Troiposoban stan površine 110m2 na I spratu u strogom centru grada! Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, ostave, kupatila, hodnika, predsoblja i balkona. Opremljen je drvenom stolarijom sa roletnama, parketima, centralnim etažnim grijanjem,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 130.000 KM, 68,00 m2 cca 1910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju prizemna kuća površine 68m2 na placu ukupne površine 1234m2. Kuća se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezraije, dvije spavaće sobe i kupatila. Sama kuća je površine 68m2, njiva 437m2, njiva 5.klase 198 m2, dvoriste 500 m2, pomoćni objekat 36 m2 što ukupno....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 102.600 KM, 46,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.09.2025.,

www.realitica.com

?? Na prodaju kuća sa potkrovljem – 46m2 u osnovi, parcela 1584m2 .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 115.500 KM, 42,00 m2 cca 2750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Novi jednoiposoban stan u centru grada sa parking prostorom. Stan se nalazi u jednoj od najatraktivnijih ulica u centru grada. Jednoiposoban stan površine 42m2 na V spratu ( zgrada ima lift) u novoj gradnji. Stan se satoji od dnevnog boravka sa izlazom na lodju i uvucenom kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 110.000 KM, 136,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvije kuće u izgradnji na placu od 4.370m2.Prva kuća je površine 92m2 u osnovi i druga kuća površine 44m2 u osnovi. Pored kuća se nalazi pomoćna zgrada površine 22m2. Kuće se nalaze pored rijeke Save. .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 16.652 KM, 724,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2019.,

www.indomio.ba

Placevi su udaljeni od SKOLE u Dragocaje 700 metara prema Gerijatriji. .

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 100.000 KM, 42,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se ruševna kuća sa zemljištem površine 1135 m2 u Bihaću u ulici Bećira Islamovića. Kuća ima građevinsku dozvolu, vodu, struju, kanalizaciju, telefon. Objekat je dimenzija 6×7 m i ima pomoćni objekat koji nema sređenu papirologiju. Iza kuće se nalazi poljoprivredno obradiva....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 530.000 KM, 99,00 m2 cca 5350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine izdvaja moderan stan sa tri spavaće sobe, baštom i dvije garaze za prodaju. Nalazi se na samo par stotina metara od srca Baščaršije u zgradama kvalitetne gradnje. Ima.površinu od 100 kvadrata plus bašta od 150 kvadrata. Nedavno renoviran i opremljen,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 98.600 KM, 58,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednoiposoban stan površine 58m2, visoko prizemlje u gradu! Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, ostave, spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, parketima, keramikom i sanitarijama. Nalazi se u gradu u blizini svih....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 75.000 KM, 33,00 m2 cca 2270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poslovni prostor od.33,10 m2 Sarajevo,Grbavica,ul.Kemala Kapetanovica br.47 Mali poslovni centar,izgraden od cvrstog materijala. Prostor izgraden u dva nivoa/prizemlje sa galerijom/ Pogodan za malu privredu,trgovinu,zanatstvo,biro,usluzne djelatnosti i dr. Razvedena infrastruktura....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 75.000 KM, 140,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Stočna farma površine 90 m2, sa pomoćnom zgradom za skladištenje hrane površine 50 m2. Kapacitet farme je od 120 do 150 komada. Farma ima sve uslove za rad, i odvodne rešetke u objektu. Skladišni prostor ima ulazna vrata visine 4 m. Objekti se nalaze na ograđenom placu površine 2.300....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 224.800 KM, 35,00 m2 cca 6420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 260.000 KM, 74,00 m2 cca 3510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2022.,

www.indomio.ba

Kuća modernog dizajna uknjižene površine 74m2 u osnovi, spratnosti Pr+Pot na placu od 1084m2. U prizemlju kuće se nalazi veliki dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, hodnik, stepenište za sprat i zatvoreni balkon. Na spratu se nalaze tri spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 212.000 KM, 145,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.08.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju odlična kuća u Bijeljini.Nalazi se na placu od 600m2 koji je lijepo uređen.Kuća je 145m2 a sastoji se od prizemlja i sprata.Prizemlje: hodnik, kupatilo,ostava,velika dnevna soba sa kuhinjom, trepezarijom i terasom.Sprat: hodnik, kupatilo,ostava, dnevna soba sa terasom,kuhinja....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 389.800 KM, 248,00 m2 cca 1570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.07.2023.,

www.realitica.com

Kuća spratnosti Pr+1 Spr+Pot 124m2 u osnovi na placu od 844 m2 i pomoćna zgrada na sprat površine 41 m2 u osnovi. .

 
 
 
  Zemljište, BRČKO, 138.654 KM, 7703,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.09.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju zemljište ukupne površine 7703 m2. Zemljište je podijeljeno na dvije parcele sljedećih površina: Zemljišna parcela površine 4843 m2 - Potočari Zemljišna parcela površine 2860 m2 - Čađavac Pristupni put je i asfaltni jednim dijelom kao i makadamski. Postoji mogućnost parcelisanja.....

 
 
 
  Zemljište, LAKTAŠI, 26.000 KM, 506,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2019.,

www.indomio.ba

PLAC od 506 m2, PLAC je prvi do asvalta, cijena 26 000 KM. PLAC je udaljenu 20 metara od Kafe bara ALABAMA u Laktasima. .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 673-714 (od ukupno 813)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>