• GoHome Professional
170 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 170 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 170 m2

  • Za upit "170 m2" pronađeno 447 nekretnina - prosječna cijena 1.869 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 95000 KM
    • do 110000 KM (prosječna cijena)
    • do 140000 KM
    • do 1100 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.sprat
    • roh-bau
    • terasa
    • lift
    • atraktivno
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 265.000 KM, 170,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.indomio.ba

New Group iz svoje ponude za prodaju izdvaja prekrasnu novu kuću u naselju Mrakovo-Ilijaš-Kanton Sarajevo. Površine: kuća 170m2, zemljište: 500m2, vrt: 15m2. Kuća se sastoji iz 2 etaže, koje su spojene unutarnjim stepeništem. Objekat se može koristiti kao 2 odvojena stana, ili jedna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREBRENIK, 2.380.000 KM, 170,00 m2 cca 14000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem devastiranu kuću sa okućnicom u Tinji, opština Srebrenik.Kuća se nalazi u brdu, na 3 km od železničke stanice. Okućnica 2 duluma, voćnjak, bunar.Kuća se sastoji od prizemlja (garaža, podrum), sprat (2 sobe, velika terasa) i potkrovlja (2 sobe). Kuća nije useljiva i potrebno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 269.982 KM, 170,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje kuću u naselju Bojnik Kuća se nalazi u ulici Mihaljevska u mirnom djelu naselja izgrađena na placu od 851 m2. Površina kuće je 169,3 m2, a čine je podrum, prizemlje i potrovlje. Objekat je izgrađen kvalitetno i u potpunosti je funkcionalan bez dodatnih ulaganja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '170 m2'
799.000 KM
138.100 KM
259.500 KM
  Kuća, SARAJEVO, 570.000 KM, 170,00 m2 cca 3350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličnu kuću u Starom Gradu Opis nekretnine: Prodaje se kuća sa 2 stambene jedinice ukupne površine 170m2 u mirnom naselju na odličnoj lokaciji u Starom Gradu. Kuća se sastoji od dva zasebna ulaza, ostave i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 90.000 KM, 170,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća u naselju Alifakovac u ulici Podcarina.Kuća se nalazi u mirnom djelu naselja, a čine je prizemlje i dvije etaže ukupne površine cca 170 m2:Prizemlje čini hodnik, kupatilo, velika kuhinja sa ostavom i još jedna soba.Stepenicama se penjemo na prvu etažu gdje....

 
 
 
  Kuća, OKOLICA, 255.700 KM, 170,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Broj ugovora o posredovanju: 130-P-08.09/2023-SN ; Konjic .

 
 
 
  Kuća, NEUM, 580.000 KM, 170,00 m2 cca 3410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.03.2022.,

www.nekretnine.ba

kuca na moru preko puta Neuma u Hrvatskoj,prvi red do mora,parking,tri odvojena apartmana Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 140.000 KM, 170,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u centru Doboja (Petka Džurica 12- stari naziv ulice) površine 8x8 m2 sa svim priključcima (struja, voda itd.) Kuća ima podrum, sprat i visoko potkrovlje i tavan. Garaža se nalazi u dvorištu. Kuća je odmah useljiva, Kuća je u izvrsnom stanju, vlasništvo 1/1 Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 150.000 KM, 170,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U mirnom dijelu starog ilijasa nedavno renovirana kuca sa 2 kupatila, kuhinjom i 4 sobe. Uredjenom bastom sa sadrvanom i zapoceta garaza sa 2 parkinga. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 125.000 KM, 170,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 1/1..prozori i vrata su sa zastitnom mrezuprotiv kumaraca pistavljene. Klima je 5.5 kw.centralno je na struju 18kw Podrum vinski je ispod Garage. Kuca je izolirana sa stiroporom .Podovi su parket.Balkonske ograda su iz Aluminium. Obadva kupatila su novo uregena I nova je....

 
 
 
  Poslovni prostor, DONJA VOGOŠĆA, 125.000 KM, 170,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje kuću sa dvorištem na vrlo atraktivnoj lokaciji, u naselju Donja Vogošća, Općina Vogošća, kanton sarajevski. # Imanje se nalazi pored magistralnog puta koji povezuje Vogošću i Ilijaš. #Nalazi se na 5 km udaljenosti od centra Vogošće i 5....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 99.000 KM, 170,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

061725804 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 330.000 KM, 169,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2025.,

www.aktido.ba

Prodaje se lijepa kuća atraktivne boje i novije gradnje, sa garažom, pomoćnim objektima, uređenim dvorištem i sportskim terenom u naselju Bistarac Donji, u Lukavcu. Kanalizacija, Septička jama, Struja, Telefonska instalacija, Vodovod, Video nadzor.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 295.000 KM, 171,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se porodična kuća s garažom, smještena u mirnom naselju Buljakov Potok, općina Novi Grad, Sarajevo. Kuća se prostire na tri etaže (Pr+S+Ptk), ukupne površine u osnovi 57 m², a korisne površine 171 m², izgrađena na parceli površine 213 m². Raspored prostorija: Prizemlje: ulazni....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 600.000 KM, 171,00 m2 cca 3510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se stambeno-poslovni objekat spratnosti Pr+1S+Pk površine 171m2 u osnovi na zemljišnoj parceli od 465m2. U prizemlju se nalazi poslovni prostor sa kompletnom opremom i mašinama za obradu metala. Na spratu se nalaze dva stana. Pored objekta se nalaze i pomoćni objekti. Bitno....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 108.000 KM, 169,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2025.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRETNINE MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Nova Topola .

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 150.000 KM, 171,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SUTEREN + S1 UKUPNE STAMBENE POVRSINE 171M2 OBA SPRATA SU IDENTICNOG RASPOREDA I SASTOJI SE OD 3 SOBE, KUHINJE SA DNEVNIM BORAVKOM, OSTAVOM, HODNIKOM, WC I KUPATILO ODVOJENI, PREDULAZ, BALKON Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 70.000 KM, 169,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 266.000 KM na 237.000 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA KRUPA, 237.000 KM, 172,00 m2 cca 1380 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.02.2026 - 266.000 KM
24.04.2026 - 237.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća pored rijeke Une opština Bosanska Krupa, udaljeno svega 3 minuta od centra grada.Objekat se nalazi na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, idealnoj za ljubitelje prirode, ribolova i odmora uz rijeku. Kuća ima direktan prilaz sa obje strane kuće, sa prednje strane za automobil....

 
 
 
  Poslovno - stambena zgrada, BRČKO, 320.000 KM, 168,00 m2 cca 1910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Poslovno stambeni objekat spratnosti suteren + prizemlje površine 168 m2 u osnovi na placu površine 327 m2. Sastoji se od: - suteren površine 100 m2 u kom se nalazi kotlovnica - prizemlje u kom se nalazi restoran koji je kompleno opremljen i posluje i prodaje se sa kompletnim inventarom.....

 
 
 
  Kuća, VISOKO, 140.000 KM, 172,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2019.,

www.indomio.ba

Opis nekretnine ukratko: Lokacija: Kuće s okućnicom i pomoćnim prostorijama, i zemljište se nalaze u VISOKOM, Centar, udaljeno 800 m od zgrade Općine VISOKO, 600 m od policije, 400 m od banaka, 500 m od TC Suša i IGM, 700 m od uključenja na autoput, 500 m od osnovne škole, 500 m od....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREZOVO POLJE, 328.300 KM, 168,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.10.2023.,

www.realitica.com

Poslovno stambeni objekat spratnosti suteren + prizemlje površine 168 m2 u osnovi na placu površine 327 m2. Sastoji se od: .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 150.000 KM, 168,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dvoetažni petosoban stan na 4. spratu koji izlazi na potkrovlje. Sadrži dva kupatila, jedan VC, 2 balkona i kuhinju. Sanitarije su vrhunske (kada sa masažerom, ugradbene šolje itd.). Dnevni boravak je na sunčanoj strani. Kontakt informacije: Marko Lalović 065/578-042 Nikola Lalović....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 149.000 KM, 168,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća Pr+Pot površine 168 m2 u završnoj fazi gradnje. Kuća je smještena na parceli ukupne površine 920 m2 u naseljenom dijelu sa porodičnim stambenim objektima, na mirnoj i ugodnoj lokaciji. Sastoji se od prizemlja i sprata. U prizemlju se nalazi kuhinja sa dnevnim boravkom....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 861.600 KM, 168,00 m2 cca 5130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

U strogom centru grada, na samo 100m od Trga Krajine smješten je poslovni prostor površine 168m2. Prostor se nalazi na galerijskoj etaži novije stambeno-poslovne sedmospratnice sa dva lifta. ; Centar .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 112.000 KM, 168,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Koševskom brdu, općina Centar, ulica Maria Mikulića 26, u blizini Avaz Twist Tower-a. Kuća se sastoji od dva sprata sa odvojenim ulazima i satovima za plin i struju. Kvadratura: Kućište i stambeni objekat, dvorište: 168 m2 Kućište i stambena zgrada 57 m2 Dvorište....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 320.000 KM na 300.000 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ROMANOVCI, 300.000 KM, 168,00 m2 cca 1790 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.05.2025 - 320.000 KM
24.04.2026 - 300.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2025.,

www.realitica.com

Laktaši, Romanovci, Knežopoljska ulica. ; Romanovci .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 231.750 KM, 172,00 m2 cca 1350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2026.,

www.indomio.ba

SNIŽENO Kuća pored rijeke Une Bos. Krupa Na prodaju kuća pored rijeke Une opština Bosanska Krupa, udaljena svega 3 minute od centra grada.Objekat se nalazi na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, idealan za ljubitelje prirode, ribolova i odmora uz rijeku. Kuća ima direktan prilaz sa obje....

 
 
 
  Kuća, TREBINJE, 400.000 KM, 172,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

- Na atraktivnoj lokaciji. - Upisana u katastar nepokretnosti. - U završnoj fazi izgradnje. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 139.000 KM, 168,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2021.,

www.nekretnine.ba

GRADISKA, DUBRAVE, kuca na prodaju na atraktivnoj lokaciji uz magistralni put Gradiska-Banjaluka, 5 km do Gradiske. Velicina kuce 168 m² i nalazi se na parceli 5 117 m². Ima uredjene zidane pratece objekte i garazu. Kuca je pogodna i za lokal, ima visoki strop 286 cm i može da se....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 142.000 KM, 172,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća spratnosti P+1, bruto kvadrature cca. 170 m2 sa dvorištem na osunčanoj parceli površine 408m2 sa prelijepim panoramskim pogledom na samo 2 minute udaljenosti od Spomen parka Vraca. Do centra grada se stiže za cca 7 minuta vožnje. Naselje Gornji Kovačići, Novo Sarajevo Kuća je....

 
 
 
  Poslovni prostor, DUBICA, 120.000 KM, 172,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se višenamjenski objekat sa pratećim objektima i 1400m2 zemljišta sa upotrebnom dozvolom za rad. Objekat se nalazi u uzem centru grada , udaljen 500 m od tranzitnog puta Prijedor-Dubica-Gradiska , i 700 m od granicnog prelaza sa Hrvatskom . Prvobitna funkicja objekta je bila....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 85.000 KM, 173,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u prigradskom naselju Ulice. Dimenzije kuce su 9x9.60 metara. Namjesten je jedan sprat. Od pomocnih objekata na raspolaganju su pecenjara i susara. Kontakt telefon +387 65/654-197 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 85.000 KM, 173,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u prigradskom naselju Ulice, u okolini Zvornika. Dimenzije kuce su 9x9.60 metara. Namjesten je jedan sprat. Od pomocnih objekata na raspolaganju su pecenjara i susara. Kontakt +387 65 654 197 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 92.040 KM, 173,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine po papirima 173 m2 i nalazi se na parceli površine 293 m2. sastoji se od dvije etaže i to od prizemlja i sprata na kojima se nalaze dva fizički odvojena stana. Prizemlje se satoji iz predulaza, dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe i kuparila. Na prizemlju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 89.000 KM, 167,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate ekskluzivno prodaje kuću u centralnom dijelu grada Visoko. Kuća je izgrađena na parceli površine 586 m2 u ulici Mule Hodžića (Podvisoki) nedaleko od glavne saobraćajnice i na samo 900 m udaljenosti od cetralnog dijela grada u podnožju bosanskih piramida.....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 1.038.000 KM, 173,00 m2 cca 6000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju u Brijegu.Vlasnistvo 1/1 Uknjižena, sa svom potrebnom dokumentacijom. Priključak voda,struja,kanalizacija.Izmalterisana iznutra sa svim instalacijama. Parcela 925m2. Stambeni prostor 173m2 Terase 84m2 Godina izgradnje 2005. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 1.044.000 KM, 174,00 m2 cca 6000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.08.2025.,

www.imobilia.ba

PRODAJA RENOVIRAN STAN, STARI GRAD U BLIZINI KATEDRALE, SARAJEVO! ; Alarm Grijanje plinsko Klima Namjesteno PRODAJA RENOVIRAN STAN, STARI GRAD U BLIZINI KATEDRALE, SARAJEVO!.

 
 
 
  Kuća, IZAČIĆ, 262.064 KM, 166,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2026.,

www.indomio.ba

Kuća za odmor sa bazenom Izačić Prodaje se prostrana i funkcionalna kuća za odmor i stalni boravak sa bazenom smještena u mirnom naselju Izačić, nadomak Bihaća i graničnog prelaza sa R Hrvatskom. Kuća je idealna za porodični život sa uređenim dvorištem, bazenom i bogatim voćnjakom....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 150.000 KM, 166,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u centru Bijeljine, sa lokacijom izmedu parka i bolnice. Kuca je 121 kvm i dva poslovna objekta, 19 kvm + 26 kvm. Potrebno djelimicno renoviranje kuce. Dozvoljena gradnja porodnicne kuce sa poslovnim prostorm. Nekretnina posjeduje Voda Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 1.313.200 KM, 174,00 m2 cca 7550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Zemljište je površine 2220 m2 i na njemu se nalazi kuca na tri etaže površine 174 m2. Kuća se sastoji iz prizemlja i dva sprata, 58 m2 po spratu. Prva etaža se sastoji iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom i kupatila. Sve je kompletno renovirano prije par godina.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 420.000 KM, 174,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen poslovni prostor u Istočnom Sarajevu, ulica Hilandarska. Poslovni prostor površine trostrane orijentacije 174,3m² nalazi se na prizemlju zgrade i opremljen je kao igraonica, nudi i mogućnost bašte.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 447)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>