• GoHome Professional
 - GoHome - kuće, stanovi,zemljišta na prodaju u Hrvatskoj
  •  - GoHome - kuće, stanovi,zemljišta na prodaju u Hrvatskoj
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    -

  • Za upit "" pronađeno 13 238 nekretnina - prosječna cijena 2.601 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po cijeni
    • do 76000 KM
    • do 95000 KM (prosječna cijena)
    • do 110000 KM
    • do 950 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 667 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BRČKO, 153.900 KM, 81,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2022.,

www.realitica.com

Kompletno namještene dvije kuće sa garažom sa dva posebna ulaza i dvije kapije. .

 
 
 
  Zemljište, BRČKO, 25.000 KM, 4125,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Zemljište površine 4280m2 sa temeljom i projektom za vikendicu na jako lijepoj lokaciji. Na placu su dovedeni voda, struja i internet a ima i građevinsku dozvolu. Širina placa uz glavni put je 35 metara. Nalazi se na jako lijepoj lokaciji okružena zelenilom i drugim vikendicama. ID:2882/NL....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 113.000 KM, 54,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 53,7 m2 na III spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, dnevnog boravka,spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa troslojnim staklima i roletnama,protivprovalnim ulaznim vratima,klima....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 160.000 KM, 63,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten dvoiposoban stan površine 63 m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i zatvorenog balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem, klima uređajem, kvalitetnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 68.250 KM, 79,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Privredna zgrada na sprat 79 m2 u osnovi. Prizemlje se sastoji od dva poslovna prostora. Oba prostora su dimenzija po 9x4 sa zajedničkim sanitarnim čvorom. U prizemlju se takođe nalazi stubište za sprat. Na spratu su dvije prostorije po 32 m2, hodnik i kupatilo. U prizemlju je poslovni....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKA GRADIŠKA, 81.200 KM, 180,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2025.,

www.realitica.com

NA PRODAJU – POSLOVNI OBJEKAT 180m2 – GRADIŠKA .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, Starčevica, 420.000 KM, 325,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2025.,

www.realitica.com

Agencija za promet nekretnina Neda G prodaje ; Starčevica .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 140.000 KM, 57,00 m2 cca 2460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.07.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 57 m2, sa garažnim mjestom površine 18 m2. Sastoji se od dnevnog boravka, uvučene kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je ALU vanjskom stolarijom, klima uređajem i kvalitetnim sanitarijama. U cijenu stana ulazi....

 
 
 
  Zemljište, BRČKO, 600.000 KM, 15000,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.09.2025.,

www.indomio.ba

Zemljište površine 15.000 m2, koje je pogodno za gradnju poslovnog objekta, parcelisanje ili gradnju hale. Cijena: 40 KM/m2 Nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini raznih poslovnih objekata. ID 4093a/ZP .

 
 
 
  Zemljište, BRČKO, 10.000 KM, 500,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju dva placa površine po 500m2. Na kojim je dozvoljena gradnja stambenog prostora, postoji mogućnost i gradnje dupleksa. Placevi se prodaju pojedinačno. Cijena jednog placa iznosi 10.000,00KM .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 145.600 KM, 23,00 m2 cca 6330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 210.700 KM, 33,00 m2 cca 6390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Jahorini, svega 30 m od ski lifta, smješten je moderan planinski resort u izgradnji koji se sastoji od 6 zgrada s ukupno 360 apartmana. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 214.100 KM, 34,00 m2 cca 6300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 203.200 KM, 32,00 m2 cca 6350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Stan, BRČKO, 195.000 KM, 75,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban površine cca 75 m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog bporavka koji ima izlaz na prostranu terasu, kuhinjue sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama (stakla na prozorima su zatamnjena....

 
 
 
  Poslovni prostor, GORNJA BREZA, 400.000 KM, 850,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca novogradnja prizemlje,sprat i potkrivlje 100 m2 po jednoj etazi i Prodaje se poslovni objekat povrsine 600 m2 pogodan za sve vrste biznisa sa dozvolom za izgradnju sprata iste povrsine. Cijeli kompleks je pod video nadzorom, ogradjen zidanom ogradom.Kompleks posjeduje....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 170.000 KM, 54,00 m2 cca 3150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2026.,

www.indomio.ba

Jednoiposoban stan površine 54 m2 koji se nalazi u prizemlju kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz u dvorište koje je zagrađeno, spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 182.500 KM na 191.000 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 191.000 KM, 41,00 m2 cca 4660 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.12.2025 - 178.200 KM
20.02.2026 - 182.500 KM
29.04.2026 - 191.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - DVOSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 525.589 KM, 100,00 m2 cca 5260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

Četvorosoban stan u centru Banje Luke, površine 100 m², luksuzno opremljen, sa garažom i dva parking mjesta, dostupan je za prodaju po cijeni od 268.500 € Stan se nalazi u samom centru grada, što ga čini izuzetno atraktivnim za porodični život ili investiciju. Prostire se na 100 m²....

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 115.000 KM, 76,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2019.,

www.indomio.ba

Prodajemo kompletno namješten trosoban stan na Dobrinji 1, ulica Dabrobosanska. Površina stana je 76.08m2, a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije sobe, kupatila, toaleta, hodnika, dva balkona i ostave u prizemlju. .

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 100.000 KM, 250,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Gradačcu nedavno adaptirana i renovirana,u odličnom stanju. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 110.000 KM, 150,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Kuca u mirnom naselju u Dvorovima, 1,5km od glavnog puta, savrsena porodicna kuca za zivot ili vikendica za odmor. Velika okucnica, dvoriste travnato iza kuce s vocnjakom, kamin spoljasnji, rostilj i mala oaza mira na 20m od kuce na ulazu u sumu. S zadnje strane kuca je okruzena sumom....

 
 
 
  Kuća, TREBINJE, 120.000 KM, 152,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2020.,

asoglas.com

Prodajem kuću u Gacku korisne površine 152m2. Vlasništvo 1/1. Uredni svi papiri. Kuća posjeduje dvije stambene jedinice. Godina gradnje 2003. Centralno grijanje. Cijena po dogovoru. Kontakt telefon 066/441910 ili na mail bojanadzic81@yahoo.com .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 55.000 KM, 42,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Jednosoban stan površine 42 m2 u prizemlju koji u naravi predstavlja kuću sa dvorištem na korištenje. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Prodaje se kompletno namještena. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, kvalitetnim....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 35.000 KM, 39,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju vikendica površine 39 m2 na placu od 1980 m2. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom , spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljena je drvenom stolarijom, kvalitetnom keramikom i sanitarijama. Na placu se nalazi bunar kao i temelj od pomoćnog objekta sa podrumom. Parcela....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 52,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja višenamjenski poslovni prostor na super lokaciji u Istočnom Sarajevu Prodaje se višenamjenski poslovni prostor na adresi Stefana Nemanje broj 11,Lukavica. Poslovni prostor se nalazi na prizemlju poslovno-stambene....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 310.000 KM, 156,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu dvospratnu stambeno-poslovnu kuću sa velikim dvorištem - Hadžići Prodaje se stambeno-poslovna kuća od 156m2 stambene površine, spratnosti P+2 sa 7+ parking mjesta i zasebnom garažom na parceli ukupne....

 
 
 
  Zemljište, MOSTAR, 143.000 KM, 1100,00 m2 cca 130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2013.,

www.sivricnekretnine.com

Pogodno za poslovne zgrade,skladišta,predstavništva,vlasništvo i papiri 1/1,dostupno odmah..Zemljište kompletno uz magistrlani put,omedeno i ogradeno,te ima sve prikljucke vec na parceliU blizini "Primorka","Nuic","Kanila","Svadbeni salon Ruža" itdlokacija vrlo dobra Bišce....

 
 
 
  Zemljište, MOSTAR, 121.000 KM, 1100,00 m2 cca 110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2013.,

www.sivricnekretnine.com

vlasništvo 1/1, industrijska zona, dozvoljena gradnja,drugi red od ceste,ima ucrtan put od 4m sa vlasništvom 1/1 do parcele,pogodno za gradnju-dozvoljena(industrijska zona)-LOKACIJA EKSTRA Ortiješ.

 
 
 
  Zemljište, MOSTAR, 9.900 KM, 1100,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.03.2015.,

www.sivricnekretnine.com

zemljište na atraktivnoj lokaciji u naselju Čule kod Mostara,vlasništvo i papiri 1/1,, Čule - Kruševo.

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 69.000 KM, 61,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Poslovni prostor ukupne površine 61m2 koji se nalazi u prizemlju stambeno - poslovne zgrade u centru grada!!! Poslovni prostor se sastoji od jedne prostorije i sanitarnog čvora (površine 31m2) smještenih u prizemlju iz kojeg stepenice vode u suteren (površine 30m2) u kojem se nalaze....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 60.000 KM, 30,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namještena, kompletno renovirana, garsonjera korisne površine 30 m2( u papirima 20m2). Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom koja ima izlaz na prostranu terasu, hodnika koji takođe ima izlaz na terasu i kupatila. Opremljena je PVCstolarijom sa roletnama, Inverter klimom za....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 295.000 KM, 75,00 m2 cca 3930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan, površine 75,42 m², pozicioniran na VP stambene zgrade sa III sprata, u ulici Rudi Alvađa, naselje Dobrinja C5, općina Novi Grad, Sarajevo. Predmetna sastoji se od: ulaznog hodnika, toaleta, kupatila, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, ostave i kuhinje sa....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 100.000 KM, 84,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Stambeno poslovna zgrada površine 84 m2 u osnovi, sa pomoćnim zgradama površina 17 m2, 11 m2 i 35 m2, na placu površine 541 m2. Prizemlje kuće se sastoji od poslovnog prostora, jedne prostorije i sanitarog čvora. Unutrašnje stepenište vodi na sprat koji ima raspored dvosobnog stana.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 130.000 KM, 50,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednoiposoban stan površine 50 m2, na III spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem i centralnim etažnim grijanjem. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 109.000 KM, 62,00 m2 cca 1760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvoiposoban stan površine 62 m2, na IV spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je kvalitetnim sanitarijama i namještajem. Grijanje je inverter klima uređaj. Posjeduje parking mjesto....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 50.000 KM, 33,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena garsonjera površine cca 33.5 m2, na II spratu novije gradnje. Sastoji se od jedne prostorije, hodnika i kupatila. Opremljena je Velux krovnim prozorima, klima uređajem, i kvalitetnim sanitarijama. Grijanje je na struju. Stan se prodaje sa kompletnim namještajem i električnim....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 115.000 KM, 116,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.04.2025.,

www.indomio.ba

Kuća Pr+1s površine 58 m2 u osnovi, na placu površine 809 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na terasu, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
  Poslovni prostor, HRASNICA, 3.988.100 KM, 2355,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja poslovnu višenamjensku zgradu površine 2.355 m2 na placu od 6.600 m2 na odličnoj lokacij u Hrasnici, općina Ilidža, industriijska zona Hrasnica. ; Hrasnica .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 75.000 KM, 75,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.01.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena prizemna kuća sa tavanom površine 75 m2, sa okućnicom površine 5270 m2. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Opremljena je drvenom stolarijom (unutrašnjom i vanjskom) a grijanje je na drva ili na struju (grijalice).....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 214.300 KM, 37,00 m2 cca 5790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.01.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana na Jahorii najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 160.000 KM, 80,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju poslovni prostor površine 80 M2 po cijeni 1950 km/ M2. Nalazi se u blizini zelene pijace. Sve sređeno i papiri uredni. .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 826)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>