• GoHome Professional
do 140 m2 što jeftinije - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 140 m2 što jeftinije - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 što jeftinije

  • Za upit "do 140 m2 što jeftinije" pronađeno 7 731 nekretnina - prosječna cijena 3.272 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 160000 KM
    • do 200000 KM (prosječna cijena)
    • do 240000 KM
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, ZVORNIK, 49.000 KM, 56,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća ima sprat i prizemlje. Sprat je nešto bolje uređen: ima hodnik, tri spavaće sobe od kojih je jedna prvobitno uređena da bude kuhinja, kao i kupatilo i wc posebno odvojene. Prizemlje ima veliku nišu, prostor za kuhinju, špajz i wc. Na placu se nalazi još jedna stara kamena kuća,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 49.000 KM, 55,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje dvosoban stan u blizini Britanske ambasade na Grbavici, ulica Grbavička, općina Novo Sarajevo. Stan je smješten na idealnom prvom spratu stambene jedinice koja se sastoji od ukupno 11 spratova i posjeduje lifta. Po strukturi je dvosoban stan uknjižene....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKA GRADIŠKA, 49.000 KM, 53,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

POVOLJNO prodajemo stan od 53 m2 u centru Bos.Gradiške. Kontakt: dea.daliz@gmail.com ili +385 98 1769440 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 49.000 KM, 43,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Sarajevo, iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 43m2+galerija u sklopu ApartHotela Vučko. Apartman od 43m2 sa jednom spavaćom, prostranim dnevnim boravkom sa trpezarijom i kuhinjom i galerijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRAVNIK, 49.000 KM, 39,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovni prostor u TravnikuProstor se nalazi na samom ulazu u grad u zanatskom centru Zenjak.Radi se o prostoru sa sadržajima koji su potrebni za jedan kancelarijski prostor koji se može koristiti kao uredi preduzeća, razna predstavništva, izložbeni prostor, prodajni prostor....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.000 KM, 39,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namješten, dvosoban apartman površine 39,78 m2 na četvrtom spratu novoizgrađenog aparthotela “Phoenix”, koji se nalazi u sklopu Poslovno-sportskog centra Bjelašnica. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika kupatila, zatim dnevnog boravka sa kuhinjom i spavaće sobe. Uz apartman....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 49.000 KM, 38,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana u sklopu planine Jahorine najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" S ponosom vam predstavljamo arhitektonsku cjelinu u srcu planine Jahorine . Apartmanski objekat zajedno sa....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 49.000 KM, 37,00 m2 cca 1320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.03.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se stan na panjevini u gradu Mostaru, udaljen od grada svega 10 minuta pješice. Stan je djelomično renoviran i prodaje se sa stvarima u stanu ,namještajem. Vlasništvo i papiri su 1/1. useljivo odmah u stan.Pogled na grad sa balkona koji je okrenut ka zapadu. Nova struja u....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.000 KM, 29,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednosoban stan na prvom spratu, ulica Kasindolskog bataljona. Površinu 29m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja s trpezarijom i jedna soba. Orijentacija je Istok. Stan je djelimično adaptiran, vanjska stolarija....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 51.200 KM na 49.100 KM dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, 49.100 KM, 42,00 m2 cca 1170 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.12.2025 - 51.200 KM
22.12.2025 - 56.300 KM
11.02.2026 - 51.200 KM
01.05.2026 - 49.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Kola. Prodaje se jednosoban stan ukupne površine 42 m2 na I spratu stambeno poslovnog objekta. ; Kola .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 49.500 KM, 100,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Opis: Prodajem kucu, raj na zemlji! Zadnja kuca u sokaku sa velikim vocnjakom(80 stabla vocki+ 40 stabla grozdja. Kuca na dva sprata, stepenice u kuci i van kuce. Drugi sprat: 3 spavace sobe i kupatilo Prizemno: 1 spavaca soba, 1 kupatilo, boravak kuhinja i trepezarija u sklopu (otvoren....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 49.900 KM, 48,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem povoljno dvosoban namjesten stan u ulici Cvijete Zuzorić 24/3, Srpska Varoš. Stan je veličine 48 m2.nije potrebna nikakva adaptacija- useljiv. Posjeduje dnevnu sobu sa odvojenom nišom, spavaću i dječiju sobu. Grijanje - mermerne ploče, klima uređaj, balkon zatvoren eloksiranom....

 
 
 
  Poslovni prostor, CRKVICE, 49.900 KM, 43,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan je na atraktivnoj lokaciji, potrebno je renoviranje i moguce je prosirenje na terasu. mob> 062379779 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 49.900 KM, 34,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Super ponuda!!Centar Grada!! Nov Stan na prvom spratu u novoizgradenoj modernoj zgradi u Sanskom Mostu.Mirna lokacija ,A u Centru Grada.Stan je komplet namjesten novim namjestajem,a moze i bez namjestaja.Ispod stana smjestena je trgovina,u blizini sportska dvorana,poslovni centar....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.950 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja fantastičan trosoban stan u Velešićima, ulica Isaka Samokovlije, općina Novo Sarajevo. Komforan i jako svijetao stan novije gradnje površine 65 m2 se nalazi na 6.spratu od ukupnih 7 spratova u zgradi sa liftom....

 
 
 
  Kuća, NOVO NASELJE, 50.000 KM, 120,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća je obnovljena tj.izgrađena ponovo 1999.god. jer je u ratu srušena. od strane humanitarne organizacije je urađena po najvišim standardima na atraktivnoj lokaciji malo predgrađe gdje se ima pristup svim potrebnim lokacijama u DubiciU kući se nalazio podstanar koji kuću nije....

 
 
 
  Kuća, NOVI TRAVNIK, 50.000 KM, 120,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću pokrivenu u Novom Travniku, Novo Naselje, 10x10m, plac 460m2, garaža uz kuću, stubište zasebno, mogućnost uređenja poslovnog prostora. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Kanalizacija Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 50.000 KM, 120,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Jedinstvena i vrlo rijetka prilika. Rental vam nudi polovicu dupleks kuće u centru grada. Smještena u ulici Avde Jabučice, odmah iznad Vojne bolnice, sa malom bašticom i pogledom na grad. Dovoljno izdignuta da vas skloni od buke i prašine, a dovoljno blizu da pješke sletite do SCC-a....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 50.000 KM, 113,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Centar grada, zona A, 83m2 do pješačke ulice, 30m2 može kancelarijski prostor, 2 ulaza, sa ulice i kroz hol zgrade, armstrong plafon, 4 tel. linije, ADSL internet, mokri čvor, ALU bravarija, Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Internet....

 
 
 
  Kuća, KALESIJA, 50.000 KM, 110,00 m2 cca 460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi na magistralnom putu Živinice-Kalesija,u naselju donje vukovije, dimenzija 11x10 na parceli veličine 936m2. Kuća posjeduje papire 1/1, i nije potpuno završena Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Kuća, TEŠANJ, 50.000 KM, 110,00 m2 cca 460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća je sa zemljom koja se može isparcelisati. Poseduje sve papire i priključke. Zemlja se prodaje i odvojeno. Detaljnija cena je po dogovoru. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 50.000 KM, 104,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sve info na broj 062 741 069 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Kuća, SIMIN HAN, 50.000 KM, 100,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem devastiranu kucu sa okucnicom od 4duluma zemlje. Kucase nalazi pored magistralnog puta Tuzla-Zvornik . Papiri uredni! Vise informacija na broj telefona 060/396-00-37 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Podrum .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 50.000 KM, 100,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

INFORMACIJE: Kuća se nalazi na parceli od 350 kvadratnih metara. Sama kuća zauzima 100 kvadratnih metara, ima dva sprata (svaki sprat 100 kvadratnih metara), sa podrumom, kotlovnicom i garažom. 6 soba, plus kuhinje i trpezarije na svakom spratu. Iza kuće se nalazi bašta od 100 kvadratnih....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 50.000 KM, 100,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća (100 m2) i imanje u Nožičkom, opština Srbac. Domaćinstvo sa 60 duluma zemlje u komadu. Asfalt do kuće, trofazna struja, gradski vodovod, bunar u dvorištu. Sve informacije na telefon: +381603329980 i +38766428755. Nekretnina posjeduje Voda Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ciglane, 50.000 KM, 83,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 50.000 KM, 81,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.09.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Plac površine 543 m2 sa građevinskom dozvolom sa temeljom dimenzija 9x9 na kome se nalazila prizemna kuća sa potkrovljem . Kuća je bila useljena i imala sve priključke: voda, struja, telefon. Odličan je za izgradnju porodične kuće. Nalazi se na jako lijepoj lokaciji u naselju Rijeke.....

 
 
 
  Kuća, STIJENA, 50.000 KM, 80,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca sa okucnicom pored magistralnog puta Cazin-Bosanska Krupa, naselje Bajrici. Kuca posjeduje sve prikljucke i urednu dokumentaciju, te je odmah useljiva, sa lijepo uredjenim i asfaltiranim dvoristem od 500m2 i kapijom. Zemljiste je pogodno za izgradnju poslovnih objekata,....

 
 
 
  Kuća, PODLUGOVI, 50.000 KM, 80,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U centru Podlugova prodaje se imanje, 2000 kvadratnih metara zemlje, kuća i pomoćni objekti. Imanje ima prilaz sa tri strane. Vlasništvo 1/1. Kuća ima podrum, sprat sa dnevnom sobom, kuhinjom, spavaćom sobom i kupatilom, a potkrovlje ima dvije sobe i ostavu. Pored gradske vode kuća....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 50.000 KM, 80,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

stan u strogom centru, blizu vijecne vatre. nedavno u potpunosti renoviran. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 

www.nekretnine.ba

Prodaje se jako lijep stan od 80m2 u samom centru Sarajeva.Nalazi se u ulici Ferhadija i smjesten je na prvom spratu zgrade austrougarse gradnje.Prije par godina je promjenjena stara stolarija i zamjenjena sa visokokvalitetnim drvenim prozorima koji se savrseno uklapaju u ovaj tip....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bistrik, 50.000 KM, 79,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Lokacija stana - Općina Stari grad kod Pivare. Stan 79m2, V sprat sa liftom, troiposoban, sa dva hodnika, kuhinjom, trpezarijom, wc i kupatilom sa wc, balkonom, podrumom i parking mjestom ispred zgrade. Stan orjentiran istok-zapad-jug. Plinsko grijanje. Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 50.000 KM, 79,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Prostran trosoban namješten stan površine 79 m2 na 16. spratu nebodera u ulici Nerkeza Smailagića, naselje Alipašino Polje B faza. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, dječije sobe, kupatila i prostranog ustakljenog....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 50.000 KM, 70,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoopremljena vikendica, 15min. udaljena od Sarajeva,svi priključci u funkciji, papiri uredni, prizemlje 42m2 + potkrovlje 30m2 + garaza + velika terasa i balkon i okolnog dvorišta 500m2 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, TEŠANJ, 50.000 KM, 70,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi na odlicnoj lokaciji pored asfaltnog puta, udaljena dva kilometra od centra grada! kuca 1/1 Moguca zamjena za kucu ili stan u Teslisu! Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SREBRENICA, 50.000 KM, 68,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan u dobrom stanju Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 50.000 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Objekat izgrađen u 2 etaže, prizemlje i sprat. Prizemlje čine dnevna soba, kuhinja i kupatilo. Sprat 2 sobe i ustakljena terasa okrenuta sunčanoj strani - može se koristiti kao manja soba. Poseduje veliki tavan. Lamperija većinski u kući - očuvana, održavana. Nadmorska visina 1300....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 50.000 KM, 64,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje dvoiposoban stan na prelijepoj lokaciji u Starom gradu, tik uz Vijećnicu. Riječ je o trokatnici okruženoj zelenilom i tišinom u ulici Mustajpašin Mejdan. Lokacija sama po sebi predstavlja turističku atrakciju budući da ste u samom srcu šehera, a lagana šetnja kulturno-historijskom....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 50.000 KM, 64,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

RE/MAX, najveća svjetska agencija za promet nekretnina prodaje kuću u Nemili. Kuća se nalazi na površini od 64 m2, i ista je starije gradnje, ali je uslovna i samim tim odmah useljiva. Nalazi se na parceli od 585 m2, i takođe posjeduje pristupni put direktno. Prizemnica je, i ima....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 50.000 KM, 63,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca prizemnica sa podrumom (stara gradnja), ima ZK ulozak. Na lijepoj poziciji, pogled na grad. Veliko dvoriste sa bastom i vocnjakom. Urbanistickim planom predvidjena je izgradnja i pomocnog objekta (garaza). Nalazi se u mirnom naselju, slijepa ulica sa gradskom rasvjetom. Kuca....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 50.000 KM, 62,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Seosko imanje na kojem se nalazi kuća površine površine 62m2 u osnovi, poslovna zgrada u privredi 88m2, dvorište površine 500m2, njive površine 931m2, ukupno placa površine 1581m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i verande u prizemlju a na spratu....

 
 
 
  Poslovni prostor, MRKONJIĆ GRAD, 50.000 KM, 62,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u Mrkonjic Gradu, naselje Brkić Bašta. Stan ima 62.5 kvadrata. Nalazi se na 4. spratu u zgradi bez lifta. Struktura stana čine 2 spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom i manjim dnevnim boravkom, kupatilo, hodnik i ostavna prostorija (špajiz) i jedan balkon na koji se....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 812)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>