• GoHome Professional
do 140 m2 što jeftinije - GoHome - nekretnine na prodaju u Hrvatskoj
  • do 140 m2 što jeftinije - GoHome - nekretnine na prodaju u Hrvatskoj
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 što jeftinije

  • Za upit "do 140 m2 što jeftinije" pronađeno 7 731 nekretnina - prosječna cijena 3.272 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 160000 KM
    • do 200000 KM (prosječna cijena)
    • do 240000 KM
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, MAGLAJ, 60.000 KM, 73,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u centru Maglaja na trecem spratu. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 60.000 KM, 72,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju dvosobnog stana u kondominijumskom tipu naselja na lokaciji Poljine, općina Centar. Stambeni kompleks zatvorenog tipa je smješten na 700 metara nadmorske visine, ograđen i pokriven video nadzorom, sa visokim stepenom....

 
 
 
  Kuća, KONJIC, 60.000 KM, 72,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata .

 
 
 
  Kuća, GORAŽDE, 60.000 KM, 70,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

500m od centra iza bingo centra ul bolnička pogodno ZA NOVOGRADNJU UKNJZENO GRADJEVINSKI PAPIRI UREDNI ILI ZA ADAPTACIJU TEL 00381646656196 LJILJANA KOMLENOVIĆ Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, DERVENTA, 60.000 KM, 69,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju poslovni prostor u prizemlju zgrade Milenijum. Prostor je površine 69m2, a okrenut je ka sajmištu sa pogledom na Ukrinu. Pogodan je za bilo koju djelatnost, a trenutno je u prostoru kompletan inventar za ugostiteljstvo. Prostor se prodaje sa kompletnim inventarom. Cijena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 60.000 KM, 64,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan na prodaju u centru Sanskog Mosta. Kompletno renoviran ,povrsine 64 m2. Cijena 60000 km Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRČEVINE, 60.000 KM, 64,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi preko puta Binga. Stolarija u stanu je izmjenjena. Papiri od stana su 1/1. Stan posjeduje parking mjesto, podrum i šupu za drva. Broj telefona: 062583365 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, KULINA, 60.000 KM, 64,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan,posjeduje 2 balkona i ostavu...1 sprat Nekretnina posjeduje Balkon Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 60.000 KM, 63,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U stanu zamijenjena stolarija PVC Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Blindirana vrata Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 60.000 KM, 61,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban apartman trostrane orijentacije u novogradnji manje samostojeće zgrade na Jahorini, naselje Šator. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini Snježna Dolina staze i šestosjeda. Apartman pozicioniran na....

 
 
 
  Kuća, ŽEPČE, 60.000 KM, 60,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

prodaja stambeno poslovna kuca kod gradske dzamije u zepcu Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAJCE, 60.000 KM, 60,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan je na zadnjem spratu,nedavno mijenjan krov sa izolacijom. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Klima Podrum .

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 60.000 KM, 60,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na 1 spratu kuce , zaseban ulaz, 60m2. 2/3 celokupnog gazdinstva, basta, garaza. Stan se sastoji od zasebnog ulaza , kuhinje, 2 sobe i kupatila i terasom. Vlasnik uknjizeno Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 60.000 KM, 60,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem seosko imanje u Rogoljima, udaljeno svega 2.6 km od Nove Topole. Cijena je 60 hiljada km, za ostale informacije zvati na 066126022 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, MAGLAJ, 60.000 KM, 60,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

- renoviran stan sa terasom - prvi sprat u zgradi sa malo stanara - ugradjeni venecijaneri - parket - veoma novi namjestaj takodje na povoljnu prodaju Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 60.000 KM, 60,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem seosko imanje u Rogoljima, udaljeno samo 2.6 km od Nove Topole koja nudi mnoge sadržaje: ambulanta, apoteke, škola, vrtići, policijska stanica, pošta, marketi, cvjećare, kafići, benzinske pumpe, banke, itd. Imanje čine: Odmah useljiva kuća od 60 m², zidana od sitne cigle....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 60.000 KM, 59,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan na odličnoj lokaciji u Centru preko puta restorana "Avlija", ulica Avde Sumbula, Općina Centar. Nekretnina je smještena na visokom prizemlju zgrade starije gradnje. Uknjižena površina je 59 m2, dok je stvarno....

 
 
 
  Poslovni prostor, VITEZ, 60.000 KM, 59,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan u Vitezu. Stan je renoviran ( u kupatilu su promijenjene i cijevi). Stan ima protuprovalna vrata; kablovska TV. Ispred zgrade je veliki besplatni parking i veliko dječje igralište. Blizina škole i obdaništa. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREBRENICA, 60.000 KM, 58,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo 2-soban stan u centru Srebrenice. Stan je nedavno adaptiran. Kupatilo novo (tuš kabina), zidovi obnovljeni, cijevi obnovljene, parket novi. Stan ima balkon, veliki dnevni boravak, spavaču sobu, kupatilo, ostavu. Vrlo prijatan i svijetao stan primjeran za porodicu ili par.....

 
 
 
  Kuća, VIŠEGRAD, 60.000 KM, 56,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2019.,

www.indomio.ba

Kuća sa placom u neposrednoj blizini centra grada. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIJAŠ, 60.000 KM, 56,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u centru Ilijasa, odma uz zgradu Opstine. Stan je ukupne povrsine 56 m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade u ulici 126 Ilijaske brigade br 4 ( u blizini bolnice, poste ) . Stan se sastoji od dvije posebne sobe, zatim kuhinja , balkon, hodnjik, kupatilo, ostava/spajz,....

 
 
 
  Apartman, VLASENICA, 60.000 KM, 55,00 m2 cca 1090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan u ulici Romanijska 18, Vlasenica, površine 55 m². Stan se sastoji od prostranog hodnika, kuhinje, kupatila, odvojenog WC-a, dnevne sobe, spavaće sobe, terase i podruma. Tlocrt stana dostupan je među priloženim slikama. Stan se nalazi u blizini zimskog centra....

 
 
 
  Apartman, MODRIČA, 60.000 KM, 50,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u strogom centru, preko puta Gradske kafane na PRVOM spratu ispod banke hypo alpe adria. Sastoji se od terase,hodnika, dnevni boravak,velika trpezarija, kupatilo i spavaca soba. Kompletno renoviran, sa novom instalacijom struje i novim cjevima za vodu, novi parket od....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 60.000 KM, 49,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Useljiv i kompletno namješten dvosoban stan površine 49,12m2 na IV spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatila i hodnika. Opremljen je centralnim-etažnim grijanjem, klima uređajem, kvalitetnim parketima, keramikom i....

 
 
 
  Apartman, KOTOR, 60.000 KM, 49,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u Starom Gradu u Kotoru. Površine je 49 m2. Na IV je spratu dok se iznad nalazi tavan, pogodan za proširenje stambenog prostora. Cijena po dogovoru. Telefon za informacije: +382 (0)69 046 031 Kontakt: Ivica Sajt: http://apartment-kotor.webs.com Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, KONJIC, 60.000 KM, 48,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca spremna za useljene! - Kuca i okucnica 3000m2 - Svoja privatna voda plus gradska - Telefon, asfalt, vocnjak - Kilometar od Neretve 60,000 KM Nazovite Rodoljuba, +381 61 6267 140 Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak .

 
 
 
  Kuća, KONJIC, 60.000 KM, 48,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

- Svoja privatna voda plus gradska - Telefon, asfalt, vocnjak - Kilometar od Neretve Nazovite Rodoljuba, +381 61 6267 140 Nekretnina posjeduje Voda .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 60.000 KM, 47,00 m2 cca 1280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan renoviran stan sa dvije spavaće sobe u naselju Koševsko Brdo, ulica Muhameda Hadžijahića, općina Centar. Nekretnina površine 47m2 se nalazi na 2.spratu zgrade bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, SANSKI MOST, 60.000 KM, 50,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2025.,

www.gold.ba

.

 
 
 
  Apartman, TESLIĆ, 60.000 KM, 46,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, CAZIN, 60.000 KM, 46,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 60.000 KM, 42,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostori se nalaze u Sarajevu, opština Ilidža, naselje Otes. Višenamjenski poslovni prostori ukupne povšine(ZK 20m2 i 15m2) stvarna korisna 42m2 (20+15+7m2 galerije), pozicionirani su na prizemlju stambeno-poslovne zgrade. Sastoje se od dva zasebna (trenutno objedinjena)....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 60.000 KM, 40,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2025.,

www.indomio.ba

Kompletno namješten jednosoban stan površine 40m2 na II spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, keramikom i sanitarijama, a podovi su obloženi laminatima. Grijanje i....

 
 
 
  Poslovni prostor, KONJIC, 60.000 KM, 40,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM POSLOVNI PROSTOR U SAMOM CENTRU GRADA POGODAN ZA KAFIC, TRGOVINU, URED... SA POGLEDON NA NERETVU KONTAKT USBOTOM I NED. NA BR. 063 315 345 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 60.000 KM, 40,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2020.,

www.nekretnine.ba

Poslovni objekat u centru grada, na ulazu u OS Lukavac Grad. Objekat je na sprat ukupne povrsine 40m2 i pogodan je za razne vrste djelatnosti. Vlasnistvo 1/1. Nekretnina posjeduje Plin Voda Struja Novogradnja Parking Klima .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 60.000 KM, 35,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 35 m2, na III spratu u staroj gradnji. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne prostrane spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je novom PVC stolarijom i parketima, grijanje je na struju. Stan se nalazi na jako lijepoj lokaciji....

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 60.000 KM, 34,00 m2 cca 1770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2025.,

www.realitica.com

Prodajem jednosoban stan sa 50 m2 terase u Gradišci.Manja zgrada sa ograđenim dvorištem i šupom. Uz stan, po dogovoru nudim i prateći objekat koji takođe može služiti kao stan. Više informacija putem telefona ili vibera 065 910 978 ; Senjak .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 60.000 KM, 30,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namještena, kompletno renovirana, garsonjera korisne površine 30 m2( u papirima 20m2). Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom koja ima izlaz na prostranu terasu, hodnika koji takođe ima izlaz na terasu i kupatila. Opremljena je PVCstolarijom sa roletnama, Inverter klimom za....