• GoHome Professional
do 140 m2 što jeftinije - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 140 m2 što jeftinije - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 što jeftinije

  • Za upit "do 140 m2 što jeftinije" pronađeno 7 731 nekretnina - prosječna cijena 3.272 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 170000 KM (prosječna cijena)
    • do 210000 KM
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BANJA LUKA, 40.000 KM, 80,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca u izgradnji...sa materijalom za drugi sprat... Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Kuća, KUKAVICE, 40.000 KM, 80,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U kuci je potrebno uraditi unutrasnje radove.5 kilometara od grada.put do kuce je asvaltiran.odlicno je za opustanje u blizini je jezero.Pravo prirodnoj okruzenje.Za vise informacij a nazovite broj +387603305806-email jahic43@gmail.com Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 40.000 KM, 80,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI BROD, 40.000 KM, 74,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću, devastiranu u ratu, za rušenja sa vrlo kvalitetnim temeljnom (ima podrum). Plac pravilnog oblika, cca 18x36 m (640 m²). Lokacija izvrsna. Vlasništvo uredno 1/1. O cijeni se može malo pregovarati jer je teren zarastao u korov. Nekretnina posjeduje Podrum .

 
 
 
  Kuća, RUSKA PILANA, 40.000 KM, 72,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2024.,

www.nekretnine.ba

kuca na sprat sa potkrovljem,donji sprat adaptiran,plac ispred kuce 300 kvadrata uz rijeku semesnicu ,vlastiti ulaz, Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, VISOKO, 40.000 KM, 70,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je useljiv odmah, ima podno grijanje na struju, ima opcija - dimnjak i da se ugradi pec( drva ili cumur), wc i kuhinja su zavrseni, za vise informacija zvati na broj Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 40.000 KM, 70,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dimenzije objekta su 7 m x 5 m. Objekat se sastoji od prizemlja i potkrovlja. U prizemlju objekta nalaze se: dnevni boravak sa kuhinjskom nisom, toalet sa kupatilom, mala soba, hodnik sa unutrašnjim stepeništem. U potkrovlju su dve sobe sa terasom širine jednog metra koja se prostire....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 40.000 KM, 69,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se višenamjenski, poslovni prostor površine 69,14 m2 smješten na prizemlju stambene zgrade u naselju Stup-Tibra II. Poslovni prostor se sastoji od jedne prostorije sa pregradama i kupatila. LOKACIJA: Poslovni prostor se nalazi u ulici Latička, naselje Stup-Tibra II, općina....

 
 
 
  Kuća, DONJA ROVNA, 40.000 KM, 62,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SVE UREDNO,PAPIRI, VODA ,STRUJA TELEFONSKI PRIKLJUCAK, I MOGUČNOST PRIKLJUČKA PLINA. VEOMA POVOLJNO. DODATAK: KUĆICA I PUŠNICA POVOLJNO ZA JEDNU OBITELJ ILI 3 VIKENDICE! Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAPLJINA, 40.000 KM, 60,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Balkon 9m2 dvije velike sobe kuhinja dnevni boravak spajiz hodnik wc Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, KALENDEROVCI GORNJI, 40.000 KM, 60,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju porodično imanje u Kalenderovcima. Sastoji se od kuće, pomoćnih zgrada i voćnjaka, sve na parceli površine 8207m2. Kuća je useljiva uz određenu adaptaciju. Voćnjak se sastoji od 100 sadnica aronije u punom rodu te 50 stabala mješovitog voća. Na imanju postoji arterijski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 40.000 KM, 59,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje veći dvosoban stan sa garažom u ulici Avde Smajlovića, općina Novo Sarajevo. Predmetni stan je pozicioniran na četvrtom spratu stambene jedinice bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Kuća, DONJI ŽABAR, 40.000 KM, 57,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.07.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća Pr+1s površine 57m2 u osnovi, smještena je na parceli ukupne površine 1045m2. Pored kuće na parceli se nalazi pomoćna zgrada površine 24m2 kao i garaža površine 24m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju su smješteni dnevni boravak, kuhinja i kupatilo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 40.000 KM, 57,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje komforan dvosoban stan površine 57 m² u strogom centru Sarajeva - ulica Titova. Zgrada se nalazi u jednom od prolaza glavne ulice tik preko puta Parkuše. Lokacija govori sama za sebe, pa tako u neposrednoj blizini imate sve što poželite na dohvat noge. Noćni život,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKI BROD, Slatina, 40.000 KM, 56,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u centru grada, 56 kvadrata. Cijena 20 000 EUR. Sve informacije na broj telefona 066-126-805 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 40.000 KM, 56,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću sa 5000m2 zemlje u Gradiškoj u naselju Mačkovac. Za sve dodatne informacije nazovite na: tel: 065/426-423 ili na tel: +38640818419 Slike će doći za kojih par dana Lp! Nekretnina posjeduje Balkon Kanalizacija Nedavno adaptiran .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 40.000 KM, 55,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.01.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se starija kuća sa građevinskom dozvolom - 55 m2 i pomoćni objekat 24 m2 godina gradnje 1966 ; Mišin Han .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBINJE, 40.000 KM, 54,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan (dnevna i spavaca soba ), mamjesten, ( moze i bez namjestaja) na visokom prizemlju , preko puta velike crkve u Ljubinju, trenutno izdan podstanarima, ukljucujuci i garazu od 15 m². Na spratu se nalaze tri stana, tako da je na skici ulaz u stan prikazan brojem 3. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 40.000 KM, 56,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, DONJA ROVNA, 40.000 KM, 56,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 40.000 KM, 52,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje se dvosoban stan u Starom gradu nedaleko od samog centra. Nalazi se na prvom spratu male stambene zgrade i površine je cca 52m2. Sastoji se od tri prostorije: dnevnog boravka, spavaće sobe, te velike trpezarije i kuhinje. Pored ovih prostorije ima i ulazni hodnik....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, 40.000 KM, 50,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.11.2025.,

www.gold.ba

Prodaje se građevinsko zemljište u Sanskom Mostu, tačnije u Šehovcima na putu prema Trnovi, preko puta plaže "Kliza", udaljeno 1,3 kilometra od semafora i benzinske pumpe "HIFA" a 2 kilometra od gradskog mosta i zgrade Općine Sanski Most. Zemljište ima ukupnu površinu od 3576m2 i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 40.000 KM, 48,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban opremljen apartman na Bjelašnici u novogradnji. Apartman površine 48m2 čine ulazni hodnik, dvije spavaće sobe, kupatilo, kuhinja s trpezarijom i dnevni boravak. Apartman opremljen u planinskom stilu....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 40.000 KM, 46,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prizemna kuća površine cca 46m2 u osnovi, pomoćna zgrada na sprat površine 24m2 u osnovi, garaža površine 24m2, šupa sa sušnicom površine 24m2 na placu ukupne površine 994m2. U kući se nalaze dvije sobe, kupatilo, predsoblje i trijem. Iza kuće se nalazi pomoćna zgrada koja u prizemlju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 40.000 KM, 42,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosobni stan u centru Sanskog mosta. Za više informacija nazvati na viber ili whatsapp +38641800885 Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, DUBICA, 40.000 KM, 41,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u naselju Puhalo u centru grada. Stan se nalazi na istocnoj strani zgrade, struja, voda, kablovska, telefon, NEMA VLAGE. Stan poseduje podrum. Stan je ceo namesten a ako su stvari nepotrebne mogu se izneti. Vlasnik 1/1. Kontakt skype ognjen.elmaestro ili na mail ognjenkkub@gmail.com....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBUŠKI, 40.000 KM, 40,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

poslovni prostor u centru grada od 40 m2 sa svim urednim prikljuccima ,spreman za koristenje,prodajem ili mijenjam za novije vozilo ili dva,cijen nije fixna i moze se dogovarati,za vise info. nazovite Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 40.000 KM, 37,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

prodajem novi jednoipsoban stan ,odmah useljiv,lijep raspored,hodnik,d,soba sa uvucenom kuhinjom i prozorom iz kuhinje,balkon,s.soba,ostava,kupatilo sa prozorom,jugo-istok,lijep pogled,papiri uredni,dobar za izdavanje 065321085 .

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 40.000 KM, 34,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 40.000 KM, 33,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2024.,

www.realitica.com

Namještena površine 33m2 na II spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, ostave, hodnika i kupatila. Opremljena je drvenom stolarijom, keramikom i sanitarijama, grijanjem na struju, a podovi su obloženi laminatima. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 40.000 KM, 27,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poslovni prostor 27 m2 pogodan za sve namjene. Prostor sadrzi i zaseban WC i malu ostavu. Cijena nije FIXNA. Moze pogledati i unutrasnjost jer je trenutno kafana. Poslovni prostor je cak pogodani za kladionice. 061-536-948 062-603-480 033-615-163 Nekretnina posjeduje Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 40.000 KM, 20,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2015.,

www.sivricnekretnine.com

Prodaje se poslovni prostor u stambeno-poslovnom objektu,uredske naravi i namjesten uredski.Može biti uredske , ugostiteljske,zdrastvene i trgovačke djelatnosti. Vlasništvo i papiri su 1/1,i useljiv je odmah.Nema tereta na poslovnom prostoru.Zgrada je nova,poslovno administrativno....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 40.000 KM, 20,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.04.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju poslovni prostor u strogom centru grada na I spratu stambeno-poslvnog objekata površine 20 m2. Poslovni prostor se sastoji od jedne prostorije i zasebnog sanitarnog čvora. Opremljen je kvalitetnom PVC stolarijom, laminatima, keramikom i sanitarijama. Lokal je pogodan za....

 
 
 
  Garaža, SARAJEVO, Grbavica, 40.000 KM, 13,00 m2 cca 3080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se garaža površine 13m2 u ulici Hamdije Ćemerlića, naselje Grbavica. Nalazi se u nizu garaža pozicioniranih u neposrednoj blizini restorana Paper moon. Obzirom na nedostatak adekvatnog parking prostora i sve veći broj automobila na našim cestama, posjedovanje garaže uveliko....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRAVNIK, 40.924 KM, 25,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se poslovni prostor na VlašićuProstor se nalazi na samom ulazu u planinski kompleks Vlašić na raskršću u zgradi poznatijoj kao Panorama 1. Objekat je izgrađen 2006god i čine ga 5 etaža poslovno-apartmanske namjene. Prostor se nalazi u prizemlju objekta i čini ga jedna veća....

 
 
 
  Kuća, BRATUNAC, 41.000 KM, 80,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.09.2021.,

www.nekretnine.ba

Lepa prizemna kuća, urađena izolacija spolja bez fasade. U dnevnom boravku parket hrastov, wc sa sanitarijama. Nov dvosed trosed i fotelja i još nešto nameštaja. Kuća se nalazi iznad Gvozdenovića (Podčauš) Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Namješten Novogradnja Parking Ostava....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 41.000 KM, 69,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
  Kuća, POLJE, 41.000 KM, 60,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Polovina kuce sa okucnicom ,povoljno za izgradnju objekta,vlasnistvo 1/1,komunalni prikljUcci , Nekretnina posjeduje Garaža Kanalizacija Telefonski priključak Parking .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 41.000 KM, 28,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Garsonjera u centru Bijeljine, u blizini autobuske stanice. Ulica Mese Selimovica Zgrada useljena prije 3 godine .

 
 
 
  Apartman, BREZA, 41.000 KM, 26,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Postovani kupci sa zadovljsktvom Vam predstavljamo Novi Akord Resort koji se sastoji od 45 jedninica kavadrature od 26.49 m2 do 49, 42 m2 Objekat se nalazi u Ulici Breze u starom delu Zlatibora na samo 10 minuta setnje do centra Zlatibora i jezera 850 metara do Jezera U blizini objeka....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRAVNIK, 41.000 KM, 24,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 42.000 KM, 100,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na kat,devastirana za vrijeme rata,posjeduje potrebnu dokumentaciju,Ista se nalazi u predgrađu,naselje Hodžonac br.1. nedaleko od osnovne škole i centra grada,Uz kuću je prateći objekt garaža,ljetna kuhinja i ostava za drva, te 1400 m2 zemljišta. Nekretnina posjeduje....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 812)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>