• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km" pronađeno 956 nekretnina - prosječna cijena 2.779 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 310000 KM (malo jeftiniji)
    • 340000 KM (malo skuplji)
    • do 2400 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Garaža, SARAJEVO, 88.000 KM, 11,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodaje se garaža dimenzija 5 m x 2,30 m. Lokacija: Aerodromsko naselje, ul. Šefika Dorića 16, Sarajevo, Telefon: 065 721 118; 057 444 513 .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.000 KM, 20,00 m2 cca 4400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Kiosk je sagrađen u 11 mjesecu 2014 godine. Vanjski sloj je od aluminija koji je obložen sa 10 cm staklene vune u svrhu izolacije. Krov su radili krovopokrivaći s odgovarajućim limom, ispod kojeg također se nalazi 10 cm staklene vune. Interijer je ručni rad lokalnog stolara tj interijer....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Višnjik, 88.000 KM, 33,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje ATRAKTIVAN jednosoban stan na Višnjiku kod ukcs-a, ulica Zaima Šarca, opština Centar - Sarajevo.Predmetni stan je pozicioniran na drugom (2) spratu zgrade trospratnice bez lifta, a raspolaže površinom od 33 m2. Po strukturi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.000 KM, 31,00 m2 cca 2840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja izuzetan jednosoban stan u Starom Gradu Jednosoban stan površine 31m2.Nalazi se na prizemlju stambene zgrade na izuzetno atraktivnoj lokaciji u ulici Safvet-bega Bašagića u Starom Gradu Stambena jedinica se sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.000 KM, 58,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Povoljno se prodaje namješten stan, useljiv odmah, na 5 spratu s pogledom na Avaz. Stan ima spavaću sobu, dnevnu sobu i blagavaonicu veliku, kuhinju i kupaonicu. Za sve informacije pisite na inesambrus@mail.com ili zovite na tel 061 566 678. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 87.000 KM, 52,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine ARA do.o.o. Sarajevo prodaje dvosoban stan površine 52 m2, na Alipašinom polju – B faza u ulici Semira Frašte kod toplana. Stan se nalazi na 12. Spratu u zgradi sa dva lifta. Stan ima: – Hodnik – Kupatilo – Kuhinju – Trpezariju – spavacu sobu i – dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 86.900 KM, 40,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mojmilo, 86.700 KM, 51,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 86.000 KM, 52,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na 14 spratu nebodera u ulici Marka Marulica, naselje Dolac Malta. Zgrada posjeduje 2 lifta od kojih veliki promijenjen prije mjeseca dana. Stan je izuzetno topao zimi jer jedini vanjski zid je prozorski, tj smjesten je izmedju stanova sa obe strane. Veoma je suncan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 85.000 KM, 38,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u centru Novog Grada/Bosanski Novi. Stan po strukturi jednosoban, posjeduje kuhinju sa trpezarijom, sobu, hodnik, kupaonu, ostavu i balkon. Stan je na na cetvrtom spratu zgrade koja posjeduje lift. Blizina pijace, granicnog prelaza, rijeke Une. Uz stan ide i pripadajuca....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 85.000 KM, 64,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vikendica na cca 3200 m2. Suma, livada, potok. Blizina magistrale. Hladovina. Nekretnina posjeduje Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 85.000 KM, 72,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sarajevu, ulica Zmaja od Bosne, naselje Socijalno. Nekretnina je smještena na drugom spratu zgrade bez lifta. Uknjižena površina je 62 m2, dok je stvarno stanje 72 m2.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 85.000 KM, 50,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se lijep stan od 50m2 u naselju Tibra na Stupu,lamela a3. Stan se nalazi na jedanaestom spratu novoizgradjene zgrade sa liftom.Sastoji se od dnevnog boravka i kuhinje u jednoj cjelini,jedne sobe,kupatila,ostave i balkona od cc2 6m2.Grijanje je centralno gradsko i stan posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 85.000 KM, 33,00 m2 cca 2580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 85.000 KM, 72,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Evo nešto sasvim drugačije na sarajevskom tržištu nekretnina - stan ili mala kuća na uglu ulica Tepebašina i Kranjčevićeva, vaš mali art kutak za življenje, mid-century modern home s garažom i baštom, vaša oaza za bijeg ali u samom srcu bosanskohercegovačke prijestolnice U maloj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 85.000 KM, 41,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Manja kuća u Starom Gradu pored Sarajevske pivare. Blizina tramvajskog prevoza, Doma zdravlja, pijace i škole. Informacije na tel. 070 235647 0d 16 do 20 sati Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 85.000 KM, 41,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem manju kuću u Starom Gradu kod Sarajevske pivare.Blizina tramvajskog i trolejbuskog prevoza, Doma zdravlja, škole i pijace. Informacije na tel. 070 235 647 od 16 do 20 sati. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Gorica, 85.000 KM, 31,00 m2 cca 2740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jednosoban stan u prizemlju sa posebnim ulazom s vana. Nalazi se u blizini Druge Gimnazije, pored zgrade Vlade FBiH. Stan je nedavno kompletno adaptiran uključujući sve instalacije. Pogodan i kao poslovni prostor. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 85.000 KM, 38,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2020.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje jednosoban stan na odličnoj poziciji u naselju Pejton, ul. Bosanskih gazija, općina Ilidža. Predmetna nekretnina nalazi se na visokom prizemlju stanbene zgrade sa ukupno 4 sprata. Stan je po strukturi jednosoban površine 38m2. Objeka se nalazi paralelno od rijeke Željeznica,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 85.000 KM, 33,00 m2 cca 2580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poslovni prostor od.33,10 m2 Sarajevo,Grbavica,ul.Kemala Kapetanovica br.48 Mali poslovni centar,izgraden od cvrstog materijala. Prostor izgraden u dva nivoa/prizemlje sa galerijom/ Pogodan za malu privredu,trgovinu,zanatstvo,biro,usluzne djelatnosti i dr. Razvedena infrastruktura....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 85.000 KM, 46,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja renoviran troiposoban stan pozicioniran na 5. spratu zgrade bez lifta, naselje Kovačići, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe i kupatilo. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 84.900 KM, 26,00 m2 cca 3270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izdvojenom kuhinjom, kupatila i balkona. Ukupna površina iznosi 26,3 m². Zgrada u....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 84.500 KM, 27,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljenu garsonjeru na trećem spratu u novogradnji Istočno Sarajevo, ulica Dečanska. Garsonjeru ukupne površine 27m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak s trpezarijom, balkon. Orijentacija je JUG.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 84.400 KM, 79,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje trosoban stanStan se nalazi na odličnoj lokaciji i poziciji u naselju Dolac malta. Stan je u ulici Envera Šehovića u stambenom objektu na drugom spratu. Po strukturi stan je komforan trosoban ukupne površine 79 m2. Kompletan stanje zapadno orijentisan, lijepo....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 84.200 KM, 48,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Ilidža, naselje Hrasnica, u ulici Put Famosa. Stan je površine 48 m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na balkon, spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 84.000 KM, 56,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u naselju Stup Tibra Pacifik 2, stan 56m2, na 9 spratu.Stan čine hodnik, kupatilo, dnevni boravak, spavaca soba,balkon..Stan ima otvoren pogled cijena na upit 061/402-784 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Blindirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 84.000 KM, 56,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Povoljna prilika, odmah useljiv namješten stan s pogledom na Avaz Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 83.500 KM, 81,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda dvostranom orijentacijom ,sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 83.000 KM, 49,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jako lijep i funkcionalan stan od 49m2 u Tibri Pacifik I,u Nedzaricima.Stan se nalazi u ulici Dr.Silve Rizvanbegovic na osmom spratu zgrade sa dva lifta.Zgrada je izgradjena 2011.godine po najvisim standardima gradnje.Stan ima izuzetno dobar raspored i sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 83.000 KM, 30,00 m2 cca 2770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednosoban renoviran stan na 1. spratu u Ilijašu, ulica Ivana Franje Jukića. Stan površine 30m2 se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, kupatila i dnevne sobe. Dvostrane je orijentacije. Dva tipa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 83.000 KM, 49,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dva balkona u strogom centru Ilidže. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 82.940 KM, 58,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan je u odlicnom stanju, dvostrano orijentisan sa predulazom iz haustora koji se zakljucava i pruza dodatnu sigurnost. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 82.000 KM, 37,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje vikendicu u Blažuju, ulica Mitrići, općina Ilidža. Predmetna nekretnina se nalazi na 4,5 km udaljenosti od centra Ilidže i samo 800 m od magistralnog puta od Ilidže prema Mostarskom raskršću. Pristupni put do parcele je kompletno asfaltiran, a ukupna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 82.000 KM, 41,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

U prilici smi ponuditi vam ostvarenje vaših biznis snova - mali stan u ravnom dijelu sarajevskog centra, na omiljenom Marijin Dvoru. Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi na uglu ulica Kranjčevićeva i Fra Anđela Zvizdovića. Na četvrtom je, ne i posljednjem, spratu u zgradi bez....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 89.000 KM, 60,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.08.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 80.850 KM, 49,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Hitna prodaja Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Dobrinja, 80.000 KM, 37,00 m2 cca 2160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u neposrednoj blizini autobuske stanice I.Sarajevo. Namjesten i veoma kratko koristen, nedavno ugradjena nova protiv provalna vrata i novi PVC prozori s rolo zavjesama. Stan ima i ostavu na istoj etaži. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 80.000 KM, 32,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine izdvaja poslovni prostor za prodaju u ulici Zaima Sarca i to na njenom samom pocetku. Prostor je visenamjenskog tipa, sa centralnim gradskim grijanjem, portalima te sa manjom galerijom. Smjesten je u prizemlju stambeno poslovne zgrade i ima povrsinu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 80.000 KM, 68,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan na Grbavici 68 m2 luksuzno renoviran i opremljen sa ugrađenom kuhinjom. Tel 033 660 753 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Baščaršija, 80.000 KM, 77,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan na Bascarsiji(Kovaci),dva kupatila,prostran balkon sa lijepim pogledom.Za sve info broj +381641769876 +381638383253 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Podrum Ostava .

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 90.000 KM na 80.000 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, Marijin Dvor, 80.000 KM, 46,00 m2 cca 1740 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.12.2025 - 90.000 KM
09.05.2026 - 80.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.indomio.ba

Na izuzetno atraktivnoj i rijetko dostupnoj lokaciji, u ulici Odobašina, naselje Marijin Dvor, prodaje se građevinska parcela površine 46 m². Parcela posjeduje važeću građevinsku dozvolu za izgradnju stambeno-poslovnog objekta. Planirani objekat pravilnog je gabarita dimenzija 5,0....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 80.000 KM, 73,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine izdvaja iz svoje ponude odličan stan sa dvije spavaće sobe, ulica Odobašina, općina Centar, na svega desetak minuta hoda od svih sadržaja koje nudi gradski centar, a u isto vrijeme fenomenalna mikrolokacija pruža mir i izolovanost od gradske....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 715-756 (od ukupno 810)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.nekretnine365.com