• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km - GoHome pretraga ponude nekretnine
  • sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km - GoHome pretraga ponude nekretnine
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km" pronađeno 956 nekretnina - prosječna cijena 2.779 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 310000 KM (malo jeftiniji)
    • 340000 KM (malo skuplji)
    • do 2400 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 95.000 KM, 49,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 95.000 KM, 70,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 95.000 KM, 80,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan sa kuhinjom, ložom i odvojenim kupatilom i toaletom u centru sarajeva u blizini Raiffeisen Banke i Kino Radnik, sa (dvostranim) pogledom na Trebević i Alipašinu Džamiju. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.000 KM, 22,00 m2 cca 4320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja lijepo uređen kancelarijski poslovni prostor u Starom gradu Poslovni prostor se nalazi na drugom spratu objekta, neposredno uz glavnu saobraćajnicu, ulica Mula Mustafe Bašeskije. U neposrednoj blizini poslovnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 95.000 KM, 60,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ciglane, 95.000 KM, 69,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Alipašina 47, Donje Ciglane, 69m2, potpuno renoviran, pogodan za sve namjene, vlasnički list, cijena 295.000 KM. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Ilidža, 95.000 KM, 52,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sa centralnim grijanjem, kablovskom,dva balkona, podrum. Luzani,objekat A. Blizu camp-a Ilidza, ispred Cilimare. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Blindirana vrata Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.000 KM, 42,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen stan u novogradnji naselje u Istočnom Sarajevu Stan površine 42m2 u ulici Vojvode Radomira Putnika. Nalazi se na 3. spratu stambene zgrade, sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 94.900 KM, 37,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju jednosoban stan naselje Velešići, Ul.Muhameda ef.Pandže. Riječ je o stanu u zgradi starije gradnje, pozicioniranom na visokom prizemlju. Površinu 37 m2 čine dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom i ostavom, ulazni hodnik i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.600 KM, 45,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.380 KM, 43,00 m2 cca 2200 KM/m2

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 94.000 KM, 62,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 62 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje, trpezarije, ostave, dvije spavaće sobe i kupatila. Posjeduje i podrumsku prostoriju. Vanjska i unutrašnja stolarija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 93.600 KM, 47,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Vlasnik stana je opština Foča koja će dana 03.09.2020 godine u 11 časova, putem javne licitacije prodati stan. Sve potrebne informacije o licitaciji potražite na sajtu opštine Foča www.opstinafoca.rs.ba; ili klikom na sledeći link http://www.opstinafoca.rs.ba/2020/08/javni-oglas-za-prodaju-nepokretnosti-stana-u-sarajevu/....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 100.000 KM, 31,00 m2 cca 3230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.07.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 100.000 KM, 49,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 92.000 KM, 70,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosoban stan u Sarajevu, Novi Grad, 70 m2, orijentacija istok-zapad, deseti sprat, veliki dnevni boravak sa pogledom na glavnu ulicu, blizu tramvajska stanica, kablovskaTV, internet, telefon, interfon, kamera na ulazu, lift,izvrsne komsije,.. Informacije na tel. 00387 62....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 98.800 KM, 38,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 91.060 KM, 33,00 m2 cca 2760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor je površine 33 m2 i nalazi se na I spratu poslovnog objekta. Sastoji se iz dvije prostorije i dva toaeta. Vanjska stolarija su ALU portali sa sigurnosnim rešetkama. Unutrašnja stolarija je drvena. Pod je keramika. Grijanje u poslovnom prostoru je centralno gradsko,....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 90.978 KM, 34,00 m2 cca 2680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Nekretnine oglašavaju prodaju aparmana u novogradnji ARTES na Bjelašnici, ulica Babin do. Apartman koji vam predstavljamo nosi oznaku 1.D, projektovane površine 34,22 m2, etaža suteren -1, studio-garsonjera. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 90.550 KM, 75,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda površine 74,80 m2, sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 90.500 KM, 83,00 m2 cca 1090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja poslovni prostor u novogadnji, objekat Green Residence, ulica IV Viteških brigada Aleja, općina Ilidža. Poslovni prostor površine 83m2 se nalazi na prizemlju objekta. Grijanje je etažno plinsko. Poslovni prostor....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 90.000 KM, 56,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je dvostrano orijentiran, prozracan i svijetao, odrzavan i odmah useljiv! Cisto vlasnistvo i papiri!Sastoji se od ulaznog prostora, trpezarije, kuhinje, dnevnog boravka, spavace sobe, kupaone s wc-om i balkona od 2 m2 koji nije u kvadraturi stana. Lokacija izvrsna - u krugu od....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 90.000 KM, 35,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca 7,00x6,00m sa okućnicom površine 305m². Nalazi se u naselju Vlakovo u jako mirnom dijelu sa prelijepim pogledom. Imanje je komplet ograđeno te posjeduje priključke kako za struju tako i za vodu. Kuća se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, hodnika, WC-a kao i spavaće....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 90.000 KM, 20,00 m2 cca 4500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2024.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine Platinum STAR izdvaja iz svoje ponude prodaju kuce u opstini Vogosca , mjesto Nebocaj. Nekretnina se nalazi 20 min od Sarajeva u mirnom okruzenju i otvorenim pogledom na okolinu. Kuca posjeduje idejni projekat za stambeni objekat na okucnici ukupn0 378m2. Urbanisticka....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Rakovica, 90.000 KM, 72,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikend kuća zajedno sa zemljišnom parcelom površine oko 1.100m2. Predmetna nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata ukupne korisne površine cca. 72m2 (bez balkona i terase) Prizemlje: Dnevni boravak i kuhinja, ostava, hodnik, kupatilo i terasa. Prvi sprat: Veća....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 90.000 KM, 41,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje poslovni prostor u naselju Tibra StupPoslovni prostor se nalazi u stambenoj zgradi u prizemlju objekta ukupne površine 41 m2. Prostor je u odličnom i funkcionalnom stanju, ima dosta prirodnog svijetla putem velikih staklenih otvora. Ulaskom u prostor je jedna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 90.000 KM, 76,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo polunamješten trosoban stan površine 76,13 m2 pozicioniran u potkrovlju kuće u naselju Marijin Dvor, općina Centar. Ispred kuće se nalazi parking mjesto. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, dvije spavaće sobe, te dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. LOKACIJA: Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 90.000 KM, 55,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sve na upit. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 90.000 KM, 50,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljište sa kompletno adaptiranom kućom površine 519m2. Udaljenost imanja od centra grada je 5 min. Kuća se sastoji od dvije sobe, podrumskog prostora. Kompletno imanje je lijepo uređeno, ograđeno i uljepšano sadnicama. Objekat posjeduje i dozvolu za nadogradnju. Za sve....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 90.000 KM, 29,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje stan u ulici Jukićeva Stan se nalazi u stambenoj zgradi na drugom i posljednjem spratu.Stan je po strukturi jednosoban ukupne površine 29 m. Čine ga hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo te jedna soba.Na zgradi je prije dvije godine zamijenjen krov. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 90.000 KM, 68,00 m2 cca 1320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo polunamješten trosoban stan površine 68,49 m2 pozicioniran na prvom spratu kuće u naselju Marijin Dvor, općina Centar. Ispred kuće se nalazi parking mjesto. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, dvije spavaće sobe, te dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. LOKACIJA:....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 90.000 KM, 47,00 m2 cca 1920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 90.000 KM, 70,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 90.000 KM, 52,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan useljiv, etažiran , vlasništvo 1/1, novogradnja Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 90.000 KM, 57,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Funkcionalan, komforan stan, kuhinja, velika trpezarija, velika dnevna soba i manja spavaca, hodnik i kupatilo, ukupne povrsine 52m2 + zastakljena velika lodja od 5m2 + pripadajuci podrum. Renovirano kupatilo, stolarija, parket. Nalazi se na XVII spratu u fazi B, Alipasino polje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 89.999 KM, 24,00 m2 cca 3750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja poslovni prostor u naselju Grbavica, ulica Grbavička, općina Novo Sarajevo. Poslovni prostor smješten na prizemlju zgrade površine 24m2 se sastoji od jedne prostorije i većeg mokrog čvora. Grijanje u prostoru....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mojmilo, 89.500 KM, 55,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u olimpijskom naselju Mojmilo, ulica Olimpijska. Stan je namjesten ali nije renoviran, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinja + trpezarija, wc, soba, hodnik i balkon (vidi se na tlocrtu), stan posjeduje i plinsku instalaciju. Sprat VII, zgrada posjeduje lift.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 89.000 KM, 74,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

U centru sarajevske čaršije, u Hadži-Idrizovoj ulici, nekoliko stotina metara ugodne šetnje od BBI Centra ili zgrade Predsjedništva, nudimo vam vrlo svijetao dvostrano orijentiran trosoban stan. Stan ima 74 kvadrata upisana u zk izvatku, dva balkona južne i sjeverne orijentacije,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 89.000 KM, 30,00 m2 cca 2970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja manji jednosoban stan Naselje Pejton, Ilidža. Stan se nalazi u Sarajevu, opština Ilidža.Naselje Pejton Jednosoban stan, ukupne površine 30m2, pozicioniran je na prizemlju dvospratne stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 96.000 KM, 48,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 96.000 KM, 80,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.200 KM, 20,00 m2 cca 4410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor je površine 20 m2 i nalazi se na prizemlju. Sastoji se iz jedne prostorije i toaleta. Pod je keramika. Ulazna vrata su željezna. Grijanje je na struju. Prostor je pogodan za više namjena (kancelarije, frizerski salon, kozmetički salon, skladište). Ispred prostora....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 673-714 (od ukupno 810)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>