• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km" pronađeno 953 nekretnina - prosječna cijena 2.779 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 310000 KM (malo jeftiniji)
    • 340000 KM (malo skuplji)
    • do 2400 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • komforan
    • prizemlje
    • novogradnja
    • grijanje na plin
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 328.640 KM, 63,00 m2 cca 5220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

⭐️EKSKLUZIVNO⭐️ Od danas počinje pretprodaja stanova u izgradnji na lokaciji Grbavica kod poliklinike SANASA. Ovaj projekat SPO "NOVA" Grbavica je planiran da bude završen do sredine 2023 godine. Projektovan kao Po S3 S2 S1 P 3 Kolski prilaz iz ulice Grbavička a pješački glavni ulaz....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Grbavica, 330.300 KM, 88,00 m2 cca 3750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja izuzetno funkcionalan i u potpunosti renoviran dvoetažni trosoban stan na atraktivnoj i poželjnoj lokaciji u Novom Sarajevu, ulica Aleja Lipa. ; Grbavica .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 328.000 KM, 82,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan 82m2 na atraktivnoj lokaciji Socijalno/Dolac malta Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km'
330.000 KM
320.000 KM
319.029 KM
  Apartman, SARAJEVO, Džidžikovac, 326.300 KM, 61,00 m2 cca 5350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se namješten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u centru ukupne površine 61m2, naselje Dzidzikovac, općina Centar. ; Džidžikovac .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 325.671 KM, 75,00 m2 cca 4340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 325.000 KM, 47,00 m2 cca 6920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate ekskluzivno prodaje dvosoban stan u novogradnji River Walk u centru Ilidže. Predmetni stan se nalazi na petom spratu novoizgrađenog stambeno poslovnog objekta River Walk pored Termalne rivijere Ilidža. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 325.000 KM, 59,00 m2 cca 5510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan uknjižene kvadrature 59 m2, na visokom prizemlju zgrade pozicionirane u mirnom dijelu ulice Himze Polovine, naselje Breka. Nekretnina je u potpunosti adaptirana 2008. godine, prilikom čega je kompletno adaptirano kupatilo sa izmjenom vodovodnih i elektro instalacija.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 325.000 KM, 65,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje parcijalno renoviran trosoban stan izuzetno lijepog rasporeda na Alipašinom Polju "A faza" , ulica Trg međunarodnog prijateljstva, općina Novi Grad - Sarajevo. Stan je pozicioniran na 12 spratu stambene zgrade koja posjeduje dva lifta.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 325.000 KM, 74,00 m2 cca 4390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan trosoban stan na visokom prizemlju zgrade vrhunske lokacije, ul. Envera Šehovića, Općina Novo Sarajevo. Stan je dvostrano orijentisan istok - zapad. Površinu stana 74 m2 čine ulazni hodnik, dnevni boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 324.000 KM, 81,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan s baštom, ulica Husrefa Redžića, donje Ciglane, Općina Centar. Stan čine dnevni boravak s trpezarijom i izlazom u baštu, kuhinja, dvije spavaće sobe, kupatilo, toalet, špajz, ulazni hodnik i degažman.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 331.100 KM, 77,00 m2 cca 4300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski penthouse apartman sa dvije spavaće sobe u uknjiženom, useljivom novoizgrađenom objektu na olimpijskoj ljepotici Bjelašnici. Apartman površine 77m2 se sastoji od dvije etaže. Prvu etažu čine dnevni....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 331.240 KM, 39,00 m2 cca 8490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Grbavica, u ulici Hasana Brkića. Stan je površine 39m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade. Po strukturi je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, kupatila....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 320.000 KM, 43,00 m2 cca 7440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja veliko zemljište od 1000m2 sa dvije prelijepe opremljene kuće od 43m2 neposredno uz cestu na Trebeviću, početak Petrovića i na samo 10 minuta od centra grada. Kuće površine 43m2 se sastoje od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 320.000 KM, 79,00 m2 cca 4050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju dvosobnog stana u kondominijumskom tipu naselja na lokaciji Poljine, općina Centar. Stambeni kompleks zatvorenog tipa je smješten na 700 metara nadmorske visine, ograđen i pokriven video nadzorom, sa visokim stepenom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 319.480 KM, 32,00 m2 cca 9980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Dolac Malta, u ulici Paromlinska. Stan je površine 32.5m2 i nalazi se na III spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Džidžikovac, 319.000 KM, 61,00 m2 cca 5230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.area.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u centru ukupne površine 61m2, naselje Dzidzikovac, općina Centar. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 315.900 KM, 81,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda dvostranom orijentacijom ,sastoji se od dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 315.900 KM, 81,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan u austro-ugarskoj zgradi u centru Sarajeva, ulica Ključka 2 (raskršće sa Alipašinom ulicom; u blizini Predsjedništva, II Gimnazije i Američke ambasade). Površina 81 m2, II sprat, 4 sobe + podrum 12 m2. Renoviran, klima, blindo vrata, etažno plinsko grijanje. Vlasništvo 1/1. Cijena....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 323.000 KM, 88,00 m2 cca 3670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 315.374 KM, 72,00 m2 cca 4380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 315.000 KM, 83,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na dnu Odobašine ulice, odmah preko puta vrtića Šareni voz, u urednoj trokatnici čvrste gradnje prodajemo djelimično renoviran troiposoban stan. Riječ je o izuzetno šarmantnoj i svijetloj porodičnoj nekretnini. Vrata vas uvode u hodnički prostor. Lijevo je centralni dio stana, dvostrana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 313.471 KM, 87,00 m2 cca 3600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 312.945 KM, 82,00 m2 cca 3820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stanova u stambeno-poslovnom objektu u izgradnji na Dobrinji. Nakon realizacije niza uspješnih stambeno-poslovnih objekata firma Butmir u saradnji sa agencijom za nekretnine Stanpromet sa ponosom predstavlja novi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 320.000 KM, 63,00 m2 cca 5080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2023.,

www.embra.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 320.000 KM, 56,00 m2 cca 5710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 320.000 KM, 77,00 m2 cca 4160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 333.000 KM, 73,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Realno, za ponudu najboljih nekretnina treba Vam najbolja agencija za nekretnine i najbolja prezentacija date nekretnine. Kako vidjeti sve detaljno, a da niste ograniceni vremenom ni situacijom, da mozete po 10 puta pogledati nekretninu koja Vas zanima a sve to na svom telefonu ili....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 311.640 KM, 37,00 m2 cca 8420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Apartman je površine 37 m2 i nalazi se na suterenu stambenog objekta. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je keramika u cijelom apartmanu. Grijanje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 311.040 KM, 32,00 m2 cca 9720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Novi grad, naselje Švrakino, u ulici Safeta Hadžića Stan je površine 32m2 i nalazi se na II spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Po strukturi stan je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 310.000 KM, 81,00 m2 cca 3830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj prelijepi trosoban stan se nalazi na prestižnoj lokaciji na Grbavici, u ulici Behdžeta Mutevelića, te pruža prekrasan pogled na čitavu Grbavicu sa svoje 13. spratne pozicije. Zgrada u kojoj se nalazi ovaj stan izgrađena je 1977. godine i u veoma je dobrom stanju. Osim toga, zgrada....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 310.000 KM, 68,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju dvoiposoban stan na Mojmilu, ulica Olimpijska, ulaz neposredno uz TC „Amko“, šesti sprat (VI sp. od VII), raspored prostorija: dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, dvije spavaće sobe odvojene posebenim hodnikom, u dobrom (izvornom) stanju, ulazni hodnik u stan dodatno je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 310.000 KM, 74,00 m2 cca 4190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

U neboderu u Ulici Jezero smjestio se divan trosoban porodični stan. “Popeo“ se na idealan šesti sprat, taman da ne bude previsoko, a da se ipak izdigne iznad okolnih zgrada i nesmetano gleda na Trebević. Do tog šestog sprata, osim besprijekorno uređenog, čistog i održavanog stubišta,....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Stari Grad, 310.000 KM, 86,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se Četverosoban stan, površine 86m², u općini Stari Grad. Stan se nalazi na 2 spratu i udaljen je svega 500m od Sebilja. Sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka, kupatila, spavaće sobe te dvije dodatne sobe. Za vise slika posjetite slijedeci link: http://www.prime-re.ba/re/nekretnina/47/prodaja-cetverosobnog-stana-stari-grad....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 309.900 KM, 75,00 m2 cca 4130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za nekretnine prodaje trosoban stan na Koševu, ulica Jukićeva, općina Centar, kanton sarajevski. Stan je smješten na osmom spratu stambene jedinice, a sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinjsko - trpezarijskog prostora,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 309.890 KM, 82,00 m2 cca 3780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine predstavlja apartman za prodaju sa garažom na lokaciji u neposrednoj blizini „Sportsko-poslovnog centra Trnovo”. Predstavljamo apartman od 81,55m2 za prodaju, apartmani za sva godišnja doba. Apartman koji vam predstavljamo se nalazi na trećem....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 309.000 KM, 73,00 m2 cca 4230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Ulica se, zanimljivo, zove Buka, ali s gradskom bukom to nema nikakve veze. Naprotiv, riječ je o vrlo mirnoj ulici, kroz koju, tu i tamo, prođe poneki automobil. Dakle, u toj mirnoj Buki, paralelno s Titovom i Ulicom Mehmeda Spahe, na idealan prvi sprat se smjestio divan i prostran,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 314.999 KM, 63,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.04.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 307.149 KM, 69,00 m2 cca 4450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Ekskluzivna ponuda posolovnog prostora u Novom Sadu U Gogoljevoj ulici na Grbavici. Kvalitetna gradnja poznatog novosadskog investitora City gradnja, kao i oprema unutar prostora, ovu nekretninu čine veoma atraktivnom. Korišteni su vrhunski završni materijali – blindirana ulazna vrata,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 306.250 KM, 88,00 m2 cca 3480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda sa centralnim hodnikom iz kojeg se pristupa u dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Čengić Vila, 305.800 KM, 70,00 m2 cca 4370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se lijep dvoiposoban stan na Čengić Vili, općina Novo Sarajevo, ukupne površine 70m2. ; Čengić Vila .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 304.750 KM, 66,00 m2 cca 4620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 303.800 KM, 33,00 m2 cca 9210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Bjelave, u ulici Zaima Šarca Stan je površine 33m2 i nalazi se na I spratu u stambenoj zgradi. Po strukturi stan je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka i kupatila. Stan je....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 807)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>