• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2840 m2 što v - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2840 m2 što v - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2840 m2 što veće

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2840 m2 što veće" pronađeno 1 913 nekretnina - prosječna cijena 2.584 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 2700 m2 (malo manji)
    • 2980 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 5900 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 6600 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 220000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, SARAJEVO, 260.023 KM, 3000,00 m2 cca 90 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se plac u Blagovcu, opština Vogošća, Sarajevo.Plac ima 3000 m2, zasađeno je preko 150 voćki. Prilaz placu je omogučen vlastitim putem. Postoji mogučnost gradnje više stambenih objekata Moguća zamjena za vozilo do 40 000 KM ili stan .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 88.000 KM, 3000,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2026.,

www.indomio.ba

Detaljni opis Jedinstvena investicijska prilika uz glavni put Sarajevo – Olovo! Tražite atraktivno zemljište za razvoj poslovnog ili turističkog projekta ili vikendicu za odmor? Nudimo vam zemljište površine 3.000 m² sa mogućnošću kupovine parcele od 1.000m2 i 2.000m2 smješteno direktno....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 210.000 KM, 3000,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Plac se granici sa lokacijom Famosovih zgrada u Skrbinom polju. Prodaja 30 ari (moguca parcelizacija )gradjevinske zemlje za stambeno - poslovnu gradnju .Struja ,voda ,kanalizacija,plin dostupni. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2840 m2 što veće'
17.604.000 KM
300.000 KM
50.000 KM
  Zemljište, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 150.000 KM, 3000,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste pogodno za gradnju, asfaltni prilaz, gradjevinska dozvola, komunalni prikljucak, uknjizeno...za dodatne info zvati na broj 065/728-986 Nekretnina posjeduje Garaža .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 90.000 KM, 2909,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Blažuj, 199.500 KM, 2850,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste za gradnju porodicne kuce ili vikendice,udaljeno oko 1500m od glavnog puta u Blazuju. Asfaltni prilaz, kraci dio makadam, dobar. Struja, voda, telefon do parcele. Hitno... Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 1.500.000 KM, 2750,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine u svojoj ponudi pored stanova ima i poslovne prostore razlicitih karaktera. Ovaj put u pitanju je odlicna lokacija na Stupu, nedaleko od Stupske petlje, objekat ima nesmetani prilaz sa ulice i dovoljno parking prostora za posjetioce. Frekventna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mihrivode, 4.300.000 KM, 2624,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vranica d.d. sarajevo prodaje: -Tri objekta od čvrstog materijala ukupne brutto površine 2.624,05 m2 - zemljište ispod i oko objekata površine 2.504,00 m2 - tri objekta montažne gradnje (barake) ukupne brutto površine 930,00 m2 - zemljište ispod i oko objekata površine 1.782,00 m2....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Rakovica, 136.240 KM, 2620,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na parceli postoji nekretnina koja ima gradjevinsku dozvolu. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 75.000 KM, 2500,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

2500 m2, Bojnik Sarajevo, 75,000 KM, tel: 0046 31 3301238 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 48.000 KM, 2420,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prelepa parcela za izgradnju jedne ili više vikendica.Dio parcele je pod vočnjakom (šljiva) Može se isparcelisati na manje po želji kupca.Povoljna cijena.Cijena je 24KM po metru kvadratnom. Sunčana strana sa pogledom na okolne planine ( Bjelašnicu, Treskavicu, Trebević) i prekrasnu....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 240.000 KM, 2410,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se građevinsko zemljište površine 2.410 m2 u ulici Briješca brdo čikma, u naselju Briješće, općina Novi Grad Sarajevo. Prilaz placu je asfaltiran i na istom se nalaze svi komunalni priključci (plin, struja, voda, kanalizacija). Zemljište je ograđeno, ravno i osunčano. Sa istog....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 408.000 KM, 2400,00 m2 cca 170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2023.,

www.indomio.ba

ZEMLJIŠTE U BAČIĆIMA ZA IZGRADNJU OBJEKATA 2400 m2 ODLIČNA PRILIKA ZA INVESTITORE. KANTON SARAJEVO – BiH Prodaje se zenljište za gradnju višenamjeskih objekata u Bačićima,površine 2400 m2 Zemljište je ravno i pogodno za gradnju, Prema regulacionom planu moguća je gradnja višenamjeskog....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Otes, 400.000 KM, 2400,00 m2 cca 170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Lokacija se nalazi u centru Otesa. Dimenzije placa su 30mx80m. 2 pristupna puta. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 3.900.000 KM, 2355,00 m2 cca 1660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Nahorevo, 117.500 KM, 2350,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem u sarajevu, radavi - nahorevo zemljiste OD 2350 metara kvadratnih, 4 km OD predsjednistva na skenderiji, uredni papiri 1 / 1, Voda izvorska i drzavna, struja, Kroz parcelu prolazi potok sirine jednog metra i tacno na granici prolazi drugi potok, Sunčana strana , ZA vikendice,....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 99.820 KM, 2266,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.07.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje građevinsko zemljište površine 2266 m². Parcela je smještena uz put Hadžići – Igman, u ulici Igmanski put. Lokacija....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 99.000 KM, 2244,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2024.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) iz svoje ponude za prodaju izdvaja zemljište površine 2244m2, pogodno za gradnju, u naselju Blagovac, Vogošća. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba Koševo....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 120.012 KM, 2194,00 m2 cca 60 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje plac u naselju Buća potok Plac se nalazi u ulici Amira Krupalija u naselju Buća potokPovršina placa je 2194 m2. Idealnog je pravilnog oblika sa otvorenim pogledom i južnom orijentacijom. Prilaz placu je dobar asfaltni put kroz naselje. .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 65.000 KM, 2086,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se se parcela zemlje u Hadžićima, ukupna površina iznosi 2086m². Prilaz parceli je asfaltiran. Parcela se nalazi u jako mirnom dijelu pruža idealnu priliku za gradnju privatne kuće. Parcela je udaljena svega 5minuta hoda od Binga u Hadžićima i 10km od samog centra Ilidže.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 50.000 KM, 2014,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.11.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Breka, 70.000 KM, 2000,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Zemljište se nalazi 500 metara od Pionirske doline,odnosno 3km od Predsjednistva.Za kontakt informacije 061-623-288 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 80.000 KM, 2000,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem 2000 M² zemlje u Sarajevo-Reljevo,u blizinu Hotela Exclusive. Cijena 40KM po M² Ukupna Cijena 80.000KM Broj +38762158701 Nemacka Kucni Telefon: +496966960197 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 80.000 KM, 2000,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem 2000 M² zemlje u Sarajevo-Reljevo,u blizinu Hotela Exclusive. Cijena 40KM po M² Ukupna Cijena 80.000KM Nemacka Kucni Telefon: 00496192 987 918 9 Nemacka Mobilni Telefon: 0049176 496 050 24 Prodaje se 2000 m2 zemljišta u Sarajevo-Reljevo. Moguća parcelizacija na manje parcele.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Butmir, 300.000 KM, 2000,00 m2 cca 150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.05.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Butmir, 152.000 KM, 1900,00 m2 cca 80 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste u Butmiru 1900 m/2,moguce parcelisanje Kontakt:061/311-883 Nekretnina posjeduje .

 
 
 

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste u Butmiru 1900 m/2,moguce parcelisaje po zelji kupca Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Rakovica, 75.000 KM, 1847,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2025.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo zemljište površine 1847m2, na kojem se nalazi manji devastirani objekat (5 x 5,75m) za koji prodavac posjeduje urbanističku saglasnost izdatu 1985 godine. Zemljištu se pristupa asfaltiranim lokalnim putem, pri čemu je cca. 10m2 do ulaza u parcelu makadamski put koji se nastavlja....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Ilidža, 70.000 KM, 1800,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem placeve za gradnju kuća u centru Osjeku, ukupno 1800m2 (dozvoljena gradnja 3 kuće po urbanistickom planu). Vlasništvo 1/1, plin, kanalizacija, kablovska. Adresa: Karamušićka 15 Cijena: 70.000 KM po dunumu +381 64 3322980 +381 37 716195 nada.topalovic@gmail.com Nekretnina....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Rakovica, 65.000 KM, 1764,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 49.000 KM, 1755,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine izdvaja za prodaju odlićan plac od 1755m2 u Vogošći, Ul.Gornja Jošanica II, Iznad Hotela Park Riječ je o placu koji se sastoji od 2 parcele sunčana strana i odmah je uz sami Asfaltni put, kompletna infrastruktura, na placu je postojala urbanistička....