• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2840 m2 što v - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2840 m2 što v - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2840 m2 što veće

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2840 m2 što veće" pronađeno 1 914 nekretnina - prosječna cijena 2.581 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 2700 m2 (malo manji)
    • 2980 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 5900 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 6600 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 220000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 1.550.000 KM, 400,00 m2 cca 3880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2023.,

www.embra.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 680.000 KM, 398,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju samostojeći stambeno-poslovni objekat rezidencijalnog karaktera na Vracama u ulici Derviša Numića. Objekat se nalazi iznad zaobilaznice (tranzita) i dominira mikro-lokacijom. Udaljenost od tranzita iznosi cca 150 m, u neposrednoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 549.000 KM, 393,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate ekskluzivno prodaje odličan stambeno poslovni objekat novije gradnje u Briješću, ul. prof.dr.Ramiza Velića , općina Novi Grad. Predmetna nekretnina je izgrađena 2017. godine na parceli površine 655 m2 koja je pozicionirana pored uličnog, kompletno asfaltiranog....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 695.000 KM, 392,00 m2 cca 1770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno izgrađena kuća površine 98 m² u osnovi, korisne površine 392 m2, spratnosti P+2+Pk i pomoćni objekat sa garažom. Ista je izgrađena na parceli od 605 m2, koja se nalazi uz ulicu Kasindolska, naselje Sup, općina Ilidža. Izgrađena je 1998.godine. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 450.000 KM, 385,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 165.000 KM, 380,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi 50m od autoputa Ilidža-Blažuj, u blizini Ilidžanskog dijamanta. Dimenzije 10,80 x 12. Ukupna površina oko 380m2 i 600m2 okućnice, sa svim priključcim struja, voda, kanalizacija. Tri moderna stana - jedan opremljen + 2 poslovna prostora - omaltani, struja, voda i kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Alifakovac, 720.000 KM, 372,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.05.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 1.250.000 KM, 370,00 m2 cca 3380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Ako zelite dom iz snova sa definitivno najljepsim pogledom na Sarajevo i osjetiti otkucaje srca Starog Grada , ova Vila je idealan izbor za vas. Vila je izgradjena na parceli veličine 1000m2 i sadrzi cetiri sprata od kojih su svi završeni i useljivi izuzev podkrovlja , pomocni objekat....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 686.000 KM, 370,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 375 m2 (u osnovi 100 m2) i nalazi se na parceli površine 400 m2. Sastoji se iz četiri etaže; prizemlje, dva sprata i potkrovlje. Sve etaže se kompletno opremljene. Raspored prostorija na etažama je isti. Etaže se sastoje iz hodnika, dvije spavaće sobe, kuhinja sa....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 450.000 KM, 370,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća - vila u Hadžićima, u blizini centra (300 m), ukupne stambene površine 370 m2, a površina okućnice je 700 m2. Kuća posjeduje 2 ulaza, 2 predsoblja, hodnik, 2 dnevna boravka, kuhinju, sobu za ručavanje, 2 kupatila, 4 spavaće sobe, dvije terase, 2 podruma i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 550.000 KM, 370,00 m2 cca 1490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 646.800 KM, 368,00 m2 cca 1760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća površine u osnovi 92 m2 + 500 m2 dvorište + 719 m2, nalazi se na parceli površine 1311 m2. Sastoji se iz četiri etaže i to prizemlja, dva sprata i potkrovlja (nije opremljeno). Prizemlje se sastoji od garaže, podruma/ostave kuhinje i sobe. Spoljašnje stepenice vode na sprat.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 1.100.000 KM, 362,00 m2 cca 3040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

poslovni prostor se nalazi u ulici branilaca sarajeva 20 -upi zgrada ima 362 m2 . renoviran je ima jedno parking mjesto . prostor se sastoji od 12 kancelarija wc,kuhina i balkon . zgrada ima 24 satni video nadzor,cuvara i alarm. mozete nas konktaktirat na 061 219 548 ili nam poslati....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 295.000 KM, 361,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.12.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 749.000 KM, 360,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2025.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo izuzetno lijep stambeni objekat bruto površine cca. 360m sa dvorištem površine 214m2, na vrlo lijepoj lokaciji, u naselju Vojničko polje (Saraj polje). U zemljišnim knjigama je upisana tlocrtna površina objekta, tj. 115m2. Objekat se sastoji od tri etaže i to: • prizemne,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Grbavica, 500.000 KM, 360,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.indomio.ba

New Group iz svoje ponude ekskluzivno izdvaja prodaju historijski bitne vile u naselju Vraca, Novo Sarajevo u ulici Novopazarska. Vila se sastoji od cca 360m2, a prostire se na 3 etaže. Prva etaža, ili podrumska se sastoji od kupatila sa toaletom, vešeraja, centralne prostorije, i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Saraj Polje, 766.000 KM, 360,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo izuzetno lijep stambeni objekat bruto površine cca. 360m sa dvorištem površine 214m2, na vrlo lijepoj lokaciji, u naselju Vojničko polje (Saraj polje). U zemljišnim knjigama je upisana tlocrtna površina objekta, tj. 115m2. Objekat se sastoji od tri etaže i to: ; Saraj Polje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 452.000 KM, 360,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se jedinstvena porodična kuća koja se prostire na 3 etaže, ukupne površine 360 m² (Po+Pr+S), smještena u ulici Novopazarska, naselje Vraca, Općina Novo Sarajevo. Nekretnina se odlikuje lijepo uređenim dvorištem površine cca 800 m², koje pruža ugodan prostor za boravak i odmor.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Breka, 750.000 KM, 360,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Garaza 21 m2 Poslovni prostor 75 m2 Basta 67 m2 Kuca na 4 etaze Grijanje etazno plin i struja alternativa Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 700.000 KM, 360,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 860.000 KM, 360,00 m2 cca 2390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovna zgrada u naselju Otes pogodna za sve vrste djelatnosti. Prizemlje zgrade je predviđeno za prodajno-izložbeni salon, sa skladišnim prostorom i prostranim parkingom sa prilazom za sve vrste vozila. Prvi i drugi sprat su predviđeni za manje pogone, kancelarije, a....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 370.000 KM, 360,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se sastoji od 4 sprata: Podrum, prvi sprat (poslovno-stambeni prostor), drugi I treći sprat (stambeni prostor). Svaki sprat ima zaseban ulaz I zasebne priključke (struja, voda, grijanje). Instalacija grijanja je centralna na struju ili plin. Svaki sprat ima podno grijanje. Ulaz....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 450.000 KM, 360,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 980.000 KM, 355,00 m2 cca 2760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.05.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 1.370.000 KM, 351,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 499.000 KM, 350,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću u Vogošći, naselje Ugorsko III, općina Vogošća. Predmetna nekretnina se nalazi na udaljenosti od 1250 m od magistralnog puta (Kobilja glava - Vogošća). Istoj se pristupa direktno sa lokalnog puta koji je kompletno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Pofalići, 630.000 KM, 350,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu kuću trospratnicu sa poslovnim prostorom i garažom u naselju Pofalići, ulica Humska, opština Novo Sarajevo. # Udaljenost od fabrike duhana svega 1.000 metara.# Predmetna kuća raspolaže korisnom površinom od....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 350.000 KM, 350,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u nasekju Hrasno dobr gadnja modernija kompetno renovirana prije 10 god prilaz autom 1/1 pogodna za ugodno zivljenej i poslovni segmet sa 2 prilaza da glavne ceste i z varazdinske ulice. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 350.000 KM, 350,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem novu višekatnicu u Sarajevu, Općina Centar, Bare, odmah uz glavnu ulicu (Alipašina), sa svim urednim papirima. Kuća moderno opremljena, sa tri velike stambene etaže, plus ogromna garaža (za nekoliko automobila), bazen (nedovršen), jacuzzi, plato za tenis, bašta, velika terasa,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 375.000 KM, 350,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje vrlo funkcionalan stambeno poslovni objekat u centru Ilijaša. Predmetni objekat je izgrađen 2016. godine. Sastoji se od tri etaže: prizemlje, prvi sprat i visoko potkrovlje, ukupne korisne površine 350 m2. Na prizemlju se nalazi poslovni prostor (dvije....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 700.000 KM, 350,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, 675.000 KM, 347,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2024.,

www.realitica.com

; Nahorevo .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 250.000 KM, 345,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.12.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 1.019.200 KM, 340,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Zemljište je površine 2205 m2 i na njemu se nalazi kuća ukupne površine 340 m2. Kuća se sastoji iz dvije etaže, ukupno ima pet soba. Pored kuće, na prizemlju se nalazi garaža za dva automobila. Također pored kuće je urađena i priprema za bazen. Zemljište posjeduje sve priključke.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 1.822.800 KM, 340,00 m2 cca 5360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je stara bosanska površine 340 m2 i nalazi se na parceli površine 340 m2. Sastoji se iz magaze i dvije etaže, (prizemlja i sprata). Prizemlje se sastoji od predulaza, dnevnog boravka, kuhinje i kupatila. Prizemlje je kompletno obnovljeno, zamijenjena je i vanjska stolarija, stavljena....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 930.000 KM, 340,00 m2 cca 2740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 369.900 KM, 333,00 m2 cca 1110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje vrlo lijepu kuću sa dvorištem u Briješću kod Osnovne škole Behaudin Selmanović, opština Novi Grad - Sarajevo. Kuća se sastoji od prizemnog dijela kojeg čine sljedeće prostorije: prostrana dnevna soba, spavaća soba, radna soba, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 319.000 KM, 330,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.03.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje kuću u ulici Mekote, naselje Osjek, općina Ilidža. Kuća spratnosti Pr+2, vanknjižno vlasništvo, izgrađena 2015.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 1.100.000 KM, 330,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se poslovni prostor na Hrasnom, na dvije etaže (prizemlje i sprat). Sastoji se od dvanaest prostorija, dvije mini kuhinje, dva toaleta, i dvije prostorije u podrumu. Sama struktura prostora je izgrađena na način da je podijeljen na dva dijela, tako da se može koristiti kao....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 309.900 KM, 330,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stambeno-poslovni objekat u Istočnom Sarajevu u neposrednoj blizini Tereks pumpe, Općina Istočna Ilidža. Nekretnina u osnovi 10x9 m, a smještena je na parceli 550 m². Cca 330 m² raspoređeno je na tri etaže. U....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 760.000 KM, 330,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u Vogosci (iza FARMAVITE) 330m2 i 6000m/2 zemlje.Kuca posjeduje dva registrovana poslovna prostora pogodna za zanatske radove ili magacin.Zemljiste pod vocem i njivom Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 1.200.000 KM, 330,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u samom centru ,trenutno pretvorena kao pansion. Objekat je kompletno renoviran 2002 god kada je i prilagođen kao pansin koji čini 12 soba različite površine te 12 kupatila, plus pomočne prostorije kao, vešeraj, ostava, kuhinja sa trpezarijom, ulazni dio itd. Objekat....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 818)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>