• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2840 m2 što v - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2840 m2 što v - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2840 m2 što veće

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2840 m2 što veće" pronađeno 1 913 nekretnina - prosječna cijena 2.581 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 2700 m2 (malo manji)
    • 2980 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 5900 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 6600 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 220000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, SARAJEVO, 70.000 KM, 777,00 m2 cca 90 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja lijepu i osunčanu parcelu na lokaciji Blažuj Prodaje se parcela u naselju Blažuj u neposrednoj bilizini auto Salona Kramar. Kvadratura parcele iznosi 777 m2 i pravilnog je oblika (kvadrat) na kojoj su plaćeni....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 98.000 KM, 750,00 m2 cca 130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se atraktivno zemljište s blagim nagibom površine 750 m² u ulici Svetozara Ćorovića, općina Centar, Sarajevo. Parcela je smještena na osunčanoj lokaciji s koje se pruža panoramski pogled, a kompletna infrastruktura dostupna je na samoj lokaciji. Nalazi se u mirnom dijelu novoizgrađenog....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 119.040 KM, 744,00 m2 cca 160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dve kuće u Sarajevu(Ilidža) u ulici Lepenički 82-84(Na 100m od tramvajske pruge). Jedna kuca je stara i ima sve papire a druga je novija-bez papira. Kuće su na parceli od 744m2 i u ZKU su upisane pod brojem 3936,br.parc 2145-121 i 2145-123 u vlasništvu Marić Dobrile. Za sve....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 640.000 KM, 740,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Rakovica, 9.503 KM, 731,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

zemljiste za izgradnju kuce ili vikendice Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Stari Grad, 370.000 KM, 730,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2025.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) iz svoje ponude nekretnina za prodaju izdvaja građevinsko zemljište ukupne površine 730m2, u ulici Strošići, Vratnik. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 60.000 KM, 730,00 m2 cca 80 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem građevinsko zemljište u Doglodima. Zemljište ima sve potrebne priključke i nalazi se u blizini hotela Delminium. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 25.000 KM, 700,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodajem zemljište 700 m2 Zemljište se nalazi u mjestu Banjer 2,6 km od Podlugova , u veoma lijepom i mirnom okruženju. Na ovoj parceli je prije rata bila kuća koja je porušena a upisana je u katastarskim i zemljišno knjiznim evidencijama,tako da gradnja objekta nije upitna i za dobijanje....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Hrasno, 5.000 KM, 700,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Parcela blizu centra grada. Dobra investicija. Parcela nije sređena, pod travom i žbunjem. Ima šaht gradske vode, struju. Prije 1992. dobijeni svi papiri za gradnju kuće. Ipsunjava sve uslove za gradnju. Može prodaja ili zamjena. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 980.000 KM, 700,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na glavnom magistralnom putu Sarajevo-Zenica, u poslovnoj zoni Rajlovac, prodaje se stambeno-poslovni objekat koji sadrži 700 m2 korisne površine, sa 1000 m2 zemljišta na kojem se objekat nalazi. U sklopu poslovnog objekta nalazi se kancelarijski prostor od 80 m2 uz salonski prodajni....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 179.989 KM, 683,00 m2 cca 260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.08.2024.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje građevinsko zemljište na dobroj lokaciji za stambeni objekat (kuću) Nalazi se odmah iznad Tranzita u ulici Urijan dedina.Površina placa je 683 m2, pravilnog je oblika i veoma je iskoristiv. Plac ima odličan prilaz odnosno cestu cijelom dužinom placa. Jedna od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 1.346.000 KM, 673,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepo zemljište u naselju Ugorsko, Opština Vogošća - kanton sarajevski. Zemljište se nalazi na vrlo kratkoj udaljenosti od Binga u Ugorskom, svega 4 minute lagane vožnje. Centar Vogošće je udaljen 4,3 km, dok se centar Sarajeva nalazi....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 110.000 KM, 635,00 m2 cca 170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju plac od 635 metara kvadratnih pod vocem. Plac se nalazi u ulici 14.maja 92., na potezu izmedju Kasindolske ulice i Interex megamarketa sa druge strane. Vlasnistvo 1/1, dozvoljena gradnja, svi prikljucci su na dohvat ruke. Odlicna lokacija, miran kraj.Parcela na kojoj su....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 33.000 KM, 630,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Zemlju u Dobrosevicima,komunalije na placu.Vlasnistvo 1/1,papiri uredni.Dimenzije:duzina 43m,sirina 15m(oko 630m2). Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 352.000 KM, 630,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Prva kuća se sastoji iz tri etaže, prizemlja, dva sprata. U osnovi je 90 m2, ukupne površine 270 m2 i nalazi se na parceli površine 196 m2. Svaki sprat je trosoban stan sa odvojenim satovima. Grijanje je etažno plinsko. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Druga....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Butmir, 303.500 KM, 622,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca posjeduje poslovni prostor i tri sprata ( 3 stana sa po 120m2), svaki stan ima zaseban ulaz u zajednickom stubistu, 1 stan 7 prostorija 1 WC na svakom spratu, ukupno 5 balkona i velika terasa, 3 balkona na istocnoj strani, 2 balkona i terasa na zapadnoj, stubiste odvaja svaki....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 1.300.000 KM, 600,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE KUĆA – Ilijaš, Podlugovi (Sarajevo) .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 350.000 KM, 600,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovno stambeni objekat na magistralnom putu Sarajevo –Mostar u mjestu Zujevina prije naselja Hadžići. Objekat je izgrađen na placu od cca 1.200 m2, površina objekta je cca 600 m2 a čine ga tri etaže. Veliku pogodnost čini pozicija objekta uz magistralni put, pa je idealan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 999.999 KM, 600,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poslovno - proizvodno - stambeni objekat na autoputu Zenica - Sarajevo, na samoj petlji u Podlugovima, kod naplatnih kućica. Pogodno za hotel, restoran, autokuću i slično. Za više informacije i mapu lokacije posjetite http://mino-bh.com/m_mapa.htm. Nekretnina posjeduje Balkon Voda....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 420.000 KM, 600,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 1.050.000 KM, 600,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 186.200 KM, 585,00 m2 cca 320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju zemljište sa neuknjiženom kućom u Sarajevu, općina Centar, Soukbunar. Površina zemljišta je 585 m2 i na njemu se nalazi kuća u osnovi površine 46m2 (stvarna kvadratura 46m2 + 46m2). Kuća se sastoji od dvije etaže i tavana. Prizemlje se sastoji iz predulaza....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 3.200.000 KM, 580,00 m2 cca 5520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poslovnu zgradu u centru sarajeva. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 400.000 KM, 580,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stambeni objekat u ulici Bana Mateje Ninoslava br 19 u Sarajevu. Objekat se sastoji od 4 stambena prostora i 2 poslovna prostora koji nisu zavrseni od cega su 2 dvoetazna stana velicine od 120 kvadrata,2 trosobna stana velicine od 75 kvadrata i dva nedovrsena prostora velicine....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 320.000 KM, 556,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličnu kuću sa dvorištem u Otesu. Opis nekretnine: Prodaje se kuća sa dvorištem ukupne površine 556m2 u mirnom naselju na odličnoj lokaciji u Otesu. Kuća se sastoji od prizemlja, I sprata i tavana. Grijanje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 800.000 KM, 550,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.05.2023.,

www.realitica.com

Sarajevo, Nahorevska ulica. Prodaje se stambeni objekat ukupne površine 550 m2, spratnosti Po+P+2+Pk na placu od 308 m2. Stambeni objekat je udaljen 2,5 km od centra grada, a 200 m od “Ponirske doline”. ; Pionirska Dolina .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 750.000 KM, 550,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.07.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju su dvije kuće smještene na izvrsnoj lokaciji u Hrasnom, u ulici Milankladska. Ovaj kompleks kuća nudi izvanrednu priliku za ulaganje, budući da posjeduje ukupno 6 stanova različitih veličina. Od tih 6 stanova, 2 su površine 100 m2, 2 su površine 50 m2, dok su preostala....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 500.000 KM, 550,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovno-stambeni objekat i vikendica na parceli od 2.000 m2 u Nahorevu. Vikendica se sastoji od prizemlja gdje je smješten boravak, kuhinja i WC i sprata koji je predviđen kao dio za spavanje. Pored vikendice izgrađen je poslovni objekat (hotel) sa restoranom, kamin salom....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Butmir, 88.000 KM, 550,00 m2 cca 160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.05.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 585.000 KM, 550,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 480.000 KM, 550,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 500.000 KM, 540,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Profesionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje dvije kuće sa zemljištem na Ilidži, Kasindolska ulica, općina Ilidža, Sarajevo.Predmetne nekretnine su smještene na zemljištu ukupne površine 2208 m2, a istom se pristupa direktno iz Kasindolske ulice. Kompletno zemljište....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 650.000 KM, 540,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Cjena je temelj za pregovora. - Za daljne Informacije nazovite: 062 374 154 Prodajem vilu na prelijepoj lokaciji u Azićima u neposrednoj blizini katoličke Crkve sjedne strane, a na suptrodnoj strani od prilike jednako udaljena Džamija.Vila-kuca nalazi se oko petlje *Stup* pored Dobrinjske....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, 520.000 KM, 520,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

1.Objekat: Kuca se sastoji od: 8 apartmana, 4 balkona, 2 kamin sale, zatvorena ljetna basta. Grijanje etazno na cvrsto gorivo Kuca 520 m2 Parcela 2536 m2 Garaza 2. Objekat: Vikendica se sastoji od: 1 etaza: dnevni boravak sa kaminom, kuhinja, kupatilo. 2 etaza: spavaca soba, balkon.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 1.034.000 KM, 517,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Internet Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 590.000 KM, 510,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

POLIKLINIKA: Velićina Poliklinike (prizemlje) je cca 198 m2,namjenski građena, od veoma kvalitetnih materijala, po svim građevinskim propisima i normama za zdravstvenu ustanovu. Lokacija je u strogom centru Sokolović Kolonije, kod "5"Osnovne škole, odmah uz autobusku stanicu. To je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 300.000 KM, 507,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću sa zemljištem na lokaciji Istočno Sarajevo. Prodaje se kuća sa tri etaže ukupne površine 507m2 na lokaciji Lukavica, Istočno Sarajevo. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini strogog centra Lukavice. Kuća....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Grbavica, 1.099.929 KM, 500,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se luxuzna kuća u naselju GrbavicaKuća je apartmanskog tipa odnosno ima 5 zasebnih stambenih jedinice površine od 40 do 110 m2. Kompletna kuća je u odličnom i funkcionalnom stnaju, izgrađena je naplacu od 372 m2, a čini je prizemlje i tri etaže ukupne površinecca 500 m2. Kompletna....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 1.100.000 KM, 500,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 500.000 KM, 500,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaju se tri kuće uz regionalni put Sarajevo-Semizovac-Ilijaš. Nalaze se na placu od cca 11.000 m2 i imaju svu potrebnu dokumentaciju. Dvije kuće su registrovane kao poslovno-stambene jedinice, a sve su uslovne za stanovanje uz manju adaptaciju. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 980.000 KM, 500,00 m2 cca 1960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Objekat je ukupne površine 500 m2 i sastoji se od prizemlja i sprata i ima dvije namjene: apoteka i poliklinika. Od ukupne površine od 500 m2, 300 m2 je uređeno, dok je 200 m2 neuređeno. Apoteka se prostire na površini od 155 m2 uređenog prostora na prizemlju i I spratu, dok se poliklinika....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 578.200 KM, 500,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi na parceli površine 500 m2. Sastoji se iz tri etaže, suterena, prizemlja i sprata. Suteren se sastoji iz dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon i kupatila. Prizemlje se sastoji iz dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na balkon i kupatila. Sprat....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 818)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>