• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 140000 KM - GoHome tražilica za nekretnine Hrvatska
  • sarajevo nekretnine do 140000 KM - GoHome tražilica za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 140000 KM

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 140000 km" pronađeno 875 nekretnina - prosječna cijena 1.521 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 130000 KM (malo jeftiniji)
    • 140000 KM (malo skuplji)
    • do 1400 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • novogradnja
    • useljiva
    • nenamješten
    • 2.sprat
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Centar, 99.000 KM, 160,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajem dvije kuće, Panjina kula, prva je renovirana i sastoji se od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i banje. Druga je za renoviranje, na tri sprata u prizemlju je garsonjera , na prvom i drugom spratu dvosoban stan, ukupna okućnica je 550m2. Prilaz asfalt. Kuce imaju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 52,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja višenamjenski poslovni prostor na super lokaciji u Istočnom Sarajevu Prodaje se višenamjenski poslovni prostor na adresi Stefana Nemanje broj 11,Lukavica. Poslovni prostor se nalazi na prizemlju poslovno-stambene....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 99.000 KM, 2244,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2024.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) iz svoje ponude za prodaju izdvaja zemljište površine 2244m2, pogodno za gradnju, u naselju Blagovac, Vogošća. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba Koševo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 99.000 KM, 66,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje renoviran dvosoban stan od 66m2 u samom centru Sarajeva u neposrednoj blizini zgrade Predsjedništva BiH i BBI centra.Stan se nalazi u ulici Branislava Đurđeva na idealnom prvom spratu a sastoji se od ulaznog hodnika, vrlo prostranog kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 99.000 KM, 46,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Adaptiran i namješten stan na Koševskom brdu, ugradbeni američki plakari, ugradbena kuhinja sa svim aparatima (ploča, pecnica, perilica suđa i rublja, frižider, mikrovalna), adaptirano kupatilo sa tuš kabinom, renovirana dnevna soba sa nedavno kupljenim namjestajen i svom elektronickom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 99.000 KM, 78,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Veoma lijep, funkcionalan trosoban stan koji se lako moze pretvoriti u dvije stambene jedinice. Sastoji se od 3 sobe, trpezarije, kuhinje, kupatila, zatvorene lodje. Kompletno opremljen.Uknjizen 1/1 Mogucnost pretvaranja u dve stambene jedinice Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 69,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 99.000 KM, 140,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća prizemlje i sprat. Prizemlje je potpuno opremljeno i namješteno. Sprat nije izrađen. Građena 2002.godine. Posjeduje građevinsku dozvolu. Nalazi se u Hadžićima, ulica Brezovačke do broja 108., oko jedan i po kilometar od centra, uz put za Igman i Bjelašnicu. Udaljenost od Sarajeva....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 28,00 m2 cca 3540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje garsonjeru za prodaju u Švrakinu, ulica Prvomajska. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izdvojenom kuhinjom i kupatila. Ukupna površina iznosi 28 m². Nekretnina je u potpunosti renovirana i useljiva, smještena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 99.000 KM, 58,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Stan u Hrasnom, 1 sprat, Podrum, Balkon, lijep raspored, Ulica Olovska, Kod pekare AS. Mob:062/662550 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 42,00 m2 cca 2360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine prodaje dvosoban stan u Istočnon Sarajevu, ulica Nikole Tesle! Površinu 42.2 m² čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom te izlaz na balkon! Sunčana orijentacija, sprat 5, parking ispred zgrade, tržnica,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 99.000 KM, 45,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Centralno grijanje Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 103,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje poslovni objekat/restoran na Bjelašnici, naselje Milišići, neposredna blizina Babinog Dola i sela Lukomir, Opština Trnovo - kanton sarajevski. # nudimo Vam već dobro razrađen posao sa ugostiteljstvom zajedno sa kućom za odmor na najpoznatijoj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 102.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.01.2026.,

www.realitica.com

Kuća je površine cca 240 m2 (osnova cca 77 m2) i nalazi se na parceli površine 1980 m2. Kuća se sastoji od tri etaže i to od prizemlja, I sprata i potkrovne etaže. .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 102.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2025.,

www.realitica.com

DProdaje se duplex kuća u naselju Mahmutovac, ulica Kamenica. ; Mahmutovac .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Velešići, 102.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.07.2025.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju poslovni prostor u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Velešići u ulici Muhameda Ef. Pandže. ; Velešići .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 101.300 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem zemljiste na Bojniku - Novi Grad .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 98.000 KM, 40,00 m2 cca 2450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa jednom spavaćom sobom u Istočnom Sarajevu, ulica Dabrobosanska. Prostirući se na 6 spratova, ovo stambeno zdanje u ulici Dabrobosanska u Istočnom Sarajevu, u neposrednoj blizini Bingo šoping centra pruža....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 98.000 KM, 901,00 m2 cca 110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju zemljište u Istočnom Sarajevu, Trebević u ulici Petrovići. Zemljište je površine 901 m2. Na parceli se nalazi izgradjena vikendica stara 35. godina i garaža. Prilaz do parcele je asfalt. Na parceli je prisutna struja, kanalizacija, septička jama, voda....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 98.000 KM, 750,00 m2 cca 130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se atraktivno zemljište s blagim nagibom površine 750 m² u ulici Svetozara Ćorovića, općina Centar, Sarajevo. Parcela je smještena na osunčanoj lokaciji s koje se pruža panoramski pogled, a kompletna infrastruktura dostupna je na samoj lokaciji. Nalazi se u mirnom dijelu novoizgrađenog....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 147.000 KM, 6200,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaja zemljiste 6200 kvadrata, dva pristupna puta, infrastruktura u blizini, 1.5 kilometara od magistralnog puta. A na 21 kilometar od Dolac Malte i na cca 800 metara nadmorske visine. Sastoji se od dvije parcele, od cega je jedna sada zasadjena sa 100 sadnica oraha. Ograđena parcela.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 98.000 KM, 56,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan na otoci 56m2 + balkon. Stan se sastoji od dnevne sobe i jedne spavače sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave i kupatila + podrum. 11 sprat (2 lifta). Pločice u stanu su sve promijenjene i potrebno je samo da se u stanu promijeni stolarija. Mogučnost proširenja stana,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 98.000 KM, 53,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Klima Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 97.500 KM, 57,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stara bosanska kuća 57 m2 sa svim priključcima.Okućnica 400 m2 na glavnoj cesti do bosna lijeka.Ima prilaz i sa gornje strane parcele.objekat potrebno adaptirati ili dogradjivati po želji.Pored kuće imaju još i dva pomoćna objekta. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 97.500 KM, 65,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se odlično pozicioniran dvosoban stan novije gradnje u Istočnom Sarajevu Stan se nalazi na trećem spratu manje stambeno-poslovne zgrade izgrađene 2007. godine koja posjeduje lift. Strukturom je dvosoban i sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 97.500 KM, 54,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan odlicnog rasporeda I dobro pozicioniran suncan tokom cijelog dana. tel 061 487 210 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 97.207 KM, 4226,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se građevinsko zemljište, Općina Centar naselje Kromolj. Zemljište se nalazi uz asvaltiranu cestu sa vlastitim prilazom, konfiguracija zemljišta je padina sa mogučnošču gradnje stambenog objekta. Pogled na grad je nevjerovatan i sunčan je cijelog dana. Građevinsko zemljište....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 100.000 KM, 31,00 m2 cca 3230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.07.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 100.000 KM, 49,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 96.900 KM, 67,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prostor je kupljen nov u novoizgrađenom objektu Tibra 1-Stup, preko puta Heco pijace a iza pumpe Hifa. Useljen je u januaru 2011. Sastoji se od 1 velike sobe-kancelarije, 1 manje sobe-kancelarije, kupatila i WC-a, hodnika, ostave i balkona sa ukupno 66,32 m2.Urađen je od kvalitetnih....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 96.681 KM, 36,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S5, dvosoban, 2. sprat, projektovane površine 36,04m2. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, sobe i lođe. Vanjska stolarija je PVC. Unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket. Ulazna vrata su blindirana.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Džidžikovac, 99.500 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2025.,

www.realitica.com

Poslovni objekat na odličnoj lokaciji u samom gradskom centru. Poslovni objekat je tek izgrađen veoma moderno i veoma kvalitetno. ; Džidžikovac .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 96.000 KM, 56,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

renoviran i odmah useljiv Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 96.000 KM, 70,00 m2 cca 1370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Mijenjam trosoban stan 70 kvadrata za manji jednosoban-jednoiposoban do 40 kvadrata uz nadoplatu. Stan je nedavno djelomicno adaptiran ( sve osim stolarije, kupatila i WC-a). Stan ima tri sobe, trepezariju, kuhinju, hodnik, kupatilo, WC, balkon. Balkon ne ulazi u kvadraturu. Nadoplata....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 98.800 KM, 38,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.500 KM, 160,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje dvospratnu kuću za koju je izdata pravosnažna građevinska dozvola sa pripadajućim dvorištem u naselju Deovići, Općina Hadžići, kanton sarajevski. Iako se imanje nalazi u mirnom i prilično izolovanom naselju, glavne saobraćajnice, administrativni,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.360 KM, 57,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

⭐️EKSKLUZIVNO⭐️ Od danas počinje pretprodaja stanova u izgradnji na lokaciji Grbavica kod poliklinike SANASA. Ovaj projekat SPO "NOVA" Grbavica je planiran da bude završen do sredine 2023 godine. Projektovan kao Po S3 S2 S1 P 3 Kolski prilaz iz ulice Grbavička a pješački glavni ulaz....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 95.009 KM, 100,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaju se ruševna kuća izgrađena na placu od 836 m2. Kuća se nalazi u naselju Lješevo u Opštini Ilijaš. Na placu postoji ruševna kuća te pomoćne prostorije(garaža,ostava)Uz ovaj plac prodaje se još jedan plac koji ima pješački prilaz placu površine 1114 m2:Plac graniči jednim dijelom....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Ilidža, 95.000 KM, 52,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sa centralnim grijanjem, kablovskom,dva balkona, podrum. Luzani,objekat A. Blizu camp-a Ilidza, ispred Cilimare. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Blindirana vrata Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 95.000 KM, 100,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 95.000 KM, 32,00 m2 cca 2970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2025.,

www.indomio.ba

R E Z E R V I S A N O ! Prodaje se jednosoban stan u zgradi Sut+VP+4 građenoj 70tih godina u Novom gradu, u Prvomajskoj ulici. Stan se nalazi na 4, zadnjem spratu, u zgradi bez lifta. Lokacija: stambena zona, Švrakino selo, u blizini vrtića, JU OŠ Džemaludin Čaušević, Merkator centra,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 95.000 KM, 145,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca u mirnom dijelu sarajeva, za sve informacije tel 063898626 ili mail damirzecevic@gmail.com Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet....