• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 140000 km do 60 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 140000 km do 60 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 140000 km do 60 m2

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 140000 km do 60 m2" pronađeno 420 nekretnina - prosječna cijena 2.222 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 130000 KM (malo jeftiniji)
    • 140000 KM (malo skuplji)
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • opremljen
    • lift
    • 3.sprat
    • za adaptaciju
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Vratnik, 110.000 KM, 60,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 135.000 KM, 60,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

prodajem stan u uluci Čekaluša-djidjikovacaustro-ugarska gradnja--visoki plafoni,,,, 60 m2 sa pogledom na čekalušu.i na trebevićstan nije adaptiran,,, kontakt na mobilni telefon,,,061/22 44 66 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Kablovska....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 72.480 KM, 60,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajemo trosoban stan na Dobrinji 1, nedakelo od autobuske stanice. Površina stana je 60.40m2, a sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, dvije sobe, kupatila i hodnika. Stan je na petom spratu/potkrovlje. Za detaljnije pogledajte našu web stranicu: http://www.nek.ba .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine do 140000 km do 60 m2'
104.000 KM
  Kuća, SARAJEVO, Pofalići, 75.000 KM, 60,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu Posjeduje gradevinsku dozvolu Prevod moguc Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Struja Namješten Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 100.000 KM, 60,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u Sarajevu na Dobrinji 2 cca 60 m2, 6 kat s liftom. Kompletno je renoviran i namjesten (kuhinja po mjeri, americki plakar, protuprovalna vrata, centralno grijanje, gradski plin i dr. ) , cisto vlasnistvo. Za detaljnije informacije kontak na e-mail: denis-pu@hotmail.com....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na petom, posljednjem spratu novogradnje s liftom na Bjelašnici prodajemo dva apartmana u jednom. Uknjižen na 60 kvadrata, a realne površine 90 kvadrata, riječ je o velikom dvostrano orijentiranom apartmanu s balkonom, primarno južne orijentacije. Apartman je trenutno koncipiran kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 120.000 KM, 60,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u novogradnji, Stup, zgrada BH BAUU. Stan je površine 60m2 i nalazi se na 7.spratu od ukupno 7. Zgrada je useljena 2011 godine i posjeduje lift. Stan je u odličnom stanju. Sastoji se od hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 60,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe površine 60m2 pozicioniran na 2.spratu zgrade novije izgradnje, naselje Istočno Sarajevo, Ulica Spasovdanska. Trosoban stan odličnog rasporeda stan ukupne površine 60m2 pozicioniran je na....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 100.000 KM, 60,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan je renoviran na 4 spratu, centralno grejanje, namesten, na odlicnom mestu, u odlicnom stanju e-mail: vlada1712@gmail.com Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Struja Kablovska TV .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 150.000 KM, 60,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Agent stanpromet.ba - agencije za nekretnine je pronašao i više nego odličnu nekretninu, vikend kuća sa uređenim zemljištem u Rakovici, na samo 15 minuta vožnje od grada. Kuća se nalazi u planski pravljenom naselju za vikend kuće, ima priključke struje, vode, kanalizacije, te uma....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 95.000 KM, 60,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 150.000 KM, 59,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u naselju Grbavica. Stan je registriran kao poslovno stambeni objekat tako da postoji mogucnost ili stanovanja ili obavljanja poslovne djelatnosti. Prije tri godine izvrsena je kompletna adaptacija stambenog prostora. tj. Nova kuhinja, sa svim elementima i aparatima,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 40.000 KM, 59,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje veći dvosoban stan sa garažom u ulici Avde Smajlovića, općina Novo Sarajevo. Predmetni stan je pozicioniran na četvrtom spratu stambene jedinice bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 115.000 KM, 59,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

2,5-soban stan na Grbavici Stan je dvosoban, s tim da je trpezarija preuredjena u dodatnu sobu. Nalazi se na drugom spratu. Dvije sobe gledaju na jug, dok treca gleda na zapad tako da je stan vrlo osucan tokom citavog dana. Plinsko etazno grijanje, klima, kablovska, internet, interfon,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 63.000 KM, 59,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.04.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo namješten dvosoban stan površine 59 m2 pozicioniran na trećem spratu stambene zgrade bez lifta u naselju Alipašino polje, Općina Novi Grad. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na balkon. Stan je renoviran....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 60.000 KM, 59,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan na odličnoj lokaciji u Centru preko puta restorana "Avlija", ulica Avde Sumbula, Općina Centar. Nekretnina je smještena na visokom prizemlju zgrade starije gradnje. Uknjižena površina je 59 m2, dok je stvarno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 89.000 KM, 60,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.08.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 138.000 KM, 58,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Porodaje se dobar stan na dobroj lokaciji Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 130.000 KM, 58,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Atraktivan i luksuzno opremljen stan, 57.18 m2, novogradnja, naselje čuva Gama sigurnost 24h (closed comunity, video nadzor i ulazna kapija), osigurana mjesta za parking, lijepo uređeno okruženje (profesionalni vrtlar), kablovski i internet priključak, etažno grijanje plinsko, vlastiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 150.000 KM, 58,00 m2 cca 2590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji na Marindvoru u blizini svih važnijih institucija, kampusa i autobuske stanice. Ulaz na interfon uz videonadzor, uređeno stubište i nove liftove. Stan se prodaje namješten ili nenamješten (po dogovoru). Stan u iznimno dobrom stanju.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 152.000 KM, 58,00 m2 cca 2620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju dvosoban stan od 58 m2 sa mogucnoscu prosirenja na tavan (soba od cca 25 m2) ' - kompletno adaptiran : nova stolarija ,blind.vrata ,nova banja,kuhinja,podovi,spusteni stropovi,klima - kompletno namjesten novim namjestajem (Alples,Natuci) Uz stan se u paketu prodaje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 120.000 KM, 58,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan dvosoban ul.Cumurija 58m2 sa mogucnoscu nadogradnje potrebna adaptacija tel 066820785 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 99.000 KM, 58,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Stan u Hrasnom, 1 sprat, Podrum, Balkon, lijep raspored, Ulica Olovska, Kod pekare AS. Mob:062/662550 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 82.940 KM, 58,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan je u odlicnom stanju, dvostrano orijentisan sa predulazom iz haustora koji se zakljucava i pruza dodatnu sigurnost. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 69.000 KM, 58,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.000 KM, 58,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan na Marijin Dvoru, ulica Franca Lehara, opština Centar. Stan površine 58m2 čine ulazni hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, hodnik, spavaća soba i kupatilo. Nekretnina se nalazi na 7. spratu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.000 KM, 58,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Povoljno se prodaje namješten stan, useljiv odmah, na 5 spratu s pogledom na Avaz. Stan ima spavaću sobu, dnevnu sobu i blagavaonicu veliku, kuhinju i kupaonicu. Za sve informacije pisite na inesambrus@mail.com ili zovite na tel 061 566 678. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 75.000 KM, 58,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo tower, prodaja opremljen potpuno stan sa spavaćom sobom. Sprat 8, pogled zapad, balkon, klima, tehnika, oprema, namještaj. Površina 58m² Uz stan se prodaje i parking mjesto na minus 2 etaži! Stan 275.000 KM Parking 40.000 KM Certificirani agent Haris Kadić Stanpromet.ba -....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 127.000 KM, 57,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

extra adptiran stan prije 3 godine Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 40.000 KM, 57,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje komforan dvosoban stan površine 57 m² u strogom centru Sarajeva - ulica Titova. Zgrada se nalazi u jednom od prolaza glavne ulice tik preko puta Parkuše. Lokacija govori sama za sebe, pa tako u neposrednoj blizini imate sve što poželite na dohvat noge. Noćni život,....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 100.000 KM, 57,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

DVOSOBAN STAN 57m2+16m2 GARAZA SA PRIKLJUČKOM STRUJE u BACICIMA ODMA useljiv .PLINSKO ETAZNO GRIJANJE Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 148.200 KM, 57,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Hrasno, 122.000 KM, 57,00 m2 cca 2140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 127.000 KM, 57,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se adaptiran dvosoban stan sa dva balkona, površine 57 m2, na osmom spratu stambene zgrade u naselju Hrasno (uz sami Bosmal centar) Nekretnina je potpuno adaptirana 2009. godine, tom prilikom su promjenjene elektro i vodo instalacije, postavljene nove pločice u kuhinji i prebrušen....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.360 KM, 57,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

⭐️EKSKLUZIVNO⭐️ Od danas počinje pretprodaja stanova u izgradnji na lokaciji Grbavica kod poliklinike SANASA. Ovaj projekat SPO "NOVA" Grbavica je planiran da bude završen do sredine 2023 godine. Projektovan kao Po S3 S2 S1 P 3 Kolski prilaz iz ulice Grbavička a pješački glavni ulaz....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 105.000 KM, 57,00 m2 cca 1840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM STAN U ODLICNOM STANJU ADAPTIRAN STAN IMA :DJECIJU SOBU.HODNIK,KUPATILO,ODVOJEN WC,KUHINJU,DNEVNI BORAVAK,SPAVACU SOBU,TERPEZARIJU,OSTAVU,BALKON,PODRUM, TEL 063369980 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 97.500 KM, 57,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stara bosanska kuća 57 m2 sa svim priključcima.Okućnica 400 m2 na glavnoj cesti do bosna lijeka.Ima prilaz i sa gornje strane parcele.objekat potrebno adaptirati ili dogradjivati po želji.Pored kuće imaju još i dva pomoćna objekta. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 108.000 KM, 57,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Hitno prodajem dvosoban stan površine 57 m2 na Grbavici. Stan se nalazi u Grbavičkoj ulici, na petom spratu u zgradi sa šest spratova. Zgrada ima lift. Dvostrano je orjentisan. Ima zastakljenu jednu od dvije velike terase. Stan sadrži dvije sobe kuhinju sa trpezarijom, hodnik i prostrano....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 128.000 KM, 57,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na cetvrtom spratu zgrade izgradene u '60-tim godinama , nedavno adaptiran i dekoriran u posebnom stilu , tako da je cijeli prostor otvoren osim toaleta i kupatila koji su razdvojeni .Sa dosta svijetla jako ugodan za zivot sa osijecajem potpune slobode . Stan je povezan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 90.000 KM, 57,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Funkcionalan, komforan stan, kuhinja, velika trpezarija, velika dnevna soba i manja spavaca, hodnik i kupatilo, ukupne povrsine 52m2 + zastakljena velika lodja od 5m2 + pripadajuci podrum. Renovirano kupatilo, stolarija, parket. Nalazi se na XVII spratu u fazi B, Alipasino polje,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 420)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>