• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 140000 KM - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • sarajevo nekretnine do 140000 KM - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 140000 KM

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 140000 km" pronađeno 875 nekretnina - prosječna cijena 1.521 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 130000 KM (malo jeftiniji)
    • 140000 KM (malo skuplji)
    • do 1400 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • grijanje na plin
    • 2.sprat
    • adaptiran
    • kvalitetan
    • terasa
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 105.000 KM, 65,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 65 kvadrata + lode 7 kvadrata stan u odlicnom stanju sastoji se od primace 20 kvadrata spavace 20 kvadrata kuhinja sa terpezarijom 15 kupatili wc spajz u sve prostorije se ulazi iz hodnika 2 sprat stan se nalazi adema buce 5 odma uz imzit pumpu gleda na otoku 105 000....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 105.000 KM, 62,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje prodaju 3.400 kvadrata zemljišta i kuće od 62 kvadrata u Radića potoku kod Vogošće. Na samo dva kilometra od glavne saobraćajnice asfaltni put vas vodi na ovaj prelijepi i mirni kutak prirode. Agent Haris 062 801 801 ID CODE: 500690....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 105.000 KM, 54,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan ,54 m2 ,prvi sprat,2 balkona,hobi soba 12 m2 .Kuhinja s trpezarijom spavaca primaca soba i wc. 105.000 KM Mob 061-578-734 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 105.000 KM, 120,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stara kuca, na dobroj lokaciji, uz glavnu cestu, struja voda, urbanistička saglasnost za izgradnju nove kuće, sve vlasnistvo 1/1 i odmah prevodivo! Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 105.000 KM, 57,00 m2 cca 1840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM STAN U ODLICNOM STANJU ADAPTIRAN STAN IMA :DJECIJU SOBU.HODNIK,KUPATILO,ODVOJEN WC,KUHINJU,DNEVNI BORAVAK,SPAVACU SOBU,TERPEZARIJU,OSTAVU,BALKON,PODRUM, TEL 063369980 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 105.000 KM, 64,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Alipasino polje, B faza, Semira Fraste, trosoban stan visoko prizemlja, površina stana - 64 M2 + 6 M2 balkon + pripadajuca podrumska ostava, stan je adaptiran, vlasništvo cist 1/1, prodaja bez posrednika, vlasnik u stanu, cijena povoljna 105 000 KM Nekretnina posjeduje Balkon Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 105.000 KM, 41,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u izgradnji u Istočnom Sarajevu, ulica Dečanska. Objekat u izgradnji se nalazi odmah pored restorana Perla u Dečanskoj ulici, stan površine 41.13m2 nalazi se na 5.spratu i sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 104.999 KM, 68,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je idealan za mlade porodice sa djecom, ali i za sve ljude koji vole život u dobro organizovanim, mirnim dijelovima grada. U naravi se radi o dvoiposobnom stanu od 68m2 grijnog prostora, prostrane terase od cca. 5m2 i podruma cca 5m2. Dnevni boravak, trpezarija i kuhinja predstavljaju....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 104.000 KM, 57,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.01.2019.,

www.indomio.ba

Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi koja ima ukupno cetiri sprata . Sadrzi : dvije spavace sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, ulazni hodnik i veliku terasu sa otvorenim pogledom. Zgrada je stara 10 godina, stan nije skoro nikako koristen . U odlicnom je stanju, skoro....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 104.000 KM, 136,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću na dva sprata sa garažom i prelijepim vočnjakom Prodaje se super porodična kuća u naselju Pazarić općina Hadžići. Riječ je o samostojećem objektu u ulici Ljubovčići, u kojem dominiraju objekti sličnog karaktera.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 107.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.09.2025.,

www.sarajcity.com

NA PRODAJU Vikend objekat 55 m2 i 2300 m2 zemljišta u naselju Kijevo, Republika Srpska. Objekat je novosagrađen prije 2-3 godine, posjeduje hodnik, kuhinju,kupatilo,dnevnu sobu, spavaću usobu. Udaljenost od glavne ceste 500 m. u dvorištu se nalazi mali objekat šupa. Kanalizacija je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 103.500 KM, 69,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 68,59 m2 na lokaciji StupCentar po cijeni od 1500KM sa PDV-om. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 103.000 KM, 51,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan u naselju Bulevar lamela B2 na 4 spratu. Orijentacija Jugozapad. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 106.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.09.2025.,

www.nn-nekretnine.ba

EKSKLUZIVNA PONUDA – Građevinska parcela u Blagaju! NN Nekretnine vam s ponosom predstavlja građevinsku parcelu površine 545 m² , smještenu na izuzetno atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Blagaju – idealnoj za investiciju ili izgradnju luksuznog objekta. ✅ Parcela posjeduje kompletnu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 102.400 KM, 64,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na Alipašinom polju B-faza, ul. Semira Frašte,4/16 dvoiposoban , površina 64 m2 + 6 m2 zatvorenog balkona + podrumska ostava. Stan se nalazi na 16spratu . Satn je adaptiran, blindo vrata, PVC stolarija, kupatilo itd. Dokumentacija je uredna, valsništvo 1/1, Cijena je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 102.000 KM, 28,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednoiposoban stan od 28m2 u mirnom zelenom naselju sarajevskog centra, na Višnjiku. Nekretnina se nalazi na prizemlju dobro očuvane zgrade u neposrednoj blizini hotela Belvedere i Univerzitetskog kliničkog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 105.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je smješten u objektu zatvorenog tipa sa privatnim dječijim igralištem te alarmnim sistemom i vatrodojavom. Potpuno je namješten ekskluzivnom opremom, vlasništvo je 1/1 te se nakon kupovine odmah realizira uknjižba stana na ime vlasnika !!! Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 104.500 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa prostranom i izuzetno atraktivnom parcelom smještenom na odličnoj lokaciji uz magistralni put Sarajevo–Kiseljak, što ovu nekretninu čini lako dostupnom i vrlo pogodnom kako za stanovanje, tako i za različite investicione projekte. ; Kratki opis: NN Nekretnine ekslkuzivno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 101.100 KM, 37,00 m2 cca 2730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja poslovni prostor u zgradi novije gradnje od 38m2 pozicioniran u Istočnom Sarajevu Ul Ive Andrića na odličnoj lokaciji. .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 100.000 KM, 57,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

DVOSOBAN STAN 57m2+16m2 GARAZA SA PRIKLJUČKOM STRUJE u BACICIMA ODMA useljiv .PLINSKO ETAZNO GRIJANJE Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 100.000 KM, 66,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kontakt tel: 066/605-129 062/238-412 063/006-565 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Kablovska TV .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 100.000 KM, 48,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Općini Novo Sarajevo, 250 m od glavne saobraćajnice u Paromlinskoj ulici nalazi se „Malta Complex“, koji nudi neodoljivu ponudu – kupi stan od 48 m2 za 100.000 KM sa PDV-om. Sigurno i zdravo Naš zadatak je bio da kvalitetno odgovorimo na rastuće....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vratnik, 100.000 KM, 70,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 100.000 KM, 81,00 m2 cca 1240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuća = prizemlje + visoko potkrovlje + okućnica Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 100.000 KM, 60,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u Sarajevu na Dobrinji 2 cca 60 m2, 6 kat s liftom. Kompletno je renoviran i namjesten (kuhinja po mjeri, americki plakar, protuprovalna vrata, centralno grijanje, gradski plin i dr. ) , cisto vlasnistvo. Za detaljnije informacije kontak na e-mail: denis-pu@hotmail.com....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 100.000 KM, 19000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kontakt tel:066/605-129 062/238-412 063/006-565 065/174-424 Plac se nalazi u Sarajevu, naselje Slatine ispod Poljina (KO Poljine) Plac je povrsine 19000m2, (sa mogucnoscu kupovine 19000 i vise m2) na placu su nalaze poruseni objekti sa kompletnim papirima i uz plac se nalazi asfaltni....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 100.000 KM, 140,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom na Palama. Zemljište je površine 990m² i nalazi se odmah uz cestu. Kuća se sastoji od prizemlja i potkrovlja i ima ukupnu stambenu površinu od 140m² (2x70m²). Vlasništvo 1/ 1, posjeduje građevinsku dozvolu te priključke za struja i voda. Kako bi ste....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 100.000 KM, 64,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Starija kuca, nenastanjena, struja, telefon, voda, gradska i privatna. Odlicna lokacija i 2 duluma kvalitetne zemlje ! Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Ilidža, 100.000 KM, 1050,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo, Ilidža, naselje Osijek, 1000 m2 - dvije građevinske parcele. Sva infrastruktra na parceli (struja, voda, plin). U naselju Osijek, 30 m od glavne saobraćajnice i 30 m od stanice gradskog autobsa, nije u plavnom području. U neposrednoj blizini škole i džamije u naselju Osijek.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 100.000 KM, 60,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan je renoviran na 4 spratu, centralno grejanje, namesten, na odlicnom mestu, u odlicnom stanju e-mail: vlada1712@gmail.com Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 100.000 KM, 53,00 m2 cca 1890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vlasnik 1/1, Miran kraj sa razvijenom infrastrukturom. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 100.000 KM, 64,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam trosoban stan na Alipašinom polju. Površina stana je 64 m2 (stvarna 78 m2). Stan posjeduje veliki hodnik, ostavu, veliki dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, kupatilo, dvije spavaće sobe i ložu. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Mejtaš, 99.990 KM, 220,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca na samom mejtasuu ravnom dijelu izgradena prije 5 godinavelicina cca220 m2 iliukupnih 280 m2 sastojiseod prizemljaisprata. Udonjem djelu kuhinja, tepezarija, dnevni boravak,,mokri cvor, hodnik, soba.Na spratu 3 spavace i banja.Kuca posjeduje legalnu mogucnost prosirenja.Posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasnica, 99.900 KM, 43,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kompletno renoviran dvosoban stan u centralnom dijelu Hrasnice, ulica Ahmeda Bošnjaka, općina Ilidža. Predmetni stan je smješten u suterenu stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje i kupatila, ukupne uknjižene....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 99.900 KM, 80,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikendica sa 28.000m2 zemlje. Vikendica je 6,00x5,00m i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. Na prizelju se nalaze ostava i garaža (garaža je prefunkcionisana u ljetnu kuhinju), na prvom spratu se nalazi dnevni boravak, niša, hodnik i kupatilo, dok se u potkrovlju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.900 KM, 87,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja renoviran četverosoban stan pozicioniran na 3. spratu zgrade, ulica Avde Smajlovića, naselje Vraca, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom, ostava, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.900 KM, 82,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja renoviran trosoban stan pozicioniran na 1. spratu zgrade, ulica Avde Smajlovića, naselje Vraca, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom, ostava, dvije spavaće sobe....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 99.820 KM, 2266,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.07.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje građevinsko zemljište površine 2266 m². Parcela je smještena uz put Hadžići – Igman, u ulici Igmanski put. Lokacija....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 99.750 KM, 1050,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

regulacionim planom dozvoljena gradnja vece vile ili manje stambene zgrade do 1000m2, odlicna lokacija, opstina centar, u neposrednoj blizini porodilista i pionirske doline. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.500 KM, 51,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja stan sa jednom spavaćom sobom površine 51m2 pozicioniran na 3.spratu zgrade novije izgradnje, naselje Istočno Sarajevo, Ulica Akademika Petra Mandića. Iza leđa autobuske stanice. Dvosoban stan odličnog rasporeda stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.500 KM, 114,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen poslovni prostor u Istočnom Sarajevu, ulica Hilandarska. Poslovni prostor površine 114m2 trostrane orijentacije nalazi se na prizemlju zgrade i opremljen je kao kancelarijski prostor(može se kupiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 146.764 KM, 39,00 m2 cca 3760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stanova u stambeno-poslovnom objektu u izgradnji na Dobrinji. Nakon realizacije niza uspješnih stambeno-poslovnih objekata firma Butmir u saradnji sa agencijom za nekretnine Stanpromet sa ponosom predstavlja novi....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 808)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>