• GoHome Professional
prizemlje balkon barem 120 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • prizemlje balkon barem 120 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje balkon barem 120 m2

  • Za upit "prizemlje balkon barem 120 m2" pronađeno 464 nekretnina - prosječna cijena 1.690 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 88000 KM
    • do 110000 KM (prosječna cijena)
    • do 130000 KM
    • do 1100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, LJUBUŠKI, 165.000 KM, 230,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća od 230 m2 u Ljubuškom u blizini Croatie osiguranje na zemljištu od 450 m2. Posjeduje 2 etaže, prizemlje i sprat. Prvi sprat izrađen 1983, a drugi 1995. Kuća je useljiva. Moguća prodaja namještene ili nenamještene kuće. Sastoji se od velike kuhinje i dnevnog boravka,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TEŠANJ, 325.000 KM, 230,00 m2 cca 1410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2025.,

www.nekretnine.ba

U etažiranoj kući na prodaju su 2 stana sa odvojenim ulazima i vlastitim dvorištima, u djelu čaršije "Kantin Gaj". Lokacija kombinira prednosti mirne lokacije u prirodi s blizinom kompletne gradske infrastrukture. Stolarija je drvena. STAN br. 2 (prizemlje - 119,01m2): Pod je parket,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 399.000 KM, 230,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super porodičnu kuću u naselju Hotonj, na samom ulasku u Vogošću. Riječ je o skrivenoj i ušuškanoj ulici Stara cesta sa minimalnim prisustvom saobraćaja. Riječ je o dvospratnici od cca 230 kvadrata smještenoj na nepunom dulumu zemlje (910 m²). Kuća je primarno orijentirana....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, Na upit, 230,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća P+1+P+G površine 230m2 2. Poslovni objekat br.1 površine 130m2 ->zaveden kao magcinski prostor 3. Poslovni objekat br.2 površine 26m2 -> bio registrovan kao prodavnica Objekti se nalaze na placu površine 1173m2 Kuća se nalazi u blizini kafane Dolina Mira, na 5km od Stupske petlje....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, Na upit, 230,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2021.,

www.nekretnine.ba

Nova gradnja kuće,nalazi se 500 m od bazena i banje Laktaši, unutrašnjost kuće potpuno sređena, extra pvc stolarija, demit fasada i izolacija, vanjske pločice, grijanje centralno drvo može i pelet..kuća ima ogroman dnevni boravak sa izlazom na veliki balkon, kuhinja odvojena šankom,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, Na upit, 230,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća na sprat površine 230 m2 sa garažom na placu od 200 m2 . U prizemlju kuće se nalazi garaža, manji dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, vešeraj, ostava i spiralno strubište za sprat. Na spratu se nalazi veliki dnevni boravak sa izlazom na prostranu terasu, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, MUHAŠINOVIĆI, Na upit, 232,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Naselje Muhašinovići, ulica Muhasinovici bb, općina Visoko, 20 metera od regionalnog puta Kakanj - Visoko. U blizini su svi važni sadržaji, nekoliko minuta vožnje do centra Visokog koji je udaljen 2 kilometra, izletiste Park Ravne 900 m, trzni centri Bingo, Konzum takodjer su u blizini.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 425.000 KM, 235,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću na dva sprata u nadelju Bjelave Prodaje se kuća (Pr+2) ukupne površine cca. 235m2, a koja je izgrađena na zemljišnoj parceli površine 630m2. Ista je izgrađena tokom 1982 godine, a kompletno renovirana 2021....

 
 
 
  Kuća, GRAČANICA, 140.000 KM, 240,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trospratnu kuću (dimenzija: 10 x 9 metara) sa dva trosobna stana (prizemlje i prvi sprat) i nedovršeno potkrovlje. Prizemlje i sprat je odmah useljivo. Svaki sprat ima poseban ulaz. Sve je prikljućeno: struja, voda, telefon i kanalazacija. Mogućnost parkiranja za auta u dvorištu.....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 320.000 KM, 240,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u centru grada pored jadranske magistrale. Sva dokumentacija, papiri i sve moguće dozvole uredni 1/1. U prizemlju se nalaze dva potpuno opremljena četverokrevetna studio-apartmana, na prvom katu veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, dva....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 185.000 KM, 240,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću u naselju Doglodi, općina Ilidža. Predmetna nekretnina se nalazi na 4,5 km udaljenosti od stupske petlje. Izgrađena je na potpuno ravnoj parceli površine 733 m2. Pristupni put do parcele je asfaltirann. Kuća se sastoji od tri etaže: prizemlje,....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 398.000 KM, 240,00 m2 cca 1660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa 2 do 3 stana na malom brezuljku sa dobrim pogledom na grad. Novo izradeno podkrovlje sa tri sobe, novom kuhinjom i jakom izolacijom. Sprat sa 3,5 sobe i prizemlje sa 2-3 sobe (moze se jos izraditi ili povezati sa spratom. Gradena 1978 i generalsno sanirana 2006 godine. - Nova....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 160.000 KM, 240,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju atraktivna kuca u centru Trna u radjena po projektu (Nas Stan) osnovice 10x11x12 i ljetna kucica 6x4 na 500m2 ogradjenog uredjenog dvorista sa dva parking mjesta. Kvalitetno radjena sa 32 nosiva stuba, alu i pvc stolarijom vanjskom, puno drvo i medijapan unutrasnjom, bramak....

 
 
 
  Kuća, PALE, Na upit, 240,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kontakt tel:066/605-129 062/238-412 063/006-565 065/174-424 Kuća ima prizemlje, sprat, potkrovlje sa predivnim rasporedom prostorija. Unutrašnjost kuće je skoro završena. Do kuće je asfaltni put sa fradskom rasvjetom. Kompletni papiri Vlasništvo 1/1 Uknjiženo Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, SKOKOVI, Na upit, 240,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuča Cazin, Skokovi Kuća se nalazi na sunčanoj strani, koja pruža i ljep razgled na okolinu. Do kuće je obazbeđen pristupni put koji izlazi na asvaltni put kroz naselje. Kuča stoji na 1320m2. u sklopu kuče je u prizemlju i garaža koja mjeri 40m2 parkirno mjesto za 2 automobila. Kuća....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, Na upit, 240,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se kuća na Kromolju, površine 240 kvadratnih metara. Kuća je udaljena 1 kilometar od Pionirske doline, 2,5 kilomentra od Predsjedništva BiH. Smještena je u mirnom dijelu Sarajeva u naselju Kromolj. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. U prizemlju se nalazi dnevni....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 240,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u naselju donji Velesici u blizini hotela Grand, pet minuta setnje od Avaz Twis Towera, Zeljeznicke stanice i Marin Dvora. Preko puta kuce se nalazi veliki parking u okviru Saobracajne skole koji koriste stanovnici naselja i gosti. Kuca ima idealan prilaz. Ispred kuce....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 140.000 KM, 245,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća sa tri stambene jedinice površine 245m2 na parceli 1045m2, Gornja Tuzla. Sastoji se od suterena, prizemlja i sprata. U suterenu je kotlovnica, kupatilo i dvije prostorije. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja, dvije spavaće sobe, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stupsko Brdo, 1.960.000 KM, 245,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Sarajevu. Prizemlje, sprat i visoko potkrovlje.Sa svim dozvolama. Gradnja 2002.god. Sve informacije mozete dobiti na broj telefona 063/326-494 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Kuća, NOVO NASELJE, Na upit, 243,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tk Nekretnine broj: 2/212-P Agent: Nihad Mujezinović 062/ 332 393 E-mail: nihad@tknekretnine.ba Kvalitetna kuća novije gradnje, površine 243 m2 i uređenim dvorištem 251 m2, Novo naselje, Tuzla Opis nekretnine: Prodaje se kvalitetna kuća novije gradnje ukupne površine 243 m2, spratnosti....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 300.000 KM, 247,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

CITY Nekretnine prodaje kuću u naselju Vraca površine 247 m2 na tri etaže. Kuća se nalazi u naselju Vraca, odmah uz ulicu Put mladih muslimana. U neposrednoj blizini nalazi se glavna saobraćajnica, Turski koledž, hotel Alemko, supermarket Konzum, restoran, pekara, kao i svi ostali....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 110.000 KM, 250,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu kuću u Bugojnu tlocrtne površine 100 m2, Ul. Slobode 242. Podrum - jedna prostorija Suteren - garaža, kotlovnica Prizemlje - Ulazni predprostor, garderoba , hodnik, wc, kuhinja, blagovaonica, dnevni boravak, terasa Polukat - hodnik, kupatilo, radna soba, spavaća....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 600.000 KM, 250,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo impozantnu porodičnu kuću na tri etaže na Vrbanjuši. Nevjerovatan pogled na grad oduzima dah, ali to nije jedini argument koji ide u prilog ovoj lljepotici. Kuća je izgrađena 1990. godine, te zadovoljava sve standarde moderne gradnje. Sama parcela dovoljno je prostrana da....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 145.000 KM, 250,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prelijepa kuća u vikend naselju Lugava u Bikodžama, na jezeru Modrac. Imanje površine 1300 m2 kompletno ograđeno, sa dobrim prilaznim putem i kliznom kapijom na ulazu. Kuća P+Pk, dimenzija 10,30 x 9 m, rađena je po novim standardima i kvalitetnim materijalom.Kompletna infrastruktura....

 
 
 
  Kuća, JEZERO, 140.000 KM, 250,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prizemlje;kupatilo,dnevni boravak 2 sobe i poslovni prostor,1 sprat;dnevni boravak,kuhinja i 2 spavace sobe,kupatilo,predsoblje.Potkrovlje nedoradjeno Okucnica(dovaljna za izgradnju jos jednog stambenog objekta)Kuca se nalazi u prvoj stammbenoj zoni sa telefonom Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 500.000 KM, 250,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća površine oko 250 m2 na placu od 680 m2 u naselju Nedžarići. Sastoji se od podrumskih prostorija, prizemlja i visokog potkrovlja. U prizemlju se nalaze dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i kupatilo. Na spratu (visoko potkrovlje) nalaze se 3 spavaće sobe i WC. Kuća....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAVIDOVIĆI, 100.000 KM, 250,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KUCA JE U JAKO DOBROM STANJU,ODMAH JE USELJIVA,IMA DIREKTAN PRILAZ SA GLAVNE CESTE,U PRIZEMLJU JE POSLOVNI PROSTOR,STRUJA,VODA,GRIJANJE,KANALIZACIJA,OSTAVA,GARAZA,PARKING Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Ostava....

 
 
 
  Kuća, ORTIJEŠ, 600.000 KM, 252,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2023.,

www.indomio.ba

U prilici smo da Vam predstavimo prodaju kuće u naselju Ortiješ, samo 5 minuta vožnje od centra grada Mostara. Prilaz kući je idealan direktno sa magistralnog puta M17, a opet kuća je udaljena od magistrale cca 70m, tako da se vozila koja idu magistralom u kući i ne čuju. U pitanju....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, Na upit, 250,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u centru grada,u prizemlju je potpuno renoviran poslovni prostor od 90 kvadrata.Na prvom spratu je dvosoban stan sa dnevnim boravkom , a na drugom spratu je garsonjera.Kuca posjeduje terasu, ravni krov oko 70 Kvadrata, mogucnost nadogradnje.Kuca je u samom centru udaljena....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 250,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem devastiranu kuću , podrum, prizemlje i sprat ili menjam za Trebinje. Za sve informacije zvati na telefon: +381656959445 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Podrum .

 
 
 
  Kuća, ROSULJE, Na upit, 250,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca katnica sa 2100 m2 Okucnice (mogucnost parcelisanja) pored magistrale Doboj - Teslic (1. Red), Ulaz direktno s magistrale,Prizemlje poslovni prostor, 1. Kat i Podkrovlje ne opremljeni. Uredni dokumenti. CIJENA PO DOGOVORU. Tel. BiH : 0038732893937, Njem.: 00499114395973, Mob.Njem.:00491701840177....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 950.000 KM, 255,00 m2 cca 3730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se Vila u Sarajevu koja se nalazi u Vlakovu, lokalitet Vinogradi. Vila je rezidencijalnog tipa I. Površina Vile iznosi 255 m2 a sastoji se od prizemlja ,sprata sa terasom i potkrovlja a površina zemljišta na kojem se nalazi je cca. 3450 m2. U prizemlju se nalazi garaža vešeraj,....

 
 
 
  Kuća, JEZERO, 120.000 KM, 259,00 m2 cca 460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prizemlje;kupatilo,dnevni boravak 2 sobe i poslovni prostor,1 sprat;dnevni boravak,kuhinja i 2 spavace sobe,kupatilo,predsoblje.Potkrovlje nedoradjeno Okucnica(dovaljna za izgradnju jos jednog stambenog objekta)Kuca se nalazi u prvoj stammbenoj zoni sa telefonom.Zovite na 0038765240526,0038751453797....

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 391.280 KM, 260,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.10.2025.,

www.indomio.ba

Kuća modernog stila Cazinsko Dedinje Prodaje se kuća modernog stila gradnje smještena u Cazinu na vrlo atraktivnom mjestu, kojeg neki zovu Cazinsko Dedinje. Odlična gradska lokacija kod Fudbalskog gradskog stadiona i vatrogasne stanice, na poziciji sa koje se pruža veoma lijep pogled....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 400.000 KM na 390.000 KM dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CAZIN, 390.000 KM, 260,00 m2 cca 1500 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.10.2025 - 400.000 KM
15.04.2026 - 390.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća modernog stila gradnje smještena u Cazinu na vrlo atraktivnom mjestu, kojeg neki zovu Cazinsko Dedinje. Odlična gradska lokacija kod Fudbalskog gradskog stadiona i vatrogasne stanice, na poziciji sa koje se pruža veoma lijep pogled na grad i sve njegove ljepote. Kuća....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, Na upit, 259,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.09.2025.,

www.nekretnine.ba

Na mirnoj lokaciji, na izlazu iz Sanskog Mosta prema Prijedoru (Magistralni put M-15), prodaje se kuća u roh-bau fazi, sa predivnim pogledom na šumu i prirodu. Ova kuća je savršen izbor za porodice koje žele mirno okruženje, a opet blizinu grada. ✅ Lokacija: mirno i sigurno porodično....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Na upit, 260,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina se nalazi u strogom centru Mostara. U prizemlju se nalazi poslovni prostor površine 100,00 m2 m2 sa dvoja vrata, na prvom spratu se nalaze kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom odakle se ide na međusprat sa 3 sobe i kupatilom sve površine 100,00 m2, dok se u potkrovlju....

 
 
 
  Kuća, PRITOKA, Na upit, 260,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.08.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu/zgradu u naselju Pritoka u Bihacu, ukupne stambene povrsine ca. 260 m2. Kuca/zgrada je useljiva i nalazi se direktno kraj glavnog magistralnog puta Bihac - Bosanski Petrovac/Sarajevo. Objekat je sagradjen 2001 godine, u jako je dobrom stanju. Povrsina zemljisne parcele....

 
 
 
  Kuća, KLJUČ, Na upit, 260,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi preko puta benzinske pumpe na glavnoj cesti s ljeve strane ima prodavnica Kafers, u prizemlju se nalazi poslovni prostor zatim jednosoban sprat renoviran te trosobni sprat useljiv I potkrovlje neizradjeno, Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Sedrenik, 350.000 KM, 267,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću u izgradnji na Sedreniku pored Amka, općina Stari Grad. ### Kuća posjeduje pravosnažnu građevinsku dozvolu!!! Predmetna nekretnina je izgrađena na parceli površine 371 m2 sa direktnom konekcijom na javni put. Sastoji se od tri etaže: suteren,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 399.000 KM, 269,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate ekskluzivno prodaje kuću u centralnom dijelu grada Visoko, ulica Ševulje, Zeničko- dobojski kanton. Predmetna nekretnina je pozicionirana u mirnom dijelu naselja u blizini džamije Rosulje i glavne saobraćajnice. Istoj se pristupa direktno sa ulice. Kuća se....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 1.078.000 KM, 270,00 m2 cca 3990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 270m2 (u osnovi 90m2) na parceli površine 500m2 (okućnica cca 400m2). Kuća se sastoji od prizemlja, prvog i drugog sprata. U prizemlju (90m2) se nalazi podrum. Na prvom spratu (90m2) se nalazi veliki salon sa kupatilom za goste, spavaća soba sa kupatilom, kuhinja....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 464)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>