• GoHome Professional
prizemlje balkon barem 120 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • prizemlje balkon barem 120 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje balkon barem 120 m2

  • Za upit "prizemlje balkon barem 120 m2" pronađeno 464 nekretnina - prosječna cijena 1.690 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 88000 KM
    • do 110000 KM (prosječna cijena)
    • do 130000 KM
    • do 1100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, GORICA, 449.558 KM, 200,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je obiteljska kuća smještena u Gorici, Bosna i Hercegovina, svega 6 kilometara od grada Imotskog. Kuća se nalazi uz magistralnu cestu M6, što omogućuje odličnu prometnu povezanost, ali i jednostavan pristup svim važnijim sadržajima u okolici. Osim blizine Imotskog, kuća....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.01.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Etažna kuća sa suterenom ukupnog stambenog prostora cca 200 m2, na placu površine 805 m2. Prizemlje kuće se sastoji od izdvojenog apartmana sa zasebnim kupatilom (za goste), prostranog dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom, trpezarijom i izlazom na terasu. Unutrašnje stubište vodi....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Na prodaju kuca u Bijeljini,na lijepoj lokaciji.Kuca se nalazi na placu od 500m2,a u dvoristu pored velike kuce nalazi se manja kuca koja ima 4 odvojene garsonjere sa centralnim grijanjem.Kuca je 200m2 cine je podrum(kotlovnica i ostava za ogrev),prizemlje hodnik,kupatilo,2.spavace....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje samostojeću kuću od 200 m2 na Hrasnom brdu u ulici Milikladska. Riječ je o nekretnini koja se nalazi na placu površine 477 m2 od čega je okućnica površine 366 m2. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja, prvog sprata i tavana. Građena je od kvalitetne čvrste gradnje....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.07.2020.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća u Banjalučkom naselju Budžak/ Lazarevo.Kuća se nalazi na placu, površine: 315m2, kvadratnog oblika, a njena osnova zauzima oko 100m2, ima dvije etaže i visoki tavanski prostor uz mogućnost opremanja jednog većeg stana u potkrovlju. Prizemlje se sastoji od: dnevnog....

 
 
 
  Kuća, JASENICA, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca osnovice 11 x 12 m nalazi se na zemljistu povrsine 1600 m2. Kuca je katnica i sastoji se od super konfornog trosobnog stana (2 spavace sobe, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, ostava, kupatilo i WC). Pod je parket i keramicke plocice. Razvedene instalacije centralnog grijanja.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2021.,

www.nekretnine.ba

Porodična kuća , P+P, 200 m2 stambene površine na placu od 373 m2 u ravnom dijelu Sarajeva, 5 minuta od tramvajskog stajališta.Posjeduje 2 garaže i 2 parking mjesta ispred garaža, kovana ograda, uređen vrt, kameni trotoari oko kuće. Prizemlje se sastoji od kuhinje, ostave, trpezarije....

 
 
 
  Kuća, STENJAK, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Namještena porodična kuća, površine 200 m2 se nalazi u naselju Hrast potok/Stenjak, opština Teslić, na starom putu prema Banji Vručići. Prizemlje kuće se sastoji od garaže, kotlovnice i jedne prostorije, i registrovano je za poslovnu djelatnost. Na I i II spratu se nalazi stanovi....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa dva odvojena trosobna stana. Kuća ima panoramske prozore te veliku terasu sa predivnim pogledom na grad. Donji stan ima tri spavaće sobe, kuhinju i dnevni boravak, kupatilo s wc, te dodatni wc. Kompletno je namješten i odmah useljiv. Gornji stan je uređen ali nije....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Batva, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2023.,

www.nekretnine.ba

U sklopu kuće pp 12m2(prodavnica bila),prizemlje kamen,sprat i potkrovlje fasadna cigla,prozori Jelovica.Gradsko CG umreženo do pred kuću,ponešen i odobren zahtjev. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, GOLUBINJA, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Predivno imanje s kućom i pomoćnim objektima za miran obiteljski život van grada, smješteno u blizini rijeke Bosne s jedne strane i guste listopadne šume s druge strane. Imanje se nalazi u selu Golubinja, Općina Žepče BiH, 13 km od Žepča, 23 km od Zenice. Pristup je s dvije strane....

 
 
 
  Poslovni prostor, GRABOVINA, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u Grabovini, ima veliku baštu ispred kuće i terasu,u prizemlju je kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, wc i garaža. Na spratu su 3 spavaće sobe, balkon i veliko kupatilo, u mansardi su 3 prostorije i 2 terase. Vlasništvo 1/1 . Kontakt telefon 063 1889 777 Paula Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, ORAŠAC, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća sa okucnicom ( 8 dunuma), pomoćnim objektom,dva voćnjaka , te izvorom vode koji nikad ne presušuje. Kuća se nalazi u selu Orasac-Duljci, grad Bihać u blizini Nacionalnog parka Una. Kuća se sastoji od 3 sprata,gdje prvi sprat to jest prizemlje čine 2 garaže i ostava,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgrađeni stambeni objekat u vikend naselju Rakovica,Zeleni Aris, kod Saminog Gaja, godina izgradnje 2009(kljuc u ruke). .Ukupno-cca 200 m2 na dvije etaze + uredjen podrum. Podovi,stolarija-drvo,Ulazna vrata-blindirana,Grijanje-mogućnost centralnog grijanja,2 kupatila.Termo....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI BROD, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem samostojeću kuću u centru Bosanskog broda. Kuća ima veliko dvorište, izlaz na dvije ceste, dva poslovna prostora u prizemlju. Na katu se nalazi kuhinja, kupaona i 4 sobe. Kuća ima i tavanski prostor. U obzir dolazi i zamjena na nekretninu u Hrvatskoj, Zagreb ili more. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 131.000 KM, 210,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u centru grada u veoma mirnom naselju.Ima prizemlje i 2 sprata s tim da drugi sprat nije u potpunosti završen.Nema fasadu,ima poveliko dvorište.Za više informacija i slika javite se na broj 065/991-372. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 95.000 KM, 210,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vrlo atraktivna, neobična, funkcionalna obiteljska kuća na prodaju! Kuća u prizemlju ima kuhinju, trpezariju, kupatilo, radnu sobu, veliki dnevni boravak sa zidanim otvorenim kaminom i izlazom na terasu i dvorište te stubama za kat s galerijom, 4 spavaće sobe i kupatilom. Kuća ima....

 
 
 
  Kuća, BANJA VRUĆICA, 145.000 KM, 210,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

NA PRODAJU - kuća u Banji Vrućici, 1,7 km od Hotela Kardial, 200 m od osnovne škole (skretanje pored mosta) - u mirnom okruženju, asfaltni put (sa gradskom rasvjetom) prolazi pored kuće. Kuća je spratna, u osnovi 105 m2 (ukupno 210 m2), sa garažom površine 45 m2 u sastavu objekta....

 
 
 
  Kuća, SLIVNO, Na upit, 210,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u mjestu Klek, naselju Radalj prvi red do mora na kraju slijepe ulice. Okružena je obiteljskim kućama. Kuća ima vlastiti parking na koji može stati do 4 automobila. Kuća ima 4 etaže od kojih sve imaju balkone ili terasu okrenutu prema moru s pogledom na more i Pelješac.....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, Na upit, 210,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u ulici Srpska mahala br39. to je ulica između Sarajevske ulice i Tržnice, dakle uži centar grada. Posjed je 210m2(6,5mx33m),čine ga kuća na sprat(prizemlje 6,5x8m u kome je garaža za manje auto i poslovni prostor 32m2, sprat kuće je 6,5x10m ičini ga dvosoban stan).....

 
 
 
  Kuća, ZELENIKA, Na upit, 210,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća u izgradnji na tri nivoa i 3 ara placa, uknjizeno, vlasnik, bez tereta. Prizemlje useljivo kompletno, ostala dva nivoa u izgradnji, struja, voda, udaljenost od plaze 250m Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 360.000 KM, 216,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.01.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namještena i dizajnirana kuća na sprat površine 108 m2 u osnovi, na placu površine 612 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila, ostave i terase. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 297.000 KM, 216,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća površine u osnovi 72 m2, korisne površine 216 m2 (P+ 2S) i okućnice površine 112 m2, u ulici Novopazarska, naselje Vraca, Općina Novo Sarajevo. Kuća se sastoji od prizemlja i dva sprata. Prizemlje: Ulazni hodnik, dvije prostorije, kupatilo, ostava i garaža; Sprat 1:....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 725.200 KM, 216,00 m2 cca 3360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća površine 216 m2 u osnovi 72 m2 + garaža 60 m2 nalazi se na parceli površine 1111 m2. Sasatoji se iz tri etaže. I etaža je prizemlje i sastoji se od predulaza (terase), ljetnje kuhinje, hodnika, kupatila, dvije ostave, dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje. Vanjska i unutrašnja....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 449.811 KM, 217,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2025.,

www.indomio.ba

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji, preko puta Univerziteta “Džemal Bijedić”, prodaje se višespratna kuća sa poslovnim prostorom, savršena kako za stanovanje, tako i za investiciju! Ukupna površina objekta iznosi 217 m², raspoređenih na četiri etaže, dok površina parcele iznosi 226....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, Na upit, 216,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

objekat je velicine 12 x 9 prizemlje + sprat. prizemlje - je kompletno sa svim instalacijama i centralnim grijanjem. sprat - je novo gradjen i ima grubu nabacu sa strujnom i vodovodnom instalacijom, naravno i sa vanjskom stolarijom. nema razvedeno grijanje na spratu. Sva dokumentacija....

 
 
 
  Kuća, VELIKA ILOVA, 180.000 KM, 220,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju seosko imanje na 10 km od Prnjavora u BIH u mestu Velika Ilova . Imanje se sastoji od dve kuce , drvare i njive 3 klase ( 5935 m2 ) Kuca prikljucena na gradsku vodu, trofazna struja ima Total tv i Mtel prikljucke , asfaltirani put uradjen pre par godina od kuce sve do grada....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, Ozimice 1, 169.000 KM, 220,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća je adaptirana 2002 god., djelimično PVC stolarija, centralno grijanje na tečno gorivo i pelet. Neposredno u blizini ambulante, marketa, kafića, udaljenost 500m od centra grada. Posjeduje 3 balkona, u niskom prizemlju garaža i kotlovnica. Kontakt: MOB -062 673 124 KUĆNI - 037....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 888.000 KM, 220,00 m2 cca 4040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate ekskluzivno prodaje luksuznu kuću sa tri garaže u Starom Gradu u ulici Čadordžina. Ova prelijepa nekretnina je pozicionirana na početku Čadordžine ulice u veoma mirnom dijelu grada na samo 800m udaljenosti od Baščaršije. Sastoji se od tri etaže stambenog....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 120.000 KM, 220,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na tri sprata sa dva poslovna prostora. Prizemlje dva poslovna sa zasebnim ulazima i magacin sve skupa 100m2 Sprat , dnevni boravak , otvorena kuhinja , kupatilo, hodnik i dva balkona. Podkrovlje dnevni boravak , tri spavace sobe , toalet i balkon. Obijekat se nalazi....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 329.000 KM na 325.000 KM dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 325.000 KM, 220,00 m2 cca 1480 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.12.2024 - 139.000 KM
28.12.2024 - 135.000 KM
28.06.2025 - 175.000 KM
16.08.2025 - 339.000 KM
07.02.2026 - 329.000 KM
18.04.2026 - 325.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Porodična kuća spratnosti prizemlje plus dva sprata, površine cca 220 m2 nalazi se na izvrsnoj lokaciji u blizini pekare AS odnosno kružnog toka u naselju Hrasno. Kuća posjeduje garaže, te poseban ulaz za prvi sprat, poseban ulaz za drugi sprat i posebne ulaze za dva stana u prizemlju.....

 
 
 
  Kuća, CAREVO POLJE, Na upit, 220,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.04.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Jajcu, naselje Zgone Kuca je potpuno obnovljena i odmah useljiva. Novi krov, termo fasada, PVC kvalitetna stolarija. Prizemlje komplet na novo uredjeno i namjesteno. Sastoji se od: hodnika, kuhinja/trepezarija, 3 spavace sobe + kupaone/WC. Kat i potkrovlje su u Roh-bau.....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 220,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2022.,

www.indomio.ba

Broj ponude:139/PK Agent: Agency Plus mob:061/700-111 Tel:036/556-400 nekretnine@agencyplus.ba www.agencyplus.ba Za više fotografija posjetite www.agencyplus.ba Prodaje se vrlo lijepa i kvalitetno građena kuća sa bazenom u naselju Potoci Nekretninu krase kvalitetna gradnja i odlična....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Na upit, 220,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kca se sastoji iz tri etaze, suteren, visoko prizemlje i mansarda. Stan 65m2 i poslovni prostor cca 130m2 (pet kancelarija, cetiri mokra cvora, tri posebna ulaza). Namjeseno. Parking za 5-6 vozila. Kotlovnica 20ak m2. Centralno grijanje, pec na pelet (najjeftiniji nacin grijanja)....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 220,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca na Ilidzi, najljepsem dijelu Sarajeva, prizemlje posjeduje dva jednosobna stana a sprat jedan trosoban stan.Takodje, tu su dvije garaze i dvoriste ispred kuce kao i basta s vocnjakom s druge strane. Sobe/kupatila: 8/3 Cijena: 100.000 eura Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Kuća, BREZA, Na upit, 220,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se prelijepa vikend kuća u naselju Slivno u neposrednoj blizini Breze. Izdvojena je i u mirnom okruženju sa prelijepom brezovom i crnogoričnom šumicom, sastoji se od garaže i podrumskih prostorija sa stepenicama koje vode u kuću. U prizemlju se nalazi jedna velika prostorija-....

 
 
 
  Kuća, CRKVICE, 187.000 KM, 225,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Zenici sa 2 odvojena stana, ulica Ivana Gundulića, naselje Gornje Crkvice Stan 1 P=106 m2, stan 2 P=61 m2, garaža sa kotlovnicom P=61m2, dvorište 253 m2. Odgovara zamjena za stan uz odgovarajuću doplatu Prodaje se kuća u ulici Ivana Gundulića, naselje Gornje Crkvice. Naselje....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, Na upit, 225,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca u Travniku, naselje Pašamahala 31. - Donja Bojna (prekoputa osnovne skole "Travnik") 0. sprat (prizemlje) 60m2 - useljivo 1. sprat 80m2 - jedna soba useljiva (spavaca), voda razvedena u kupatilu 2. sprat (potkrovlje) 80m2 - useljivo Basta sa vocnjakom iznad kuce Garaza 40m2 -....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 225,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 225 m2 i nalazi se na parceli površine 1020 m2. Sastoji se iz tri etaže, prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje je dvosoban stan koji se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na baštu, velike sobe, kupatila i ostave. Sprat je trosoban stan koji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 900.000 KM, 228,00 m2 cca 3950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo izuzetnu kuću na dva sprata površine 228 m2 sa okućnicom 540 m2, pozicioniranu u ulici Ramiza Salčina, Vojničko polje, Općina Novi Grad. Kuća je oblikovana prema projektu arhitekte s posebnom pažnjom posvećenoj estetici i funkcionalnosti. Prizemlje - stan od 114 m2 sastoji....

 
 
 
  Kuća, SREDNJE, Na upit, 226,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Veća kuća za odmor ili stanovanje nalazi se u Gajevima prema Čevljanovićima,5 km od Srednjeg. Posebno je garaža i podrum. Prizemlje:dnevni b.,trpezarija,kuhinja,soba,WC i kupatilo (bez san.elemenata).Prvi sprat:3 sobe,dnevni b.,kupatilo,balkon i terasa.Potkrovlje:treba popoditi i....

 
 
 
  Kuća, NOVI TRAVNIK, Na upit, 226,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Novom Travniku, ( Ratanjska ) uz magistralnu cestu Okuka - Bugojnu parcela od 523 m2, koja se sastoji od prizemlje 113 m2 poslovni prostor i stan sprat 113m2 i potkrovlje tavan 113m2 Staben dio renoviran i odmah useljiv. Poslovni prostor trebalo bih malo renovirat,na....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 464)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.nekretnine365.com