• GoHome Professional
prizemlje balkon barem 120 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • prizemlje balkon barem 120 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje balkon barem 120 m2

  • Za upit "prizemlje balkon barem 120 m2" pronađeno 464 nekretnina - prosječna cijena 1.690 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 88000 KM
    • do 110000 KM (prosječna cijena)
    • do 130000 KM
    • do 1100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SOKOLAC, Na upit, 185,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju prelijepa trospratna kuca sa prizemljem i dva dvosobna stana sa posebnim ulazom i tavanom na cetvrtoj etazi. Svaki sprat ima, dvije spavace sobe , opremljenu kuhinju, hodnik, dnevni boravak, špaiz, kupatilo i wc.. U prizemlju su garaza i radionica. Kuca je izgradjena od....

 
 
 
  Kuća, MILJEVIĆI, Na upit, 185,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Istočno Sarajevo, iza Vraca. Prodajem poluzavršenu kuću. Useljivo prizemlje i podrum a kuća ima još sprat i potkrovlje. Okućnica ima 1775m2 sa pomoćnim objektom (ozidan, zatvoren, spreman za korištenje), u blizini još jedna parcela 1375m2 (uz potok). Postoje sve komunalije (struja,....

 
 
 
  Apartman, SELIŠTA, 55.000 KM, 188,00 m2 cca 290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat u Bileci sa okućnicom i garažom u blizini gradske pijace. Kuca ima useljiv trosoban stan na spratu i nezavrseno prizemlje sa garažom. Stambena površina je 94m2 sprat + 94m2 prizemlje, sa okućnicom površine 221m2. Kontakt informacije: Viber +14692263493 e-mail....

 
 
 
  Apartman, SELIŠTA, 55.000 KM, 188,00 m2 cca 290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat sa okućnicom i garažom u Bileci nadomak gradske pijace. Kuca ima useljiv trosoban stan na spratu i nezavrseno prizemlje sa garažom. Površina stambenog prostora je 188 m kvadratnih sa okućnicom površine 221 m kvadratni. Kontakt informacije preko Viber telefona....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 55.000 KM, 188,00 m2 cca 290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat sa okućnicom i garažom u Bileci nadomak gradske pijace. Kuća ima useljiv trosobna stan na spratu i nezavrseno prizemlje sa garažom. Kontakt informacije preko viber +14692263493 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Parking Ostava....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 150.000 KM, 189,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu trospratnu kuću na Kovačićima Opis nekretnine: Prodaje se porodična kuća sa dvorištem ukupne površine 423m2 u mirnom i sunčanom naselju Kovačići općina Novo Sarajevo. Kuća se sastoji od suterena,prizemlja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 950.600 KM, 190,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je stambene površine cca 190 m2 i nalazi se na parceli površine 137 m2. Sastoji se iz dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od dva manja stana. Sprat se sastoji od velikog trosobnog stana sa velikim balkonom. Vanjska i unutrašnja stolarija su drvene. Pod je parket,....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 120.000 KM, 190,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam u istoj vrijednosti kucu na jadranskom primorju.Kuca se nalazi pet minuta od centra grada.Prizemlje i sprat su useljivi dok je potkrovlje djelimicno zavrseno.Vanjski radovi su zavrseni (fasada,balkoni,keramika,nastresnice)Za vise informacija nazovite na tel.053-229-056....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 160.000 KM, 190,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca je renovirana 1999. godine. prizemlje se sastoji od dva stana po 40 kvadrata, sa zasebnim ulazima. sprat ima 110 kvadrata stambenog prostora, sa terasom 11X3, ispod koje se nalaze garaza i ostava. prilaz kuci je asvaltiran. okucnica je oko 300 kvadrata. vlasnistvo je 1/1. cijena....

 
 
 
  Kuća, ČELEBIĆI, 595.000 KM, 192,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno izgrađena kuća-vikend objekat korisne neto površine 192,64 m², spratnosti suteren, prizemlje i potkrovlje osnovne dimenzije 12,75 m x 10,25 m sa dijelom stubišta 2,00 m x 4,00 m, lijepo uređenim dvorištem, voćnjakom, bazenom dimenzija 8,00 m x 4,00 m (dubina....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, 95.000 KM, 192,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.08.2023.,

www.nekretnine.ba

NEKRETNINE: Na prodaju je porodična kuća na dvije etaže, smještena u centru grada na adresi Muhići br. 51. Na zemljišnoj parceli ukupne veličine 570m2 izgrađena je kuća na dvije etaže sa ukupno 192m2 stambenog prostora od čega je useljiv stan u prizemlju, dok je druga etaža u Roh-bau....

 
 
 
  Stan, ORAŠJE, Na upit, 190,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Luxuzno opremljen četverosoban stan površine 190m2 u visokom prizemlju kvalitetne nove gradnje. Uz stan idu i tri pripadajuća parking mjesta i dvije ostave. Stan se sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, četiri spavaće sobe sa gardaroberom, ostava, dva....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, Na upit, 192,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Podrum 58 m2, Prizemlje 192 m2, Sprat 192 m2, V.Potkrovlje 192 m2 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, KOBILJAČA, Na upit, 108,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Vikendica ima dnevni boravak, kyhinju, 2 spavace sobe , kupatilo u prizemlju i 2 spavace sobe u potkrovlju.Prikljucak struje, gradske vode.asfaltiran put do vikendice Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Podrum .

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, Na upit, 192,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, GORNJA KOPRIVNA, 2.173.000 KM, 195,00 m2 cca 11140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2025.,

www.indomio.ba

Posjed sa kućom, voćnjakom-rekreacionim odmorištem Prodaje se posjed sa voćnjakom i rekreacionim odmorištem u Cazinu u čijem sadržaju se nalazi moderna trospratna vikend kuća. Kompletan posjed je u čistom prirodnom ambijentu naselje Duratovići udaljeno od Grada Cazina 8 kilometara.....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 370.000 KM na 430.000 KM dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 430.000 KM, 197,00 m2 cca 2180 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.09.2025 - 370.000 KM
14.05.2026 - 430.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno građena kuća površine u osnovi 197 m², ukupne korisne površine 230 m², izgrađena 2020. godine, smještena na parceli od 1.313 m² u ulici Rakovička cesta, naselje Rakovica. Nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata, te posjeduje prostrano dvorište i uređenu....

 
 
 
  Kuća, TASOVČIĆI, 150.002 KM, 198,00 m2 cca 760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2026.,

www.indomio.ba

Površina parcele: 447 m² – optimalna veličina za jednostavno održavanje, a istovremeno dovoljno prostrana za dodatne sadržaje poput bazena, vrta ili igrališta. Površina kuće sa garažom: 198 m² (ne računajući unutrašnje stubište i balkone) Kuća se sastoji od tri etaže, pružajući dovoljno....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, Na upit, 196,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Zvorniku- Karakaj, kod graničnog prelaza, poslovni prostor- prizemlje, sprat, potkrovlje,u osnovi 196 m2, sa 2,6 dunuma zemlje. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 84.500 KM, 200,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Na prodaju kuća u širem dijelu grada površine 200 m2 na placu 622 m2. Kuća je prizemlje + sprat. Prizemlje je kompletno opremljeno sa razvedenim podnim grijanjem. Sprat je poluopremljen. Kuća je građena 2003 god. i ima građevinsku dozvolu. Prostorije u prizemlju su: dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 260.000 KM, 200,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.04.2024.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća u Bijeljini površine 200m2 na placu od 1100m2 koji ima prilaz sa dvije ulice. Podrum, prizemlje (hodnik, kupatilo, dnevna soba, kuhinja, 2.spavaće sobe), sprat (hodnik, kupatilo, dnevna soba sa kuhinjom i balkonom, 2.spavaće sobe). Kuća je odmah useljiva. Pvc stolarija,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Rakovica, 219.987 KM, 200,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2022.,

www.indomio.ba

PRODAJE se novo sagrađena kuća u naselju Rakovica, Općina Ilidža Sarajevski Kanton. Kuća se nalazi na placu cca 507 m2 i dimenzija je cca 11x10m, a sastoji se od prizemlja i sprata. Urađena sa dobro kvalitetnim materijalima, izolacija 10 cm, fasada. Prizemlje je kompletno urađeno....

 
 
 
  Kuća, VIŠEGRAD, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca,Visegrad,Sase,3.5 km od centra. 200 m2 stambenog prostora. Garaza i stan u prizemlju,sprat,potkrovlje. Dvoriste 2200 m2. Pomocni objekat. Vlasnistvo 1/1. Papiri uredni. Prilaz sa asfaltnog puta. Odmah useljivo. 40000 eura. Tel: 058630580, 004961819651797, 00496183913401. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 260.000 KM, 200,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća površine 200 m2 i to prizemlje + sprat u Bijeljini. Kuća je kompletno sređena sa centralnim grijanjem na struju, PVC stolarija, sve ograđeno i izolacijom okolo kuće tako da nema nikakvih ulaganja. Plac je površine 1100 m2. Oba sprata imaju po 2 sp. sobe, dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, PUSTOPOLJE, 90.000 KM, 200,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Mokrom: 9,35x8,85 m, ukupno stambene površine-200m2,prizemlje (pogodno za poslovni prostor) i potkrovlje nezavršeni, sprat kompletno završen.Struja,voda. Plac 3.900m2,300m od magistrale Sarajevo-Sokolac (kod osnovne škole). Pomoćni objekti:2 šupe, koliba, štala.Nekraetnina....

 
 
 
  Kuća, DUBRAVE GORNJE, 300.000 KM, 200,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2025.,

www.indomio.ba

Detaljni opis Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 13-25 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: kuća sa dvorištem,....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.indomio.ba

Detaljni opis Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 03-26 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: dva individualna....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 700.000 KM, 200,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2025.,

www.indomio.ba

Etažna kuća sa suterenom ukupnog stambenog prostora cca 200 m2, na placu površine 805 m2. Prizemlje kuće se sastoji od izdvojenog apartmana sa zasebnim kupatilom (za goste), prostranog dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom, trpezarijom i izlazom na terasu. Unutrašnje stubište vodi....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2021.,

www.nekretnine.ba

kuca na kanalu dasnica koje je preuredjeno u gradsko setaliste.Kuca je sa dve strane naslonjena na ulicu sa ulicnom rasvetom.Posjeduje prikljucke za vodu struju gradsku kanalizaciju gradsku toplanu prikljucak za plin kablovsku internet prikljuca za telegon.Kuca je od kvalitetnog materijala....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 250.000 KM, 200,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.10.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Kuća, VRAPČIĆI, 110.000 KM, 200,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u Vrapcicima, Mostar, prizemlje i sprat po 100 m2, devastirana, na placu od 1200 m2, uz asfaltni put, + dvije garaze. Moze zamjena za Trebinje ili Nevesinje. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon .

 
 
 
  Poslovni prostor, ROSULJE, 160.000 KM, 200,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUĆA U BRČKOM ! ! ! Ulica Hasna Aganovića Tača, naselje Rosulje(iza Doma zdravlja). -Prizemnica sa potrkovljem na placu površine 324m2, a potrkovlje nije POTPUNO sređeno završeno i kuća nema fasadu. Prizemlje je sređeno i useljivo. -Kuča je dimenzija 10x10 sa garažom od....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 175.000 KM, 200,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Useljiva Kuća sa dodatnim Placem -Banja Luka – Trn , nedaleko od Centruma Zalužani Samostalna, Useljiva Kuća je u dobrom stanju i nudi idealan i ugodan boravak porodici koja želi biti blizu grada i većih Firmi a ujedno se osjećati kao na selu jer se upravo nalazi na takvoj lokaciji.....

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, 450.000 KM, 200,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Porodična kuća je smještena 500m od centra Hadžića u naselju Grivići. Zemljišna parcela, na kojoj se ista nalazi prostire se uz glavnu cestu naselja. Kuća ima dva sprata. U prizemlju se nalaze dva jednosobna stana, veličine ca. 30 m2 sa zasebnim ulazima, kupatilom i kuhinjom. Ovi....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 200,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KUCA U TUZLI ( SLAVINOVICI ) EXTRA LOKACIJA Ulica: Alekse Santica 43 2 sprata i prizemlje ca. 200 kvadrata + 2 Balkona + 1.Terasa 400 kvadrata okucnice Vrlo dobra lokacija: 150 metara od Interexa 200 metara od Dramara mogucnost rasporeda prostorija po vlastitim zeljama 1/1, Kanalizacija,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine 200 m2 sa terasom od 50 m2 u naselju Kovačići ulica Borak, u neposrednoj blizini OHR-a, Sarajevo City Center (SCC-a). Sastoji se iz prizemlja i dva sprata. Prizemlje je površine 90 m2, trenutno se koristi kao garaža, a dio je preuređen u poslovni prostor.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 200,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca, u naselju Gladno polje,opstina Ilidza,ulica Grabovine.Kuca se nalazi u mirnom dijelu,udaljena od ceste Sarajevo-Kiseljak 700-800 metara,asfalt je udaljen od kuce 20-ak metara.Kuca se sastoji od prizemlja sa garazom,sprata i niskog potkrovlja,posjeduje....

 
 
 
  Kuća, DONJI VAKUF, 85.000 KM, 200,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoizgrađena kuća u blizini stadiona FK Radnik. Kuća je napravljena 2007. godine i ima dvije etaže (jedna nije dovršena). U prizemlju ima i garažu. Broj soba: 5. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 1.400.000 KM, 200,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa oko 15 dunuma zemlje u Semizovcu. Kuća je građena najkvalitetnijim materijalima, a dovršena je 2010. godine. Zemljište oko kuće je kultivisano, uređeno niskim stablima i cvijećem, sa vrtnom kućicom, a preostali dio je pod voćkama (1.000 stabala različitog voća,....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 400.000 KM, 200,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća 200m2 na terenu od 3000m2, pored auto puta,naselje Miladije,u prizemlju ima 3 sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i na katu isto tako. Tel.00385( 0)781434, 00385(0)992120084 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 180.000 KM, 200,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa poslovnim prostorom u prizemlju za sve namjene. Poslovni prostor ima i sanitarni čvor. Na prvom spratu odvojenog ulaza uređen i namješten komforan trosobni stan s kupaonicom, posebno wc-om i špajzom. U dvorištu uređen travnjak sa roštiljem. Nekretnina posjeduje Balkon Voda....

 
 
 
  Kuća, ŽABLJAK, 350.000 KM, 200,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Livnu, Žabljak, sa okućnicom 7.450 m2. Cijena 179.000 € Izvrsna lokacija uz rijeku Žabljak i novoizgrađenu cestu u ulici Bleiburških žrtava. U prizemlju se nalazi konoba, garaža, ljetna kuhinja, dnevni boravak i jedna soba. Garaža i konoba povezani su hodnikom s....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 464)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>