• GoHome Professional
namješten što jeftinije 100 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten što jeftinije 100 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što jeftinije 100 m2

  • Za upit "namješten što jeftinije 100 m2" pronađeno 147 nekretnina - prosječna cijena 2.347 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 200000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parket
    • vrt
    • održavan
    • 3.sprat
    • povoljan
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, DONJI VAKUF, 40.000 KM, 100,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

prodajem imanje sa kucom i deset duluma zemlje Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, KAMEN, 40.000 KM, 96,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kamena kuća na prvoj liniji u Đenovićima, Herceg Novi Površina – 96 m2. 3 sprata. Struktura kuće: na prizemlju se nalazi predsoblje, dnevni boravak, kupaonica, kuhinja. Spiralno stubište vodi na prvi i drugi sprat. Na spratu nalazi se prostrana spavaća soba s terasom i pogledom na....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 43.750 KM, 100,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se namješten dvoetažni stan u kući u nizu stambene površine cirka100m2 i dva vrta od 20 i 50m2. Kuća u potunosti renovirana sa ugradnjom svih novi instalacija,hidro i toplotnih izolacija i novim krovom. Vrtovi lijepo uređeni i ograđeni. U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,wc....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 45.000 KM, 100,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se namješten dvoetažni stan u kući u nizu stambene površine cirka100m2 i dva vrta od 20 i 50m2. Kuća u potunosti renovirana sa ugradnjom svih novi instalacija, hidro i toplotnih izolacija i novim krovom. Vrtovi lijepo uređeni i ograđeni. U prizemlju se nalazi dnevni boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREBRENICA, 45.000 KM, 93,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je komplet opremljen i uslovan za zivot i stanovanje.Kontak watsaap, viber ili email Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 49.500 KM, 100,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Opis: Prodajem kucu, raj na zemlji! Zadnja kuca u sokaku sa velikim vocnjakom(80 stabla vocki+ 40 stabla grozdja. Kuca na dva sprata, stepenice u kuci i van kuce. Drugi sprat: 3 spavace sobe i kupatilo Prizemno: 1 spavaca soba, 1 kupatilo, boravak kuhinja i trepezarija u sklopu (otvoren....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 50.000 KM, 104,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sve info na broj 062 741 069 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 56.000 KM, 100,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoizgrađena i opremljena kuća sa dvije etaže, posebne dvije garaže, vanjskim i unutrašnjim WC om, sa dva kupatila, posebnim ulazima na etaže, ograđenom okućnicom od 750 m2, te svim priključcima. Naselje Vratuša se nalazi jedan kilometar od centra Ilijaša. Sve informacije na: 061....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI ŠAMAC, 60.000 KM, 100,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U centru, prodajem desnu stranu dvojne kuce - 2 stana sa garazom i dvoristem. Na spratu : stan od 70 m2 namjesten i terasom nadkrivenom (2 sobe, hodnik, kupatilo, dnevni boravak i kuhinja namjestena). Ulaz poseban. Pridzemlje : stan od 30 m2 : soba, dnevni boravak, kuhinja i kupatilo).....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 70.000 KM, 96,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Namješten petosoban dvoetažni stan površine 96m2 na 5. spratu zgrade u ulici Behdžeta Mutevelića, naselje Grbavica. Na prvoj etaži se nalaze dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i izlazom na ustakljeni balkon, spavaća soba i kupatilo. Na drugoj etaži se nalaze 3....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na Branjevu u odličnom stanju, redovno održavana i spremna za useljenje Nekretnina posjeduje Balkon Kanalizacija Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Kuća, KRAŠEVO, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo lijepu, potpuno namjestenu, urednu i odrzavanu kucu velicine 100 m2 sa 2000 m2 okucnice, garazom, drvarnicom i ljetnom kuhinjom. Kuca se nalazi na Tešanjki, opcina Tešanj - u blizini supermarketa i nekolicine trgovinskih centara. Kuca se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, ZELINJA DONJA, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namještena kuća 70m² (ispod pola kuće uređen podrum) +velika terasa sa centralnim grijanjem i vlastitim izvorom vode(ima i gradski) Molim za više inf na viber ili whatsapp +385976152378 Može zamjena za stan 50 i vise m² u Gradačcu Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na Branjevu u odličnom stanju, redovno održavana i spremna za useljenje, uknjizena 1/1 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 85.000 KM, 99,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju dva sprata u Doboju ulica Pop Ljube 86 iznad glavne bolnice prema kuli dobojskoj kuca renovirana fasada uradjena prije 3god unutrasnjost namjestena gore i dole kuhinja gore i dole wc-kupatilo uradjen novo na drugom i prvom spratu hodnik i 3 sobe na prvom spratu dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 85.200 KM, 92,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Najava prodaje četverosobnog stana u jednoj vrlo posebnoj zgradi u Istočnom Sarajevu, Ulica Spasovdanska! Sprat 2, trostrana orijentacija, veliki balkon duž čitavog stana, kupatilo, wc, tri spavaće sobe, alarm, etažno električno grijanje, alaram, blindo vrata, vanjske žaluzine, komarnici,....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 87.000 KM, 105,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Povrsina stambenog prostora je 105 m2. Dvije sobe na spratu i d.boravak, kuhinja,ostava,trpezarija,kupatilo, predsoblje i balkon u prizemlju.Kuca je sredjena i namjestena za zivjeti u kuci. Ima okucnince 1012 i baste i vocaka. Dogovor oko cijene i oko upisa u ZK. Sve informacije i....

 
 
 
  Kuća, ODŽAK, 89.000 KM, 100,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Nova tek izgradena kuca.Odlicna lokacija sa vrhunskom ledvrasvjetom,kaminom.Potpuno namjestena Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 95.000 KM, 100,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Jedan sprat namjesten,novo sve,drugi za doradjivanja,podrum takodjer za doradjivanja.. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, ČELINAC, 95.000 KM, 100,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa zemljistvom 540 kvadrata jedan kroz jedan. sa velikom garazom i podrom,dva sprata srednji sprat useljiv. ima centralno grijanje, drugi sprat malterisan plasticna stolarija prve klase. velicina kuce devet sa devet i po. kuca se nalazi u centru celica. cijena 95000....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.000 KM, 93,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski četverosoban stan u Istočnom Sarajevu, ulica Dabrobosanska. Stan koji se nalazi na 1.spratu zgrade sa liftom u svojoj povšini od 93.34m2 se sastoji od ulaznog hodnika, hodnika, dnevnog boravka, dva....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 103,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje poslovni objekat/restoran na Bjelašnici, naselje Milišići, neposredna blizina Babinog Dola i sela Lukomir, Opština Trnovo - kanton sarajevski. # nudimo Vam već dobro razrađen posao sa ugostiteljstvom zajedno sa kućom za odmor na najpoznatijoj....

 
 
 
  Kuća, JABLANICA, 100.000 KM, 100,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca sa okucnicom,,pomocnim objektima,garazom,vocnjakom,,u naselju Ostrozac ispod osnovne skole..vlasnistvo 1/1..svi prikljuci,prizemni deo kuce se sastoji od stana velicine kuhinja soba,kupatilo,,i velikog podruma duz cele kuce,,gornji sprat,,dnevna soba ka kuhinjom,spavaca soba,decija....

 
 
 
  Stan, TRAVNIK, 100.000 KM, 100,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vikendicu na Vlasicu, Babanovac. Nalazi uz glavnu ski stazu. Vikendica ima dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dvije spavace sobe, dva kupatila sa wc-om, šupu i tavan koji se moze adaptirati kao treca spavaca soba. Moguca je zamjena za stan u Sarajevu. Za vise informacija....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 100.000 KM, 98,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.05.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća na sprat površine 48 m2 u osnovi, novije gradnje, na placu površine 3118 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Vanjsko stubište vodi na sprat koji nije završen. Opremljena....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, 100.000 KM, 92,00 m2 cca 1090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.01.2022.,

www.nekretnine.ba

Vikend objekt, novogradnja Nekretnina posjeduje Struja Namješten Novogradnja Podrum .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 103.000 KM, 100,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opis: Prodajem kucu u naselju Lipovaca! Kompletno zavrsena i namjestena,(ukljucujuci i sav namjestaj)! Kuca je gradena 2007,posjeduje kompletnu dokumentaciju! Gradena je po najnovijim standardima - Komerling stolarija, 7cm vanjska izolacija itd.itd. 53.000 EUR-a! Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 103.200 KM, 100,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se nova kuča. Vlasnik živi u Sloveniji. Niko jos nije živeo u njoj. Za sve informacije pozovite. Hvala. Bližina grada i glavnog puta. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Sarajevu, naselje Vraca, 5 minuta autom do Skenderije, blizu Željinog stadiona . Odmah useljiva. Sva dokumentacija uredna, vlasnistvo 1/1. Gradjevinska dozvola, urbanisticka saglasnost. Kuća je na dva sprata. Prizemlje: predsoblje, kupatilo i dnevna soba sa kuhinjom iz koje....

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuća se nalazi 2 km od centra grada,namještena i useljiva Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SOKOLAC, 119.600 KM, 92,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem imanje na Ravnoj Romaniji sa kućom p+1, 92m2, kuća ima ugtrađeno centralno grijanje, 2 kupatila.Adaptacija izvršena 2013 godine. Poseban objekat je garaža 25m2, drvarnik i kolibica. Plac sadrži cca2000m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 122.200 KM, 94,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Pale,Koran novoizgradjen, cetverosoban, trostrano orjentisan jug-istok-zapad.Extra sredjen.Povoljno Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 129.000 KM, 100,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Nedovršena kuća sa svim priključcima,klima sa urednom dokumentacijom ograđeno,prizemlje opremljeno sastoji se od hodnika,ostave, kupatila, sobe , dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Potkrovlje neopremljeno, geijanje na plinske peći a može i struja i čvrsto gorivo. Prilaz asfaltni.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 130.000 KM, 98,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 98 kvadrata a dvoriste/okucnica 102 kvadrata. Kuca se sastoji od 3 etaze a jedna je samo useljiva/upotrebljiva. To je 2 sprat . Na prvom spratu je garaza,kotlovnica i ostava. 3 sprat treba renovirat nije opremljen. Kuca dolazi sa svim namjestajem znaci opremljena je. Ima gradski....

 
 
 
  Kuća, ODŽAK, 139.000 KM, 100,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u novogradnji, kuća je potpuno namještena te nema dodatnih ulaganja! Kuća ima dvije spavaće sobe, dnevni boravak i kuhinju, ostavu, vešeraj i terasu te veliko dvorište! U kući postoje tri mogućnosti grijanja, grijanje na klimu, podno grijanje na struju te kamin. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 140.000 KM, 93,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, TEŠANJKA, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Kuću u Prijedoru 10 min. pješice do centra povrsine 9 x 11 m sa potkrovljem i pomoćni objekat u L formi površine 8 x 9m. Glavni objekat: 3 sobe, kuhinja, kupatilo, hodnik, špajza. Potkrovlje: separat ulaz, pred ulaz, 2 sobe, kupatilo, špajza. Pomocniobjekt: Kuhinja, soba,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, Ozimice 2, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Internet .

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća u strogom centru Zenice sa stambeno poslovnim prostorom centralnim grijanjem, pomoćnim objektom Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAPLJINA, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 147)

<< <1 2 3 4> >>