• GoHome Professional
namješten što jeftinije 100 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • namješten što jeftinije 100 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što jeftinije 100 m2

  • Za upit "namješten što jeftinije 100 m2" pronađeno 147 nekretnina - prosječna cijena 2.347 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 200000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, ZENICA, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Potpuno opremljena i renovirana prije 2 godine. Dolazi sa namještajem u vri.jednosti do 3000 KM. Dolazi sa šadrvanom u koji je uloženo oko 10 000 KM. Krov promijenjen prije 2 godine, nova fasada - ljubičasta. Papiri uredni 1/1, novogradnja, prigradsko naselje, odmah uz cestu. Gradska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 153.000 KM, 103,00 m2 cca 1490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Dobrinji II u ul. Esada Pasalica br. 9/III i ima 103 m2 i dva balkona i dva WC-a; gleda na dvije strane. U blizini se nalaze: dzamija, katolicka crkva i pravoslavna crkva, prva trolejbuska i autobuska stanica, kao i mnogi poslovni prostori i objekti (npr., prodavnice....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 159.000 KM, 108,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 

www.nekretnine.ba

Stan je mezonet od 90qm koji je podjeljen na 2 sprata (45qm po spratu) i na suterenu ima jedna garsonjera sa kupatilom i kuhinjom od 18 qm. Ukupno je 108 qm. Stan je u kuci koja ima 3 vlasnika. Ima 2 balkona, podrum i parking pored kuce. Nalazi se pored policijske stanice na Grbavici.....

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 160.000 KM, 95,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosoban stan u Cazinu, na Maloj Lisi kod Gimnazije. Površina stana je 95m2. Stan se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka i kuhinje, sušione, kupatila i wc, 3 spavaće sobe, saune i balkona. Također stan sadrži i podrum. Za sve ostale informacije javite se na broj telefona/viber:....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 170.000 KM, 105,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Banja Luci u naselju Mejdan u ulici Braće Jugović. Kuća je u dupleksu i sa poslovnim prostorom i dvorištem. Kuća je površine 105 m2 na okućnici od 480 m2, ima dva sprata. Pod je od parketa, grijanje je na struju, ima parking, garažu, internet, kablovska, tavan, telefonski....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 175.000 KM, 100,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se potpuno sređena i opremljena kuća sa bazenom u Drakuliću na placu od 1000 m2 udaljeno od centra Banja Luke 10 min.vožnje. Kuća obuhvata 100 m2 stambene površine i 40 m2 garažnog prostora. Kuća je montažne gradnje od 2009 godine i prodaje se sve sa namještajem i svom mogućom....

 
 
 
  Kuća, KULEN VAKUF, 175.000 KM, 106,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se namještena, kompletno završena i useljiva kuća u Kulen Vakufu građena 2010. godine, u dvije etaže na parceli od 1.300m². Dimenzije kuće su 12,50 x 8,50m i spratnosti prizemlje + sprat. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, hodnika, spavaće sobe i kupatila. Sprat....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 176.000 KM, 103,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Dobrinji II u aveniji Micubishi i ima pogled na dvije strane. U blizini se naleze i dzamija, pravoslavna crkva i katolicka crkva, kao i ambulanta Doma zdravlja. U blizini se nalaze i osnovna skola, gimnazija, natkrivena garaza, poslovni i maloprodajni prostori. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 179.000 KM, 99,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem luksuzni stan sa kompletnim namjestajom,stan je u mirnoj ulici na pet minuta pesaka od centra grada,ispred zgrade obezbedjeno parking mjesto,grijanje je na bazi vodene pumpe (placa se samo u sezoni-jako niski racuni). Samo ozbiljni kupci!!! Nekretnina posjeduje Kanalizacija....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem luksuzni opremljeni stan u blizini centra(pet minuta pesaka do centra),grijanje na bazi vodene pumpe(placa se samo tokom sezone,jako mali racuni),obezbedjeno parking mesto ispred zgrade. Samo ozbiljnii kupci!!! Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Kuća, JAHORINA, 180.000 KM, 100,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vikendica se nalaze na 1700m nadmorske visine u neposrednoj blizini skijaških staza, 50m od hotela Šator. 2 apartmana: - Donji, površine oko 36 metara kvadratnih se sastoji od ulaznog hodnika sa mjestom za odlaganje skija, velikog dnevnog boravka i kuhinje. - Crvene stijene je naziv....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 180.000 KM, 100,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvospratna kuca u Bosanskoj Krupi ! - preko puta supermarket Balkic Impex - namještena i useljiva kuca - centralno grijanje na pelet ili struju - dodatni objekt - garaza+dodatno dvorište Cijena: 90.000€ (180.000 KM, cijena nije fiksna) Moze zamjena za stan u Cazinu (po....

 
 
 
  Stan, CAZIN, 187.747 KM, 96,00 m2 cca 1960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2025.,

www.indomio.ba

Useljiv stan sa 3 spavaće sobe Prodaje se namješten i useljiv stan sa 3 spavaće sobe. Stan je izgrađen u dvije etaže sa ukupno 96.65 m2 površine. U prvoj etaži nalazi se hodnik, wc, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i jedna spavaća soba površine od 46.98 m2, dok na drugoj etaži....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 190.000 KM, 100,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Zenica Centar preko puta MUPa extra renoviran pogodan za ordinaciju kanc. itd advokatska cetvrt. 2 sprat .mirna sigurna cetvrt u blizini opstine kamb. polja sportskih terena fakulteta itd. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 192.000 KM, 96,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se namješten i useljiv stan sa 3 spavaće sobe. Stan je izgrađen u dvije etaže sa ukupno 96.65 m2 površine. U prvoj etaži nalazi se hodnik, wc, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i jedna spavaća soba površine od 46.98 m2, dok na drugoj etaži su smještene još dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 195.000 KM, 95,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličnu kuću u Starom Gradu Opis nekretnine: Prodaje se kuća ukupne površine 95m2 na Bistriku u mirnom naselju na odličnoj lokaciji u ulici Ćeljigovići. Prednost kuće je ta,što je objekat odličan i kao investicija.....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 198.000 KM, 93,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2025.,

www.indomio.ba

Stambeno poslovni objekat spratnost pr+spr+pot površine 93 m2, gradilište površine 77 m2 i gradilište površine 88 m2 na placu od 500 m2. Prizemlje se sastoji od garaže, poslovnog prostora, i jednosobnog stana u čijem je sastavu dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 208.000 KM, 92,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat u novoj gradnji površine 92 m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 90 m2 na placu 438m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, trpezarije, kuhine, spavaće sobe,kupatila, hodnika, ostave i stubišta za sprat. sprat kuće nije završen.....

 
 
 
  Kuća, DONJI ŽABAR, 214.500 KM, 100,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Useljiva i namještena kuća spratnosti Pr+1S površine cca 100m2 na zemljišnoj parceli od 908m2. Kuća se u prizemlju sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i stepeništa za sprat. Na spratu je isti raspored kao u prizemlju samo sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 215.000 KM, 98,00 m2 cca 2190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.09.2022.,

www.indomio.ba

Moderna i nova namještena porodična kuća spratnosti Pr+1S+Pot površine 98m2 u osnovi, na parceli površine 510m2. U prizemlju kuće nalazi se prostrani dnevni boravak iz koga je izlaz na terasu, kuhinja sa trpezarijom , spavaća soba, hodnik, ostava i kupatilo. Na spratu se nalaze tri....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 220.000 KM, 97,00 m2 cca 2270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.12.2024.,

www.indomio.ba

Stan se prodaje kompletno namješten, opremljen je sa moderno-stilskim namještajem. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom i velikom lođom. Veliko predsoblje iz koga se ulazi u sve prostorije, dvije prostrane sobe i kupatilo. Stan je opremljen sa sigurnosnim....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 220.600 KM, 98,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Moderna i nova namještena porodična kuća spratnosti Pr+1S+Pot površine 98m2 u osnovi, na parceli površine 510m2. .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 230.000 KM, 96,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju polunamještena kuća sa garažom – Pr+1S – 96m² u osnovi + garaža 34m² – Parcela 427m² Lokacija: Atraktivno gradsko naselje – mirno, a u blizini svih važnih sadržaja ✨ Opis nekretnine: Na prodaju je funkcionalna porodična kuća spratnosti Prizemlje + 1 sprat, površine 96m²....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 246.200 KM, 98,00 m2 cca 2510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2024.,

www.realitica.com

Namještena etažna kuća površine 98 m2 u osnovi, na placu površine 263 m2. .

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 255.000 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 255.000 KM, 98,00 m2 cca 2600 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.07.2024 - 250.000 KM
06.04.2025 - 270.000 KM
27.08.2025 - 240.000 KM
24.04.2026 - 255.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena etažna kuća površine 98 m2 u osnovi, na placu površine 263 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom. Drugi ulaz prizemlja se sastoji od kuhinje i trpezarije sa izlazom na zatvorenu lođu. Prva etaža posjeduje jednu prostranu spavaću sobu i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 260.000 KM, 103,00 m2 cca 2520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena etažna kuća površine 103 m2, na placu površine 465 m2. Prizemlje kuće se sastoji od predulaza, hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu koja je u staklu, i kupatila. Garaža je takođe u sklopu prizemlja i u njoj se nalazi....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 280.000 KM, 101,00 m2 cca 2770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Kompletno namještena kuća uknjižene površine 101m2 spratnosti Pr+1S. Prizemlje kuće se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila, predulaza, hodnika i stepeništa za sprat. Na spartu se nalaze dvije spavaće sobe i ostava. Opremljena je etažnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 310.000 KM, 94,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem renoviran kvalitetan stan, uknjižene površine 94 kvadrata (izmereno 94,76 kvadrata), sa vlasnišvom 1/1. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji u centru grada - zgrada Lamela. U neposrednoj blizini stana nalazi se: - osnovna škola (bez potrebe prelaska saobračajnica), - srednja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 315.000 KM, 105,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem prelijep stan, koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade u sarajevskom naselju Breka. Ima 4 sobe, 2 kupatila i 2 terase sa pogledom na Kosevo. Prostire se preko cijelog sprata, a zgrada i cijelo naselje su jako mirni. U blizini se nalazi nekoliko supermarketa, brojni....

 
 
 
  Stan, TUZLA, Mejdan, 320.000 KM, 99,00 m2 cca 3230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2026.,

www.indomio.ba

Četverosoban stan 99,68 m², kod SKPC Mejdan Tuzla rodaje se prostran četverosoban stan ukupne površine 99,68 m², smješten na 4. spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini SKPC Mejdan. Struktura stana: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, hodnik, garderober,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 320.000 KM, 92,00 m2 cca 3480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.06.2025.,

www.indomio.ba

Kuća na sprat novije gradnje površine 92 m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 41 m2 na placu od 449 m2. Prizemlje kuće se sastoji od predulaza u kojem se nalazi unutrašnje stubište za sprat, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i ostave. Na....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 323.100 KM, 95,00 m2 cca 3400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju je prostrana namještena kuća spratnosti Pr+1S+Pot, osnovne površine 95 m2, smještena na parceli od 857 m2. Ova funkcionalna nekretnina nudi raznovrstan i praktičan raspored, idealan za porodični život. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 329.000 KM, 105,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem četverosoban stan izgrađen prije 10 godina na Marijin Dvoru, ulica Kranjčevićeva kod Opće Bolnice "Abdulah Nakaš" površine 105 m2 + 25 m2 balkona. Cijena 2800 KM po m2 stana i 1400 KM po m2 balkona. Kontakt: 061/229-156 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 339.000 KM, 94,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje troiposoban salonski stan od 94 m2 u neposrednoj blizini Muzičke škole i katoličke Bogoslovije. Riječ je o ulici Josipa Štadlera, tihom sokaku na samo par minuta hoda od Katedrale, Baščaršije i svega onoga što pruža glavni grad Bosne i Hercegovine.Stan se nalazi na....

 
 
 
  Apartman, BIJAKOVIĆI, 340.000 KM, 96,00 m2 cca 3540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2025.,

www.nekretnine.ba

Stan površine 96 m2 Ulazni hodnik površine 6 m2 Garaza površine 24 m2 Cijena stana 360 000 KM Cijena garaze 20 000 KM Stan u Medjugorju na adresi Vukovarska 9c, Bijakovići opcina Čitluk. 4.kat (bez lifta) Godina izgradnje: 2005 (renovacija 2020) Potpuno opremljen: dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, UVALA, 341.000 KM, 100,00 m2 cca 3410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Predivna kuca na udaljenosti do mora 150m. Cijena: 170000e Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 349.000 KM, 103,00 m2 cca 3390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje gala trosoban stan u novogradnji iz 2009. godine u Velešićima, ulica Muhameda ef. Pandže. Zgrada je smještena na samom ulazu u naselje, te samim time udaljena 10ak minuta hoda od Marijin Dvora i strogog centra grada. Lift, garaža, veliki balkon, te niski režijski troškovi....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 349.000 KM, 107,00 m2 cca 3260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se lijepa i funkcionalna kompletno namještena kuća novije gradnje spratnosti Pr+1S+Pot površine 107m2 u osnovi na zemljišnoj parceli od 1904m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, salona za goste i toaleta. Na spratu se nalaze četiri spavaće sobe....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 370.000 KM, 96,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja gala četverosoban stan na prvom spratu zgrade bez lifta, naselje Breka, ulica Ismeta Mujezinovića, općina Centar. Nekretninu površine 96m2 + cca. 10m2 (tri balkona) čine ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 400.000 KM, 92,00 m2 cca 4350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.06.2025.,

www.realitica.com

Prodaja – Kompletno namještena kuća sa garažom i pekarom | Pr+Pot | 92m2 u osnovi | Plac 290m2 .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 409.100 KM, 104,00 m2 cca 3930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine , iz svoje bogate ponude luksuznih apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje opremljen Penthouse apartman od 104m2 na odličnoj lokacij naselja Šator i neposrednoj blizini Snježne doline Resort-a.Apartman od 104m2 sa 3 spavaće sobe,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 147)

<< <1 2 3 4> >>