• GoHome Professional
namješten što jeftinije 100 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • namješten što jeftinije 100 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što jeftinije 100 m2

  • Za upit "namješten što jeftinije 100 m2" pronađeno 149 nekretnina - prosječna cijena 2.341 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 170000 KM (prosječna cijena)
    • do 200000 KM
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BRČKO, 400.000 KM, 92,00 m2 cca 4350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.06.2025.,

www.realitica.com

Prodaja – Kompletno namještena kuća sa garažom i pekarom | Pr+Pot | 92m2 u osnovi | Plac 290m2 .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 409.100 KM, 104,00 m2 cca 3930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine , iz svoje bogate ponude luksuznih apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje opremljen Penthouse apartman od 104m2 na odličnoj lokacij naselja Šator i neposrednoj blizini Snježne doline Resort-a.Apartman od 104m2 sa 3 spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BIJAKOVIĆI, 430.254 KM, 96,00 m2 cca 4480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2025.,

www.indomio.ba

Na samo 350 metara od crkve Svetog Jakova, u srcu Bijakovića (Međugorje), prodaje se prostran i kompletno namješten trosoban stan površine 96m², smješten na trećem katu kvalitetne zgrade. Idealna prilika za obitelj, boravak tokom hodočašća ili kao investicija za iznajmljivanje. Stan....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 479.970 KM, 96,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2024.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje stan u naselju Ilidža Stan se nalazi u ulici Butmirska cesta nedaleko od hotele Hills.Stan je u manjem stambenom objektu i nalazi se na prvom spratu, po strukturi je petosoban ukupne površine 96 m2. Cijeli stan je veoma kvalitetno adaptiran i opremljen prije....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 484.969 KM, 92,00 m2 cca 5270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2024.,

www.indomio.ba

U Čekaluša čikmi, par koraka od čuvenog restorana “Četiri sobe gospođe Safije“, nalazi se ovaj ljepotan. Na trećem je spratu odlično održavane austrougarske zgrade, potpuno renoviran i namješten. Dakle, budući vlasnici trebaju doslovno samo useliti.Stan se po zk izvatku prostire na....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Centar, 496.000 KM, 92,00 m2 cca 5390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2024.,

www.realitica.com

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 500.000 KM, 97,00 m2 cca 5160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo četverosoban stan ukupne površine 97m2 u ulici Kromolj, opština Centar. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje sa trpezarijom ukupne površine 42.49 m2, spavaće sobe površine 14.11 m2, spavaće sobe površine 11.24 m2, spavaće sobe površine 7.74 m2, kupatila i wc-a površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 539.000 KM, 96,00 m2 cca 5620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Trosoban namješten stan uknjižene površine 92 m2 na 2. spratu zgrade u ulici Obala Kulina bana, općina Stari Grad. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinje, kupatila i hodnika, a nalzi se u zgradi austrougaske gradnje. Nekretnina je ranije renovirana....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 578.200 KM, 100,00 m2 cca 5780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 100 m2 + balkon 40 m2 inalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, balkona i velikog kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 600.000 KM, 100,00 m2 cca 6000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću sa dva stana i imanje, farmu koka i kivija Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 637.000 KM, 103,00 m2 cca 6180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 103 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na veliki balkon ( 15 m2), trpezarije takodjer sa izlazom na balkon, kuhinje, spavaće sobe i wc-a, degažmana iz kog se ide u dvije....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 675.000 KM, 93,00 m2 cca 7260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten apartman površine 93 m2, na III spratu, sa dostupnim parking mjestom. Apartman se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpzarijom koji imaju izlaz na terasu sa pogledom na planinu, dvije spavaće sobe, dva kupatila i hodnika. Opremljen je drvenom stolarijom sa roletnama,....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 692.400 KM, 93,00 m2 cca 7450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.02.2024.,

www.realitica.com

Namješten apartman površine 93 m2, na III spratu, sa dostupnim parking mjestom. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 862.400 KM, 105,00 m2 cca 8210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 105 m2 i nalazi se na prizemlju stambene zgrade. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa izlazom u baštu površine 58 m2, kuhinje sa trpezarijom, špajza, tri spavaće sobe, kupatila sa wc-om i zasebnog wc-a. Stan je kompletno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 1.255.000 KM, 100,00 m2 cca 12550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, KARANOVAC, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom i dodatnim zgradama.Sva zemlja je oko kuće.Nalazi se u Karanovcu prema izletištu Prenja. Nekretnina posjeduje Balkon Telefonski priključak Struja Namješten Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, BINJEŽEVO, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u mjestu Binježevo, kod Hadžića, pored magistralnog puta M17. Kuća je veličine 10x10, ima oko 1500 m2 okućnice, pored kuće ima srušen objekat, ali uplanjen, sa svim dozvolama za gradnju, može se sagraditi još jedna kuća. Kuća ima sve priključke osim plina. U prizemlju....

 
 
 
  Apartman, NEUM, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan na prvom spratu privatne kuce, sa garazom ,vrtom i velikom terasom sa predivnim pogledom na more . Na samo dvije minute hoda od hotelske plaze hotela Grand Neum i desetak minuta hoda do centra Neuma. Nalazi se na donjem putu uz more . Stan je uknjizen u katastar i zemljisne knjige,....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba