• GoHome Professional
namješten što jeftinije - GoHome traženje oglasa na webu
  • namješten što jeftinije - GoHome traženje oglasa na webu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što jeftinije

  • Za upit "namješten što jeftinije" pronađeno 2 483 nekretnina - prosječna cijena 2.365 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 190000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • pogodan
    • klima
    • 3.sprat
    • 1.sprat
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 125.000 KM, 144,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine objavljuje za prodaju odlicnu kucu za odmor/vikendicu u naselju Rakovica, Kakrinjski put. Svi papiri uredni, kuca nova sa svom pratecom infrastrukturom, ogradjena sa odlicnim prilazom i uredjenom parcelom od 1000 kvadrata. Gradjena na dva sprata,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 125.000 KM, 190,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Useljiva u odlicnom stanju . 065278090 - Goran Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, LIVADE, 125.000 KM, 25,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Soba, kuhinja, kupatilo, hodnik... Namjesteno (cijena je sa namjestajem). Nekretnina posjeduje Voda Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 125.000 KM, 170,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 1/1..prozori i vrata su sa zastitnom mrezuprotiv kumaraca pistavljene. Klima je 5.5 kw.centralno je na struju 18kw Podrum vinski je ispod Garage. Kuca je izolirana sa stiroporom .Podovi su parket.Balkonske ograda su iz Aluminium. Obadva kupatila su novo uregena I nova je....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 125.000 KM, 67,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Kmpletno adaptiran stan u Mostaru u ulici Marsala Tita. Kontakt telefon 063/288-954 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 125.000 KM, 54,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jako lijep stan od 54m2 u sarajevskom naselju Hrasno.Stan se nalazi na visokom prizemlju dobro odrzavane zgrade u blizini slasticarne Palma.Potpuno je renoviran i namjesten modernim namjestajem i uredjajima visoke tehnologije.Sastoji se od dnevnog boravka,kuhinje i trpezarije....

 
 
 
  Kuća, KOTOR VAROŠ, 125.000 KM, 180,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2025.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUCA U KOTOR VAROSU , 2 km OD CENTRA . KUCA JE NAMJESTENA, USELJIVA. CIJENA NIJE FIKSNA. ZA SVE INFORMACIJE JAVITI SE NA BROJ 00385998358258 KUCA SE NALAZI U BLIZINI CENTRALNOG GROBLJA KOTOR VAROS . Prizemlje + prvi kat . Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 125.142 KM, 50,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.08.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan 50 m² – Bijeljina, strogi centar – kompletno renoviran, namješten, useljiv odmahNa prodaju jednosoban stan površine 50 m², na prvom spratu stambene zgrade u strogom centru Bijeljine, u Njegoševoj ulici, odmah pored PIO fonda i Doma penzionera.Stan je kompletno....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 125.400 KM, 47,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.09.2025.,

www.realitica.com

Namješten jednosoban stan površine 47m2 u novoj gradnji na IV spratu u zgradi sa liftom! .

 
 
 
  Poslovni prostor, SLATINA, 125.900 KM, 68,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan na slatini. Potrebna manja adaptacija.Drugi sprat u zgradi sa liftom. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 125.999 KM, 160,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Klima Anlage 5 kW, mreze na prozorima i vratima, 3 Pumpe za vodu. Gradska voda,, stuja sat je povezana SA centralom. Plastenik .garaza i podrum. Kuca je SA katom i visoko pdkrovlje. 50 maslina. Do Mekovica je 4 km. Do mora Ploce. 30, do Kleka 30 do Peljeskog mosta 25 km Ograda....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 126.000 KM, 62,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2025.,

www.indomio.ba

Namješten dvoiposoban stan površine 62 m2, na IV spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je kvalitetnim sanitarijama i namještajem. Grijanje je inverter klima uređaj. Posjeduje parking mjesto....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 126.000 KM, 45,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje poslovni prostor u Hrasnom, u blizini Bosmala, ulica Milana Preloga, opština Novo Sarajevo. Predmetna nekretnina je pozicionirana u suterenu stambeno - poslovne jedinice. Sastoji se od dvije velike prostorije, manje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 126.000 KM, 68,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju trosoban stan u zgradi novije izgradnje Pofalići, Ul.Humska. Stan se nalazi u Sarajevu, opština Novo Sarajevo, naselje Pofalići. Trosoban, ukupne površine 68,40 m2 pozicioniran je u suterenu stambene zgrade u novogradnji od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 127.000 KM, 57,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se adaptiran dvosoban stan sa dva balkona, površine 57 m2, na osmom spratu stambene zgrade u naselju Hrasno (uz sami Bosmal centar) Nekretnina je potpuno adaptirana 2009. godine, tom prilikom su promjenjene elektro i vodo instalacije, postavljene nove pločice u kuhinji i prebrušen....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 128.000 KM, 48,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten, kompletno renoviran stan površine 48 m2 na II spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe koja ima izlaz na terasu, hodnika, garderobera i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, dvije inverter klime za grijanje i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 128.000 KM, 65,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na Stupu.Stan je kompletno i kvalitetno namjesten.Ima 65m2 plus 11m2 dva balkona.Nalazi se na 6 spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje,spavace sobe,djecije ili radne, ostave, hodnika, kupatila i posebno toaleta.Stan je osiguran, pod video nadzorom.U zgradi imaju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 128.000 KM, 53,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajem 2-soban stan nadogradnja na grbavici sve je novo cjena nije fixna po dogovoru moze i zamjena za veci uz doplatu.kontakt tel.061864161 ili 061474601.Vrijedi pogledati Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 128.000 KM, 57,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na cetvrtom spratu zgrade izgradene u '60-tim godinama , nedavno adaptiran i dekoriran u posebnom stilu , tako da je cijeli prostor otvoren osim toaleta i kupatila koji su razdvojeni .Sa dosta svijetla jako ugodan za zivot sa osijecajem potpune slobode . Stan je povezan....

 
 
 

www.nekretnine.ba

Prodajem 2-stan na grbavici nova nadogradnja iz 2005 stan je novo uraden vrijedi pogledati cjena nije fiksna postoji mogucnost i namjesten stan kupiti, moze i zamjena za veci uz moju doplatu Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, BROD, 128.300 KM, 68,00 m2 cca 1890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Namještena kuća na sprat površine 68m2 u osnovi na placu površine 433m2. .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 128.300 KM, 50,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se jednosoban stan 50 m2 – Bijeljina, strogi centar – kompletno renoviran, namješten, useljiv odmah ; Bijeljina .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 129.000 KM, 66,00 m2 cca 1960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2025.,

www.indomio.ba

Kompletno namješten stan površine 66 m2 koji se nalazi u prizemlju kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od prostrane kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka,spavaće sobe koja ima izlaz na zatvorenu terasu PVC stolarijom, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 129.000 KM, 64,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan 64 m² u centru Doboja (ulica Jug Bogdana 19)! Drugi sprat, odličan raspored: dnevni boravak (južna orijentacija), kuhinja sa trpezarijom, spavaća i dječija soba, kupatilo + dva balkona od kojih je jedan zatvoren i može poslužiti kao dodatna prostorija a drugi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan na visokom prizemlju, površine 57m2 (stvarnih 62m2) u stambenoj zgradi na Koševskom brdu. Stambena zgrada u kojoj se stan nalazi je na izuzetno mirnoj rezidencijalnoj lokaciji. Stan je moderno adaptiran, veoma prostran i lijepo osvijetljen prirodnom svijetlošću.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 129.000 KM, 100,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Nedovršena kuća sa svim priključcima,klima sa urednom dokumentacijom ograđeno,prizemlje opremljeno sastoji se od hodnika,ostave, kupatila, sobe , dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Potkrovlje neopremljeno, geijanje na plinske peći a može i struja i čvrsto gorivo. Prilaz asfaltni.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 129.000 KM, 36,00 m2 cca 3580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan, strogi centar, 36 m2, 3.sprat, 65.000 Eura Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 129.300 KM, 62,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2025.,

www.realitica.com

Namješten dvoiposoban stan površine 62 m2, na IV spratu u novoj gradnji. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 129.600 KM, 54,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.02.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednoiposoban stan površine 54 m2, na IV spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centranim etažnim grijanjem, klima uređajem i kvalitetnim....

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, 129.999 KM, 130,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca na dva sprata,prvi sprat 65m2,drugi sprat 65m2 ima odvojen ulaz plus ljetnja kuhinja na sprat 60m2. ispred prve kuce je parcela od 1000m2 kroz koju ide potok, iza ljetnje kuhinje nalazi se druga parcela od 1300m2 na kojoj se nalazi supa i objekat sa strujom,vodom i dozvolom za....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 130.000 KM, 57,00 m2 cca 2280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten i kompletno renoviran trosoban površine 57 m2 na I spratu u kvalitetnoj staroj gradnji . Sastoji se od dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. Opremljen je centralnim etažnim grijanjem - Vaillant kotao, PVC stolarijom....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 130.000 KM, 72,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća sa visokim potkrovljem površine 72 m2, sa terasom površine 32 m2, pomoćnom zgradom površine 42 m2, na placu površine 1978 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dvije velike prostorije i kupatila. (potrebno je renoviranje). Vanjsko stubište vodi na srat koji se sastoji od....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 130.000 KM, 50,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2025.,

www.indomio.ba

Namješten jednoiposoban stan površine 50 m2, na III spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem i centralnim etažnim grijanjem. Nalazi se na....

 
 
 
  Kuća, MODRIČA, 130.000 KM, 160,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u mirnom naselju u Modrici. Kuca je namjestena sa namjestajem a sastoji se od 4 spavace sobe, dnevnog boravka s kuhinjom, dva kupatila. Garaza i pusnica se isto nalaze na posjedu. Basca i travnjak ispred kuce. Veci balkon na prvom katu kuce. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Apartman, GORNJI VAKUF, 130.000 KM, 79,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u potkrovlju. Stan se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe, kuhinja na U, prostor za trpezariski stol, funkcionalnim kaminom, ukrašen drvenim gredama. Iz hodnika se ide u Kupatilo, malu dijeciju sobu i na kraju hodnika velika glavna spavaća prostorija. Ispred zgrade....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 200,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U srcu prirode, u mirnom selu Kijevo, opština Trnovo, nalazi se ova prostrana kuća, savršeno mesto za one koji traže beg od gradske vreve. Udaljena samo 13 km od centra Sarajeva, ova nekretnina nudi jedinstvenu kombinaciju seoskog mira i blizine gradskih sadržaja. Kuća, smeštena uz....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 130.000 KM, 160,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, DUBOKI POTOK, 130.000 KM, 160,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaji u Doboki Potok Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Kovačići, 130.000 KM, 75,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Grijanje na struju, nova pvc stolarija sa roletnom. Za ozbiljne kupce cijena prilagodljiva. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 130.000 KM, 60,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.06.2023.,

www.indomio.ba

Useljiv i kompletno namješten jednoiposoban stan u novoj gradnji na I spratu površine 60m2. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, jedne spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. Izlaz na balkon je iz dnevne i spavaće sobe. Stan je operemljen PVC stolarijom....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 130.000 KM, 111,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.09.2022.,

www.indomio.ba

Kompletno namještena prizemna kuća novije gradnje površine 111m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 56m2, dvorište površine 956m2, ukupno placa 1123m2. Kuća se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta, ostave, hodnika, predulaza....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 631-672 (od ukupno 784)

<< <10 11 12 13 14 15 16 17 18 19> >>