• GoHome Professional
namješten što jeftinije - GoHome - nekretnine na prodaju u Hrvatskoj
  • namješten što jeftinije - GoHome - nekretnine na prodaju u Hrvatskoj
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što jeftinije

  • Za upit "namješten što jeftinije" pronađeno 2 483 nekretnina - prosječna cijena 2.365 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 190000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Kovačići, 100.000 KM, 47,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan od 46 m2 (u tlocrtu 47,5 m2), u Ulici Sime Matavulja na drugom spratu. Grijanje je na struju. Stan je u staroj gradnji, s novom vanjskom stolarijom. Cijena stana je 100 000 KM. Sve informacije možete dobiti na naše kontakt telefone: Mobilni: +387 66 693 368 Fiksni:....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI PETROVAC, 100.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuća u exstra stanju... Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, MUHAŠINOVIĆI, 100.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Sve info na broj Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽEPČE, 100.225 KM, 25,00 m2 cca 4010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Nova namješten garsonijera preko puta policijske stanice u Žepču. Zvati na broj 066324139 ili 0989514935 Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 100.600 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2026.,

www.realitica.com

Kompletno renoviran, namješten jednosoban stan površine 40 m2 na II spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom I trpezarijom koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na drugu terasu, hodnika i kupatila. U suterenu stan posjeduje....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 101.000 KM, 48,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.indomio.ba

Namješten jednosoban stan površine 48m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom I trpezarijom, sobe, kupatila ostave, hodnika I terase. Opremljen je drvenom stolarijom sa roletnama, parketima, keramikom I sanitarijama uz korištenje dvorišta. Grijanje je centralno-etažno. 4206/ZP....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 102.000 KM, 40,00 m2 cca 2550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten jednosoban stan površine 40 m2, na I spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem na struju, klima uređajem i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 102.000 KM, 28,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednoiposoban stan od 28m2 u mirnom zelenom naselju sarajevskog centra, na Višnjiku. Nekretnina se nalazi na prizemlju dobro očuvane zgrade u neposrednoj blizini hotela Belvedere i Univerzitetskog kliničkog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 102.400 KM, 64,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na Alipašinom polju B-faza, ul. Semira Frašte,4/16 dvoiposoban , površina 64 m2 + 6 m2 zatvorenog balkona + podrumska ostava. Stan se nalazi na 16spratu . Satn je adaptiran, blindo vrata, PVC stolarija, kupatilo itd. Dokumentacija je uredna, valsništvo 1/1, Cijena je....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 103.000 KM, 55,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.01.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednoiposoban stan površine 55 m2, na V spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, hodnika, jedne spavaće sobe i kupatila. Opremljen je Velux krovnim prozorima, centralnim etažnim grijanjem na struju, klima uređajem i kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 103.000 KM, 36,00 m2 cca 2860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran, namješten, jednosoban stan površine 36 m2 na I spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, uvučene kuhinje , spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijoim, unutrašnjom drvenom stolarijom, Inverter klimom, kvalitenim....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 103.000 KM, 43,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.indomio.ba

️ BIJELJINA – PRODAJA Nova cijena: 2400 KM/m² (ukupno 103.200 KM) Centar grada 43m² | Namješten stan 2. sprat Uknjižen | Odmah useljiv ✨ Raspored prostorija: Hodnik Kupatilo sa prozorom Odvojena kuhinja sa prozorom ️ Dnevni boravak sa velikim balkonom ️ Spavaća soba Svijetao i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 103.000 KM, 45,00 m2 cca 2290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2025.,

www.indomio.ba

Kompletno namješten jednosoban stan površine 45 m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 103.000 KM, 100,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opis: Prodajem kucu u naselju Lipovaca! Kompletno zavrsena i namjestena,(ukljucujuci i sav namjestaj)! Kuca je gradena 2007,posjeduje kompletnu dokumentaciju! Gradena je po najnovijim standardima - Komerling stolarija, 7cm vanjska izolacija itd.itd. 53.000 EUR-a! Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 103.200 KM, 100,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se nova kuča. Vlasnik živi u Sloveniji. Niko jos nije živeo u njoj. Za sve informacije pozovite. Hvala. Bližina grada i glavnog puta. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 103.600 KM, 48,00 m2 cca 2160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

Namješten jednosoban stan površine 48m2. .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 104.000 KM, 136,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću na dva sprata sa garažom i prelijepim vočnjakom Prodaje se super porodična kuća u naselju Pazarić općina Hadžići. Riječ je o samostojećem objektu u ulici Ljubovčići, u kojem dominiraju objekti sličnog karaktera.....

 
 
 
  Kuća, LJUBOVČIĆI, 104.000 KM, 136,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se super porodična kuća u naselju Pazarić općina Hadžići. Riječ je o samostojećem objektu u ulici Ljubovčići, u kojem dominiraju objekti sličnog karaktera. U neposrednoj blizini je kompletan sadržaj za lagodan život vas i vaših ukućana. Nekretnina posjeduje garažu i prelijepo....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 107.700 KM na 104.700 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BRČKO, 104.700 KM, 60,00 m2 cca 1750 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2025 - 107.700 KM
27.02.2026 - 104.700 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju je kompletno namješten dvosoban stan površine 60 m2, smješten na šestom spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona koji pruža ugodan prostor za odmor. Opremljenost: PVC stolarija, Etažno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 104.999 KM, 68,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je idealan za mlade porodice sa djecom, ali i za sve ljude koji vole život u dobro organizovanim, mirnim dijelovima grada. U naravi se radi o dvoiposobnom stanu od 68m2 grijnog prostora, prostrane terase od cca. 5m2 i podruma cca 5m2. Dnevni boravak, trpezarija i kuhinja predstavljaju....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 110.000 KM na 105.000 KM dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 105.000 KM, 61,00 m2 cca 1720 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 110.000 KM
13.03.2026 - 105.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 61m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom I izlazom na terasu, dvije sobe, kupatila, hodnika I ostave. Stan se nalazi na V spratu, potrebna je manja adaptacija stana. Stan je opremljen sa drvenom stolarijom, laminatima, grijanje na struju.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 105.000 KM, 47,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban ful renoviran i extra nemjesten stan u centru grada preko puta radio Bihaca Nekretnina posjeduje Namješten .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 105.000 KM, 150,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je kuća dimenzija 9,5x8,5 sa okućnicom i dvorištem površine 300 m2 na lokalitetu opštine Bos.Krupa,nedeleko od centra grada ulica Bihaćka,izlaz iz Bosanske Krupe prema Bihaću.Pristup kući je moguć sa dvije strane asvaltnim putem,jedan sa glavne magistralne ceste pošto je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 105.000 KM, 62,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje prodaju 3.400 kvadrata zemljišta i kuće od 62 kvadrata u Radića potoku kod Vogošće. Na samo dva kilometra od glavne saobraćajnice asfaltni put vas vodi na ovaj prelijepi i mirni kutak prirode. Agent Haris 062 801 801 ID CODE: 500690....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 105.000 KM, 65,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 65 kvadrata + lode 7 kvadrata stan u odlicnom stanju sastoji se od primace 20 kvadrata spavace 20 kvadrata kuhinja sa terpezarijom 15 kupatili wc spajz u sve prostorije se ulazi iz hodnika 2 sprat stan se nalazi adema buce 5 odma uz imzit pumpu gleda na otoku 105 000....

 
 
 
  Apartman, MOSTAR, Bijeli Brijeg, 105.000 KM, 64,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na bijelom brijegu u mostaru iznad stadiona.Stan je u solidnom stanju.Lokacija lijepa.2 sprat.kontakt preko 063436959 ili putem mejla.molim vas samo ozbiljni.hvala Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIJAŠ, 105.000 KM, 185,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca renovirana u maju 2011 godine. Useljiva odma. U sklopu kuce se nalazi i poslovni prostor sa 100 kvadratnih metara, pogodan za iznajmljivanje ili pretvaranje u stambeni prostor. U sklopu kuce se nalazi i velika garaza za dva auta i prostorom za ostavu,te jos tri prateca objekta(susara,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 105.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je smješten u objektu zatvorenog tipa sa privatnim dječijim igralištem te alarmnim sistemom i vatrodojavom. Potpuno je namješten ekskluzivnom opremom, vlasništvo je 1/1 te se nakon kupovine odmah realizira uknjižba stana na ime vlasnika !!! Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA, 105.600 KM, 44,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem, ili mijenjam za dogovarajuci u Sarajevu, namjesten stan u Vrnjackoj Banji 44 m2, terasa,podrum,800m od pijace, potez Batin zabran,1.200EURA/m2,066/470-432 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 

www.nekretnine.ba

Prodajem, ili mijenjam za dogovarajuci u Sarajevu, namjesten stan u Vrnjackoj Banji 44m2, terasa 5 m2 natkrivena 2/3,800m od pijace, potez Batin zabran,1.200EU/m2,00381644930343,066470432 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 105.700 KM, 36,00 m2 cca 2940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 105.700 KM, 55,00 m2 cca 1920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.01.2026.,

www.realitica.com

Namješten jednoiposoban stan površine 55 m2, na V spratu nove gradnje. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 107.000 KM, 46,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednoiposoban stan površine 46 m2 u visokom prizemlju kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na terasu, hodnika, radnog dijela i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 107.000 KM, 43,00 m2 cca 2490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednosoban stan površine 43 m2 na II spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, uvučene kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase koja je zatvorena PVC stolarijom i preuređena u Bosansku sobu. Opremljen je PVC stolarijom, hrastovim parketima, keramikom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 107.000 KM, 48,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 48 m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhiinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, Klima uređajem, kvalietnim laminatima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 107.250 KM, 33,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.indomio.ba

Namješten jednosoban stan na I spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, centralnim etažnim grijanjem i kvalitetnim sanitarijama. Nalazi se na jako lijepoj i mirnoj lokaciji....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 112.800 KM na 107.700 KM dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BRČKO, 107.700 KM, 61,00 m2 cca 1770 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 112.800 KM
13.03.2026 - 107.700 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Namješten dvosoban stan površine 61m2. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 108.000 KM, 60,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednoiposoban stan površine 60m2 na I spratu u novoj gradnji! Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, gardarobera, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom, centralnim-etažnim grijanjem, kvalitetnim parketom, kvalitetnim....

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 108.000 KM, 53,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - DŽIVAR: NAMJEŠTEN DVOSOBAN STAN U PREDGRAĐU ; Trebinje - DŽivar .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 108.800 KM, 64,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan ima 64m2, dvosoban po strukturi, dvostrano orjentisan, komforan (dnevna soba, kuhinja, trpezarija, spavaća, kupatilo, ostava, dva balkona- jedan iz dnevne, drugi iz trpezarije). Stan je spreman za useljenje. Ugrađena su blindo vrata, na podu su lamelni parketi, plakari po mjeri,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 108.900 KM, 33,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tek adaptiran stan sa visokim plafonima i sa izborom najkvalitetnijih materijala. Podno grijanje, klima, vanjske zaluzine sa upravljanjem na struju, ugradjeni plakari, sve masine marke Bosch, hrastov parket, frizider i masina za sudje kao i rerna u inox finisu, protuprovalna vrata,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 109.000 KM, 62,00 m2 cca 1760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvoiposoban stan površine 62 m2, na IV spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je kvalitetnim sanitarijama i namještajem. Grijanje je inverter klima uređaj. Posjeduje parking mjesto....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 463-504 (od ukupno 784)

<< <8 9 10 11 12 13 14 15 16 17> >>