• GoHome Professional
namješten što jeftinije - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • namješten što jeftinije - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što jeftinije

  • Za upit "namješten što jeftinije" pronađeno 2 483 nekretnina - prosječna cijena 2.365 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 190000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 109.000 KM, 47,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2025.,

www.indomio.ba

Kompletno renoviran, namješten jednoiposoban stan površine 47 m2 u visokom prizemlju kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom koji ima izlaz na terasu, uvučene kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i ostave. Opremljen je Drvenom stolarijom unutrašnjom....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 109.000 KM, 160,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca ima 160 m2 stambenog prostora i plus garaza,podrum,i ostave Sa radionom. Parkirna mjesta minimum 6 .klima i svi prozori Susa mrezom Profil kumaraca postavljeni. BETONSKA STAZA SE PRETEZE OD ZELJEZNICE DO CESTE.100 M. DO MORA JE 30 KM,DO HRVATSKE GRANICE 4 KM.. POSTEJE I 45 MASLINA....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 109.000 KM, 150,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 1/1.gragevinska dozvola.pogledaj te na - youtube- oscar polo ,home for sale megugorie /u oglalu sam/ .kuca je izoirana Sa stiroporom i ljetna kuhinj izvan kuce. Garaga Sa vinskim podrumom. Na svim prozorima je postavljena mreza i u podkrovlju. Svi su proziti dicht.ne prolazi....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 109.000 KM, 150,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca je vlsnistvo 1/1. Gradska voda, Struja , Telefon .Postoje i3 busotine za vodu .Jedna je u Ostavi-Kuca. Balkonska ograda je iz Aluminia. Klima Anlage 5,5 kw. Centralno na Struju 18 kw amoze se preokrenuti i na drvaili solar. SVI PROZORI I VRATA su Mrezom protuv kumaraca instalirani.Vrt....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 109.150 KM, 59,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 59m2 na V spratu stambene zgrade. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, uvučene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, ostave i hodnika. Opremljen je kvalitetnim laminatima, drvenom stolarijom sa roletnama, keramikom i sanitarijama. Funkcionalan....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 109.800 KM, 43,00 m2 cca 2550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.10.2023.,

www.realitica.com

Kompletno namješten jednosoban stan površine 43 m2 na II spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, uvučene kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase koja je zatvorena PVC stolarijom i preuređena u Bosansku sobu. Opremljen je PVC stolarijom, hrastovim parketima, keramikom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 62,00 m2 cca 1770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.03.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju kompletno namješten trosoban stan površine 62m2 na II spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, ostave, kupatila i hodnika. Stan je opremljen kvalitetnom PVC stolarijom, grijanjem na struju, klima uređajem, laminatima, keramikom....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 110.000 KM, 48,00 m2 cca 2290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju prizemna kuća površine 48m2 na placu ukupne površine 10405m2. Kuća se sastoji od predulaza, hodnika velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i čajne kuhinje. Opremljena je kvalitetnom PVC stolarijom, laminatima, keramikom i sanitarijom.....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Sarajevu, naselje Vraca, 5 minuta autom do Skenderije, blizu Željinog stadiona . Odmah useljiva. Sva dokumentacija uredna, vlasnistvo 1/1. Gradjevinska dozvola, urbanisticka saglasnost. Kuća je na dva sprata. Prizemlje: predsoblje, kupatilo i dnevna soba sa kuhinjom iz koje....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 46,00 m2 cca 2390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.07.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten stan površine 46 m2 na I spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka koji imna izlaz na terasu, uvučene kuhinje iz koju se ulazi u ostavu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na prostranu terasu, hodnika i kupatiala. Opremljen je drvenom stolarijom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.08.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban stan površine cca 80 m2 u visokom prizemlju nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, uvučene kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na prostranu terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom, PVC roletnama, centralnim....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 120.000 KM na 110.000 KM dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 110.000 KM, 60,00 m2 cca 1830 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 120.000 KM
01.04.2026 - 110.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvoetažni stan površine 60m2. Prva etaža se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom I stubišta za drugu etažu koja se sastoji od dvije sobe od kojih jedna ima izlaz na zatvorenu terasu, kupatila i hodnika. Stan je opremljen PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem, laminatima,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 68,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.05.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan pobršine 68 m2 na III spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom koja takođe ima izlaz na prostranu terasu, ostave, hodnika i kupatila. opremljen je drvenom stolarijom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 52,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban stan površine 52m2, komplatno namjesten u prizemlju. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dvije sobe: jedna spavaca i jedna djecija soba, kuhinja, kupatila, hodnika i predulaza. Stan je opremljen PVC stolarijom, roletnama, centralnim etaznim grijanjem, klima uredjajem i kompletnim....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 110.000 KM, 140,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

kuca se nalazi u moluskoj rijeci cc140m2 stambenog prostora+podrum velicine 30m2+2manja podruma kuca je na sprat prizemje 2sobe kupatilo kuhihja 1sprat kuhinja,kupatilo,wc,4sobe Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 42,00 m2 cca 2620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten jednoiposoban stan površine 42 m2 na I spratu kvalitetnoj novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, uvučene kuhinje, spavaće sbe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, protivprovalnim ulaznim vratima, podnim centralnim....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 110.000 KM, 33,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2026.,

www.realitica.com

Namješten jednosoban stan na I spratu u novoj gradnji. .

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 110.000 KM, 65,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan u ulici Stijepana Radića u Mostaru, preko puta MERCATORA, na drugome katu stambene zgrade EXPERIMENT. Stan je dvosoban i ima dvije sobe plus ostale prostorije sa jednim balkonom koji gleda na jug. Zgrada se održavana i ima nova ulazna vrata interfon, blindo....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 100.000 KM na 110.000 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BIJELJINA, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.01.2024 - 90.000 KM
03.07.2024 - 95.000 KM
27.04.2025 - 100.000 KM
01.03.2026 - 110.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju namještena kuca info na br:065396378 ; Bijeljina .

 
 
 
  Stan, VRANEŠEVIĆI, 110.000 KM, 42,00 m2 cca 2620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Montažna kuća 42m2, sa 10 ari (1.000 m2) placa i pomoćnim objektom pored reke Drine. Ar placa (100 m2) se nalazi ispod magistralnog puta Bratunac - Skelani a 9 ari (900 m2) odmah iznad puta. Zeljište nije plavljivo usred povećanog vodostaja reke Drine. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 110.000 KM, 53,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u samom centru grada( Bijeljina) površine 53 m2 na petom spratu. Stan ima dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja,ostava,spavaća soba,balkon,kupatilo i hodnik. Stan je kompletno namješten i tako se i prodaje ( osim tv-a i par slika). Zgrada nema lift, a grijanje....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 110.000 KM, 215,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

POVOLJNO!!!! Prodaje se kuća u Slavinovićima, naselje Jahići, udaljena cca 500 m od policijske stanice ISTOK. Kuća posjeduje svu infrastrukturu (struja, voda, telefon, asfalt do kuće, ulična rasvjeta,.) Detaljnije na licu mjesta, na viđenje.. Kontakt tel. 035/ 255 - 150; 061/....

 
 
 
  Kuća, VAREŠ, 110.000 KM, 150,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća renovirana ,sunce cijeli dan,na ravnom zemljištu,5 min od opštine i srednje škole,garaža,bašta i zidani podrum iza kuće. Prilaz kolima do kuće i garaže. Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 110.000 KM, 250,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu kuću u Bugojnu tlocrtne površine 100 m2, Ul. Slobode 242. Podrum - jedna prostorija Suteren - garaža, kotlovnica Prizemlje - Ulazni predprostor, garderoba , hodnik, wc, kuhinja, blagovaonica, dnevni boravak, terasa Polukat - hodnik, kupatilo, radna soba, spavaća....

 
 
 
  Kuća, DOBRLJIN, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća s okućnicom, štala i prostorija u dvorištu. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vratnik, 110.000 KM, 77,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi 800 m od Baščaršije. Nalazi se na najsunčanijoj strain grada Sarajeva. Na prvom je spratu troetažnog stambenog objekta. Stambeni proctor je 77 m2, sa dva balkona južne i istočne strane. Potpuno je namješten i nanovo adaptiran. Grijanje je etažno na gas putem kombi bojlera,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Bakšaiš, 110.000 KM, 59,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se exclusivno namješten stan u zgradi Cipelići (zatvoreni balkon iznad Tehnograda, pogled na MUP) 59m2, adresa "Turalibegova 42" Tuzla, nedavno renoviran, u super stanju, nepotrebna bilo kakva dalja ulaganja. Vlasništvo 1/1 uknjižen. Posjeduje blindirana vrata, centralno gradsko....

 
 
 
  Kuća, DOBRLJIN, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća je namjestena i ima prizemlje i polukat , ima okućnicu. U dvorištu se nalazi i štala i prostorija za ostavu. Slike unutrašnjosti se dobiju naknadno. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, GAJEVI, 110.000 KM, 60,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Vikendica u naselju Gajevi, parking, voda, struja Može plac 4a z vodo i strujo , gradevinska dozvola ili kuča u sivoj fazi 0612705484 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Internet .

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuća se nalazi 2 km od centra grada,namještena i useljiva Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, VIŠEGRAD, 110.000 KM, 90,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u centru grada. Renovirana je. Sastoji se iz dva odvojena apartmana. Poseduje plac za gradnju jos jednog stanbenog objekta Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bistrik, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem upravo kompletno renoviranu kucu na pocetku Bistrika (100 metara od trolejbuske okretnice). Kuca ima 3 sobe,kuhinju,veliki hodnik i prostranu kupaonicu. Upravo zavrsena fasada,novi plasticni prozori sa 4 komore, kupaonica,izolacija,okreceno, sredjeno. Odlicna lokacija,200....

 
 
 
  Kuća, MAHALA, 110.000 KM, 250,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

- PRODAJEM KUĆU U FOČI U ULICI DUŠANA FUNDIĆA br.60. Čohodor mahala. - VLASNIŠTVO 1/1 - 2 SPRATA. JEDAN JE OPREMLJEN I USELJIV. STOLARIJA NOVA. - GARAŽA - STRUJA, VODA, TELEFON, KANALIZACIJA. - KUĆA 9,5X9,5m KVADRATNIH - ZEMLJIŠTE OKO KUCE 550 KVADRATA CIJENA 55 000 eura ILI 110....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 110.200 KM, 58,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prostran komforan jednosoban stan sastoji se od prostranog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, zasebne kuhinje, spavaće sobe sa izlaskom na balkon i kupatila. Spavaća soba i balkon su okrenuti prema istoku, dnevna soba prema zapadu a kuhinja prema sjeveru. Stan se nalazi u samom....

 
 
 
  Apartman, SLATINA, 111.000 KM, 77,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan na 8-mom spratu - nije zadnji. Jako prostran i svjetao. Namjesten. 061 098 111 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 111.999 KM, 150,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

kucu mozete pogledat na YOUTUBE-pod Title- home for sale megugorie. Mladen Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Klima Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 112.000 KM, 59,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.08.2024.,

www.realitica.com

Namješten dvosoban stan površine 59m2 na V spratu stambene zgrade. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 112.000 KM, 71,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvoiposobni stan 71 km na najboljoj lokaciji na Dobrinji,Slovenacka izgradnja. Super komforan,veliki dnevni boravak povezan sa trpezarijom. Odvojen spavaci dio sa drugim hodnikom. Na prvom katu 1/1 ustakljen balkon . NAMJESTEN Vrlo povoljno!!! Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 112.000 KM, 168,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Koševskom brdu, općina Centar, ulica Maria Mikulića 26, u blizini Avaz Twist Tower-a. Kuća se sastoji od dva sprata sa odvojenim ulazima i satovima za plin i struju. Kvadratura: Kućište i stambeni objekat, dvorište: 168 m2 Kućište i stambena zgrada 57 m2 Dvorište....

 
 
 
  Apartman, HRUŠTA, 112.000 KM, 29,00 m2 cca 3860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novouređeni studio apartman u Crikvenici. Apartman se nalazi na 3. (zadnjem) katu uredne stambene zgrade, površine 31 m² te je kompletno obnovljen 2024. godine. Prilikom renovacije postavljene su nove pločice, PVC stolarija, sanitarije i protuprovalna vrata. Grijanje i....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 123.100 KM na 112.900 KM dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BRČKO, 112.900 KM, 60,00 m2 cca 1880 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 123.100 KM
01.04.2026 - 112.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.realitica.com

Namješten dvoetažni stan površine 60m2. .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 505-546 (od ukupno 784)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>