• GoHome Professional
prizemlje - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • prizemlje - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje

  • Za upit "prizemlje" pronađeno 2 010 nekretnina - prosječna cijena 2.420 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 170000 KM (prosječna cijena)
    • do 210000 KM
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parking
    • opremljen
    • 1.sprat
    • novogradnja
    • parket
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, TUZLA, 706.000 KM, 146,00 m2 cca 4840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se lijepo uređen višenamjenski poslovni objekat površine 146 m2, izgrađen na parceli od 354 m2 u naselju Šići u Tuzli. Raspored prostorija je takav da je u prizemlju velika prostorija, kuhinja saw c-om, ostava i dva odvojena wc-a, a iznad na galeriji jedan prostor 40 m2 površine.....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 329.000 KM na 325.000 KM dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 325.000 KM, 220,00 m2 cca 1480 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.12.2024 - 139.000 KM
28.12.2024 - 135.000 KM
28.06.2025 - 175.000 KM
16.08.2025 - 339.000 KM
07.02.2026 - 329.000 KM
18.04.2026 - 325.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Porodična kuća spratnosti prizemlje plus dva sprata, površine cca 220 m2 nalazi se na izvrsnoj lokaciji u blizini pekare AS odnosno kružnog toka u naselju Hrasno. Kuća posjeduje garaže, te poseban ulaz za prvi sprat, poseban ulaz za drugi sprat i posebne ulaze za dva stana u prizemlju.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 255.000 KM, 300,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.06.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje kuću novije gradnje sa dvorištem u naselju Grivići, općina Hadžići. Detalji o nekretnini: Bruto površina kuće: cca....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Ciglane, 470.400 KM, 79,00 m2 cca 5950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2025.,

www.realitica.com

Tražili ste - imamo. Pravi porodični stan usred Ciglana. Na srednjem nivou ovog sarajevskog naselja u samom centru grada, u ulici Avde Hume, prodajemo trosoban stan od 79 kvadrata s balkonom od sedam kvadrata i dvije ostave (po dodatnih devet kvadrata). Caka je u sljedećem: iz Avde....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u Vrbovskoj na Aneksu uz glavni put, 100 metara od glavne saobracajnice. Na kuci je novi krov, razvedene instalacije u kuci (voda, struja, grijanje)nisu jos prikljucene na gradske, nabaca (gruba, fina), termo estrihi, kuca nema stolariju. Sastoji se od garaze (dostup....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 234.900 KM, 84,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.09.2023.,

www.realitica.com

Poslovni prostor površine 84 m2 u visokom prizemlju stambeno poslovnog objekta. Sastoji se od jedne velike prostorije sa 2 sanitarna čvora. Opremljen je PVC stolarijom, roletnama, centralnim etažnim grijanjem, klima uređajem, keramikom I sanitarijama. Poslovni prostor je iznajmljen....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Rakovica, 90.000 KM, 72,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikend kuća zajedno sa zemljišnom parcelom površine oko 1.100m2. Predmetna nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata ukupne korisne površine cca. 72m2 (bez balkona i terase) Prizemlje: Dnevni boravak i kuhinja, ostava, hodnik, kupatilo i terasa. Prvi sprat: Veća....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 407.800 KM, 82,00 m2 cca 4970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vrhunske stanove u izgradnju na prestižnoj lokaciji „Palata“ novi stambeno-poslovni kompleks u centru Banjaluke, osmišljen sa ciljem unapređenja kvaliteta života u gradu kroz urbanu upotrebu prostora i spoja postojećeg i novog.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 120.000 KM, 35,00 m2 cca 3430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se poslovni prostor u prizemlju stambeno-poslovne zgrade na atraktivnoj lokaciji – Ozimice 1, Bihać, površine 35m². Strukturu prostora čine: dvije odvojene prostorije + mokri čvor. Stanje: Renoviran. Namjena: Višenamjenski prostor – idealan za kancelariju, butik, ordinaciju,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Rakovica, 350.000 KM, 70,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2024.,

www.indomio.ba

Prodaju se dvije vile sa privatnim bazenom površine od po 70 m2 i zemljištem površine 1000 m2, u ulici Kakrinjski put, naselje Rakovica, Općina Ilidža. Oba objekta se sastoje iz dvije etaže, P+S: PRIZEMLJE: ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom (Open space....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 400.000 KM, 85,00 m2 cca 4710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.01.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju odmah useljiva kuća spratnosti Pr+1S! Prizemlje predmetne nekretnine sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila, ostave, dvije spavaće sobe, hodnika i stepeništa za gornju etažu. Sprat kuće se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PALE, 50.000 KM, 50,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dva vikend objekta 1km od centra grada Pale. Na placu od 750m2 dva objekta u osnovi 7x6, kompletna infrastruktura, voda, struja, internet. Na prizemlju se nalaze kupatila, ulazni hodnik, dnevna soba , na prvom....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 188.000 KM, 36,00 m2 cca 5220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartmana u sklopu novog naselja nadomak Snježna dolina Resorta i staze Trnovo. Zgrada S+P+4 sprata, zgrada sa liftom, podnim grijanjem i vrhunskom kvalitetom ugrađenih završnih elemenata. Ispred objekta je planiran....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 198.000 KM, 93,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2025.,

www.indomio.ba

Stambeno poslovni objekat spratnost pr+spr+pot površine 93 m2, gradilište površine 77 m2 i gradilište površine 88 m2 na placu od 500 m2. Prizemlje se sastoji od garaže, poslovnog prostora, i jednosobnog stana u čijem je sastavu dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 115.000 KM, 50,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2025.,

www.indomio.ba

Namješten dvosoban, kompletno renoviran, stan površine 50 m2,u visokom prizemlju u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na zatvoreni balkon, odvojene kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i ostave. Opremljen je....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 169.300 KM, 78,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.10.2024.,

www.realitica.com

Kuća novije gradnje spratnosti prizemlje sa visokim potkrovljem površine 78m2, pomoćne zgarade 53m2, dvorište povšine 281m2 što ukupno placa iznosi 410m2. .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 95.000 KM, 210,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vrlo atraktivna, neobična, funkcionalna obiteljska kuća na prodaju! Kuća u prizemlju ima kuhinju, trpezariju, kupatilo, radnu sobu, veliki dnevni boravak sa zidanim otvorenim kaminom i izlazom na terasu i dvorište te stubama za kat s galerijom, 4 spavaće sobe i kupatilom. Kuća ima....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 165.000 KM, 51,00 m2 cca 3240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine nudi stan za prodaju 51m2 ZK(+ zatvoren balkon i pripojen stanu). Smješten na visokom prizemlju zgrade bez lifta naselje Grbavica, ulica Hasana Brkića. Stan se sastoji od centralnog ulaznog hodnika sa ostavom, jedne spavaće sobe , kupatila ,....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 140.000 KM, 125,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem obiteljsku kuću u Omarskoj od 125 m2. Zemljipte 7000m2. U prizemlju se nalazi kuhinja sa trpzarijom, kupaonica, spavaća soba i terasa. Na 1 katu se nalaze 3 spavace sobe, kupaonica i terasa. Pored kuce je dvorišni objekt sa garažom, ljetnom kuhinjom, ostavom i pecarom. Kuća....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 280.000 KM, 93,00 m2 cca 3010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.08.2025.,

www.indomio.ba

Stambeno poslovna zgrada sa potkrovljem ovršine 93 m2 u osnovi, na placu površine 967 m2. Objekat ima izuzetnu poziciju za gradnju novog il obnovui postojećeg objekta u poslovnu svrhu, za razne vrste djelatnosti. Prizemlje se sastoji od poslovnog prostora sa sanitarnim čvorom i jedne....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 230.000 KM, 100,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju je stambeno-poslovni objekat koji se sastoji od nekoliko odvojenih prostora, idealnih za investiciju. Objekt je smješten u zgradi s četiri stana i nudi različite mogućnosti za korištenje. Detalji o nekretnini: Suteren: Prostor od 40 m² s prostorom ispred, idealan za poslovnu....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 387.300 KM, 51,00 m2 cca 7590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2025.,

www.indomio.ba

Zetta u sklopu svoje ponude izdvaja stambeni objekat “Begluk”, pozicioniran na korak od Baščaršije, na jednoj od najprestižnijih lokacija grada. Objekat je rađen po najvišim standardima, te kvalitetom koja pristoji samo takvoj lokaciji. Standard gradnje: Objekat je izgrađen od visokokvalitetnih....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 300.000 KM, 247,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

CITY Nekretnine prodaje kuću u naselju Vraca površine 247 m2 na tri etaže. Kuća se nalazi u naselju Vraca, odmah uz ulicu Put mladih muslimana. U neposrednoj blizini nalazi se glavna saobraćajnica, Turski koledž, hotel Alemko, supermarket Konzum, restoran, pekara, kao i svi ostali....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 330.000 KM, 100,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća s dvorištem spratnosti Pr+S, ukupne stambene površine 100 m², s dvorištem površine 172 m², smještena u ulici Medrese, općina Stari Grad, Sarajevo. Nekretnina je izgrađena 1977. godine i redovno održavana. Struktura objekta: Prizemlje: ulazni hodnik, dnevni boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, 63.000 KM, 38,00 m2 cca 1660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.08.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan 38m2, ,u prizemlju dvospratne zgrade, kod Udruzenja penzionera, blizu NLB bank u Živinicama. Za ostale informacije javiti se putem privatne poruke Cijena 63.000 KM Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Parking Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 420.000 KM, 300,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje kuću u naselju StupKuća se nalazi u urbanom djelu naselja u ulici Briješčanska. Kuća je izgrađena 1984 godine na placu od 459 m2. Objekat je u dobrom i funkcionalnom stanju trenutno se iznajmljuje. u prizemlju je prostor predviđen kao poslovni prostor i kotlovnica....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 50.000 KM, 70,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoopremljena vikendica, 15min. udaljena od Sarajeva,svi priključci u funkciji, papiri uredni, prizemlje 42m2 + potkrovlje 30m2 + garaza + velika terasa i balkon i okolnog dvorišta 500m2 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 135.000 KM, 180,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Bihacu koja se nalazi u ulici Kasima Ćehajića na broju 14,na vrlo atraktivnoj lokaciji.Kuca se nalazi na glavnoj saobracajnici.U neposrednoj blizini kuće je caffe pizzeria Amfora,OMV benzinska pumpa,apoteka,pekara,auto praona,poštaKuća se nalazi na zemljišnoj parceli....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 187.600 KM, 66,00 m2 cca 2840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2025.,

www.indomio.ba

Trosoban stan površine 66 m2, u visokom prizemlju nove gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem, kvalitetnom keramikom i sanitarijama, podnim....

 
 
 
  Kuća, SRNICE DONJE, 130.000 KM, 290,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću sa dvorištem u mestu Srnice, kod Gradačca. Kuća se nalazi 20 metara od glavnog puta. U okolini se nalazi prodavnica i osnovna škola. Prizemlje: 100m2 – Dve sobe, trpezarija, kuhinja, kupatilo i ostava. Prvi sprat: 90 m2 – Četiri sobe Potkrovlje: 100m2 – Nije namešteno,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 139.000 KM, 39,00 m2 cca 3560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.05.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvoetažni poslovni prostor površine 32 m² (korisna površina 39 m²), smješten u prizemlju zanatskog centra u naselju Kovačići, općina Novo Sarajevo. Opis objekta: Prizemlje: dvije komotne prostorije i toalet Galerija: dodatni prostor dostupan putem željeznih stepenica Karakteristike:....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 499.800 KM, 104,00 m2 cca 4810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 104 m2 i nalazi se na parceli površine 301 m2. Sastoji se iz tri etaže, prizemlja i dva sprata. Prizemlje se sastoji od garaže i poslovnog prostora. I sprat se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe sa izlazom na balkon i kupatila. II sprat....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 120.000 KM, 85,00 m2 cca 1410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan u Mostaru, ulica Maršala Tita 85. Površina 85 m2. Stan smješten se na prvom spratu, orijentacija jug. Stan sadrži: dvije sobe, dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, hodnik i zasebnu prostoriju u prizemlju (koristi se kao podrum, površina 25 m2).....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 65.000 KM, 53,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Dvosoban potpuno namješten i opremljen stan površine 53 m2 na visokom prizemlju zgrade u ulici Džemala Bijedića, naselje Čengić Vila, općina Novi Grad Sarajevo. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i zatvorenog....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 91.300 KM, 46,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.08.2025.,

www.realitica.com

Jednosoban stan površine 46 m2, na visokom prizemlju kvalitetne stare gradnje. .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 72.000 KM, 70,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2025.,

www.indomio.ba

VIKENDICA – MODRAN (Bijeljina) 70 m² (prizemlje + potkrovlje) Plac 805 m² – ravan, ograđen Sadrži: ➡ Dnevni boravak + kuhinja ➡ Kupatilo, hodnik, predulaz ➡ Velika soba + ostava na spratu ⚡ Voda, struja, asfaltni prilaz Video nadzor ✨ Dodatno: pomoćni objekat, nastrešnica za auto,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 275.000 KM, 42,00 m2 cca 6550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.08.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se opremljen poslovni prostor- Ciglane, Centar Sarajevo Na atraktivnoj lokaciji u naselju Ciglane, općina Centar Sarajevo, prodaje se funkcionalan poslovni prostor površine 42 m², smješten u prizemlju stambeno-poslovne zgrade u ulici Dajanli Ibrahim-bega. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 112.900 KM, 39,00 m2 cca 2900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.09.2025.,

www.realitica.com

Nov jednosoban stan površine 39 m2 u prizemlju nove gradnje. .

 
 
 
  Kuća, ČIRKIN POLJE, 3.360.000 KM, 280,00 m2 cca 12000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u Prijedoru, naselje Cirkin Polje, Brace Vujicica 33 spratnica, 280m², okucnica 625m², jedan ulaz, dva sanitarna cvora, gradjena 1982.godine, useljivo prizemlje i sprat djelimicno, potkrovlje nezavrseno, tarasa 20m², pored kuce se nalazi pomocni zidani objekat (supa i ostava),....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 325.671 KM, 75,00 m2 cca 4340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
  Kuća, PALE, 430.205 KM, 360,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi na predivnoj lokaciji okruzena planinama Jahorinom i Romanijom. U prizemlju se nalazi otvoreni dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom površine 75m sa kaminom na drva izlazom na veliku terasu. Jedan zid je potpuno u staklu odakle se pruga predivan pogled ka Jahorini......

 
 
 
  Kuća, GAJEVI, 120.000 KM, 72,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaja kuca Zlatibor Prodaju se kuce od drveta u naselju Gajevi, 4 km od centra Zlatibora, u mirnom okruženju, na nadmorskoj visini od 956 metara, površine 72 kvm2, napravljene od najkvalitetnije austrijske gradje proizvodjaca "Norica Timber", zasticene najkvalitetnijim Rubio bojama.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 757-798 (od ukupno 800)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>