• GoHome Professional
prizemlje - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • prizemlje - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje

  • Za upit "prizemlje" pronađeno 2 007 nekretnina - prosječna cijena 2.415 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 170000 KM (prosječna cijena)
    • do 210000 KM
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Centar, 370.000 KM, 130,00 m2 cca 2850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća s poslovnim prostorom – Bjelave, Općina Centar, Sarajevo Prodaje se kuća austrougarskog stila, spratnosti Pr + S + Pk, uknjižene tlocrtne površine 50 m², smještena uz glavnu saobraćajnicu u naselju Bjelave, jednoj od najtraženijih lokacija u općini Centar. Nekretninu....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 130.000 KM, 55,00 m2 cca 2360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.07.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju renoviran dvosoban stan – 55m² – Dva balkona Lokacija: Novo Brčko – mirno i urbano naselje sa svim sadržajima u blizini Sprat: Visoko prizemlje ️ Status: Polunamješten ✨ Opis stana: Prodaje se funkcionalan i renoviran dvosoban stan površine 55m², smješten u visokom prizemlju....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 115.000 KM, 116,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.04.2025.,

www.indomio.ba

Kuća Pr+1s površine 58 m2 u osnovi, na placu površine 809 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na terasu, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 585.000 KM, 335,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.11.2022.,

www.indomio.ba

Luksuzno namještena kuća spratnosti Pr+1S+Pot površine 98m2 u osnovi na placu ukupne površine 335m2. Prizemlje kuće sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i garaže. Ulaz u garažu je sa unutrašnje i sa vanjske strane kuće. Na spratu....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 165.750 KM, 103,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.06.2022.,

www.indomio.ba

PRODAJE SE ATRAKTIVNA KUĆA NA MIRNOJ LOKACIJI! Prizemna kuća sa visokim potkrovljem površine 103m2 u osnovi, dvorište površine 500m2, voćnjak površine 1.895m2, voćnjak površine 4.340m2 i šuma površine 2.038m2, ukupno 8.876m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa....

 
 
 
  Kuća, ČELEBIĆI, 595.000 KM, 192,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno izgrađena kuća-vikend objekat korisne neto površine 192,64 m², spratnosti suteren, prizemlje i potkrovlje osnovne dimenzije 12,75 m x 10,25 m sa dijelom stubišta 2,00 m x 4,00 m, lijepo uređenim dvorištem, voćnjakom, bazenom dimenzija 8,00 m x 4,00 m (dubina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 900.000 KM, 228,00 m2 cca 3950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo izuzetnu kuću na dva sprata površine 228 m2 sa okućnicom 540 m2, pozicioniranu u ulici Ramiza Salčina, Vojničko polje, Općina Novi Grad. Kuća je oblikovana prema projektu arhitekte s posebnom pažnjom posvećenoj estetici i funkcionalnosti. Prizemlje - stan od 114 m2 sastoji....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 78.000 KM, 56,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju prelijepa vikendica, ljetna kuhinja i garaža na imanju površine 7000 m2. Vikendica je površine 56 m2 u osnovi Pr+Pot. U prizemlju se nalaze dvije sobe, hodnik i kupatilo, dok su u potkrovlju dvije sobe i ostava. Vikendica je novije gradnje. Opremljena je kvalitetnom PVC....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 350.000 KM, 400,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se poslovno-stambeni objekat u Banja Dvorovima kod Bijeljine, uz magistralni put Bijeljina–Rača. Plac od 2.300 m² sadrži tri objekta sa urednim dozvolama. Glavni objekat (motel): Prizemlje: 13 prostorija, 3 kupatila; dozvola za dom za starija lica. Sprat: 6 soba, hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKA KRUPA, 460.000 KM, 230,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.03.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se odmaralište sa izgrađenom ljetnom baštom i kampom uz obalu rijeke Une lokacija Bosanska Otoka Unska ulica. Ljetna bašta i kamp je smještena na parceli od 1533 m2 koja je pravilnoga oblika pravougaonika i ravne konfiguracije sa direktnim izlazom na obalu rijeke Une. Sa bočnih....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 152.000 KM, 164,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća u Trnu površine 82 m2 u osnovi , na placu površine 521 m2 . Kuća je novije gradnje , sagrađena je 2004.godine , u odličnom je stanju i odmah useljiva. Sastoji se od dvije etaže - prizemlja i visokog potkrovlja. Etaže su povezane vanjskim stepenicama i čine dvije odvojene....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 590.000 KM, 510,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

POLIKLINIKA: Velićina Poliklinike (prizemlje) je cca 198 m2,namjenski građena, od veoma kvalitetnih materijala, po svim građevinskim propisima i normama za zdravstvenu ustanovu. Lokacija je u strogom centru Sokolović Kolonije, kod "5"Osnovne škole, odmah uz autobusku stanicu. To je....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 266.700 KM, 180,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.05.2024.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća prizemlje + visoko potkrovlje u ulici Jurija Gagarina ( Bijeljina) površine 180 m2.na placu 500 m2.Kuća je kompletno sređena sa centralnim grijanjem, spuštanim plafonima, kvalitetnom drvenom stolarijom, brodski pod lakirani..... .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 114.000 KM, 1900,00 m2 cca 60 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Građevinsko zemljište uz Neumski stadion. Postojala je građevinska dozvola, prizemlje,kat i podrum, izdana 1990.g., ali gradnja nije počela i nevažeća je. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 588.000 KM, 86,00 m2 cca 6840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Jedna stan se nalazi u prizemlju a drugi je na I spratu manje stambene zgrade. Stan na prizemlju je površine 30,6 m2 dok je stan na I spratu upisane površine 56m2 a stvarne kvadrature 75 m2. Stan na prizemlju sastoji se iz hodnike, kuhinje, trpezarije, kupatila i dnevnog boravka.....

 
 
 
  Stan, BIHAĆ, 55.000 KM, 36,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajemo jednosoban stan u Bihaću koji se nalazi u naselju Ozimice I u ulici Hamdije Ćemerlića. Stan se nalazi na jako dobroj, za stanovanje odličnoj i jako mirnoj lokaciji, udaljen od centra grada svega 5 minuta laganje šetnje a u neposrednoj blizini se nalaze i svi ostale sadržaji....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 164.700 KM, 61,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2024.,

www.indomio.ba

U srcu grada, uz obalu rijeke Save, uzdiže se urbana vila koja oduzima dah svojim modernim dizajnom i spektakularnim pogledom na rijeku. Ova elegantna građevina nudi luksuzne stambene jedinice različitih spratnosti, zadovoljavajući ukuse i potrebe raznovrsnih stanara. Svaki stan u....

 
 
 
  Poslovni prostor, CAZIN, 1.548.400 KM, 1106,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2025.,

www.realitica.com

Sniženo za 50.000 KM Prodaje se poslovno stambeni komplex u Cazinu. Nalazi se na vrlo frekventnom dijelu magistralne ceste Cazin - B. Krupa, naselje Polje koje je udaljeno od centra grada Cazina svega par kilometara. Poslovno stambeni komplex čine dva objekta od kojih je prvi veći....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 299.038 KM, 300,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.04.2026.,

www.indomio.ba

Useljiva i moderno namještena kuća Vrnograč Prodaje se kompletno završena, moderno opremljena i odmah useljiva kuća na mirnoj i prirodno čistoj lokaciji u Vrnograču opština Velika Kladuša, naselje Grabovac. Kuća je građena na tri etaže po 100 m2, što ukupno iznosi 300 m2 korisne stambene....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 115.000 KM, 40,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor se nalazi u centru Banja Luke u ulici Prote M.Sokolovića bb. Sastoji se iz prizemlja i galerije s ostavom i mokrim čvorom. Prizemlje sa galerijom ima ukupno cca 40 m2. Prostor ima mokri čvor i ostavu. Nekretnina posjeduje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, GORNJA TUZLA, 210.000 KM, 150,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća stambene površine 150 m2 na lijepoj i mirnoj lokaciji u mjestu Gornja Tuzla. Sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja, a izgrađena na zemljišnoj parceli površine 529 m2. Na prizemlju se nalazi jedna velika prostorija sa kuhinjom i kupatilom. Na prvom spratu se....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 65.000 KM, 29,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet - agencija za nekretnine Sarajevo iz svoje ponude izdvaja kancelarijski poslovni prostor od 29m2 . Smjesten u zgradi novije izgradnje Naselje Tibra 2, Ul.Stupska Objekat C2. Poslovni prostor se nalazi u Sarajevu. Višenamjenski poslovni prostor površine 29m2, pozicioniran....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 240.000 KM, 71,00 m2 cca 3380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.08.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju porodična kuća spratnosti Pr+1S+Pot površine 71m2 u osnovi na zemljišnoj parceli 626m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe sa kupatilom, kuhinje, wc, kotlovnice i garaže. Na spratu se nalaze četiri spavaće sobe. Svaka soba ima svoje kupatilo. U potkrovlju....

 
 
 
  Kuća, PODGRAB, 120.000 KM, 146,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Objekat se nalazi na najljepsoj mogucoj lokaciji u Podgrabu, Opstina Pale, Republika Srpska, BiH. Kuca ima ukupnu kvadaraturu od 126 kvadratnih metara (spoljasne dimenzije su 7x6m) na tri nivoa koji se sastoje od podruma sa garazom, prvog i drugog sprata sa tri velike i natkrivene....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 58.000 KM, 29,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.10.2023.,

www.realitica.com

Prodaje se poslovni prostor površine 29 m2, lociran u ulici Kralja Tomislava, staro Veležovom igralište, na prizemlju, odlično pozicioniran. Potrebno je rekonstruirati objekata. ; Mostar .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 360.000 KM, 180,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća ukupne površine cca 180m2, smještena na parceli od 245m2, nedaleko od Biroa u Mosniku. Objekat je na dvije etaže (prizemlje i sprat) i pruža odlične mogućnosti za stanovanje i poslovne aktivnosti. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 260.000 KM, 89,00 m2 cca 2920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

CENTAR GRADA! Jedinstvena prilika! Predstavljamo Vam prelijep četverosoban stan, odličnog rasporeda u novoj gradnji u prizemlju zgrade sa dva stana, površine 89 m2. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, dva toaleta, hodnika i velike uređene....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 140.000 KM, 63,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.04.2023.,

www.realitica.com

Prodaje se kuca u naselju Slavinovići u Tuzli. Kuca je 63 m2 u osnovi, a izgradjena je na parceli povrsine 487 m2, a sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, ostava i kupatilo, a na spratu dvije sobe, predsoblje i kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 400.000 KM, 85,00 m2 cca 4710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.01.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju odmah useljiva kuća spratnosti Pr+1S! Prizemlje predmetne nekretnine sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila, ostave, dvije spavaće sobe, hodnika i stepeništa za gornju etažu. Sprat kuće se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 419.715 KM, 300,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.12.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje kuću u naselju StupKuća se nalazi u urbanom djelu naselja u ulici Briješčanska. Kuća je izgrađena 1984 godine na placu od 459 m2. Objekat je u dobrom i funkcionalnom stanju trenutno se iznajmljuje. u prizemlju je prostor predviđen kao poslovni prostor i kotlovnica....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 195.000 KM, 77,00 m2 cca 2530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Predstavljamo Vam stambeno poslovni objekat koji u prizemlju ima lokal površine 30,60 m2. Lokal se sastoji od jedne velike prostorije i sanitarnog čvora. Opremljen je kvalitetnim keramičkim pločicama i sanitarijama kao i drvenom stolarijom. Na prvom spratu se nalazi dvosoban stan....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 872.200 KM, 81,00 m2 cca 10770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju četverosoban stan u Sarajevu, općina Stari Grad u ulici Logavina. Stan je površine 81 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dječije sobe sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 300.000 KM, 141,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.10.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se porodična kuća u Glamočanima, nedaleko od brze ceste Banja Luka - Laktaši i autoputa Banja Luka - Gradiška. Kuća se sastoji od dva odvojena stana. Prizemlje 74.70 m2 i sprat 66.30 m2. Strukturu stana u prizemlju čine dnevni boravak sa kuhinjom, ostava, hodnik, dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 260.000 KM, 200,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća površine 200 m2 i to prizemlje + sprat u Bijeljini. Kuća je kompletno sređena sa centralnim grijanjem na struju, PVC stolarija, sve ograđeno i izolacijom okolo kuće tako da nema nikakvih ulaganja. Plac je površine 1100 m2. Oba sprata imaju po 2 sp. sobe, dnevni boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 234.900 KM, 84,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.09.2023.,

www.realitica.com

Poslovni prostor površine 84 m2 u visokom prizemlju stambeno poslovnog objekta. Sastoji se od jedne velike prostorije sa 2 sanitarna čvora. Opremljen je PVC stolarijom, roletnama, centralnim etažnim grijanjem, klima uređajem, keramikom I sanitarijama. Poslovni prostor je iznajmljen....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 61.800 KM, 75,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda dvostranom orijentacijom ,sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 80,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje su kuća u Miladijama, u naravi jednokatnica, zadnja adaptacija 2010. godine (kompletan krov, stolarija, laminati). Ispred kuće je cvjetnjak s betoniranim parkirnim mjestom za automobil. U suterenu objekta su 2 sobe površine cca 22 m2 koje su do sada imale namjenu spremišta....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 399.728 KM, 300,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se izuzetno kvalitetno građena kuća u Sarajevu Općina Centar naselje Kobilja glava. Kuća se nalazi na poćetku naselja sa širokim asvalnim prilazom. Sastoji se od: Poslovnog prostora u prizemlju, površine 100 m2 a sastoji se od odvojene prostorije, i trečom gdje je smještena....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Sarajevu, naselje Vraca, 5 minuta autom do Skenderije, blizu Željinog stadiona . Odmah useljiva. Sva dokumentacija uredna, vlasnistvo 1/1. Gradjevinska dozvola, urbanisticka saglasnost. Kuća je na dva sprata. Prizemlje: predsoblje, kupatilo i dnevna soba sa kuhinjom iz koje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 600.000 KM, 250,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo impozantnu porodičnu kuću na tri etaže na Vrbanjuši. Nevjerovatan pogled na grad oduzima dah, ali to nije jedini argument koji ide u prilog ovoj lljepotici. Kuća je izgrađena 1990. godine, te zadovoljava sve standarde moderne gradnje. Sama parcela dovoljno je prostrana da....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 150.000 KM, 43,00 m2 cca 3490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.09.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj novi stambeno-poslovni objekat smješten u ulici Ismeta Alajbegovića Šerbe 30 (naselje Stup), predstavlja savršenu kombinaciju urbanosti, komfora i praktičnosti u kojoj će budući stanari uskoro moći uživati. Zgrada se sastoji od prizemlja i 4 sprata sa ukupno 28 stanova (od 43....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 1.000.100 KM, 190,00 m2 cca 5260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju poslovni objekat 95 m2, poslovni objekat u privredi 76 m2, poslovni objekat u privredi 56 m32. Stambena zgrada 190 m2 kao I stambena zgrada 75 m2. Nalazi se na zemljišnoj parceli površine 7.022 m2. Nalazi se na magistralnom putu Brčko-Lončari. Poslovni objekat se sastoji....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 505-546 (od ukupno 802)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>