• GoHome Professional
prizemlje - GoHome - nekretnine na prodaju u Hrvatskoj
  • prizemlje - GoHome - nekretnine na prodaju u Hrvatskoj
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje

  • Za upit "prizemlje" pronađeno 2 012 nekretnina - prosječna cijena 2.420 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 170000 KM (prosječna cijena)
    • do 210000 KM
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+37%

Promjena cijene sa 137.600 KM na 189.000 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 189.000 KM, 42,00 m2 cca 4500 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.07.2025 - 128.000 KM
07.11.2025 - 134.400 KM
19.02.2026 - 137.600 KM
29.04.2026 - 189.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaju se stanovi manji i funkcionalni stanovi u izgradnji u naselju Borik U ponudi su stanovi odličnog rasporeda sa jednom, dvije i tri spavaće sobe. Stambeni objekt čini prizemlje + 6 spratova + povučena etaža sa ugrađenim liftom. Ispred objetka su parking mjesta, a na -1 etaži....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 323.932 KM, 71,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan troiposoban stan u izgradnji 70.42 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe, radna soba, degažman i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te manja lođa. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat....

 
 
 
  Hotel, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 1.756.980 KM, 860,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.03.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju u potpunosti opremljen ugostiteljski objekat – motel u naselju Lazervo u ulici Ivana Gorana Kovačića. Objekat je izgrađen 1988 godine, a u potpunosti je renoviran 2003 godine. Ugostiteljski objekat-motel u osnovi je površine 336 m². Troetažni objekat sa 860 m² poslovnog....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 85.000 KM, 89,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.08.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća spratnosti Pr+1S površine 89m2 u osnovi, na placu ukupne površine 511m2. U prizemlju kuće nalaze se dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatilo i wc. Na spratu kuće nalaze se dvije spavaće sobe i kupatilo, od kojih jedna soba ima izlaz na....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 639.200 KM, 94,00 m2 cca 6800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.07.2025.,

www.indomio.ba

Stambeni objekat u izgradnju, smješten u Sarajevu, naselje Breka, nudi visokokvalitetne stanove idealne za moderni život. Objekat se odlikuje etažnom visinom od 300 cm, što daje osjećaj prostranosti i udobnosti. Dostupni stanovi: U objektu se nalazi ukupno 20 stanova, većina dvostrano....

 
 
 
  Kuća, IZAČIĆ, 261.595 KM, 166,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2026.,

www.indomio.ba

Kuća za odmor sa bazenom Izačić Prodaje se prostrana i funkcionalna kuća za odmor i stalni boravak sa bazenom smještena u mirnom naselju Izačić, nadomak Bihaća i graničnog prelaza sa R Hrvatskom. Kuća je idealna za porodični život sa uređenim dvorištem, bazenom i bogatim voćnjakom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 84.200 KM, 48,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Ilidža, naselje Hrasnica, u ulici Put Famosa. Stan je površine 48 m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na balkon, spavaće....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 350.000 KM, 400,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se poslovno-stambeni objekat u Banja Dvorovima kod Bijeljine, uz magistralni put Bijeljina–Rača. Plac od 2.300 m² sadrži tri objekta sa urednim dozvolama. Glavni objekat (motel): Prizemlje: 13 prostorija, 3 kupatila; dozvola za dom za starija lica. Sprat: 6 soba, hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Apartman, TRAVNIK, 180.000 KM, 55,00 m2 cca 3270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan u prizemlju zgrade,vlastiti ulaz,spremiste,garaza i pripadajuca terasa 20m2. Nalazi se 10m od pocetka ski lifta na Vlasicu,20m od hotela pahuljica. Posjeduje 2 spavace sobe,kuhinju,kupaonicu,galeriju s jos 3spavaca mjesta. Spremiste nasuprot ulaza u stan s perilicom i susilicom....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Grbavica, 350.000 KM, 47,00 m2 cca 7450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvosoban stan u Sarajevu u naselju Grbavica, stan je 47m2+ terasa. Pozicija stana je idealna, u slepom delu ulice(nema saobracaja sem parkinga), uz Miljacku, setaliste, decije igraliste, benzinsku pumpu. Kemala Kapetanovica 26. , visoko prizemlje. . . stan je uknjizen i....

 
 
 
  Poslovni prostor, PRIJEDOR, 420.000 KM, 435,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na ulazu u grad Prijedor, iz smjera Banja Luke, uz sam magistralni put Prijedor – B. Luka, u naselju Svale, na udaljenosti 2 km od centra grada, prodaje se nekretnina, koja je u naravi samostojeći poslovni objekt upisan u ZK uložak broj 5726, KO Prijedor, s pripadajućim zemljištem.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Grbavica, 574.400 KM, 187,00 m2 cca 3070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Namještena vila na tri sprata površine 187 m2 u osnovi što ukupno iznosi stambenog prostora 561 m2 na placu površine 2103 m2 sadrži 5 zasebnih apartmana. U prizemlju kuće se nalaze dva odvojena ulaza koja hodnikom razdvajaju dva ista jednosobna stana. Stanovi imaju dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 668.800 KM, 152,00 m2 cca 4400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se luksuzan i moderan stan koji se nalazi u prizemlju novoizgrađene stambene zgrade. Stan se prostire na 152 kvadratna metra (pomenuta površina se ne odnosi na terase), a sastoji se od dnevnog boravka kuhinje i trpezarije spojene u jednu cjelinu, četiri prostrane spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 524.027 KM, 94,00 m2 cca 5580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2024.,

www.indomio.ba

U centru Sarajeva, preciznije u mirnoj i čistoj ulici Antuna Hangija, nalazi se ova jedinstvena nekretnina, koja može biti vaša. “De jure“, riječ je o dvoetažnom stanu koji se prostire na (uknjižena) 94 kvadrata, a “de facto“ to je prava kuća, s lijepom okućnicom, garažom, dvije velike....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 360.000 KM, 102,00 m2 cca 3530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.11.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća površine u osnovi 102 m2 sa terasom od 87 m2, u ulici Kalhanski sokak, naselje Vratnik, Općina Stari Grad Sarajevo. Nekretnina se sastoji od suterena, prizemlja i sprata. SUTEREN: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, dvije spavaće sobe i....

 
 
 
  Kuća, MRAKOVO, 85.000 KM, 160,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u mijestu Mrakovo 3 km.od centra Ilijasa,kuca je povrsine 160 mm.i posjeduje okucnice 2000 mm.zemlje.Kuca je novije gradnje tacnije 2005 god. tako da nije nista uradeno osim prozora koji su postavljeni.Sastoji se od:prizemlja,sprata i potkrovlja. -Prizemlje se sastoji....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 799.000 KM, 170,00 m2 cca 4700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2019.,

www.indomio.ba

Kuca sadrzi cca170m2 stambenog prostora i nalazi se na parceli veličine 1500m2 . Na parceli se pored kuce nalaze još : hladnjak, šupa, vrtna kućica , zidani roštilj , vocnjaci i komplet parcela je u ogradi sa dvije ulazne kapije. Postoje dva prilaza imanju : iz aleje i iz Luzana.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 302.100 KM, 114,00 m2 cca 2650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen poslovni prostor u Istočnom Sarajevu, ulica Hilandarska. Poslovni prostor površine 114m2 trostrane orijentacije nalazi se na prizemlju zgrade i opremljen je kao kancelarijski prostor(može se kupiti....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 112.800 KM, 94,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Salonski stan , povrsine 94 m2 na 4 spratu ekskluzivno uređen u suštini posjeduje veoma veliki dnevni boravak , kuhinju , dvije spavaće sobe , dva balkona , kupatilo.U stanu ugrađeni veliki gardarobni ormari u hodniku , urađena biblioteka i kamin u boravku , posebno urađeni stropovi....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 220.000 KM, 68,00 m2 cca 3240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.10.2025.,

www.indomio.ba

Stambeno poslovna zgrada spratnosti sut+ priz+spr+pot površine 68 m2 sa pripadajućim dvorištem površine 172 m2 U suterenu se nalaze podrum I kotlovnica. U prizemlju je poslovni prostor za ugostiteljstvo Sprat se sastoji od dvosobnog stana i stubista za potkrovlje u kom je takođe dvosoban....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 295.000 KM, 76,00 m2 cca 3880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća površine 76 m² u osnovi (P+S+Pt.), sa ograđenim zemljištem površine 1.987 m², naselje Kijevo, općina Trnovo. Prizemlje: Ulazni hodnik, ostava, kuhinja i veliki dnevni boravak. Sprat: sprat je povezan unutrašnjim stepeništem i sastoji se od hodnika, spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 87.200 KM, 82,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju prizemna kuća sa potkrovljem površine 82 m2 u osnovi na placu od 436m2. Sastoji se od uvučene kuhinje, dnevnog boravka sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, predulaza, ostave i kupatila. Na potkrovlje se ide vanjskim stepenicama, a od radova su urađene glazure, stolarija....

 
 
 
  Stan, TRAVNIK, 87.169 KM, 58,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

STANOVI NOVA GRADNJA NA PRODAJU STANOVI U ZGRADI "BUNIAN II" -koja je trenutno u izgradnji zgrada se sastoji iz: SUTEREN + PRIZEMLJE + 6 SPRATOVA + POTKROVLJE CIJENA = 1650 KM/m2 *SVI KUPCI KOJI ODLUČE KUPITI STAN U TOKU 2020 GODINE OSTVARUJU POPUST OD -10% tj. CIJENA STANOVA....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 213.348 KM, 47,00 m2 cca 4540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji 46.38 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat će da krasi visoki nivo opremljenosti....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 200.000 KM, 90,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2026.,

www.realitica.com

Useljiva kuca kpd Kosmosa -zapadni tranzit, visoka prizemnica sa dva odvojena stana (u prizemlju jednosoban 40m2 i na visokom prizemlju cca 85m2) uredno vlasnistvo 1/1 bez tereta i ogranicenja. Moguca zamjena za stan uz dogovor! ; Hiseta .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 135.000 KM, 78,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Predstavljamo Vam kuću na sprat sa potkrovljem površine 78m2 u osnovi, prizemna pomoćna zgrada površine 34m2, garaža površine 25m2, dvorište površine 583m2 što ukupno placa iznosi 720m2. Prizemlje kuće sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, jedne spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 80.000 KM, 62,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Kuća Pr+Pot površine 62 m2 u osnovi, dvorište površine 142 m2 što ukupno zemljišta iznosi 204 m2. U prizemlju se nalazi dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, hodnik i terasa. U potkrovlju se nalazi dnevna sa kuhinjom, soba i hodnik. Opremljena je drvenom stolarijom, kvalitetnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 120.000 KM, 35,00 m2 cca 3430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se poslovni prostor u prizemlju stambeno-poslovne zgrade na atraktivnoj lokaciji – Ozimice 1, Bihać, površine 35m². Strukturu prostora čine: dvije odvojene prostorije + mokri čvor. Stanje: Renoviran. Namjena: Višenamjenski prostor – idealan za kancelariju, butik, ordinaciju,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 633.600 KM, 144,00 m2 cca 4400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se luksuzan i moderan stan koji se nalazi u prizemlju novoizgrađene stambene zgrade. Stan se prostire na 144 kvadratna metra (pomenuta površina se ne odnosi na terase), a sastoji se od dnevnog boravka kuhinje i trpezarije spojene u jednu cjelinu, četiri prostrane spavaće sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 706.000 KM, 146,00 m2 cca 4840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se lijepo uređen višenamjenski poslovni objekat površine 146 m2, izgrađen na parceli od 354 m2 u naselju Šići u Tuzli. Raspored prostorija je takav da je u prizemlju velika prostorija, kuhinja saw c-om, ostava i dva odvojena wc-a, a iznad na galeriji jedan prostor 40 m2 površine.....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 130.000 KM, 216,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2022.,

www.indomio.ba

Banja Luka, Dragočaj. Prodaje se kuća bruto površine 216 m2, dimenzija 8x9 m, spratnosti P+1+M na placu površine 1938 m2. U prizemlju se nalazi garaža i ostava dok je na spratu trosoban stan. Mansarda je nezavršena. Pored placa protiče rijeka Dragočajka... CIJENA 130.000 KM .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 225.032 KM, 49,00 m2 cca 4590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 48.92 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i balkon. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat će da krasi visoki nivo opremljenosti i kvalitetne....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 553.546 KM, 70,00 m2 cca 7910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.indomio.ba

Stan se nalazi u samom srcu Jahorine.Na najboljoj mogućoj lokaciji.U strogom centru,na 50m udaljenosti od gondole Poljice.Stan se sastoji od dve spavaće sobe,prostranim kupatilom,trpezarijskim delom i ogromnim dnevnim boravkom čini predivan prostor uživanje i opuštanje posle sati....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 125.000 KM, 85,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju nedovršena kuća novije gradnje spratnosti Pr+Pot površine cca 85m2 u osnovi na placu od 4029m2. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dvije sobe, kupatilo, toalet i stepenište za potkrovlje. U potkrovlju je isti raspored kao u prizemlju samo što....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 168.000 KM, 35,00 m2 cca 4800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine izdvaja za prodaju odličan opremljen apartman na Ravnoj planini u sklopu Ski centra u neposrednoj blizini ski lifta i same ski staze! Izdvajamo odličan apartman sa jednom spavaćom sobom pozicioniran na prizemlju(ispod se nalaze još 3 sprata-3,-2,-1....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 198.000 KM, 109,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća spratnosti sut+priz+spr+pot. Suteren se sastoji od garaže, kotlovnice, ostave za drva, stubišta za sprat. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, odvojene kuhinje, trpezarije i kupatila. Sprat se sastoji od tri spavaće sobe od kojih dvije....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 92.040 KM, 173,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine po papirima 173 m2 i nalazi se na parceli površine 293 m2. sastoji se od dvije etaže i to od prizemlja i sprata na kojima se nalaze dva fizički odvojena stana. Prizemlje se satoji iz predulaza, dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe i kuparila. Na prizemlju....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 1.190.000 KM, 250,00 m2 cca 4760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2023.,

www.indomio.ba

Ekskluzivna ponuda! Za prodaju! Kuća sa 4 spavaće sobe, 2 kupatila, moderna i građena po najvišim eko-standardima, porodična kuća od 250m2 koja se nalazi u mirnom, tihom i nezagađenom Donjem Bioskom. Smještena na parceli od cca 10.000 m2 u mirnom dijelu Sarajeva, samo 10-15 udaljen....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 610.000 KM, 105,00 m2 cca 5810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.indomio.ba

Prodaja: Polovina kuće u Neumu – Atraktivna lokacija u naselju Tiha Luka Cijena: 610,000 KM Površina: 158,34 m² (ukupno s terasama) | Unutrašnja površina: 104,21 m² Lokacija: Kuća se nalazi na atraktivnoj lokaciji u Neumu, u naselju Tiha Luka, u ulici Zagrebačka, u blizini hotela....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 139.000 KM, 39,00 m2 cca 3560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.05.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvoetažni poslovni prostor površine 32 m² (korisna površina 39 m²), smješten u prizemlju zanatskog centra u naselju Kovačići, općina Novo Sarajevo. Opis objekta: Prizemlje: dvije komotne prostorije i toalet Galerija: dodatni prostor dostupan putem željeznih stepenica Karakteristike:....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 72.000 KM, 70,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2025.,

www.indomio.ba

VIKENDICA – MODRAN (Bijeljina) 70 m² (prizemlje + potkrovlje) Plac 805 m² – ravan, ograđen Sadrži: ➡ Dnevni boravak + kuhinja ➡ Kupatilo, hodnik, predulaz ➡ Velika soba + ostava na spratu ⚡ Voda, struja, asfaltni prilaz Video nadzor ✨ Dodatno: pomoćni objekat, nastrešnica za auto,....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 112.900 KM, 39,00 m2 cca 2900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.09.2025.,

www.realitica.com

Nov jednosoban stan površine 39 m2 u prizemlju nove gradnje. .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 463-504 (od ukupno 802)

<< <8 9 10 11 12 13 14 15 16 17> >>