• GoHome Professional
prizemlje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje

  • Za upit "prizemlje" pronađeno 2 007 nekretnina - prosječna cijena 2.420 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 170000 KM (prosječna cijena)
    • do 210000 KM
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BRČKO, 277.000 KM, 94,00 m2 cca 2950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.10.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća spratnosti Pr+1S površine 94m2 u osnovi na zemljišnoj parceli od 406m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupatila, dvije terase i stepenica za sprat. Na spratu je isti raspored kao u prizemlju. Kuća je opremljena PVC stolarijom....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 130.000 KM, 103,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa potkrovljem površine 103m2 u osnovi. Stara kuca na odličnom placu površine 490m2. Kuća je stara i potrebna je adaptacija ili gradnja novog objekta. Prizemlje kuce se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije sobe, kupatila, ostave I hodnika iz koga je unutrasnjo stepeniste....

 
 
 
  Kuća, ČELIĆ, 51.300 KM, 37,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se vikendica površine 37 m2 (prizemlje + sprat) na parceli od 1.041 m2 u Čeliću. Prizemlje obuhvata garažu, a sprat jednu veliku prostoriju, uz mogućnost dogradnje još jedne etaže. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'prizemlje'
120.000 KM
650.000 KM
130.000 KM
  Kuća, SARAJEVO, 175.000 KM, 49,00 m2 cca 3570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća površine 49 m² u osnovi na dvije etaže (P+S), sa dva pomoćna objekta površine 15 m² i 30 m² na parceli površine 2.833 m² koja je u potpunosti ravna. Ista se nalazi u mjestu Ljubina, općina Ilijaš. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Prizemlje: jedna prostorija povezana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 600.000 KM, 50,00 m2 cca 12000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2019.,

www.gold.ba

na prodaju je novoizgrađeni ekskluzivni višenamjenski stambeno-poslovni objakat u Sanskom Mostu u industrijskoj zoni Šejkovača. Na zemljišnoj parceli uknjižene površine 3892m2 izgrađen je ovaj višenamjenski stambeno-poslovni objekat spratnosti prizemlje i dvije etaže (P+2) ukupne....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 120.000 KM, 60,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 60 m2, na visokom prizemlju u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa zatvorenim balkonom, odvojene kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na drugi balkon, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i ostave. Opremljen je....

 
 
 
  Poslovni prostor, JEZERA, 482.000 KM, 126,84 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.09.2025.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se poslovni prostor uknjižene površine 126,84 m². Nalazi se u prizemlju stambeno-poslovne zgrade “Slana Banja”, u ulici Srpska varoš, u naselju Centar. U neposrednoj blizini nalaze se Panonska jezera i restorani “Tenis” i Zlatnik”, a u krugu od cca. 500 metara se nalaze MUP....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 98.000 KM, 58,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.sivricnekretnine.com

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN U RODOCU. STAN SE PRODAJE U ULICI RUDE HROZNICEKA,NA prizemlju. STAMBENE ZGRADE.sTAN SE SASTOJI OD DVIOJE SOBE+DNEVNI BORAVAK I OSTALE POMOCNE PROSTORIJE SA UKUPNO CCA 57M.Stan ima 56m2 površine i dvosooban je. POVOLJNO POVOLJNO POVOLJNO. Sta je potrbno kompletno....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 52,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban stan površine 52m2, komplatno namjesten u prizemlju. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dvije sobe: jedna spavaca i jedna djecija soba, kuhinja, kupatila, hodnika i predulaza. Stan je opremljen PVC stolarijom, roletnama, centralnim etaznim grijanjem, klima uredjajem i kompletnim....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, 430.000 KM, 50,00 m2 cca 8600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.02.2024.,

www.gold.ba

Zadovoljstvo nam je podijeliti nekoliko informacija o ovoj porodičnoj kući, koja se nalazi u strogom centru Sanskog Mosta u ulici 10.Oktobra na broju 3. Zahvaljujući svojoj poziciji u centru grada u radijusu cca. 100 metara, nalaze se svi potrebni objekti koji olakšavaju život svakodnevnice....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, 175.000 KM, 50,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.12.2021.,

www.gold.ba

Prodaje se porodična kuća površine 150 m2 sagrađena na parceli od 734 m2 u naselju Bare 12. Smještena je u veoma mirnom i sunčanom dijelu naselja, izolovanom od gradske buke, a ipak na svega 5 minuta pješačkog hoda od strogog centra grada. Prizemlje ove kuće sadrži hodnik, dnevni....

 
 
 
  Stan, ARSLANAGIĆA MOST, 370.605 KM, 120,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.indomio.ba

TREBINJE, Gradina,jedinstvena lokacija sa prelepim pogledom,retko u ponudi. U ponudi za prodaju imamo izuzetan stan na prvom spratu u privatnoj kući sa 3 stana . Svaki stan je na jednoj etaži tako da su mir i komfor zagarantovani. Stan je trostrano orjjentisan,poseduje 120m2 plus....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 209.990 KM, 66,00 m2 cca 3180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Zadovoljsvo mi je prezentirati za prodaju stan koji je drukaciji, originalan i svojom lokacijom daje vecu vrijednost ovom predivnom stanu. Nalazi se na trecem spratu ,ujedno i zadnjem u zgradi koja sadrzi prizemlje i tri sprata. Stan je pravljen 2001.godine , pri cemu je vrsen veoma....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Grbavica, 574.400 KM, 187,00 m2 cca 3070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Namještena vila na tri sprata površine 187 m2 u osnovi što ukupno iznosi stambenog prostora 561 m2 na placu površine 2103 m2 sadrži 5 zasebnih apartmana. U prizemlju kuće se nalaze dva odvojena ulaza koja hodnikom razdvajaju dva ista jednosobna stana. Stanovi imaju dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 130.000 KM, 71,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa visokim potkrovljem površine 71m2 u osnovi, na placu površine 1136m2. Prizemlje kuće je renovirano i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe i kupatila. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od dvije spavaće sobe, hodnika i dva....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 361.022 KM, 87,00 m2 cca 4150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 859.945 KM, 200,00 m2 cca 4300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2024.,

www.indomio.ba

Prodajemo unikatan objekat u samom srcu Sarajeva, u mirnoj intimnoj Stolačkoj ulici koja je zapravo paralelna sa ulicom Skenderija.U 300 kvadrata ograđene parcele u ravnom dijelu Skenderije smjestila se kuća tlocrtne površine 90 kvadrata koju čine tri kata. U prizemlju imamo jednosoban....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 105.600 KM, 64,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan na Alipasinom polju , adaptiran, 64 M2, visoko prizemlje, papiri uredni vlasnistvo cisto 1/1, odmah useljivo cijena 1650 KM/M2 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 130.000 KM, 72,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća sa visokim potkrovljem površine 72 m2, sa terasom površine 32 m2, pomoćnom zgradom površine 42 m2, na placu površine 1978 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dvije velike prostorije i kupatila. (potrebno je renoviranje). Vanjsko stubište vodi na srat koji se sastoji od....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 230.000 KM, 106,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.12.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Poslovni prostor u strogom centru grada. Poslovni prostor je u dva nivoa prizemlje 50m2 i suteren 56m2 ukupna površina 106m2. Poslovni prostor u prizemlju je iz jedne cjeline u kojoj ima jedan sanitarni čvor i široke stepenice za suteren u kome ja jedna velika prostorija sa drugim....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 285.000 KM, 60,00 m2 cca 4750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2025.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! ! ! Prodaje se lijep, funkcionalan, trosoban stan, na odličnoj lokaciji, u blizini OHR-a, u ulici Emerika Bluma, na Kovačićima, u lijepoj stambenoj zoni izgrađenoj većim dijelom objektima niže spratnosti, iz različitih vremenskih perioda. Mikrolokacija veoma atraktivna,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 160.000 KM, 90,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.06.2022.,

www.indomio.ba

PRODAJEMO! Kompletno renovirana kuća, spratnosti Pr + 1S površine 90m2 u osnovi NA PLACU OD 502M2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila, hodnika, stepeništa za sprat i garaže. Na spratu se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, dvije sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 107.000 KM, 46,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednoiposoban stan površine 46 m2 u visokom prizemlju kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na terasu, hodnika, radnog dijela i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 138.000 KM, 57,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban, kompletno renoviran, stan površine 57 m2 u visokom prizemlju kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, dnevnog boravka, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Stan se prodaje sa podrumskom prostorijom površine 6m2. Renoviran PVC....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 260.000 KM, 86,00 m2 cca 3020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat površine 86 m2 u osnovi, na placu površine 180 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, jedne spavaće sobe, kupatila i hodnika. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od 4 spavaće sobe od kojih dvije imaju izlaz....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 133.000 KM, 180,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.11.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća površine 180 m2 u mjestu Bistarac, opština Lukavac. Kuća je izgrađena na parceli od 456 m2. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Na prizemlju se nalazi prostrana garaža sa uvedenom trofaznom strujom i vodom u samoj prostoriji, dok je na spratovima stambeni....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 165.750 KM, 103,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.06.2022.,

www.indomio.ba

PRODAJE SE ATRAKTIVNA KUĆA NA MIRNOJ LOKACIJI! Prizemna kuća sa visokim potkrovljem površine 103m2 u osnovi, dvorište površine 500m2, voćnjak površine 1.895m2, voćnjak površine 4.340m2 i šuma površine 2.038m2, ukupno 8.876m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 109.000 KM, 47,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran, namješten jednoiposoban stan površine 47 m2 u visokom prizemlju kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom koji ima izlaz na terasu, uvučene kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i ostave. Opremljen je Drvenom stolarijom unutrašnjom....

 
 
 
  Kuća, LIPNICA, 70.000 KM, 57,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću površine 57 m2sa zemljišnom parcelom 633 m2 u naselju S.Lipnica, Tuzla. Kuća posjeduje prizemlje i sprat. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom te kupatilo i predsoblje, dok se na spratu nalaze 3 spavaće sobe, ostava i balkon. Kuća se nalazi u....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 76.682 KM, 41,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka najavljuje za prodaju stanove na odličnoj lokacij u Kotor Varošu, Ulica Stefana Nemanje i Knez Mihajlova. Zgrada u kojoj su smješteni ovi vrhunski stanovi spratnosti prizemlje(8 garaža i poslovni prostori) + 6 spratova, zgrada sa liftom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 125.000 KM, 49,00 m2 cca 2550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Poslovni prostor površine 49 m2, u prizemlju stambeno-poslovne zgrade Sastoji se od jedne prostorije sa sanitarnim čvorom. Pod je obložen pločicama, grijanje je na struju, i opremljen je PVC stolarijom. Pogodan je za igraonice ili za restorane brze hrane. Nalazi se na jako pristupačnoj....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 50.000 KM, 62,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Seosko imanje na kojem se nalazi kuća površine površine 62m2 u osnovi, poslovna zgrada u privredi 88m2, dvorište površine 500m2, njive površine 931m2, ukupno placa površine 1581m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i verande u prizemlju a na spratu....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 94.500 KM, 27,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Poslovni prostor u centru grada površine 27m2. Prostor se nalazi u prizemlju zgrade u blizini pješačke zone. Pogodan je za razne poslovne djelatnosti. ID:2808/ZP .

 
 
 
  Kuća, IZAČIĆ, 262.064 KM, 166,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2026.,

www.indomio.ba

Kuća za odmor sa bazenom Izačić Prodaje se prostrana i funkcionalna kuća za odmor i stalni boravak sa bazenom smještena u mirnom naselju Izačić, nadomak Bihaća i graničnog prelaza sa R Hrvatskom. Kuća je idealna za porodični život sa uređenim dvorištem, bazenom i bogatim voćnjakom....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 205.200 KM, 45,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 45.60 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je smješten na visokom prizemlju stambenog objetka. Stambeni objekt čini prizemlje + 6 spratova....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 395.000 KM, 96,00 m2 cca 4120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaj kuća spratnosti sut+priz+pot površine 96m2 u osnovi na placu od 278 m2. Suteren se sastoji od vešeraja, ostavske prostorije, dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije sobe, kotlovnice, ostave za pelet. Prizemlje se sastoji od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 350.000 KM, 150,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat površine 150 m2, na placu površine 1524 m2, izgrađena u modernom stilu. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa zimskom baštom, trpezarije, uvučene kuhinje, ostave, vešeraja, hodnika, kupatila i terase. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 133.800 KM, 74,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.05.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća Sut+Pr+Pot površine 74 m2, sa okućnicom i njivama ukupne površine 15.563 m2. U prizemlju se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. U suterenu se nalazi jedna velika prostorija koja se koristi kao ljetnja....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.03.2023.,

www.indomio.ba

Poslovni prostor površine 49,5m2 u prizemlju novoizgrađene stambeno- poslovne zgrade. Sastoji se od jedne velike prostorijei odvojenim sanitarnim čvorom. Opremljen je kvalitetnom keramikom, sanitarijom, PVC stolarijom. Zgrada posjeduje parking i nalazi se pored glavne ulice, na veoma....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 193.000 KM, 102,00 m2 cca 1890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat površine 102 m2 u osnovi na placu 461 m2. Prizemlje se sastoji od prostranog predulaza, dnevnog boravka sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i unutrašnjeg stubišta za sprat. Sprat se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa huhinjom i trpezarijom koji....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 108.000 KM, 88,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Kompletno renovirana kuća na sprat površine 88 m2 u osnovi na placu od 200 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na verandu, kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila, WC-a, ostave, hodnika i stubišta za sprat. Sprat se sastoji od tri sobe....

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 204.000 KM, 210,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.08.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuca i pomocni objekti u Polju udaljeno 4 km od grada Dervente. Posjed se sastoji od kuce dvije etaze po 105 m2,i pomocni zgrada od 120 m2. Kuca je useljiva u prizemlju dok na spratu potrebna dodatna ulaganja. Kuca je prikljucena na struju,gradsku vodu i na septicku jamu.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 797)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>