• GoHome Professional
prizemlje - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • prizemlje - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje

  • Za upit "prizemlje" pronađeno 2 012 nekretnina - prosječna cijena 2.420 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 170000 KM (prosječna cijena)
    • do 210000 KM
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BIHAĆ, 206.000 KM, 83,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća u Bihaću, naselje Ripač, ukupne površine parcele 1.450 m2. Kuća je uplanjena na 83 m2 i odgovara stvarnom stanju. Objekat se sastoji od podruma, prizemlja i potkrovlja. Prizemlje je useljivo i sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka, tri sobe, kupatila, hodnika i terase.....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 90.000 KM, 115,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem kuću na sprat od ukupno 115 kvm sa garažom. Kuća je građena od cigle. Na spratu ima hodnik, dnevni boravak, dve sobe, kuhinju i kupatilo. Grejanje je etazno na dva nacina (struja, čvrsto). U kući je trofazna struja, a gradska voda i kanalizacija. Kuća se nalazi u blizini....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 413.866 KM, 136,00 m2 cca 3040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2025.,

www.indomio.ba

Savršena prilika za porodični život ili pametnu investiciju! Ukupna neto površina objekata: 136,40 m² Površina zemljišta: 318 m² U jednoj od najtraženijih i najstarijih gradskih zona – Donja Mahala (Ograda), svega nekoliko minuta hoda od Starog mosta i Starog grada – prodaje se nekretnina....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 199.000 KM, 110,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.07.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća s dušom i velikom parcelom, Kralje, Bihać. Tražite kuću za adaptaciju po vlastitim željama? Imamo pravu priliku za vas! Prodaje se porodična kuća sa okućnicom, garažom, ljetnom kuhinjom i drvarnicom, na parceli površine 1.618m². Dimenzije kuće su 11 x 10 m + sprat.....

 
 
 
  Poslovni prostor, CRKVICE, 58.500 KM, 39,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u prizemlju, sa zasebnim ulazom. Raspolaze sa jednom vecom dnevnom sobo, odvojenom kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom sa tus kabinom, malom ostavom i balkom sa pogledom na setaliste uz Babinu rijeku. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 487.000 KM, 300,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2024.,

www.indomio.ba

Više informacija na 066/345-666 Prekrasna kuća u osnovi 150 m2 prizemlje i sprat na placu 626 m2 u neposrednoj blizini Banje Dvorovi.Kuća u suštini posjeduje veliki dnevni boravak ,trpezariju , dvije kuhinje ,ostavu , 6 spavaćih soba , tri kupatila , više balkona i terasa , garderobnu....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 108.000 KM, 88,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Kompletno renovirana kuća na sprat površine 88 m2 u osnovi na placu od 200 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na verandu, kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila, WC-a, ostave, hodnika i stubišta za sprat. Sprat se sastoji od tri sobe....

 
 
 
  Stan, BIHAĆ, 55.000 KM, 36,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajemo jednosoban stan u Bihaću koji se nalazi u naselju Ozimice I u ulici Hamdije Ćemerlića. Stan se nalazi na jako dobroj, za stanovanje odličnoj i jako mirnoj lokaciji, udaljen od centra grada svega 5 minuta laganje šetnje a u neposrednoj blizini se nalaze i svi ostale sadržaji....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 585.000 KM, 335,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.11.2022.,

www.indomio.ba

Luksuzno namještena kuća spratnosti Pr+1S+Pot površine 98m2 u osnovi na placu ukupne površine 335m2. Prizemlje kuće sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i garaže. Ulaz u garažu je sa unutrašnje i sa vanjske strane kuće. Na spratu....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 45.000 KM, 20,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Poslovni prostor površine cca 20 m2, u prizemlju stare gradnje. Sastoji se od jedne prostorije koja je opremljena inverturom za kafić i santarnog čvora. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji u blizini centra grada. ID 3571/NL .

 
 
 
 
-25%

Promjena cijene sa 390.000 KM na 292.500 KM dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BRČKO, 292.500 KM, 122,00 m2 cca 2400 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 390.000 KM
04.03.2026 - 292.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.01.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća Pr+1S+Pot, površine 122 m2 u osnovi, sa okućnicom površine 904 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa ostavom, trpezarije, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od četiri spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 75.000 KM, 100,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Porodicna kuca, visoka prizemnica, od 100 m2 sa okucnicom od 1000 m2 u Bugojnu. Kuca je udaljena 2 km od centra grada. Nalazi se na glavnom putu pored bivse UNIS-ove tvornice "Slavko Rodic". U prizemlju kuce nalazi se garaza, a sprat s dijelom prizemlja je stambeni dio. Kompletne....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 180.000 KM, 160,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju kuća novije gradnje spratnosti Pr+Pot, površine 105m2 u osnovi. Prizemlje se sastoji od predulaza, hodnika, dnevnog boravaka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe i kupatila Unutrašnje stepenište vodi do potkrovlja u kojem se nalaze dnevni boravak, spavaća soba, ostava i nedovršeno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Sarajevu, naselje Vraca, 5 minuta autom do Skenderije, blizu Željinog stadiona . Odmah useljiva. Sva dokumentacija uredna, vlasnistvo 1/1. Gradjevinska dozvola, urbanisticka saglasnost. Kuća je na dva sprata. Prizemlje: predsoblje, kupatilo i dnevna soba sa kuhinjom iz koje....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 80.000 KM, 54,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

U Kuljanima, nadomak Banje Luke, se prodaje kuća na placu od 1757m2. Imanje se nalazi na 320m udaljenosti od od glavnog puta i do njega se stiže makadamskim putem koji na jednom mjestu prelazi preko pruge. Potpuno je ograđeno, a pored njega protiče živopisna riječica. Kuća u svojoj....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 78.000 KM, 56,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju prelijepa vikendica, ljetna kuhinja i garaža na imanju površine 7000 m2. Vikendica je površine 56 m2 u osnovi Pr+Pot. U prizemlju se nalaze dvije sobe, hodnik i kupatilo, dok su u potkrovlju dvije sobe i ostava. Vikendica je novije gradnje. Opremljena je kvalitetnom PVC....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 250.000 KM, 126,00 m2 cca 1980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno izgrađena kuća površine 55 m2 u osnovi, korisnog prostora 126 m2, spratnosti Su + Pr+S, izgrađena na parceli površine 1.750m2. Ista se nalazi u ulici Ranovačka, naselje Ahatovići, općina Novi Grad, Sarajevo. Predmetna nekretnina je izgrađena 2016. godine i sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 240.903 KM, 65,00 m2 cca 3710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se poslovni prostor u Novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu u naselju Šip, općina Centar, površine 65,23 m2. Sastoji se od jedne prostrane prostorije, kupatila i terase površine 37 m2 (uključena u cijenu/gratis) koja se nalazi ispred samog prostora. Nalazi se u prizemlju....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 45.000 KM, 29,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini. Apartman je površine 28,5 m2 i nalazi se na prizemlju objekta sa liftom. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka i kupatila. Ispred....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRAVNIK, 40.924 KM, 25,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se poslovni prostor na VlašićuProstor se nalazi na samom ulazu u planinski kompleks Vlašić na raskršću u zgradi poznatijoj kao Panorama 1. Objekat je izgrađen 2006god i čine ga 5 etaža poslovno-apartmanske namjene. Prostor se nalazi u prizemlju objekta i čini ga jedna veća....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 100.000 KM, 84,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Stambeno poslovna zgrada površine 84 m2 u osnovi, sa pomoćnim zgradama površina 17 m2, 11 m2 i 35 m2, na placu površine 541 m2. Prizemlje kuće se sastoji od poslovnog prostora, jedne prostorije i sanitarog čvora. Unutrašnje stepenište vodi na sprat koji ima raspored dvosobnog stana.....

 
 
 
  Apartman, DOLINA, 192.300 KM, 36,00 m2 cca 5340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartmana u sklopu novog naselja nadomak Snježna dolina Resorta i staze Trnovo. Zgrada S+P+4 sprata, zgrada sa liftom, podnim grijanjem i vrhunskom kvalitetom ugrađenih završnih elemenata. Ispred objekta je planiran....

 
 
 
  Stan, BIHAĆ, 163.000 KM, 52,00 m2 cca 3140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se moderno uređen i kompletno namješten dvosoban stan površine 52m², smješten na prvom spratu zgrade na atraktivnoj lokaciji – naselje Luke. Stan se sastoji od: prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (kuhinja rađena po mjeri – Kapić enterijeri), spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 78.000 KM, 35,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 35 m2, u prizemlju kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavače sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom,kvalitetnim sanitarijama i protivprovalnim vratima. Stan posjeduje podrumsku prostoriju.....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 183.000 KM, 53,00 m2 cca 3450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen dvoetažni apartman na našoj olimpijskoj ljepotici Jahorini, mjesto Dvorišta. Dvoetažni apartman je površine 52.91m2 i nalazi se na visokom prizemlju objekta i sastoji se iz dvije etaže. Po strukturi....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 1.200.000 KM, 350,00 m2 cca 3430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju "Vila", stambeno poslovni objekat na placu površine 407m2. Objekat ima sljedeći raspored: Suteren: Iz hodnika se ulazi u dvije prostorije, kotlovnicu, garažu i sanitarni čvor. Povišeno prizemlje: Predulaz iz koga se ulazi u sobu sa recepcijom, dvije povezane prostorije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 546.700 KM, 142,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.indomio.ba

NEKRETNINE KARMELA nude na prodaju poslovni prostor smješten u ulici Tešanjska, naselje Marijin Dvor, općina Centar. Površine 142 m2, poslovni prostor se nalazi u prizemlju stambenog objekta (zgrada Vize za budućnost), uz glavnu saobraćajnicu i raskrsnicu s ulicom Halida Kajtaza.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 89.000 KM, 46,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2025.,

www.indomio.ba

Jednosoban stan površine 46 m2, na visokom prizemlju kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom, grijanje je na struju. Nalazi se na jako lijepoj i atraktivnoj lokaciji....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 300.000 KM, 180,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju se nalaze hodnik, prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom, kao i toalet. Na spratu se nalazi hodnik iz kojeg se ulazi u sve četiri spavaće sobe i kupatilo. U sastavu kuće je i garaža sa automatskim garažnim vratima.....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 133.400 KM, 65,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Prizemlje kuće koje je izetažirano 1/1 površine 65m2 u sklopu koga se nalazi garaža površine 18m2 i dvorište površine 220m2, upisano 1/2 (što u naravi znači da stanu pripada cca 110m2 dvorišta). .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 153.600 KM, 64,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban stan površine 64 m2 u prizemlju nove gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, podnim centralnim grijanjem na struju, i kvalitetim sanitarijama. Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 405.000 KM, 283,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje stambeni objekat i zasebni poslovni prostor u strogom centru grada Visoko u ulici Dr. Džananovića, Zeničko-dobojski kanton. Kuća se sastoji od tri etaže: prizemlje, prvi i drugi sprat, a sve tri etaže su povezane unutarnjim stepenicama.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 35.000 KM, 63,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u prizemlju sa terasom i posebnim ulazom. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 199.000 KM, 78,00 m2 cca 2550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju odmah useljiva kuća spratnosti Sut+Pr+1S! Prizemlje predmetne nekretnine sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, ostave, spavaće sobe u suterenu, hodnika, dva ulaza i stepeništa za gornju etažu. Sprat kuće se sastoji od spavaće sobe i dvije velike....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 73.500 KM, 73,00 m2 cca 1010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2022.,

www.indomio.ba

Polunamješten trosoban stan površine cca 73m2 u prizemlju. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika,kupatila, ostave i terase. Opremljen je drvenom stolarijom sa alu roletnama, laminatima, keramikom i sanitarijama. Sa terase....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 400.000 KM, 500,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2020.,

asoglas.com

NA PRODAJU KUCA U ZVORNIKU.ULICA SIME PERICA 14.KOD BOLNICE,KUCA JE POVRSINE 500 M\2 200 M\2 POSLOVNOG PROSTORA A 300 M\2 STAMBENOG PROSTORA. KUCA IMA PRIZEMLJE 2 SPRATA I POTKROVLJE. POSEDUJE 2 VELIKE TERASE.JEDNA 90 M\2 A DRUGA 70 M\2. IMA 2 POSLOVNA PROSTORA POGODNA ZA DISKOTEKU,MARKET,PODRUM....

 
 
 
  Apartman, SELIŠTA, 55.000 KM, 188,00 m2 cca 290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat sa okućnicom i garažom u Bileci nadomak gradske pijace. Kuca ima useljiv trosoban stan na spratu i nezavrseno prizemlje sa garažom. Površina stambenog prostora je 188 m kvadratnih sa okućnicom površine 221 m kvadratni. Kontakt informacije preko Viber telefona....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 185.600 KM, 101,00 m2 cca 1840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća u Bihaću, u mirnom i atraktivnom naselju Jablanska. Kuća je građena 1962. godine i useljiva, ali zahtijeva renoviranje, što budućem vlasniku ostavlja mogućnost uređenja po vlastitim željama. Kuća se sastoji od prizemlja i potkrovlja sa odvojenim ulazima. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, PALE, 130.000 KM, 72,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se vikend kuća u osnovi 32 m2 – korisnog prostora 72 m2 izgrađena na parceli od 1.210m2, u ulici Deli Radivoja, općina Pale. Izgrađena je 1987. godine, a kopletna adaptacija je urađena 2022. godine. Ista se sastoji od prizemlja, prvog sprata i potkrovlja. Prizemlje: studio....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 940.800 KM, 250,00 m2 cca 3760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Ekskluzivna ponuda! Za prodaju! Kuća sa 4 spavaće sobe, 2 kupatila, moderna i građena po najvišim eko-standardima, porodična kuća od 250m2 koja se nalazi u mirnom, tihom i nezagađenom Donjem Bioskom. Smještena na parceli od cca 4.880 m2 u mirnom dijelu Sarajeva, samo 10-15 udaljen....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 150.000 KM, 82,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća spratnosti Pr+1S, površine 82m2 u osnovi, na odličnoj lokaciji! Prizemlje kuće se sastoji od velikog dnevnog boravka koji ima izlaz na balkon, zatim kuhinje sa trpezarijom, kupatila, ostave, unutrašnjeg stepeništa za sprat i garaže. Na spratu kuće smještene su tri....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREZOVO POLJE, 328.300 KM, 168,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.10.2023.,

www.realitica.com

Poslovno stambeni objekat spratnosti suteren + prizemlje površine 168 m2 u osnovi na placu površine 327 m2. Sastoji se od: .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 802)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>