• GoHome Professional
dvorište - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome.hr
  • dvorište - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome.hr
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvorište

  • Za upit "dvorište" pronađeno 719 nekretnina - prosječna cijena 2.075 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 190000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, ODŽAK, 90.000 KM, 161,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa velikom radionom i kancelarijom u prizemlju. Površina kuće 161 m2 a okućnica 1880 m2 sa dvorištem naprijed i nazad. Na spratu se nalazi kuhinja, dnevni boravak,kupatilo,4 sobe i veliki balkon. Stepenice kružne vode na tavan koji je izolovan. Posjeduje sve priključke .Na odličnoj....

 
 
 
  Kuća, FOČA, 68.000 KM, 45,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom, površina zemlje iznosi 1726m2 dok stambena površina kuće iznosi 45m2. Kuća se nalazi u Foči, 5 minuta od centra Foče. Prilaz kući je asfaltiran. Kuća je sagrađena prije rata, ali je potpuno renovirana nakon završetka rata. Kuća se sastoji od velikog dnevnog....

 
 
 
  Kuća, SIMIN HAN, 180.000 KM, 440,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem nedovrsenu kucu u Simin Hanu, Tuzla - Kuća se sastoji iz prizemlja i dva sprata: Prizemlje podjeljeno na dva stana po 66 m2, velike terase oko 30 m2 i druga oko 20 m2. Prvi sprat: Sa balkonom, takođe, moguće podijeljen po potrebi na dva stana. Drugi sprat: Površine 13x11,....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 150.000 KM, 250,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem potpuno zavrsenu kucu, provedeno centralno grijanje, sa ogradjenim dvoristem. POVOLJNO Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 646.800 KM, 368,00 m2 cca 1760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća površine u osnovi 92 m2 + 500 m2 dvorište + 719 m2, nalazi se na parceli površine 1311 m2. Sastoji se iz četiri etaže i to prizemlja, dva sprata i potkrovlja (nije opremljeno). Prizemlje se sastoji od garaže, podruma/ostave kuhinje i sobe. Spoljašnje stepenice vode na sprat.....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 95.000 KM, 150,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

ZA PRODAJU: Vikend-kuća u Glamočanima, Laktaši OBNT prodaje vikend-kuću u Glamočanima. Kuća se nalazi na lijepoj lokaciji s otvorenim pogledom na ribanjake i dio naselja, primarne oprjenatice prema jugu. Udaljenost kuće od glavnog magistralnog puta je oko 2 km. Površina kuće je 150....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 950.000 KM, 255,00 m2 cca 3730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se Vila u Sarajevu koja se nalazi u Vlakovu, lokalitet Vinogradi. Vila je rezidencijalnog tipa I. Površina Vile iznosi 255 m2 a sastoji se od prizemlja ,sprata sa terasom i potkrovlja a površina zemljišta na kojem se nalazi je cca. 3450 m2. U prizemlju se nalazi garaža vešeraj,....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 75.000 KM, 75,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosobnu kucu u Doboju. Veliko dvoriste, basta, garaza. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 80.000 KM, 91,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KOMPLET RENOVIRANA IMA VELIKO DVORISTE VOCNJAK NALAZI SE NA UGLU IMA DVA PRILAZA EKSTRA LOKACIJA I KUCA Nekretnina posjeduje Garaža Voda Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BINJEŽEVO, 130.000 KM, 150,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju odmah do magistralnog puta M17, uz pratece objekte i garazu, blizina autobuskih stanica, trgovine, ambulante i skole. Parking i veliko dvoriste Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Struja Parking .

 
 
 
  Kuća, KOBILJA GLAVA, 330.000 KM, 280,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Izuzetno atraktivna nekretnina u lijepom dijelu grada sa dosta sunca,nadomak samog centra grada. Naselje Kobilja Glava, ulica Sipska sa pristupm objektu iz dva pravca. Kuća ima 280 m2 površine i sastoji se od POSLOVNOG PROSTORA u prizemlju, potpuno opremljenog SPRATA (sa kvalitenim....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 142.000 KM, 172,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća spratnosti P+1, bruto kvadrature cca. 170 m2 sa dvorištem na osunčanoj parceli površine 408m2 sa prelijepim panoramskim pogledom na samo 2 minute udaljenosti od Spomen parka Vraca. Do centra grada se stiže za cca 7 minuta vožnje. Naselje Gornji Kovačići, Novo Sarajevo Kuća je....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 140.000 KM, 170,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u centru Doboja (Petka Džurica 12- stari naziv ulice) površine 8x8 m2 sa svim priključcima (struja, voda itd.) Kuća ima podrum, sprat i visoko potkrovlje i tavan. Garaža se nalazi u dvorištu. Kuća je odmah useljiva, Kuća je u izvrsnom stanju, vlasništvo 1/1 Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 449.000 KM, 120,00 m2 cca 3740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličnu kuću sa dvorištem u Starom Gradu Opis nekretnine: Prodaje se kuća sa dvorištem ukupne površine 210m2 u mirnom naselju na odličnoj lokaciji u Starom Gradu. Kuća se sastoji od prizemlja, I sprata i tavana.Prednost....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 320.000 KM, 556,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličnu kuću sa dvorištem u Otesu. Opis nekretnine: Prodaje se kuća sa dvorištem ukupne površine 556m2 u mirnom naselju na odličnoj lokaciji u Otesu. Kuća se sastoji od prizemlja, I sprata i tavana. Grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 11.089.000 KM, 853,00 m2 cca 13000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.06.2024. - 11.089.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje vrlo lijepo zemljište u naselju Batići-Kijevo, Opština Trnovo, RS. Zemljište se nalazi na 650 m udaljenosti od magistralnog puta Sarajevo-Trnovo. Udaljenost od Međunarodnog aerodroma Sarajevo je cca 11,5 km ili 17 minuta vožnje. Slična....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 180.000 KM, 100,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvospratna kuca u Bosanskoj Krupi ! - preko puta supermarket Balkic Impex - namještena i useljiva kuca - centralno grijanje na pelet ili struju - dodatni objekt - garaza+dodatno dvorište Cijena: 90.000€ (180.000 KM, cijena nije fiksna) Moze zamjena za stan u Cazinu (po....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 150.000 KM, 180,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajeem kuću u blizini Gradiške, 2,5 km od centra grada kuća ima četiri sobe, dva kupatila, dva namještena sprata, ppotkrovlje nije završeno, ostavu, dvorišnu zgradu, garažu, šupu za drva, dva ulaza u dvorište, Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 80.000 KM, 68,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.09.2021.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan na Ozimicama 2. Stan se sastoji od predsoblja, velike dnevne sobe koja se moze pregraditi u jos jednu spavacu sobu , kuhinje sa trpezarijom, lodje, spavace sobe i kupatila. Ima radijatore i prikljucak za centralno grejanje koji nikad nije koriscen jer se uvek grejalo....

 
 
 
  Stan, KOBILJA GLAVA, 992.938 KM, 123,00 m2 cca 8070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 123,66 m2 po ZK izvatku a stvarnih 129,93 m2 + bašta 50 m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom i izlazom na balkon, kupatila, master spavaće sobe sa kupatilom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 480.000 KM, 110,00 m2 cca 4360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Četverosoban extra luksuzan, renoviran stan od 110 m2 korisne površine, a 132 m2 podne površine na dva nivoa, dva plinska bojlera, parking mjesto u dvorištu sa rampom i čuvarem. Stan ima 2 kupatila, jedno sa jakuzijem a drugo sa tušem. Tri spavaće sobe, te posebno dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 480.000 KM, 400,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novo izgrađena poslovno stambeni objekat u Sarajevu općina Novi Grad naselje Zabrđe. Kuća se se nalazi uz glavnu cestu sa veoma odličnoj poziciji, a sastoji se od prizemlja gdje se nalazi poslovni prostor sa dva sanitarna čvora i velikim portalom. Poslovni prostor je kompletno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Otes, 135.000 KM, 329,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje potpuno ravnu građevinsku parcelu, pravilnog oblika u centru Otesa, preko puta džamije, Općina Ilidža - Sarajevo. Parcela raspolaže površinom od 329 m2 od kojih se 106 m2 vodi kao stambeni objekat a 223 m2 kao dvorište. Predmetni objekat....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 310.000 KM, 156,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu dvospratnu stambeno-poslovnu kuću sa velikim dvorištem - Hadžići Prodaje se stambeno-poslovna kuća od 156m2 stambene površine, spratnosti P+2 sa 7+ parking mjesta i zasebnom garažom na parceli ukupne....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 680.000 KM, 398,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju samostojeći stambeno-poslovni objekat rezidencijalnog karaktera na Vracama u ulici Derviša Numića. Objekat se nalazi iznad zaobilaznice (tranzita) i dominira mikro-lokacijom. Udaljenost od tranzita iznosi cca 150 m, u neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, ROGATICA, 35.000 KM, 50,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Plac sa kucom se nalazi na izuzetno dobroj lokaciji. Izlazi direktno na glavnu ulucu u gradu koja je ujedno i deo magistralnog puta M19.3. Dodatna pogodnost je jer plac izlazi na tri ulice koje su pored glavne na koju plac izlazi sa prednje, zatim sa bocne strane placa i sa zadnje....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 136.000 KM, 68,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se manja prizemna kuća sa uređenim dvorištem i voćnjakom u Brčkom, uz magistralni put Brčko - Banja Luka. Kuća je novije gradnje, a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, dječije sobe, kupatila, hodnika i vanjske terase. Pored kuće nalazi se pomoćni objekat....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 75.000 KM, 144,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na sprat, dva odvojena stana, pomoćna zgrada 36m2, šupa, grijanje centralno-etažno, kanalizacija standardna, garaža u sklopu kuće, od centra grada 4km, lijepo dvorište, nije plavljeno 2014.g itd. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 180.000 KM, 200,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa poslovnim prostorom u prizemlju za sve namjene. Poslovni prostor ima i sanitarni čvor. Na prvom spratu odvojenog ulaza uređen i namješten komforan trosobni stan s kupaonicom, posebno wc-om i špajzom. U dvorištu uređen travnjak sa roštiljem. Nekretnina posjeduje Balkon Voda....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 500.000 KM, 300,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca se nalazi odmah pored glavnog puta, sve je renovirano krov, fasade,unutrasnjost, ima dva petosobna stana i jedan dvosoban, supu, lozionu, garazu U dvoristu ima mjesto za parking Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 320.000 KM, 90,00 m2 cca 3560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

U Tepebašinoj ulici, mirnom, sklonjenom i zelenom dijelu sarajevskog centra, u prelijepoj i potencijalnoj staroj vili s prednjim i zadnjim dvorištem prodajemo dvoetažni četverosoban stan. Stan se nalazi na drugom, posljednjem spratu ove ušušne šarmantne vile s drvenim basamcima. U....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 50.000 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Objekat izgrađen u 2 etaže, prizemlje i sprat. Prizemlje čine dnevna soba, kuhinja i kupatilo. Sprat 2 sobe i ustakljena terasa okrenuta sunčanoj strani - može se koristiti kao manja soba. Poseduje veliki tavan. Lamperija većinski u kući - očuvana, održavana. Nadmorska visina 1300....

 
 
 
  Kuća, SIMIN HAN, 360.000 KM, 440,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Opis Opis: Prodajem nedovrsenu kucu u Simin Hanu, Tuzla - Kuća se sastoji iz prizemlja i dva sprata: Prizemlje podjeljeno na dva stana po 66 m2, velike terase oko 30 m2 i druga oko 20 m2. Prvi sprat: Sa balkonom, takođe, moguće podijeljen po potrebi na dva stana. Drugi sprat: Površine....

 
 
 
  Kuća, CRKVICE, 187.000 KM, 225,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Zenici sa 2 odvojena stana, ulica Ivana Gundulića, naselje Gornje Crkvice Stan 1 P=106 m2, stan 2 P=61 m2, garaža sa kotlovnicom P=61m2, dvorište 253 m2. Odgovara zamjena za stan uz odgovarajuću doplatu Prodaje se kuća u ulici Ivana Gundulića, naselje Gornje Crkvice. Naselje....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 585.000 KM, 440,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

ZA PRODAJU: Luksuzna kuća u Banja Luci OBNT prodaje luksuznu kuću novije gradnje u naselju Ada. Površina kuće je 440 m2. Podijeljena je u 4 etaže jednakih površina. U podrumu kuće nalazi se garaža sa dva parking mjesta, kotlovnica, toalet, ostava i jedna soba za različite namjene.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 419.000 KM, 93,00 m2 cca 4510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo troiposoban stan ukupne površine 93m koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade u naselju Kovačići u neposrednoj blizini OHR-a, u ulici Emerika Bluma. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila,predsoblja, ostave i balkona od....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 50.000 KM, 63,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca prizemnica sa podrumom (stara gradnja), ima ZK ulozak. Na lijepoj poziciji, pogled na grad. Veliko dvoriste sa bastom i vocnjakom. Urbanistickim planom predvidjena je izgradnja i pomocnog objekta (garaza). Nalazi se u mirnom naselju, slijepa ulica sa gradskom rasvjetom. Kuca....

 
 
 
  Kuća, VIŠEGRAD, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca,Visegrad,Sase,3.5 km od centra. 200 m2 stambenog prostora. Garaza i stan u prizemlju,sprat,potkrovlje. Dvoriste 2200 m2. Pomocni objekat. Vlasnistvo 1/1. Papiri uredni. Prilaz sa asfaltnog puta. Odmah useljivo. 40000 eura. Tel: 058630580, 004961819651797, 00496183913401. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 170.000 KM, 420,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na površini od 500m2 nalaze se dve kuće. Velika kuća je površine 300m2. Od toga je 100m2 lokal, a ostalih 200m2 stambeni prostor. Prvi stambeni sprat ima kuhinju, veliku dnevnu sobu, spavaću sobu i kupatilo. Sve kompletno uredjeno. Drugi sprat ima dve spavaće sobe, veliku dnevnu sobu....

 
 
 
  Poslovni prostor, VISOKO, 4.150.000 KM, 2000,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovno- stambeni kompleks u Visokom. Objekt prodaje je kompanija registrovana 1984.g. sa poslovnim objektom sa preko 2000m2 stambenom kućom sa okućnicom i sa uređenim dvorištem kao i potpuno uređenim krugom oko proizvodnog poslovnog objekta. Poslovni objekat je fabrika....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 50.000 KM, 100,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća (100 m2) i imanje u Nožičkom, opština Srbac. Domaćinstvo sa 60 duluma zemlje u komadu. Asfalt do kuće, trofazna struja, gradski vodovod, bunar u dvorištu. Sve informacije na telefon: +381603329980 i +38766428755. Nekretnina posjeduje Voda Struja .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Janji pored Bijeljine. Sastoji se od 2 sprata ukupno 150m². Kuca posjeduje dvoriste, garazu, bastu i spoljni wc. Prizemlje: 2 sobe, kupatilo i hodnik. I sprat: 3 sobe, kupatilo i 2 balkona. Grijanje na cvrsto gorivo i/ili struju. Namjestena i adaptirana! Nekretnina....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 719)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>