• GoHome Professional
dvorište - GoHome - nekretnine na prodaju u Hrvatskoj
  • dvorište - GoHome - nekretnine na prodaju u Hrvatskoj
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvorište

  • Za upit "dvorište" pronađeno 719 nekretnina - prosječna cijena 2.074 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 190000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • pogodan
    • novogradnja
    • useljiva
    • kablovska
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 369.900 KM, 333,00 m2 cca 1110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje vrlo lijepu kuću sa dvorištem u Briješću kod Osnovne škole Behaudin Selmanović, opština Novi Grad - Sarajevo. Kuća se sastoji od prizemnog dijela kojeg čine sljedeće prostorije: prostrana dnevna soba, spavaća soba, radna soba, kuhinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, DERVENTA, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Derventi..kuca je u potpunosti useljiva,sastoji se od pet soba,dva kupatila,dvije kuhinje,spajz i podrum..kuca ima veliko dvoriste i vocnjak,u dvoristu se nalazi potpuno zatvorena pecara..za sve ostale info.na br.mob 00385915104031 Nekretnina posjeduje Balkon Voda....

 
 
 
  Kuća, OŠTRA LUKA, 60.000 KM, 100,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se neuseljena obiteljska kuća s okućnicom (1989. god.), dvorišnom zgradom (štagalj), i starom kućom sa garažom. Nema priključak za vodu, ali ima pristup pumpi u dvorištu koja crpi čistu vodu s 38 metara dubine. Treba riješiti septičku jamu i hidrofor. Čelične vodovodne cijevi....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 120.000 KM, 62,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem imovinu u Prijedoru-Kamičanima, a koja se sastoji od: kuće i zgrade u površni od 62m/2, dvorište u površini od 500m/2, k.č. br. 4511/1, njiva u površini od 4397m/2, k.č. br. 4508/1, njiva u površini od 1972m/2, k.č. br.4510 i njiva u površini od 1063m/2, k.č. br. 4511/1.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 420.000 KM, 300,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje kuću u naselju StupKuća se nalazi u urbanom djelu naselja u ulici Briješčanska. Kuća je izgrađena 1984 godine na placu od 459 m2. Objekat je u dobrom i funkcionalnom stanju trenutno se iznajmljuje. u prizemlju je prostor predviđen kao poslovni prostor i kotlovnica....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 548.800 KM, 200,00 m2 cca 2740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju kuću u Sarajevu, općina Centar u ulici Svetozara Čorovića. Kuća je površine 200 m2 i nalazi se na parceli površine 800 m2. Sastoji se od dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od garaže i dvosobnog stana površine 65 m2 koji se sastoji od....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Čengić Vila, Na upit, 127,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.03.2024.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo po svim predispozicijama odličan, višenamjenski poslovni prostor površine 126,85m2. Isti se nalazi u prizemlju novoizgrađene stambeno-poslovne zgrade u ulici Paromlinska u sarajevskom naselju Čengić Vila. Prostor je dvostrano orjentisan, prema dvorištu i parkingu zgrade....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Pasjak, Na upit, 433,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2026.,

www.agencyplus.ba

Agency Plus d.o.o. Alekse Šantića 2a 88104 Mostar Upisani u registar posrednika kod Federalnog ministarstva trgovine pod registarskim brojem : 29/2023 Član Udruženja učesnika u prometu nekretnina pri Privrednoj/Gospodarskoj komori FBiH Broj posredničkog Ugovora: 455 PK Ime i Prezime....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 157,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2021.,

www.agencyplus.ba

Prodaje se kvalitetna kuća sa dvorištem spratnosti P+1S+VP, u naselju Potoci, Mostar UKUPNA POVRŠINA KUĆE bez potkrovlja : 157m2 DIMENZIJE KUĆE: cca. 10X10m ZEMLJIŠNI PLAC: 499m2 ORIJENTACIJA: ISTOK-ZAPAD VLASNIŠTVO:1/1 Nekretnina je 2000.god. kompletno adaptirana, redovno se održava....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Balinovac, 179.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2019.,

www.sivricnekretnine.com

Prodaje se kuća u ulici Ivana Zelenike,na izlazu iz Mostara,i uknjižena je sa dijelom 1/1 na ime prodavca. U sklopu kuće se prodaje i garaža i podrum koji imaju skupa 60m2 površine.Kuća ima dvorište.Kuća je uknjižena sa dijelom 1/1.Vrlo atraktivna lokacija u gradu.Kuća odmah useljiva....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, Na upit, 71,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.12.2025.,

www.agencyplus.ba

Agency Plus d.o.o. po vrlo povoljnoj cijeni prodaje useljiv dvosoban stan u kvartu Bišće polje u Mostaru Lokacija Stan se nalazi u naselju Bišće polje-Put za Opine u Mostaru,udaljen 200m od magistralnog puta M17 Sarajevo-Ploče. U neposrednoj blizini stana se nalazi veliki broj poslovnih....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 170,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2021.,

www.agencyplus.ba

Agency Plus d.o.o. Alekse Šantića 2a 88104 Mostar Upisani u registar posrednika kod Federalnog ministarstva trgovine pod registarskim brojem : 29/2023 Član Udruženja učesnika u prometu nekretnina pri Privrednoj/Gospodarskoj komori FBiH Broj posredničkog Ugovora: 139/PK Ime i Prezime....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 430.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2025.,

www.nn-nekretnine.ba

Prodaje se kuća izgrađena 2007. godine čija kvadratura iznosi 160m2, a cijelokupna parcela iznosi 1302m2. ; Kratki opis: NN Nekretnine prodaje kuću sa zemljištem u naselju Ljubina, općina Ilijaš. Detaljni opis: Prodaje se kuća izgrađena 2007. godine čija kvadratura iznosi 160m2, a....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Mejtaš, Na upit, 108,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.06.2025.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo veći, četverosoban stan površine 108m2, koji se nalazi na posljednjem spratu stambene zgrade izgrađene tokom 2012 godine u naselju Mejtaš. Stan je dvostrano orjentisan, komforan, posjeduje veliki dnevni boravak (27m2) koji zajedno sa kuhinjom i trpezarijom (23m2) čini....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stambena Kuća u privatnom vlasnistvu 1/1, SA okucnicim, garazom (18 m kvadratnih), jednosobnim stanom u dvoristu (30 m kvadratnih). Objekat SE nalazi 50 metara od Plave vode. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 123.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.07.2025.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju gornji sprat kuće kvadrature 75m2 sa zasebnim ulazom, garažom i dvorištem ukupne kvadrature 300m2, koji se nalazi u naselju Urije u Prijedoru. .

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.12.2024.,

www.gold.ba

na prodaju je porodična kuća sa garažom i predivnim pogledom na rijeku Sanu u strogom centru Sanskog Mosta, na adresi Aganovića sokak br. 40. Na parceli ukupne površine 423m2 izgrađena je porodična kuća na sprat sa garažom. Kuća ukupne stambene površine cca. 150m2 sastoji se u prizemlju....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Bistrik, Na upit, 35,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo jednosoban stan povšrine 35m2, koji se nalazi u pizemlju manjeg stambenog objekta u naselju Bistrik. Stan se sastoji od velikog, dvostrano orjentisanog dnevnog boravka, komforne kuhinje sa trpezarijom, manjeg kupatila, predsoblja i ostave. Ima razvedeno plinsko etažno grijanje.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.12.2021.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo kuću (Pr+Pt) uknjižene površine 25m2 (samo osnova), a ukupne korisne površine cca. 50m2, sa pripadajućim dvorištem površine 185m2. Kuća je izgrađena četrdesetih godina u naselju Alipašin most II, u neposrednoj blizini Srednje elektrotehničke škole Sarajevo. U osnovi je dimenzija....

 
 
 
  Kuća, ČELEBIĆI, Na upit, 313,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.07.2023.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo vilu (Pr+1+Pt) površine 313m2 sa dvorištem površine 997m2 i pomoćnim objektom površine 12m2, na obali Jablaničkog jezera u Konjicu, mjesto Čelebići. Vila je izuzetno dobro pozicionirana, nalazi se na desnoj strani magistralne ceste Sarajevo – Mostar, prisupa joj se direktno....

 
 
 
  Kuća, NEUM, Na upit, 450,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.10.2021.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo kuću (s+pr+1+pt) stvarne površine cca. 450m2, sa dvorištem površine 189m2, na vrlo lijepoj lokaciji u Neumu. Kuća sadrži tri upotrebljive etaže i neuseljivo potkrovlje. Prva etaža se sastoji od poslovnog prostora sa toaletom, ukupne površine 116m2, garaže za jedno vozilo....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 104.500 KM na 99.000 KM dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, 99.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 104.500 KM
15.05.2026 - 99.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa prostranom i izuzetno atraktivnom parcelom smještenom na odličnoj lokaciji uz magistralni put Sarajevo–Kiseljak, što ovu nekretninu čini lako dostupnom i vrlo pogodnom kako za stanovanje, tako i za različite investicione projekte. ; Kratki opis: NN Nekretnine ekslkuzivno....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, Na upit, 118,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kvalitetna kuća spratnosti Sut+Pr+1s+Pot površine 118m2u osnovi, pomoćni objekat 29m2 na placu povšine 970m2. Izgrađena je po savremenim građevinskim standardima i korišteni su najkvalitetniji materijali. Objekat je sagrađen na ravnoj zemljišnoj parceli i odlikuje se funkcionalno....

 
 
 
  Kuća, BINJEŽEVO, Na upit, 98,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo izuzetno lijepu i kvalitetno građenu kuću (S+P+t), dimenzija 10,5m x 9m, ukupne korisne i uknjižene površine 98m2. Kuća je izgrađena u periodu od 2005 do 2008 godine na parceli površine 711m2. arakteriše je odličan kvalitet i planska gradnja, prelijepo uređeno i kultivisano....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 790.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2025.,

www.nn-nekretnine.ba

Na prodaju – Kompletno renovirana i namještena kuća u naselju Marijin Dvor, Centar NN Nekretnine ekskluzivno nudi potpuno namještenu kuću na izuzetnoj lokaciji – ulica Goruša, naselje Marijin Dvor, općina Centar. Osnovne informacije: Kvadratura: 168 m² Lokacija: ul. Goruša, Centar....