• GoHome Professional
dvorište - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • dvorište - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvorište

  • Za upit "dvorište" pronađeno 720 nekretnina - prosječna cijena 2.083 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 190000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • moderan
    • 1.sprat
    • opremljen
    • 2.sprat
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BIJELJINA, 520.000 KM, 300,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća u Dvorovima kompletno sređena na placu 1390 M2. Kuća je sagrađena 2001 godine i to podrum, prizemlje i visoko potkrovlje u osnovi površine 128 M2. Vanjski zidovi su rađeni kao sendvič zidovi debljine 40 cm( blok +izolacija + blok), centralno podno grijanje na lož ulje,....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 550.000 KM, 70,00 m2 cca 7860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća u Bihaću – Založje . Ova kuća nije samo zidovi i krov – ona je priča. Nakon rata obnovljena i proširena, danas stoji kao prostrano imanje spremno za novu porodicu i nova sjećanja. Kuća dimenzija cca 17,5m x 9,5m sastoji se od: Prizemlje – dnevni boravak, kuhinja, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 200.000 KM, 92,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2022.,

www.indomio.ba

Predstavljamo Vam trosoban stan u novoj gradnji površine 92m2 na II spratu stambene zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, vešeraja, hodnika, balkona i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom (kliznim stijenama), centralnim etažnim....

 
 
 
  Kuća, VRNOJEVIĆI, 150.000 KM, 110,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.08.2025.,

www.indomio.ba

Detaljni opis Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 11-25 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: kuća sa dvorištem....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 120.000 KM, 83,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Trosoban stan na III spratu u novoj gradnji površine 83m2. Sastoji se od dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, spavaće sobe koja ima isto izlaz na balkon, kupatila, ostave, hodnika i još dvije prostorije koje se mogu preurediti u manje spavaće. Opremljen....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 290.000 KM, 82,00 m2 cca 3540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2022.,

www.indomio.ba

Kompletno namještena kuća Pr+1S površine 82m2 u osnovi na placu od 2681m2. U prizemlju kuće nalaze se veliki dnevni boravak koji ima izlaz na terasu, kuhinjom sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, ostava i unutrašnje stepenište za sprat. Na spratu kuće nalaze se tri spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 479.675 KM, 400,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se novo izgrađena poslovno stambeni objekat u Sarajevu općina Novi Grad naselje Zabrđe. Kuća se se nalazi uz glavnu cestu sa veoma odličnoj poziciji, a sastoji se od prizemlja gdje se nalazi poslovni prostor sa dva sanitarna čvora i velikim portalom. Poslovni prostor je kompletno....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 155.000 KM, 107,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2023.,

www.indomio.ba

Kuća pr + pot je 107 m2 kuća prizemna je 61 m2 i pomoćna zgrada od 22 m2. Kuća ima dvorište površine 500 m2 i okućnicu od 202 m2 što ukupno iznosi 707 m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, ostave, kupatila, hodnika i terase. Na potkrovlju....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 225.000 KM, 180,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2019.,

www.indomio.ba

Prodajem etažiranu polovinu kuće sa dva stana, garažom i okućnicom površine 387 m2 koja se nalazi na lokaciji Vraca u ulici Vrbaska iznad tranzita. Prilaz kući je omogućen sa glavne komunikacije u dvorište gdje se nalazi garaža površine 30 m2, prednji dio dvorišta i kompletno zemljište....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 165.750 KM, 103,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.06.2022.,

www.indomio.ba

PRODAJE SE ATRAKTIVNA KUĆA NA MIRNOJ LOKACIJI! Prizemna kuća sa visokim potkrovljem površine 103m2 u osnovi, dvorište površine 500m2, voćnjak površine 1.895m2, voćnjak površine 4.340m2 i šuma površine 2.038m2, ukupno 8.876m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa....

 
 
 
  Kuća, ČELEBIĆI, 595.000 KM, 192,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno izgrađena kuća-vikend objekat korisne neto površine 192,64 m², spratnosti suteren, prizemlje i potkrovlje osnovne dimenzije 12,75 m x 10,25 m sa dijelom stubišta 2,00 m x 4,00 m, lijepo uređenim dvorištem, voćnjakom, bazenom dimenzija 8,00 m x 4,00 m (dubina....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 390.000 KM, 192,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.12.2022.,

www.indomio.ba

Prizemna kuća površine 192m2 u američkom stilu sa garažom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinom i trpezarijom, tri spavaće sobe, wc-a, kupatila, ostave i garaže sa rolo vratima. Opremljena je vanjskom PVC stolarijom sa roletnama i protivprovalnim vratima, etažnim grijanjem na....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 152.000 KM, 164,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća u Trnu površine 82 m2 u osnovi , na placu površine 521 m2 . Kuća je novije gradnje , sagrađena je 2004.godine , u odličnom je stanju i odmah useljiva. Sastoji se od dvije etaže - prizemlja i visokog potkrovlja. Etaže su povezane vanjskim stepenicama i čine dvije odvojene....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 350.000 KM, 140,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća – 140 m², Zagone (Bijeljina) Prodaje se kompletno sređena kuća površine 140 m² na ulasku u Zagone, pored glavne saobraćajnice. Karakteristike kuće: ✅ Podno grijanje (struja, solarno i nafta) ✅ Prostran dnevni boravak sa izlazom na veliki balkon ✅ Odvojena kuhinja ✅....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 153.900 KM, 82,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.10.2022.,

www.realitica.com

Kuća Pr+Sp+Pot površine 82 m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 28 m2 (garaža), dvorište površine 337m2, ukupno placa 447m2. .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 102.600 KM, 54,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.10.2025.,

www.realitica.com

Nezavršena kuća spartnosti Pr+1S površine 54m2 u osnovi na zemljišnoj parceli od 164m2. U dvorištu se nalazi i manja stambena zgrada površine 52m2 u osnovi. .

 
 
 
  Poslovni prostor, CAZIN, 1.548.400 KM, 1106,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2025.,

www.realitica.com

Sniženo za 50.000 KM Prodaje se poslovno stambeni komplex u Cazinu. Nalazi se na vrlo frekventnom dijelu magistralne ceste Cazin - B. Krupa, naselje Polje koje je udaljeno od centra grada Cazina svega par kilometara. Poslovno stambeni komplex čine dva objekta od kojih je prvi veći....

 
 
 
  Kuća, GORNJA TUZLA, 210.000 KM, 150,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća stambene površine 150 m2 na lijepoj i mirnoj lokaciji u mjestu Gornja Tuzla. Sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja, a izgrađena na zemljišnoj parceli površine 529 m2. Na prizemlju se nalazi jedna velika prostorija sa kuhinjom i kupatilom. Na prvom spratu se....

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, 317.000 KM, 156,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu dvospratnu stambeno-poslovnu kuću sa velikim dvorištem - Hadžići .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 240.000 KM, 71,00 m2 cca 3380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.08.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju porodična kuća spratnosti Pr+1S+Pot površine 71m2 u osnovi na zemljišnoj parceli 626m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe sa kupatilom, kuhinje, wc, kotlovnice i garaže. Na spratu se nalaze četiri spavaće sobe. Svaka soba ima svoje kupatilo. U potkrovlju....

 
 
 
  Kuća, RIJEKA, 190.000 KM, 200,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo kuću na izrazito mirnom području uz prelijepu prirodu. Lokacija:400m od magistralne ceste Bužim-Vel.Kladuša. Kod bivše farme Var.Rijeka. Dvije su kuće spojene u jednu sa jednim ulazom. Kuća je komplet završena sa toplotnom fasadom i centralnim grijanjem uz prelijepu odradjeno....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 277.000 KM, 107,00 m2 cca 2590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Kuća na sprat sa visokim potkrovljem površine 107m2 u osnovi, pomoćne zgrade površine 89m2, dvorište površine 391m2, ukupno placa 587m2 .

 
 
 
  Kuća, BIJELA, 61.600 KM, 114,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.10.2022.,

www.realitica.com

Kuća na sprat površine 114m2 u osnovi, pomoćni objekti površine 34m2 i 38m2, voćnjak 3. Klase površine 72m2, dvorište površine 500m2 što ukupno placa iznosi 758m2. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 214.000 KM, 80,00 m2 cca 2680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se stan u Novom gradu, u blizini Bosmala, 200-300 m udaljenom, u padinskom dijelu, u stambenoj zoni sa privatnim stambenim objektima. Stan je etažiran, nalazi se na VP/1 spratu, u objektu P+2, sa četiri etažne jedinice; Ispod stana koristi se poslovni prostor, a iznad i sa....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 419.715 KM, 300,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.12.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje kuću u naselju StupKuća se nalazi u urbanom djelu naselja u ulici Briješčanska. Kuća je izgrađena 1984 godine na placu od 459 m2. Objekat je u dobrom i funkcionalnom stanju trenutno se iznajmljuje. u prizemlju je prostor predviđen kao poslovni prostor i kotlovnica....

 
 
 
  Zemljište, BRČKO, 65.000 KM, 978,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2022.,

www.indomio.ba

Odlična zemljišna parcela sa kućom i svim priključcima. Na prodaju stambena zgrada 47m2, njiva 6.klase 336m2, dvorište 500m2 i gradilište 95m2 što ukupno zemljišne površine iznosi 978m2. Ono što karakteriše ovu nekretninu jeste njena odlična lokacija. Oblik parcele je idealnog, produženog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 660.000 KM, 1300,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje VIŠENAMJENSKI poslovni objekat u Kaoniku, Busovači koji je smješten uz vrlo prometan magistralni put koji vodi ka Vitezu, Travniku i sl. Objekat je udaljen svega 4,5 km od centra Busovače, 8,3 km od Viteza, 18 km od Zenice, te nepuna 24....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 275.000 KM, 56,00 m2 cca 4910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2024.,

www.indomio.ba

Welcome Home - Prodaja - Kovačići - 56m2 Tražite stan u samom srcu Sarajeva? Na prijelijepoj lokaciji, sklonjen od gradske vreve, a na 5 minuta od SCC-a, smjestio se stan od 56m2 u ulici Ivana Gorana Kovačića. Stan se nalazi na trećem od ukupno pet spratova. Uknjižena površina stana....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Breka, 180.000 KM, 180,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje ruševnu kuću sa dvorištem i dvije garaže na Breci, ulica Hamida Beširevića, opština Centar - Sarajevo.# Kuću je neophodno u potpunosti renovirati!Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj i mirnoj lokaciji.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 668.800 KM, 152,00 m2 cca 4400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se luksuzan i moderan stan koji se nalazi u prizemlju novoizgrađene stambene zgrade. Stan se prostire na 152 kvadratna metra (pomenuta površina se ne odnosi na terase), a sastoji se od dnevnog boravka kuhinje i trpezarije spojene u jednu cjelinu, četiri prostrane spavaće sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 419.000 KM, 150,00 m2 cca 2790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje ekskluzivnu vilu sa bazenom u naselju Miševići, Općina Hadžići - Sarajevo. Imanje se nalazi na izuzetnoj lokaciji koja pruža poseban ugođaj za odmor i mir sa lijepim pogledom i tišinom. Na parceli koja ima površinu od 454 m2 sagrađen je....

 
 
 
  Zemljište, BIJELJINA, 67.000 KM, 790,00 m2 cca 90 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo izvanredno građevinsko zemljište ukupne površine 790 m2, s kompletnom infrastrukturom. Ova zemlja je idealna za gradnju jer već ima sve potrebne priključke (voda, kanalizacija, struja i asfaltirani put). Zemljiste je iz dve pparcele kao sto mozete videti na slici dole. -....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 92.000 KM, 66,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.06.2022.,

www.indomio.ba

Kuća novije gradnje spratnosti Pr+1S uknjižene površine 66m2 u osnovi na placu od 314m2. Prizemlje kuće se sastoji od predulaza, hodnika, stubišta za sprat, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Sprat sa istim rasporedom nije završen. Posjeduje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 395.000 KM, 79,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.03.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se ekskluzivan trosoban stan, kao i garažno mjesto u zatvorenoj garaži (po posebnoj cijeni od 30.000 KM) na jednoj od najljepših lokacija u centru. Stan je veoma sunčan, sa jugoistočnom orijentacijom, u novoizgrađenom objektu. Za gradnju su korišteni najmoderniji materijali,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 310.000 KM, 156,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu dvospratnu stambeno-poslovnu kuću sa velikim dvorištem - Hadžići Prodaje se stambeno-poslovna kuća od 156m2 stambene površine, spratnosti P+2 sa 7+ parking mjesta i zasebnom garažom na parceli ukupne....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 175.000 KM, 100,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se potpuno sređena i opremljena kuća sa bazenom u Drakuliću na placu od 1000 m2 udaljeno od centra Banja Luke 10 min.vožnje. Kuća obuhvata 100 m2 stambene površine i 40 m2 garažnog prostora. Kuća je montažne gradnje od 2009 godine i prodaje se sve sa namještajem i svom mogućom....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Janji pored Bijeljine. Sastoji se od 2 sprata ukupno 150m². Kuca posjeduje dvoriste, garazu, bastu i spoljni wc. Prizemlje: 2 sobe, kupatilo i hodnik. I sprat: 3 sobe, kupatilo i 2 balkona. Grijanje na cvrsto gorivo i/ili struju. Namjestena i adaptirana! Nekretnina....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 633.600 KM, 144,00 m2 cca 4400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se luksuzan i moderan stan koji se nalazi u prizemlju novoizgrađene stambene zgrade. Stan se prostire na 144 kvadratna metra (pomenuta površina se ne odnosi na terase), a sastoji se od dnevnog boravka kuhinje i trpezarije spojene u jednu cjelinu, četiri prostrane spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca 12 sa 13 i manja kucica 9 sa 10 useljivo u jednim dvorištu extra sredeno sve u velike kuce prvi sprat sreden prije 1 mjesec uloženo 30tak hiljda km drugi sprat struja razvedena Sredivat sebi po zelji drugi sprat extra prostorije za sve ko želi sebi uraditi Potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 140.000 KM, 79,00 m2 cca 1770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prizemna kuća površine 79m2 u osnovi sa pomoćnim objektom od 66m2 na placu od 299m2. Kuća se sastoji od dnevnE sobe, odvojene kuhinje, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i ostave. Pomoćna zgrada se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, jedne sobe, šupe i velike terase. Kuća je opremljena....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 133.400 KM, 65,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Prizemlje kuće koje je izetažirano 1/1 površine 65m2 u sklopu koga se nalazi garaža površine 18m2 i dvorište površine 220m2, upisano 1/2 (što u naravi znači da stanu pripada cca 110m2 dvorišta). .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 135.000 KM, 78,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Predstavljamo Vam kuću na sprat sa potkrovljem površine 78m2 u osnovi, prizemna pomoćna zgrada površine 34m2, garaža površine 25m2, dvorište površine 583m2 što ukupno placa iznosi 720m2. Prizemlje kuće sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, jedne spavaće sobe, kupatila....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 720)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>