• GoHome Professional
nekretnine SARAJEVO - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • nekretnine SARAJEVO - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine SARAJEVO

  • Za upit "nekretnine sarajevo" pronađeno 4 183 nekretnina - prosječna cijena 3.092 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 190000 KM
    • do 240000 KM (prosječna cijena)
    • do 290000 KM
    • do 2400 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parket
    • namješten
    • atraktivno
    • 3.sprat
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 751.828 KM, 179,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2023.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje poslovni prostorPoslovni prostor se nalazi na u stambenom kompleksu TIBRA u naselju Stup u ulici Dr. Silve Rizvanbegović.Sama lokacija je veoma interesantna, a u samoj blizini je hotel Radon plaza.Prostor je na uglu zgrade i ima velike staklene površine na dvije....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 129.000 KM, 100,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Nedovršena kuća sa svim priključcima,klima sa urednom dokumentacijom ograđeno,prizemlje opremljeno sastoji se od hodnika,ostave, kupatila, sobe , dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Potkrovlje neopremljeno, geijanje na plinske peći a može i struja i čvrsto gorivo. Prilaz asfaltni.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 295.000 KM, 75,00 m2 cca 3930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan, površine 75,42 m², pozicioniran na VP stambene zgrade sa III sprata, u ulici Rudi Alvađa, naselje Dobrinja C5, općina Novi Grad, Sarajevo. Predmetna sastoji se od: ulaznog hodnika, toaleta, kupatila, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, ostave i kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 409.016 KM, 78,00 m2 cca 5240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2025.,

www.indomio.ba

U mirnom i zelenom dijelu sarajevskog centra, u ulici Derebent, ponosno stoji zgradica useljena 1990. godine. U odličnom stanju, u potpunoj intimi, riječ je o maloj zgradi od tri sprata. A na ugodnom i niskom trećem spratu, takozvanoj mansardi, prodajemo fantastičan i detaljno renoviran....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 150.006 KM, 152,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća u Starom Gradu, naselje Bistrik u osnovi 76 m2, ukupne povrsine 152 m2. Nekretnina je uknjižena 1/1. Predmetna nekretnina je udaljena 10 min hodom do Principovog mosta. Lokacija nudi brojne pogodnosti kako za svakodnevne potrebe tako i za potencijalni najam. Nekretninu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 115.000 KM, 52,00 m2 cca 2210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Marijin Dvoru odmah do Drzavne bolnice. Adresa je Gorusa 6. Stan je u prizemlju kuce u kojoj se nalazi dva stana u totalu. Osnova kuce je oko 68 kvadrata. Pola dvorista je moje, pola haustora a I pola tavana. Na pola tavana se moze napraviti garsonjera do 34 kvadrata....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 75.700 KM, 37,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.05.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja višenamjenski poslovni prostor u ulici Srpskih vladara, Istočna Ilidža. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 355.013 KM, 90,00 m2 cca 3950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2025.,

www.indomio.ba

Prodajemo fantastičnu porodičnu nekretninu u sarajevskom naselju Vraca koje je izgrađeno krajem osamdesetih godina prošlog stoljeća. Riječ je o vrhunskoj socijalističkoj gradnji. Konkretno, ovdje je riječ o stanu knjižne površine 90 kvadrata koji ima odličan raspored: u otvorenom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 410.000 KM, 72,00 m2 cca 5690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.04.2026.,

www.indomio.ba

Stan Malta-Sibica - Novo Sarajevo,renoviran 72m2 (410 000 KM) https://olx.ba/artikal/75678914 .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 115.000 KM, 180,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuća na dva sprata sa garažom, vočnjakom i prelijepim pogledom Nekretnina ima građevinsku dozvolu i sve legalne priključke. Dimenzije kuće u osnovi su 7x9 m dok je potkrovlje 7x11 m. Objekt je smještena na parceli....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 448.900 KM, 70,00 m2 cca 6410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se četverosoban stan ukupne površine 70,80 m2, u novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu na Otoci. ; Otoka .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 175.000 KM, 55,00 m2 cca 3180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan odličnog rasporeda površine 55m2 pozicioniran na 6. spratu zgrade sa liftom, ulica Olimpijska, Opština Novi Grad. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom i izlazom na balkon,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 129.900 KM, 80,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.01.2019.,

www.indomio.ba

Agencija Luxuri & Partneri izdvaja iz ponude kvalitetno adaptiran stan na Alipasinom Polju u C-fazi : Stan se nalazi na 9.spratu nebodera u naselju Alipasino Polje , opstina Novi Grad . Neboderi se nalaze u naselju koje je planski radjeno prije rata i samim tim ima lijep prilaz....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 172.200 KM, 42,00 m2 cca 4100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u objektu Trebević Residence izdvaja nov apartman sa jednom spavaćom sobom smješten na 6. spratu objekta sa liftom. Apartman površine 42m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom. Savršen....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 110.000 KM, 10761,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se osunčana i prostrana zemljišna parcela površine 10.761 m² na pristupačnoj lokaciji, udaljena cca 10 minuta vožnje od glavne saobraćajnice M17, u naselju Gornji Malešići, u ulici Ablakovića sokak, općina Ilijaš. Zemljišna parcela je povoljnog oblika i nalazi se u prirodnom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ciglane, 133.000 KM, 44,00 m2 cca 3020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja višenamjenski poslovni prostor na gornjim Ciglanama, općina Centar. ; Ciglane .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 240.000 KM, 2410,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se građevinsko zemljište površine 2.410 m2 u ulici Briješca brdo čikma, u naselju Briješće, općina Novi Grad Sarajevo. Prilaz placu je asfaltiran i na istom se nalaze svi komunalni priključci (plin, struja, voda, kanalizacija). Zemljište je ograđeno, ravno i osunčano. Sa istog....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 149.900 KM, 86,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličnu kuću sa dvorištem na Vracama Opis nekretnine: Prodaje se kuća sa dvorištem ukupne površine 408m2 u veoma mirnom naselju. Kuća se sastoji od suterena, visokog prizemlja i tavana. Grijanje plinsko etažno.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 164.000 KM, 47,00 m2 cca 3490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj novi stambeno-poslovni objekat smješten u ulici Ismeta Alajbegovića Šerbe 30 (naselje Stup), predstavlja savršenu kombinaciju urbanosti, komfora i praktičnosti u kojoj će budući stanari uskoro moći uživati. Prodaje se dvosoban stan u Grey Residence od 47m2. Ovaj stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 97.202 KM, 4226,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se građevinsko zemljište, Općina Centar naselje Kromolj. Zemljište se nalazi uz asvaltiranu cestu sa vlastitim prilazom, konfiguracija zemljišta je padina sa mogučnošču gradnje stambenog objekta. Pogled na grad je nevjerovatan i sunčan je cijelog dana. Građevinsko zemljište....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Ilidža, 4.800.000 KM, 7911,00 m2 cca 610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.09.2023.,

www.indomio.ba

NA PRODAJU: PARCELA I PROIZVODNO-SKLADIŠNI OBJEKAT BINJEŽEVO Parcela: Ukupne površine 7.911 m². Proizvodno-skladišni objekat: Sastoji se od dvije paralelno locirane hale dimenzija 40,60 x 12,70 m, uz natkriveni manipulativni plato dimenzija 30 x 9,4 m. Stvarna neto površina objekta....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 485.000 KM, 300,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje novoizgrađenu kuću dvospratnicu na nepunom dulumu zemlje iznad Hadžića. Riječ je o mirnoj i skrivenoj lokaciji na samo 10ak minuta vožnje od tržnog centra Bingo. Sve što je potrebno za odmor i guštanje je usput, a prateća infrastruktura u naselju je ono što pravi dodatnu....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 411.600 KM, 42,00 m2 cca 9800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Ilidža, naselje Bulevar u ulici Džemala Bijedića. Stan je površine 42,6 m2 i nalazi se na VII spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 536.746 KM, 63,00 m2 cca 8520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor je površine 63,24 m2 i nalazi se na prizemlju stambene zgrade. Sastoji se iz dvije prostorije, jedne veće i druge manje i toaleta. Vanjska stolarija su ALU portali. Pod je keramika. Grijanje je na struju, posjeduje i klima uredjaj. ID CODE: 13520 Tarik Musabegović....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 90.000 KM, 20,00 m2 cca 4500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2024.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine Platinum STAR izdvaja iz svoje ponude prodaju kuce u opstini Vogosca , mjesto Nebocaj. Nekretnina se nalazi 20 min od Sarajeva u mirnom okruzenju i otvorenim pogledom na okolinu. Kuca posjeduje idejni projekat za stambeni objekat na okucnici ukupn0 378m2. Urbanisticka....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 100.000 KM, 48,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Općini Novo Sarajevo, 250 m od glavne saobraćajnice u Paromlinskoj ulici nalazi se „Malta Complex“, koji nudi neodoljivu ponudu – kupi stan od 48 m2 za 100.000 KM sa PDV-om. Sigurno i zdravo Naš zadatak je bio da kvalitetno odgovorimo na rastuće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 28,00 m2 cca 3540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje garsonjeru za prodaju u Švrakinu, ulica Prvomajska. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izdvojenom kuhinjom i kupatila. Ukupna površina iznosi 28 m². Nekretnina je u potpunosti renovirana i useljiva, smještena....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 300.000 KM, 240,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća 9x8 m sa poslovnim prostorom uz cestu Sarajevo-Kiseljak. Dokumentacija uredna, vlasnistvo 1/1, dozvola. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 164.780 KM, 75,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 400.000 KM, 3300,00 m2 cca 120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.09.2023.,

www.indomio.ba

TRI KUĆE I ZEMLJIŠTE SARAJEVO - RELJEVO -RJEČICA BiH Površina zemljišta 3300 m2 Kroz zemljište protiče potok Do kuća vodi asfaltni put Konačna cijena se definiše nakon pregleda imovine od strane zainteresovanog kupca. Contact 0038761230071 .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 385.305 KM, 4533,00 m2 cca 90 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.indomio.ba

NEKRETNINE KARMELA oglašavaju prodaju zemljišne parcele u površini 4.533 m2 koja se nalazi na lokaciji Blagovac II, općina Vogošća. Cijena kvadrata je 85 KM/m2. Parcela posjeduje kompletnu infrastrukturu (gradski vodovod, priključak struje, telefona). Predmetna nekretnina se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 165.000 KM, 41,00 m2 cca 4020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u objektu Trebević Residence izdvaja nov opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom smješten na 1. spratu objekta sa liftom. Apartman površine 40.54m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 520.000 KM, 435,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.07.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju je predivno zemljište ukupne površine 5.892m2 smješteno u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Tarčina, idealno za porodični život, vikend odmor ili investiciju. Ovo prostrano imanje nudi širok spektar mogućnosti - od privatne oaze do potencijalnog naselja, jer budući kupac....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 390.000 KM, 84,00 m2 cca 4640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine sa ponosom predstavlja apartmane za prodaju na najboljoj lokacij u neposrednoj blizini „Sportsko-poslovnog centra Trnovo”. Apartmani koji vam predstavljamo se nalaze na 3. i 4. spratu naših zgrada projektovane površine 84m2 i sastoje se od dvije....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Vraca, 849.800 KM, 133,00 m2 cca 6390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja penthaus stan u novogradnji kod policijske akademije na Vracama, ulica Dobojska, općina Novo Sarajevo. ; Vraca .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 46.003 KM, 22,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se poslovni prostor u naselju Koševsko brdo iznad tržnog centra Robot. Prostor se nalazi u ulici Antuna Hangija u zanatskom centru koji se počeo graditi 1991 god, a u potpunosti završen 2008 godine. Prostor se nalazi unutar centra i čini ga jedna prostorija sa mokrim čvorom....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Stari Grad, 370.000 KM, 730,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2025.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) iz svoje ponude nekretnina za prodaju izdvaja građevinsko zemljište ukupne površine 730m2, u ulici Strošići, Vratnik. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 330.000 KM, 200,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2026.,

www.realitica.com

Nekretnina koja je na prodaju obuhvata zemljiste povrsine 3500 m2 (vlasnistvo - Z.K. ulozak udio 1/1) na kome je izgradjen stambeni objekat povrsine cca 200 m2 sa gradjevinskom dozvolom. Nekretnina je ogradjena betonskom ogradom visine 1.2 m. Prodaje se iskljucivo u jednom komadu.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 127.000 KM, 79,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine ARA d.o.o. Sarajevo prodaje trosoban stan kod kliničkog centra u Sarajevu površine 79 m2. Stan je smješten na trećem spratu u ulici Marcela Šnajdera. Stan ima sljedeće prostorije: – 3 spavaće sobe – Veliki dnevni boravak sa trpezarijom – Hodnik – 2 wc-a Grijanje....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Stari Grad, 150.000 KM, 3500,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste na Baricama, iznad Zmajevca. Zemlja ima doveden prikljucak za struju i provedenu kanalizaciju, postoji mogucnost dobivanja vode. Na zemljistu se nalazi mrtva ploca dimenzija 7x10. Zemljiste se sastoji od ravnog dijela travnjaka i dijela sume u kojoj je hlad tokom.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 799.000 KM, 250,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2019.,

www.indomio.ba

Kuća se nalazi nadomak Ilidze, ima lijep pogled na grad i veliku zelenu površinu za odmor i rekreaciju.Lijepo je uredjena i cjela parcela je u zidanoj ogradi, tako da imate privatnost i ugodan odmor. Sadrzi : pet spavacih soba, tri kupatila, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 275.000 KM, 42,00 m2 cca 6550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.08.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se opremljen poslovni prostor- Ciglane, Centar Sarajevo Na atraktivnoj lokaciji u naselju Ciglane, općina Centar Sarajevo, prodaje se funkcionalan poslovni prostor površine 42 m², smješten u prizemlju stambeno-poslovne zgrade u ulici Dajanli Ibrahim-bega. Osnovne karakteristike:....