• GoHome Professional
nekretnine SARAJEVO - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome.hr
  • nekretnine SARAJEVO - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome.hr
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine SARAJEVO

  • Za upit "nekretnine sarajevo" pronađeno 4 187 nekretnina - prosječna cijena 3.092 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 190000 KM
    • do 240000 KM (prosječna cijena)
    • do 290000 KM
    • do 2400 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.sprat
    • parking
    • podrum
    • opremljen
    • grijanje na plin
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 109.000 KM, 36,00 m2 cca 3030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u novogradnji u Istočnom Sarajevu, ulica I sarajevske brigade. Nekretnina se nalazi na trećem spratu objekta sa liftom. U svojoj površini od 36m2 se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Baščaršija, 593.100 KM, 90,00 m2 cca 6590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju salonskog stana u nultoj zoni Sarajeva kod Katedrale, ul. Mula Mustafe Bašeskije, Stari grad. ; Baščaršija .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 108.000 KM, 57,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Hitno prodajem dvosoban stan površine 57 m2 na Grbavici. Stan se nalazi u Grbavičkoj ulici, na petom spratu u zgradi sa šest spratova. Zgrada ima lift. Dvostrano je orjentisan. Ima zastakljenu jednu od dvije velike terase. Stan sadrži dvije sobe kuhinju sa trpezarijom, hodnik i prostrano....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 132.000 KM, 44,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine prodaje dvosoban i opremljen stan u Istočnom Sarajevu, ulica Hilandarska! Ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom te prostrani balkon! Južna sunčana orijentacija, sprat 6 i zgrada sa liftom, parking ispred....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 680.000 KM, 180,00 m2 cca 3780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor 180m2 od toga 110m2 prizemlja i 70 m2 podrum normalne visine, pogodan za sve namjene. Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 176.715 KM, 50,00 m2 cca 3530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

APARTMANI TREBEVIĆ NOVOGRADNJA!!! NPL WOLVES!!! NPL Wolves Trebević – NPL Wolves Trebević (npl-wolves.com) U srcu prirode na Trebeviću u prodaji veliki izbor apartmana u izgradnji od 36m2,39m2,41m2,49m2 i 51m2 Apartmane mozete kupiti putem kredita,kojeg mozete ostvariti preko jedne....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 365.593 KM, 45,00 m2 cca 8120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine oglašava prodaju dvosobnog stana u okviru stambenog objekta Ilidža Residence, opština Ilidža, naselje Otes, u ulici Spomenik. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku A3 površine 45,55 m2 i dostupan je na 5 i 7 spratu stambene zgrade. Po strukturi....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Breka, 506.200 KM, 88,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

A sad spektakl! Prelijep dvostrano orijentiran troiposoban stan, detaljno renoviran 2016. godine, u besprijekornom stanju.Stan od uknjiženih 88 kvadrata (s inkorporiranim balkonom) čine dnevni boravak, trpezarija i kuhinja otvorenog koncepta, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet i veliki....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 438.700 KM na 418.300 KM dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Višnjik, 418.300 KM, 78,00 m2 cca 5360 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.09.2025 - 438.700 KM
11.03.2026 - 418.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2025.,

www.realitica.com

U mirnom i zelenom dijelu sarajevskog centra, u ulici Derebent, ponosno stoji zgradica useljena 1990. godine. U odličnom stanju, u potpunoj intimi, riječ je o maloj zgradi od tri sprata. A na ugodnom i niskom trećem spratu, takozvanoj mansardi, prodajemo fantastičan i detaljno renoviran....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 415.000 KM, 300,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju samostojeći stambeno-poslovni objekat na Vracama na uglu ulica Samoborska i Derviša Numića. Objekat se nalazi 50ak metara iznad zaobilaznice (tranzita) i dominira mikro-lokacijom, te dugi niz godina prepoznatljiv je kao opće....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 360.000 KM, 88,00 m2 cca 4090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2025.,

www.realitica.com

Privatna Prodaja Stana u Olimpijskom Naselju Mojmilo ; Olimpijsko Selo .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Dobrinja, 80.000 KM, 37,00 m2 cca 2160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u neposrednoj blizini autobuske stanice I.Sarajevo. Namjesten i veoma kratko koristen, nedavno ugradjena nova protiv provalna vrata i novi PVC prozori s rolo zavjesama. Stan ima i ostavu na istoj etaži. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 188.400 KM, 63,00 m2 cca 2990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE POSLOVNI PROSTOR - LOKACIJA II : Zgrada shopping centra Robot Commerce, Azize Šaćirbegovic bb, Hrasno II sprat, opcina Novo Sarajevo, u blizini tramvajskog i trolejbuskog saobracaja, u blizini Vilsonovog setalista. - godina izgradnje: 2002. godina - ukupna povrsina: 62,80....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Rakovica, 45.000 KM, 40,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vikendicu u Rakovici - Kakrinje, 1100m2 , struja, izvor vode spojen u kucu, pod vocnjakom, objekat 5 x 7m + zatvorena veranda + garaza, kupatilo sa wc-om. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 500.000 KM, 96,00 m2 cca 5210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.07.2025.,

www.realitica.com

NA PRODAJU – KUĆA S OKUĆNICOM SMJEŠTENA U STAROM GRADU, SARAJEVO .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 120.000 KM, 1000,00 m2 cca 120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Gradevinsko zemljiste povrsine 1000 m2, pogodno za dva objekta. Na jednoj parceli se nalazi zapoceta kuca (prva etaza) povrsine 90 m2 sa dozvolom i prikljuccims struja,voda plin. Prilaz sa asfalta, ogradeno. Vlasnistvo uredno, sve 1/1. Nalazi se ul. Gorana Cisica br.2, Stup-Doglodi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 105.000 KM, 36,00 m2 cca 2920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u novogradnji na 2.spratu zgrade sa liftom, Istočno Sarajevo, ulica Karađorđeva. Nekretnina u svojoj površini od 36m² se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevnog boravka s trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 78.000 KM, 27,00 m2 cca 2890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju useljivu i novu garsonjeru u Istočnom Sarajevu. Garsonjera se sastoji od jednesobe sa izdvojenom kuhinjom,ulaznog hodnika i kupatila. Stan se nalazi na 4 spratu od 6 zgrade sa liftom, vrhunski kvalitet ugradbenih elemenata,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 700.026 KM, 485,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se četverospratna, nenamještena rezidencija kuća površine 485m2 u ulici Drinska, na Pofalićima. Nekretnina sadrži 14 prostorija, od toga 10 spavaćih soba i 4 dnevna boravka, odnosno prostorije za prijem gostiju, 4 kuhinje i 4 veća kupatila. Prelijep pogled s balkona i terasa,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 165.000 KM, 184,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2021.,

www.nekretnine.ba

visoko prizemlje,podrum dva sprata odvojena,basta iza kuce,veranda balkon podrum ostava,parking ispred kuce,grijanje plin.cvrsta goriva struja Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 410.000 KM, 72,00 m2 cca 5690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.04.2026.,

www.indomio.ba

Stan Malta-Sibica - Novo Sarajevo,renoviran 72m2 (410 000 KM) https://olx.ba/artikal/75678914 .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 93.600 KM, 47,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Vlasnik stana je opština Foča koja će dana 03.09.2020 godine u 11 časova, putem javne licitacije prodati stan. Sve potrebne informacije o licitaciji potražite na sajtu opštine Foča www.opstinafoca.rs.ba; ili klikom na sledeći link http://www.opstinafoca.rs.ba/2020/08/javni-oglas-za-prodaju-nepokretnosti-stana-u-sarajevu/....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Pofalići, 808.000 KM, 107,00 m2 cca 7550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo poslovni prostor kacelarijskog tipa, koji se sastoji od stepeništa površine 8,85m2, korisnog kancelarijskog prostora površine 107,79m2 i uknjižene terase površine 337,75m2, sve ukupno u zemljišne knjige uvedeno sa 454m2. Prostor se nalazi na drugom spratu manjeg poslovnog....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 150.006 KM, 152,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća u Starom Gradu, naselje Bistrik u osnovi 76 m2, ukupne povrsine 152 m2. Nekretnina je uknjižena 1/1. Predmetna nekretnina je udaljena 10 min hodom do Principovog mosta. Lokacija nudi brojne pogodnosti kako za svakodnevne potrebe tako i za potencijalni najam. Nekretninu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 95.000 KM, 140,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi na atraktivnom mjestu u starom dijelu grada, 400 m. od Bascarsije. Sastoji od 100 m2 stambenog prostora, 27 m2 poslovnog prostora, 13 m2 ostave i balkona i garaze. Objekat je izoliran termo fasadom i drvenom stolarijom I klase, posjeduje plinsko centralno grijanje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 649.000 KM, 110,00 m2 cca 5900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju porodičnog stana u Centru, naselje Breka. Riječ je o stanu koji svojim karakteristikama neodoljivo podsjeća na luksuz života u modernoj kući. 110 kvadrata korisne stambene površine na dvije etaže čine veliki open....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 705.600 KM, 78,00 m2 cca 9050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju poslovni prostor u Sarajevu, općina Centar u ulici Pruščakova. Poslovni prostor je površine po ZK izvatku 78 m2 a stvarnih 113 m2 i nalazi se na prizemlju stambene zgrade. Sastoji se iz predulaza, tri prostorije, manje kuhinje i toaleta. Vanjska stolarija....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Butmir, 152.000 KM, 1900,00 m2 cca 80 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste u Butmiru 1900 m/2,moguce parcelisanje Kontakt:061/311-883 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 636.000 KM, 53,00 m2 cca 12000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u objektu Trebević Residence izdvaja nov apartman sa jednom spavaćom sobom smješten na 2. spratu objekta sa liftom. Apartman površine 53m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom te balkonom.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 750.000 KM, 550,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.07.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju su dvije kuće smještene na izvrsnoj lokaciji u Hrasnom, u ulici Milankladska. Ovaj kompleks kuća nudi izvanrednu priliku za ulaganje, budući da posjeduje ukupno 6 stanova različitih veličina. Od tih 6 stanova, 2 su površine 100 m2, 2 su površine 50 m2, dok su preostala....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 429.000 KM, 112,00 m2 cca 3830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.11.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se namješten novo opremljen četverosoban stan površine 112 m², pozicioniran na IV spratu u zgradi sa dva lifta u novoizgrađenom Stambenom kompleksu “IZVOR“, u ulici Nikole Šopa, općina Ilidža. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka kuhinje i trpezarije (Open space....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 319.000 KM, 330,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.03.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje kuću u ulici Mekote, naselje Osjek, općina Ilidža. Kuća spratnosti Pr+2, vanknjižno vlasništvo, izgrađena 2015.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stupsko Brdo, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Godina igradnje - 1971. Kompletno adaptirana 1997. Dva trosobna stana sa posebnim ulazima. Plinsko grijanje za svaki stan posebno. Dvije terase. Garaza i parking mjesto. Supa i 3 ostave razlicite namjene. Kontakt telefon: 062206006 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Vratnik, 7.700 KM, 110,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste od 51 m2 na Vratniku na bedemima Starog grada (odmah pored restorana Bijela tabija), dobivena je urbanisticka i gradjevinska saglasnost za gradnju dvospratne kuce od ukupno 110 m2 na zemljistu. Na zemljistu se trenutno nalazi mala kuca koju je moguce i adaptirati.....

 
 
 
  Garaža, SARAJEVO, Grbavica, 11.000 KM, 11,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Odlično očuvanu garažu Na Grbavici u Šopingu prodajem.Cijena 11.000,00 KM Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 520.000 KM, 300,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu novoizgrađenu kuću dvospratnicu, zemljište, pomoćni objekat, vlastiti pristupni put i nedovršenu kuću dvospratnicu . u naselju Osijek - Ilidža, Sarajevo.Okućnica zauzima površinu od 2.114 m2, dok vlastiti....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 127.000 KM, 79,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine ARA d.o.o. Sarajevo prodaje trosoban stan kod kliničkog centra u Sarajevu površine 79 m2. Stan je smješten na trećem spratu u ulici Marcela Šnajdera. Stan ima sljedeće prostorije: – 3 spavaće sobe – Veliki dnevni boravak sa trpezarijom – Hodnik – 2 wc-a Grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 199.900 KM, 58,00 m2 cca 3450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Da se razumijemo na samom početku ove priče, stan prodajemo baš ovakav kao na slikama. Nedavno renoviran i po mjeri namješten, s kuhinjom i aparatima (Gorenje Simplicity linija). U stanu ostaju i ugradbeni ormari, krevet rađen po mjeri od punog drveta i višnja na tufahiji - novi madrac....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 419.300 KM, 76,00 m2 cca 5520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

TOP PONUDA – NA PRODAJU KOMPLETNO RENOVIRAN STAN 76 m2, TRG HEROJA, NOVO SARAJEVO .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Ilidža, 1.750.063 KM, 5120,00 m2 cca 340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se građevinsko zemljište pogodno za skladište ili preradu. Zemljište se nalazi uz brzu cestu E 73 i pristup magistralnoj cestu M17. Industriska zona predviđen objekat P+S. Zemljište omeđeno sa dva prilaza i prikljućkom sa glavne ceste. Blizina auto puta izlaz Vlakovo. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 150.000 KM, 69,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Dvije prostorije (42 + 27 m2), dva ulaza, prilaz iz dvije ulice, pogodan za advokatske kancelarije, predstavništva, ordinacije Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 295.000 KM, 76,00 m2 cca 3880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća površine 76 m² u osnovi (P+S+Pt.), sa ograđenim zemljištem površine 1.987 m², naselje Kijevo, općina Trnovo. Prizemlje: Ulazni hodnik, ostava, kuhinja i veliki dnevni boravak. Sprat: sprat je povezan unutrašnjim stepeništem i sastoji se od hodnika, spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 835)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>