• GoHome Professional
do 150 m2 što jeftinije - GoHome agencijska ponuda
  • do 150 m2 što jeftinije - GoHome agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150 m2 što jeftinije

  • Za upit "do 150 m2 što jeftinije" pronađeno 7 923 nekretnina - prosječna cijena 3.235 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 200000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Farma, KALENDEROVCI DONJI, 65.000 KM, 70,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se porodicno imanje u Kalenderovcima udaljeno od grada Dervente oko 10 km. Imanje se sastoji od 25000 m2 obradivog zemljista i 15000 m2 sume. Na posjedu se nalazi useljiva kuca od 70 m2 kao i dio vocnjaka. Kuca je prikljucena na struju, kao i vlastiti bunar za vodu. Kuca izlazi....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 65.000 KM, 70,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.03.2022.,

www.indomio.ba

Cijena:65000KM Planska kuća u blizini vodovoda oko 70 m2 na placu od oko 400 m2 kojoj je potrebna adaptacija , vlasnički papiri uredni.Prilaz asvalt ulična rasvjeta. VRIJEDI POGLEDATI Sebe ne hvalimo, puštamo da to drugi rade… Konkurente ne kudimo, već ih uvažavamo. Oni su razlog....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 65.000 KM, 70,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju seosko imanje u selu Bistrica, u neposrednoj blizini regionalnog puta Gradiška – Dubica, što omogućava odličnu povezanost, a ipak pruža dovoljno privatnosti i seoskog mira. Okruženo zelenilom i prostranim parcelama, imanje je idealno za porodični život, poljoprivredne aktivnosti....

 
 
 
  Poslovni prostor, LOPARE, 65.000 KM, 70,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Loparama povrsine 70m3 u dobrom stanju. Moze i na mjesecnu odplatu. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 65.000 KM, 68,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2025.,

www.nekretnine.ba

NA PRODAJU: kuća, pomoćni objekat i 2500m2 obradive zemlje. Cijena: 65 000 km. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 65.000 KM, 67,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je "austrougarska" gradnja, visoko plafoni (3,20 m). Tacna spratnost je - visoko prizemlje. Poslije rata uradjena djelimicna adaptacija (podovi, sve instalacije, preraspodijela prostorija). Potrebno izvrsiti zamjenu stolarije. U zajednickom dvoristu objekta, ulaz iz ulice Asciluk,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 65.000 KM, 65,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se se stan 65m2, Dobrinja 3, Grada Bakua, suteren, pretvoren u poslovni prostor, za renoviranje. Cijena 55 000KM Napomena ; ne odgovaram na pitanje o zadnjoj cijeni .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI NOVI, 65.000 KM, 65,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuca i 8 duluma zemlje u novom gradu naselje buljuk kraj same magistralne ceste novi-prijedor kuca ima pomocne objekte.potrebno adaptirati i srediti.u kuci niko nezivi vec 15god.uknjizeno moguce odma prepisati.kontakt na broj 066440364 ili na +385955612813 Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANOVIĆI, 65.000 KM, 64,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

HITNO! Povoljno prodajem nedavno renoviran stan 64 kvadratna metra. Stan ima razvedeno grijanje, i nalazi se na prominentnoj lokaciji uz sami cetar Banovica. Stan ima razvedeno interno grijanje (iako zgrada nema), na lozenje i na struju. Stan se nalazi na prvom spratu, ima prostran....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 65.000 KM, 61,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat površine 61 m2, na placu površine 543 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji ima isti raspored, i iznad njega se nalazi tavanski prostor. Kuća posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 65.000 KM, 60,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naselju Pecuj na ulazu u Zenicu iz pravca Doboja sa direktnim prikljuckom na Magistralni put M-17, pogodan za stambene i poslovne namjene Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, TRAVNIK, 65.000 KM, 58,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 65.000 KM, 53,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Dvosoban potpuno namješten i opremljen stan površine 53 m2 na visokom prizemlju zgrade u ulici Džemala Bijedića, naselje Čengić Vila, općina Novi Grad Sarajevo. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i zatvorenog....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 65.000 KM, 52,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Sarajevo, iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 52m2 u sklopu ApartHotela Vučko. Apartman od 52m2 sa 2 etaže,prva etaža dnevna soba, hodnik, jedna spavaća i kupatilo, druga etaža spavaća soba....

 
 
 
  Zemljište, SANSKI MOST, 65.000 KM, 50,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.gold.ba

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 2026 m2 u Sanskom Mostu, tačnije u Pobriježju bb, u neposrednoj blizini bivšeg bazena "Pobriježje". Zemljište je pravilnog oblika, sa velikim potencijalom za gradnju. S obzirom na veliku širinu lica na asfaltni put (62,5 metra), ovo zemljište....

 
 
 
  Poslovni prostor, CRKVICE, 65.000 KM, 49,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, 65.000 KM, 50,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2025.,

www.gold.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, VELIKA KLADUŠA, 65.000 KM, 45,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.09.2025.,

www.nekretnine.ba

Stan je komplet renoviran, poslije renoviranja u stanu niko boravio nije..jedna spavaca soba, kuhinja, predsoblje, kupatilo, balkon..slike saljem na upit Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Nedavno adaptiran Klima .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 65.000 KM, 44,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem povoljno stan u ulici Zaima Sarca 2,Centar.Preko puta ambasade . Stan se sastoji od dvije spavace sobe,dnevni boravak sa kuhinjom,kipatilo I wc te hodnik. Stan je od 44 m² I ima veliko dvoriste +/- 160m2 sa obe strane stana.Do Katerdrale 3-5 minute hodom.Stan treba potpuno....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 65.000 KM, 42,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se poslovni prostor, veličine 43m2 u naselju Ada, ulica Stepe Stepanovića bb. Poslovni prostor se sastoji od WC-a i kancelarije. Ispred poslovnog prostora nalazi se parking mjesto. Poslovni prostor je pogodan za sve djelatnosti. Cijena 1500KM po m2 Više informacija na broj....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 40,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednosoban stan površine 40m2 na II spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom , spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, keramikom i sanitarijama, a podovi su obloženi laminatima. Grijanje i hlađenje je na Inverter....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 40,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 40 m2 na IV spratu . Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe koja ima izlaz na prostranu terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom unutrašnjom i vanjskom stolarijom, PVC roletnama, laminatima, keramikom i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 65.000 KM, 39,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Renoviran, namjesten, blizu fakulteta Sve informacije na broj: 061-762-787 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 65.000 KM, 38,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se se stan u kući površine 39m2 u naselju Solana, Tuzla. Stan je u barakama i sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i hodnika. Iznad kuće se nalazi vrt na korištenje 300m2 sa par stabala voćki (šljiva, orah, kajsija). Ispred kuće je šupa koja se koristi za ogrjev....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 65.000 KM, 35,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine ARA d.o.o. Sarajevo jednosoban stan (novogradnja) u Vogošći, u Radića potoku, stotinjak metara od samog centra u mirnom prirodnom zelenilu. Stan se nalazi na trećem spratu i ima balkon. Površina stana je 35 m2. Stan je orjentisan zapadno, osunčan sa lijepim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 35,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran jednosoban stan površine 35 m2 u kvalitetnoj staroj gradnji . Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na terasu, prostrane spavaće sobe hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, laminatima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 65.000 KM, 33,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban, potpuno renoviran, stan u Svrakinom Selu 33 m2. Stan je na prvom spratu, 50 m od trolejbuske stanice i 200 m od trznih centara Merkator i Merkur. Grijanje je na plin. Prostorije: soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i prostran hodnik. Stan je 100% renoviran,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 65.000 KM, 31,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u naselju Mjeseca velicine 31m2. Stan se nalazi 10 min.lagane setnje do centra grada. Godina izgradnje je 2007., parket I klase u sobi. WC, kuhinja, hodnik i balkon imaju plocice, pvc stolarija, vlastiti vodomjer, predinstalacija za kalorimetar. Grijanje-gradska toplana.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 30,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namještena garsonjera površine 30 m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom koji ima izlaz na teresu, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom, protivprovalnim ulaznim vratima, parketima, keramikom i sanitarijama. Grijanje je na struju. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 30,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namještena garsonjera površine 30 m2 u novoj gradnji u zgradi koja posjeduje lift. Sastoji se od dnevnog boravka, uvučene kuhinje, hodnika i kupatila.Opremljena je drvenom stolarijom, unutrašnjom i vanjskom, klima uređajem, laminatima, keramikom i sanitarijama. Kuhinja je....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 30,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2024.,

www.indomio.ba

U samom srcu grada na Palama, na svega 10 koraka od elegantne šetališne zone Promenade, nalazi se ovaj izuzetno šarmantan apartman površine 30m2 koji pruža savršen spoj udobnosti i praktičnosti. Kompletno namješten sa pažljivo odabranim elementima, ovaj apartman je spremna oaza udobnosti,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 65.000 KM, 29,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju poslovni prostor u strogom centru grada u zgradi "DELTA" na I spratu uknjižene površine 29m2. Lokal se sastoji od jedne prostorije i zasebnog sanitarnog čvora. Podovi su obloženi kvalitetnim laminatima i posjeduje klima uređaj. Bitno je napomenuti da lokal gleda prema Vijećnici....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 65.000 KM, 29,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja Garsonjeru na Palama, ulica Nikole Tesle, općina Pale. Površina garsonjere iznosi 29m2 plus prostorija 12m2. Smještena na 5 spratu ujedno i posljednjem u zgradi bez lifta. Grijanje je centralno termo blok i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 65.000 KM, 29,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet - agencija za nekretnine Sarajevo iz svoje ponude izdvaja kancelarijski poslovni prostor od 29m2 . Smjesten u zgradi novije izgradnje Naselje Tibra 2, Ul.Stupska Objekat C2. Poslovni prostor se nalazi u Sarajevu. Višenamjenski poslovni prostor površine 29m2, pozicioniran....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Avenija, 65.000 KM, 20,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2019.,

www.sivricnekretnine.com

Kompletno renoviran,alarm, klima,useljiv,papiri uredni.Ima parking i pvc otvore sve,klima,....Vlasništvo i papiri su 1/1. Kralja Tomislava -avenija.

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 65.000 KM, 19,00 m2 cca 3420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2022.,

www.indomio.ba

Odličan poslovni prostor u centru grada površine 19m2!!! Lokal posjeduje kompletnu opremu za frizerski salon. Sastoji se od jedne prostorije, sanitarnog čvora i ostave površine 5m2. Podovi su obloženi keramičkim pločicama, ugrađena je inverter klima. Lokal je pogodan za razne djelatnosti....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 65.000 KM, 19,00 m2 cca 3420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.12.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Poslovni prostor u centru grada površine 19 m2 u prizemlju stambeno poslovne zgrade. Posjeduje kompletan inventar za frizerski salon. Sastoji se od jedne prostorije, sanitarnog čvora i ostave površine 5m2. Podovi su obloženi keramičkim pločicama, ugrađena je inverter klima. Na vanjskim....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 65.320 KM, 28,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJA STANOVA - Kontakt telefoni: Prodaja Otoka: 033 713 950 Prodaja Stup: 033 762 222; Agenti: 061 697 599 (Eldin) 063 503 378 (Hasan) 063 092 244 (Danijel) KOMPLETNU PONUDU STANOVA MOŽETE PRONAĆI NA WEB STRANICI www.novaotoka.ba ROK ZA ZAVRŠETAK RADOVA I USELJENJE U STAN - JUNI....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 65.416 KM, 50,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

www.comp-astor.com Na prodaju novoizgrađeni stanovi od 48,09 m2, 45,08 m2 i 50,32 m2 u Novom Gradu/Bos.Novom u ulici Kralja Petra I Oslobodioca 22A. Zgrada je sagrađena po zapadnim standardima i ima kotlovnicu sa centralnim grijanjem koje ima ekonomičnu potrošnju obzirom da je izolacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 65.500 KM, 41,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poslovni prostor u Istočnom Novom Sarajevu, opština Lukavica, ul. Spasovdanska bb, površine 40,74 m2. Cijena po dogovoru. Kontakt telefon 065/910-456 Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 65.700 KM, 40,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.08.2025.,

www.realitica.com

Jednosoban, dvoetažni stan površine 40 m2 na V spratu u nadogradnji. Prva etaža se sastoji od hodnika u kom su smješteni plakar i cipelar i stubište za Drugu etažu. Na drugoj etaži se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik koji ima izlaz na terasu i....

 
 
 
  Stan, KOTOR VAROŠ, 65.824 KM, 30,00 m2 cca 2190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 589-630 (od ukupno 811)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>