• GoHome Professional
do 150 m2 što jeftinije - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • do 150 m2 što jeftinije - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150 m2 što jeftinije

  • Za upit "do 150 m2 što jeftinije" pronađeno 7 926 nekretnina - prosječna cijena 3.236 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 200000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 70.000 KM, 34,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

34 m2 visoko prizemlje adaptiran komplet ( laminat , prozori , vrata, ugradjen americki plakar , ugradbena kuhinja sa elementima placeno 10000 KM , mjerac za vodu, ) cijena 70.000 KM BROJ. TEL 061 029 843 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 70.000 KM, 32,00 m2 cca 2190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor u Brckom, velicina 32m2,ulica Jovana Ducica br.2,zgrada Gramos ili Centar od centra prema Srpskoj Varosi.Trenutno je iznajmljen i koristi se kao kafic. Tel:0038765694611 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Apartman, MARKOVIĆI, 70.000 KM, 31,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Apartmani u Budvi, naselje Markovici,s prelepim pogledom na more.Zgrada je apartmanskog tipa i ima 20 kako nameštenih tako i nenameštenih apartmana.Apartmani imaju kompletnu sanitariju u kupatilima sa hidromasašnim kabinama, podovi su presvučeni prvoklasnim parketom, a u kupatilima....

 
 
 
  Stan, PALE, 70.000 KM, 29,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SREBRENIK, 70.000 KM, 22,00 m2 cca 3180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju Caffe Bar HARLEY u Srebreniku. Zanatski Centar preko puta Doma Zdravlja, preko puta Reiffeisen Banke i novoizgradjenog objekta Casino. Objekat posjeduje Upotrebnu Dozvolu i sve potrebne papire, svoju ljetnu bastu. Za vise informacija: asmira.hodzic@gmail.com ili na telefon....

 
 
 
  Stan, RAJSKA, 70.200 KM, 36,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Najpovoljniji stanovi u Budvi, od 1100 eura po kvadratu. Kondo hotel Paradiso se nalazi na manje od 800 m od magistrale, ušuškan u prirodu i tišinu. Posjeduje bazen, restoran, parking i 77 stanova na 7 spratova. Veličina stanova se kreće od 27 do 49 kvadrata, opremljeni kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 70.300 KM, 40,00 m2 cca 1760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednoiposoban stan uknjižene površine 40,04m2, dok stvarna kvadratura iznosi 49m2! Sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika, kupatila, ostave i balkona. Opremljen je PVC stolarijom, centralnim-etažnim grijanjem, klima uređajem, kvalitetnim parketom,....

 
 
 
  Stan, ZVORNIK, 70.400 KM, 64,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem vrlo komforan, funkcionalan i adaptibilan dvosoban stan na odličnoj lokaciji B-blokovi u Zvorniku.Ukupna površina je 64 m2.Stan je na drugom spratu u zgradi sa dva lifta.U njegov sastav ulaze hodnik, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja ,soba, posebno WC i kupatilo....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 70.400 KM, 32,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Polunamještena garsonjera površine 32 m2, na IV spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, hodnika, kupatila i balkona sa pogledom na glavnu ulicu. Stan je opremljen PVC stolarijom, kvalitetnim sanitarijama, a podovi su obloženi kvalitetnim hrastovim parketima.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 70.900 KM, 71,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor čini hodnik,kupatilo,kuhinja i jedna velika prostorija OPIS:PARKET ZAVRŠEN EW 3-S LAKIRAN BOJA: HRAST PRIRODNI ZEMLJA PORIJEKLA: AUSTRIJA NAZIV TVRTKE: J.U.A. Frischeis Ltd. KERAMIKA ZIDNI KAMEN MARFIL DEKOR LEYRE VIZIJA CARPATTIA SVA KERAMIKA PRVI RAZRED ZEMLJA PODRIJETLA:....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 71.000 KM, 144,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi pored magistralnog puta prema Derventa,2 km od centra grada Doboja .Kuca ima ogradjenu okucnicu sa dva prilaza ulica,iznutra je neopremljena sa fasadom - Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 71.000 KM, 142,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa 2 stana,radjena po EUnormama,zidovi debljine 38 cm, fasadirana fasadnom opekom,Prizemlje dnevni boravak.spavaca.kupatilo sa wckuhinja sa trpezarijom,veliki kamin na drvo. Etaza 2 spavace sobe,dnevna, kuhinja,wc sa tusom.dvoriste za 4 auta. NAMJESTAJ UZ DOGOVOR MOZE OSTATI:....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLATINA, 71.000 KM, 49,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u tihoj i mirnoj ulici - blizu centra Slatine. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 71.000 KM, 37,00 m2 cca 1920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vrhunski apartman na top lokacij početak gondole i staze Poljice. Jahorina, u neposrednoj blizini same ski staze ! Izdvajamo odličan apartman pozicioniran na 3 spratu stambenog objekta. Površina apartmana 37m2 u zemljišnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 71.250 KM, 57,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

The apartment is located in the center of the city of Tuzla, near the pub and the building of the Municipality of Tuzla. The flat is furnished, renovoviranje is desirable. It consists of a kitchen, living room and bedroom, bathroom, hall and balcony. Maximum utilization of living....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 71.400 KM, 42,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja Zalik Mostar Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 71.400 KM, 42,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stanovi velicine 42m2 do 93m2. Lokacija: Ozimice (kod caffe-a Piramida) Cijena: 1700,00 KM/m2 sa PDV-om i ugrađenim centralnim grijanjem i klimom. Garancija: 2 godine na izvedene radove. Useljivo! Broj mobitela: 061-137-620 SOBA: - SPRAT: - POVRŠINA OBJEKTA: 42-93 POVRŠINA OBJEKTA:....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 71.400 KM, 42,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Apartman, PALE, 71.600 KM, 29,00 m2 cca 2470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja Garsonjeru na Palama, ulica Nikole Tesle, općina Pale. .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 71.800 KM, 59,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju kuća – Puhare, Bijeljina ? .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 71.800 KM, 46,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2025.,

www.realitica.com

Kuća sa potkrovljem površine 42 m2 u osnovi, na placu površine 1000 m2. .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 71.800 KM, 45,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Seosko imanje, povoljno i za vikendicu na kome se nalazi prizemna kuća površine 45m2 sa pomoćnom zgradom površine 47m2, magaza, čardak i sušara. Dvoriste je ogradjeno i posjeduje sopstevni bunar sa hidroforom. .

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 72.000 KM, 155,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca nove gradnje, sa registrovanim poslovnim prostorom, sa dvije terase ukupne povrsine 45 kvadrata. useljiva, nalazi se u naselju Ulice 5km udaljeno od strogog centra grada. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 72.000 KM, 70,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2025.,

www.indomio.ba

VIKENDICA – MODRAN (Bijeljina) 70 m² (prizemlje + potkrovlje) Plac 805 m² – ravan, ograđen Sadrži: ➡ Dnevni boravak + kuhinja ➡ Kupatilo, hodnik, predulaz ➡ Velika soba + ostava na spratu ⚡ Voda, struja, asfaltni prilaz Video nadzor ✨ Dodatno: pomoćni objekat, nastrešnica za auto,....

 
 
 
  Apartman, DOBOJ, 72.000 KM, 55,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo stan u Doboju 55m2,,potpuno namesten, 2 spavace sobe+ dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa. Stan se nalazi blizu centra na 7 spratu, zgrada ima lift i prodaje se kompletno namesten,, cena po kvadratu je 1350 km,,sve informacije na +38164 0591106/viber ili na +38164....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 72.000 KM, 55,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban stan površine 55 m2, u visokom prizemlju u staroj gradnji. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. U stanu je renovirano kupatilo. Nalazi se na jako lijepoj lokaciji u blizini svih bitnih sadržaja. ID 3581/NL....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Otes, 72.000 KM, 50,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prizemlje,pogodan za poslovni prostor(npr. ordinacije) Mogućnost proširenja,ostava u potkrovlju. Skoro adaptiran. Pet minuta do centra Ilidze. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 72.000 KM, 25,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Mogucnost koristenja kao poslovni prostor radi lokacije. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 72.120 KM, 31,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan 31,36 m2 na II spratu u novoj gradnji. Sastoji se od jedne prostorije sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i zatvorene lođe. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem (toplotna Vergerova pumpa), kvalitetnim sanitarijama i keramikom. Grijanje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 72.480 KM, 60,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajemo trosoban stan na Dobrinji 1, nedakelo od autobuske stanice. Površina stana je 60.40m2, a sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, dvije sobe, kupatila i hodnika. Stan je na petom spratu/potkrovlje. Za detaljnije pogledajte našu web stranicu: http://www.nek.ba .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 72.500 KM, 58,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u centru grada na 50m od opštine. Stan je osvijetljen i odličnog je rasporeda. Grijanje je centralno na struju, minimalni troškovi. Poseduje parking ispred zgrade. Lijep pogled i prostran balkon. Posjeduje i lođu. Odlična gradnja. U stanu trenutno ne živi niko.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 72.500 KM, 40,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu vikendicu sa dvorištem u naselju Bogatići - Opština Trnovo, Republika Srpska. Naselje Bogatići je udaljeno svega 15 km od Međunarodnog aerodroma u Sarajevu, te 8 km od centra Trnova. Imanje se nalazi na vrlo kratkoj udaljenosti....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 72.500 KM, 34,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena garsonjera površine 34 m2, na I spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, jedne velike prostorije, hodnika, kupatila i balkona. Opremljena je PVC stolarijom, kvalitetnim sanitarijama i laminatima. Nalazi se na lijepoj i mirnoj lokaciji u gradskom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 72.600 KM, 33,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2025.,

www.indomio.ba

Moderno namješten jednosoban stan površine 33 m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje.Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, protivprovalnim ulaznim vratima, razvedenim centralnim etažnim....

 
 
 
  Apartman, SLATINA, 72.600 KM, 31,00 m2 cca 2340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju je moderno namještena garsonijera površine 30.5 m2u Cazinu, smještena u zgradi za kolektivno stanovanje u ulici Kasima Ljubijankića naselje Slatina. Od autobusne stanice u Cazinu stan je udaljen 1 kilometar tako da je relativno blizu i od ostalih sadržaja potrebnih za ugodan....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 73.000 KM, 102,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa potkrovljem površine 102 m2, sa pomoćnim zgradama površine 29 m2 i 10 m2, sa okućnicom površine 362 m2. Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila, i postoji mogućnost odvajanja još jedne prostorije koja bi mogla....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 73.000 KM, 60,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se manja kuća ukupne površine 60m2 u naselju Mosnik, Tuzla. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Kuća je komplet renovirana i uređena. Postoji mogućnost kupovine i namještaja po dogovoru. Ispred kuće je parking prostor.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 73.000 KM, 46,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Lijep luksuzni jednosobni stan,46 kvadrata,novogradnja.Sastoji se od:dnevnog noravka sa kuhinjom,hodnika,vece kupaone,ostave i balkona koji je 4.5mx2.20.Balkon je zatvoren sa pvc stolarijom,dva srednja prozora su klizna tako da se moze koristiti kao dodatni prostor ali i kao balkon.Svi....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 73.000 KM, 36,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u Kotor Varošu, ulica Stefana Nemanje. Stan površine 36m2 čine ulazni hodnik, spavaća soba, dnevni boravak s trpezarijom i kuhinjom, balkon, kupatilo. Nalazi se na 5. spratu novoizgrađenog objekta,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 73.500 KM, 73,00 m2 cca 1010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2022.,

www.indomio.ba

Polunamješten trosoban stan površine cca 73m2 u prizemlju. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika,kupatila, ostave i terase. Opremljen je drvenom stolarijom sa alu roletnama, laminatima, keramikom i sanitarijama. Sa terase....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 73.500 KM, 35,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban stan 35m2 na Cengic Vili neboder Vranica, 12 sprat, centralno grijanje,kablovska. Sastoji se od jedne sobe,kuhinje,hodnika i banje .Dva lifta sa velkim parkingom ispred zgrade,extra lokacija,sa blizinom doma zdravlja,poste,i vise trznih centara.vl.1/1, odmah useljiv,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KLADANJ, 73.600 KM, 64,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan 64m2.VIII sprat.Vlasništvo1/1.Zgrada“Osmica“ u centru grada(ima:lift,parking i podrumske prostorije) .Stan se nalazi na južnoj strani zgrade ,okrenut prema centru grada i osunčan tokom cijelog dana.Odličnog i funkcionalnog rasporeda prostorija.Adaptiran sa ugradbenom kuhinjom....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 757-798 (od ukupno 811)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>