• GoHome Professional
stanovi sarajevo do 70 m2 do 420000 KM - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stanovi sarajevo do 70 m2 do 420000 KM - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi sarajevo do 70 m2 do 420000 KM

  • Za upit "stanovi sarajevo do 70 m2 do 420000 km" pronađeno 209 nekretnina - prosječna cijena 4.577 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 390000 KM (malo jeftiniji)
    • 440000 KM (malo skuplji)
    • do 4400 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 331.240 KM, 39,00 m2 cca 8490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Grbavica, u ulici Hasana Brkića. Stan je površine 39m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade. Po strukturi je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, kupatila....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 339.000 KM, 44,00 m2 cca 7710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 320.000 KM, 74,00 m2 cca 4320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2025.,

www.indomio.ba

P R O D A T O !!! Prodaje se moderan, veoma lijep, renoviran stan, u Prvomajskoj ulici, u zgradi građenoj 70-tih godina, na 1 spratu. Lokacija, tiha, mirna, sa dosta zelenila, u blizini svih važnih javnih ustanova, vrtića, škole, ambulante, Doma zdravlja, Polcijske stanice, raznih....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 319.480 KM, 32,00 m2 cca 9980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Dolac Malta, u ulici Paromlinska. Stan je površine 32.5m2 i nalazi se na III spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 435.280 KM, 72,00 m2 cca 6050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2025.,

www.embra.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 319.013 KM, 61,00 m2 cca 5230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u centru ukupne površine 61m2, naselje Dzidzikovac, općina Centar. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i ulaznog hodnika.Stan je dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Džidžikovac, 319.000 KM, 61,00 m2 cca 5230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.area.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u centru ukupne površine 61m2, naselje Dzidzikovac, općina Centar. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 311.040 KM, 32,00 m2 cca 9720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Novi grad, naselje Švrakino, u ulici Safeta Hadžića Stan je površine 32m2 i nalazi se na II spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Po strukturi stan je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 320.000 KM, 63,00 m2 cca 5080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2023.,

www.embra.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 320.000 KM, 77,00 m2 cca 4160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 320.000 KM, 56,00 m2 cca 5710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 438.976 KM, 71,00 m2 cca 6180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se četverosoban stan ukupne površine 70,80 m2, u novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu na Otoci. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila i balkona. Stan je izuzetno svijetao, sa dosta prirodnog svjetla a orijentacija istok -....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 314.999 KM, 63,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.04.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 303.800 KM, 33,00 m2 cca 9210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Bjelave, u ulici Zaima Šarca Stan je površine 33m2 i nalazi se na I spratu u stambenoj zgradi. Po strukturi stan je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka i kupatila. Stan je....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 300.800 KM, 64,00 m2 cca 4700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.11.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se potpuno namješten, dvostrano orijentisan trosoban apartman površine 64 m², smješten u samom srcu Bjelašnice, na Babinom Dolu. Nekretnina se nalazi na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i trpezarijom (open....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 299.012 KM, 70,00 m2 cca 4270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se lijep dvoiposoban stan na Čengić Vili, općina Novo Sarajevo, ukupne površine 70m2. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe sa izlazom na balkon, odvojene kuhinje sa trpezarijom i balkonom/lođa, hodnika, kupatila, toaleta i ostave. Nalazi se na šestom spratu....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 295.000 KM, 53,00 m2 cca 5570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 53 m² na atraktivnoj lokaciji u ulici Džemala Bijedića, naselje Čengić Vila, općina Novo Sarajevo. Stanse nalazi na 1. spratu stambene zgrade s liftom. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, ostave, kupatila, spavaće sobe, dnevnog boravka te kuhinje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 295.000 KM, 75,00 m2 cca 3930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan, površine 75,42 m², pozicioniran na VP stambene zgrade sa III sprata, u ulici Rudi Alvađa, naselje Dobrinja C5, općina Novi Grad, Sarajevo. Predmetna sastoji se od: ulaznog hodnika, toaleta, kupatila, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, ostave i kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 441.000 KM, 75,00 m2 cca 5880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Dobrinja C5, u ulici Rudija Alvađa. Stan je površine 75m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom iz....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Hrasno, 299.000 KM, 69,00 m2 cca 4330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.09.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 299.000 KM, 66,00 m2 cca 4530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 325.000 KM na 299.000 KM dana 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 299.000 KM, 65,00 m2 cca 4600 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 325.000 KM
07.03.2026 - 299.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Hrasno, 288.600 KM, 74,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.04.2024.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! Prodaje se lijep, komotan, trosoban stan, na 4 spratu četverospratnice, na odličnoj lokaciji, u ravnom dijelu grada, u blizini Trga heroja u Hrasnom. Zgrada redovno dobro održavana, očuvana; nanovo propisno rađen krov iza rata, nema kvarova, ili bilo kakvih nedostataka.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 288.000 KM, 64,00 m2 cca 4500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan uknjižene površine 64 m², smješten na 5. spratu stambene zgrade sa liftom, u ulici Dr. Fetaha Bećirbegovića, u mirnom i uređenom dijelu naselja Čengić Vila, općina Novo Sarajevo. Stan se sastoji od ulaznog predsoblja, hodnika, spavaće sobe, dnevni....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 294.800 KM, 65,00 m2 cca 4540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.05.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 285.000 KM, 60,00 m2 cca 4750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2025.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! ! ! Prodaje se lijep, funkcionalan, trosoban stan, na odličnoj lokaciji, u blizini OHR-a, u ulici Emerika Bluma, na Kovačićima, u lijepoj stambenoj zoni izgrađenoj većim dijelom objektima niže spratnosti, iz različitih vremenskih perioda. Mikrolokacija veoma atraktivna,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 280.000 KM, 70,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.indomio.ba

Na području urbane gradske zone traži se više 2-sobnih, 2 i 1/2-sobnih, 3-sobnih stanova, starije i novije gradnje. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 279.000 KM, 69,00 m2 cca 4040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2025.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za prodaju trosoban stan od 69m2, smješten u prizemlju stambene zgrade u ulici Muhameda Hadžijahića na Koševskom Brdu. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 285.000 KM, 66,00 m2 cca 4320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 299.900 KM na 285.000 KM dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 285.000 KM, 48,00 m2 cca 5940 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.01.2026 - 299.900 KM
25.02.2026 - 285.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 275.011 KM, 63,00 m2 cca 4370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.11.2024.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje stan u naselju TIBRA Stan se nalazi u ulici Stupska u zgradi izgrađenoj 2015 godine. Stan se nalazi na V spratu i po strukturi je dvosoban ukupne površine 63 m2. Stan je veoma komforan i prostran. Ulaskom u stan je hodnik iz kojeg je na lijevo niz hodnik spavaća....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 275.000 KM, 56,00 m2 cca 4910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2024.,

www.indomio.ba

Welcome Home - Prodaja - Kovačići - 56m2 Tražite stan u samom srcu Sarajeva? Na prijelijepoj lokaciji, sklonjen od gradske vreve, a na 5 minuta od SCC-a, smjestio se stan od 56m2 u ulici Ivana Gorana Kovačića. Stan se nalazi na trećem od ukupno pet spratova. Uknjižena površina stana....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 282.900 KM, 52,00 m2 cca 5440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 270.010 KM, 55,00 m2 cca 4910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodajemo dvosoban stan odličnog rasporeda u novijoj zgradici na Šipu.Riječ je o stanu koji s lođom ima 55 kvadrata. Nalazi se na mansardi/trećem spratu. Trostrano je orijentiran i izuzetno svijetao, a čine ga ulazni hodnik, dnevni boravak povezan s komfornom kuhinjom s trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 270.000 KM, 54,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2024.,

www.indomio.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Centar u ulici Obala Kulina bana. Stan je površine 54 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe sa galerijom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 278.000 KM, 54,00 m2 cca 5150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 275.000 KM, 47,00 m2 cca 5850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 445.900 KM, 67,00 m2 cca 6660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 67 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon, kuhinje, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na drugi balkon i kupatila. Vanjska stolarija je drvena....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 265.000 KM na 262.000 KM dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 262.000 KM, 56,00 m2 cca 4680 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.04.2026 - 265.000 KM
01.05.2026 - 262.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 56 m², smješten na 1. spratu stambene zgrade u ulici Salke Nazečića, naselje Dobrinja, općina Novi Grad, Sarajevo. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje s trpezarijom, spavaće sobe, ostave i kupatila. Karakteristike....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 270.000 KM, 54,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 269.999 KM, 65,00 m2 cca 4150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 258.000 KM, 40,00 m2 cca 6450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.04.2026.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za prodaju dvosoban stan površine 40m2 smješten na prizemlju stambene zgrade u ulici Safvet-bega Bašagića, Stari Grad. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 209)

<< <1 2 3 4 5> >>