• GoHome Professional
stanovi sarajevo do 70 m2 do 420000 KM renoviran - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi sarajevo do 70 m2 do 420000 KM renoviran - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi sarajevo do 70 m2 do 420000 KM renoviran

  • Za upit "stanovi sarajevo do 70 m2 do 420000 km renoviran" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 5.044 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 390000 KM (malo jeftiniji)
    • 440000 KM (malo skuplji)
    • do 4700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 413.560 KM, 60,00 m2 cca 6890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općin Ilidža, naselje Otes u ulici Faadila Hadžića. Stan je površine 60 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, trpezarije sa izlazom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 410.036 KM, 73,00 m2 cca 5620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se prostran dvosoban stan u užem centru grada na vrlo atraktivnoj lokaciji, ukupne uknjižene površine 73 m2, u naravi 86m2. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa prostranom trpezarijom, spavaće sobe, dvije prostrane lođe/balkona koja su povezana sa sobama,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 410.000 KM, 72,00 m2 cca 5690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.04.2026.,

www.indomio.ba

Stan Malta-Sibica - Novo Sarajevo,renoviran 72m2 (410 000 KM) https://olx.ba/artikal/75678914 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi sarajevo do 70 m2 do 420000 km renoviran'
350.000 KM
320.000 KM
288.600 KM
  Stan, SARAJEVO, 391.020 KM, 59,00 m2 cca 6630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Alipašino polje u ulici Bosanska. Stan je površine 59 m2 + balkon i nalazi se na XII spratu stambene zgrade. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 303.800 KM, 33,00 m2 cca 9210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Bjelave, u ulici Zaima Šarca Stan je površine 33m2 i nalazi se na I spratu u stambenoj zgradi. Po strukturi stan je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka i kupatila. Stan je....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 445.900 KM, 67,00 m2 cca 6660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 67 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon, kuhinje, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na drugi balkon i kupatila. Vanjska stolarija je drvena....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 240.023 KM, 52,00 m2 cca 4620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje se dvosoban stan u Starom gradu nedaleko od samog centra. Nalazi se na prvom spratu male stambene zgrade i površine je cca 52m2. Sastoji se od tri prostorije: dnevnog boravka, spavaće sobe, te velike trpezarije i kuhinje. Pored ovih prostorije ima i ulazni hodnik....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 230.000 KM, 55,00 m2 cca 4180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2023.,

www.indomio.ba

Predivan Stan sa Pogledom na Grbavicu Ponosno vam predstavljamo ovaj izvanredan stan na Grbavici, smješten u mirnom delu grada na Topal Osman Paše br.3. Ovaj stan nudi izuzetno udoban i praktičan način života, koji će zadovoljiti sve vaše potrebe. Osnovne informacije: Površina stana:....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 200.000 KM, 54,00 m2 cca 3700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2024.,

www.indomio.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Čengić Vila u ulici Džemala Bijedića. Stan je površine 54 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 189.000 KM, 37,00 m2 cca 5110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2024.,

www.indomio.ba

"MY SPACE" Nekretnine izdaju jednoiposoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Grbavica u ulici Behdzeta Mutevelića. Stan je površine 37 m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 460.000 KM, 66,00 m2 cca 6970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2025.,

www.area.ba

Prodaje se novorenoviran luksuzan dvosoban stan u centru Sarajeva ukupne uknjižene površine 66 m2 a u naravi 70 m2. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, ulaznog hodnika i balkona. Stan je smješten u samom centru grada, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Koševo, 460.041 KM, 66,00 m2 cca 6970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.07.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 175.000 KM, 48,00 m2 cca 3650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2024.,

www.indomio.ba

R E Z E R V I S A N O ! Prodaje se lijep, funkcionalan, dobro pozicioniran stan, smješten na 8 spratu dobro održavane zgrade sa dva lifta na Alipašinom polju "A" faza, u ulici Ante Babića. Lokacija veoma dobra, blizina glavne pješačke zone sa mnoštvom sadržaja, trgovina, servisa,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 158.000 KM, 46,00 m2 cca 3440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.10.2024.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! Prodaje se funkcionalan dvosoban, odlično održavan, djelomično renoviran stan na lokaciji Dobrinja 3 u ulici Kasima Prohića, u uređenoj stambenoj zoni sa prostranim zelenim površinama, dječijim igralištima, velikim parking prostorima, u blizini glavne saobraćajnice....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 64.600 KM, 48,00 m2 cca 1350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 48m2 i nalazi se na visokom prizemlju u manjoj stambenoj zgradi. Po strukturi stan je dvoiposoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, manje dječije sobe sa izlazom na balkon i kupatila. Stan je kompletno renoviran. Vanjska....