LUKSUZNA VILA S KUĆICOM BLIZU MORA
internetoglasi.hr
Za upit "stanovi sarajevo do 690000 km do 70 m2 što veće" pronađeno 245 nekretnina - prosječna cijena 5.167 KM/m2
Ograniči pretragu
08.06.2024.,
www.nekretnine.ba
"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Ciglane u ulici Dajanli Ibrahim-bega. Stan je površine 77,5 m2 + balkon i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa donje strane i -1 sa gornje strane. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz dnevnog boravka....
08.06.2024.,
www.nekretnine.ba
Stan je površine 77 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta, (ukupno 3 sprata). Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom, ostave, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na balkon, kupatila i odvojenog....
08.06.2024.,
www.nekretnine.ba
Stan je površine 76,71 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom a koja ima ukupno VI spratova. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, toaleta, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje, degažmana, dvije spavaće sobe i kupatila. Stan je u novogradnji BH BAU.....
31.08.2024.,
www.nekretnine.ba
Prodaje se vikendica 77.5 m2 na parceli od 2900 m2 na mirnoj lokaciji okruženo prelijepom prirodom. Vikendica se nalazi u opštini Centar iznad Nahoreva na putu prema vodopadu Skakavac 5.5 kilometara udaljeno od pionirske doline na nadmorskoj visini 900 metara. Posjeduje priključak....
Promjena cijene sa 345.000 KM na 361.900 KM
dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2024 - 305.000 KM
04.06.2025 - 338.000 KM
22.07.2025 - 305.000 KM
20.09.2025 - 325.000 KM
22.11.2025 - 345.000 KM
25.03.2026 - 361.900 KM
28.11.2024.,
www.indomio.ba
.
08.06.2024.,
www.nekretnine.ba
“MY SPACE” Agencija za nekretnine oglašava prodaju četverosobnog stana u okviru stambenog objekta Ilidža Residence, opština Ilidža, naselje Otes, u ulici Spomenik. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku B7 površine 76,04 m2 i dostupan je na 4 i 5 spratu stambene zgrade. Po strukturi....
30.04.2026.,
www.imobilia.ba
PRODAJA, STAN TROSOBAN, 76m2,TRG HEROJA, SARAJEVO ; Grijanje centralno PRODAJA, STAN TROSOBAN, 76m2,TRG HEROJA, SARAJEVO.
18.10.2024.,
www.indomio.ba
Agencija SANT prodaje stan u starom gradu. Stan se nalazi pored zgrade Viječnice u stambenom objektu iz austougarskog perioda. Stan je na drugom spratu i po strukturi je trosoban ukupne stvarne površine 80 m2, dok se u dokumentaciji vodi kao 73 m2. Stan ima visoke stropove, velike....
03.03.2023.,
www.indomio.ba
Prodaje se ekskluzivan trosoban stan, kao i garažno mjesto u zatvorenoj garaži (po posebnoj cijeni od 30.000 KM) na jednoj od najljepših lokacija u centru. Stan je veoma sunčan, sa jugoistočnom orijentacijom, u novoizgrađenom objektu. Za gradnju su korišteni najmoderniji materijali,....
08.06.2024.,
www.nekretnine.ba
Stan je površine 76 m2 po ZK izvatku + dva balkona koja su pretvorena u stambeni dio. Nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa balkonom koji je pretvoren u stambeni dio, kuhinje, dvije spavaće sobe od koji....