• GoHome Professional
stanovi sarajevo do 690000 km do 70 m2 što veće - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stanovi sarajevo do 690000 km do 70 m2 što veće - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi sarajevo do 690000 km do 70 m2 što veće

  • Za upit "stanovi sarajevo do 690000 km do 70 m2 što veće" pronađeno 248 nekretnina - prosječna cijena 5.167 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 650000 KM (malo jeftiniji)
    • 720000 KM (malo skuplji)
    • do 4800 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • kvalitetan
    • komforan
    • grijanje na plin
    • 2.sprat
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Alipašino Polje, 149.000 KM, 64,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2023.,

www.embra.ba

U Opštini Novi Grad, naselju Alipašino Polje, prodaje se trosoban stan sa uknjiženih 64 m2, nalazi se na posljednjem 18 spratu u zgradi koja posjeduje lift koji se penje do 16 kata. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Pofalići, 355.000 KM, 64,00 m2 cca 5550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.area.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan u ulici Zmaja Od Bosne, naselje Pofalići, općina Novo Sarajevo. Stan je po strukturi dvosoban, ukupne površine 64 m2, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon/lođu, odvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Orijentisan....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 194.987 KM, 64,00 m2 cca 3050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan u novogradnji Tibra, naselje Stup, općina Ilidža, u ulici Dr. Silve Rizvanbegović. Stan je po strukturi dvosoban a sastoji se od: dnevnog boravka sa izlazom na ustakljeni balkon, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe, kupatila, ostave i ulaznog hodnika. Površina....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 300.800 KM, 64,00 m2 cca 4700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.11.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se potpuno namješten, dvostrano orijentisan trosoban apartman površine 64 m², smješten u samom srcu Bjelašnice, na Babinom Dolu. Nekretnina se nalazi na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i trpezarijom (open....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 363.580 KM, 64,00 m2 cca 5680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, novogradnja Stup, općina Ilidža, u ulici Dr. Silve Rizvanbegović. Stan je površine 64m2 i nalazi se na VI spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, ostave, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 288.000 KM, 64,00 m2 cca 4500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan uknjižene površine 64 m², smješten na 5. spratu stambene zgrade sa liftom, u ulici Dr. Fetaha Bećirbegovića, u mirnom i uređenom dijelu naselja Čengić Vila, općina Novo Sarajevo. Stan se sastoji od ulaznog predsoblja, hodnika, spavaće sobe, dnevni....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 354.977 KM, 64,00 m2 cca 5550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 85.000 KM, 64,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vikendica na cca 3200 m2. Suma, livada, potok. Blizina magistrale. Hladovina. Nekretnina posjeduje Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 411.600 KM, 64,00 m2 cca 6430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 64 m2 i nalazi se na VIII spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon, kuhinje, ostave, spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 425.000 KM, 64,00 m2 cca 6640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 360.000 KM, 64,00 m2 cca 5630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 274.983 KM, 63,00 m2 cca 4370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.11.2024.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje stan u naselju TIBRA Stan se nalazi u ulici Stupska u zgradi izgrađenoj 2015 godine. Stan se nalazi na V spratu i po strukturi je dvosoban ukupne površine 63 m2. Stan je veoma komforan i prostran. Ulaskom u stan je hodnik iz kojeg je na lijevo niz hodnik spavaća....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 320.000 KM, 63,00 m2 cca 5080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2023.,

www.embra.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 314.999 KM, 63,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.04.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 94.000 KM, 62,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 62 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje, trpezarije, ostave, dvije spavaće sobe i kupatila. Posjeduje i podrumsku prostoriju. Vanjska i unutrašnja stolarija....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 380.240 KM, 61,00 m2 cca 6230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Ilidža, naselje Stup, u ulici Hifzi Bjelevca Stan je površine 61m2 i nalazi se na I spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Novogradnja iz 2007. godine. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Džidžikovac, 319.000 KM, 61,00 m2 cca 5230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.area.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u centru ukupne površine 61m2, naselje Dzidzikovac, općina Centar. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 318.981 KM, 61,00 m2 cca 5230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u centru ukupne površine 61m2, naselje Dzidzikovac, općina Centar. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i ulaznog hodnika.Stan je dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 75.688 KM, 61,00 m2 cca 1240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.09.2019.,

www.indomio.ba

Novogradnja, stan u Lukavici na prodaju. Korišten. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 509.600 KM, 61,00 m2 cca 8350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Socijalno u ulici Zmaja od Bosne. Stan je površine 61m2 + 15 m2 balkon i nalazi se na I spratu stambene zgrade bez lifta a koja ima ukupno V spratova. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 72.480 KM, 60,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajemo trosoban stan na Dobrinji 1, nedakelo od autobuske stanice. Površina stana je 60.40m2, a sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, dvije sobe, kupatila i hodnika. Stan je na petom spratu/potkrovlje. Za detaljnije pogledajte našu web stranicu: http://www.nek.ba .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 413.560 KM, 60,00 m2 cca 6890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općin Ilidža, naselje Otes u ulici Faadila Hadžića. Stan je površine 60 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, trpezarije sa izlazom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 208.000 KM, 60,00 m2 cca 3470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.09.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj novi stambeno-poslovni objekat smješten u ulici Ismeta Alajbegovića Šerbe 30 (naselje Stup), predstavlja savršenu kombinaciju urbanosti, komfora i praktičnosti u kojoj će budući stanari uskoro moći uživati. Prodaje se dvosoban stan u Grey Residencu od 60m2. Ovaj stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 285.000 KM, 60,00 m2 cca 4750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2025.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! ! ! Prodaje se lijep, funkcionalan, trosoban stan, na odličnoj lokaciji, u blizini OHR-a, u ulici Emerika Bluma, na Kovačićima, u lijepoj stambenoj zoni izgrađenoj većim dijelom objektima niže spratnosti, iz različitih vremenskih perioda. Mikrolokacija veoma atraktivna,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 637.000 KM, 60,00 m2 cca 10620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju četverosoban stan u Sarajevo Tower-u, općina Novo Sarajevo, naselje Pofalići, u ulici Kolodvorska. Stan je površine 60 m2 i nalazi se na III spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 150.000 KM, 60,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Agent stanpromet.ba - agencije za nekretnine je pronašao i više nego odličnu nekretninu, vikend kuća sa uređenim zemljištem u Rakovici, na samo 15 minuta vožnje od grada. Kuća se nalazi u planski pravljenom naselju za vikend kuće, ima priključke struje, vode, kanalizacije, te uma....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 160.000 KM, 60,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

3 kilometra od magistralnog puta 900 metara nadmorska visina Ogradjen plac od 1000 kvadrata Potpuna privatnost i prirodno okruženje Parking 60 kvadrata unutrašnjosti, kamin i grijanje na konvektore. Fasada i krov novi sa izolacijom od 15 centimetara. Idelana prilika za ljubitelje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stup, 190.000 KM, 60,00 m2 cca 3170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.08.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Marijin Dvor, 499.000 KM, 60,00 m2 cca 8320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 232.000 KM, 60,00 m2 cca 3870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 495.000 KM, 59,00 m2 cca 8390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.12.2025.,

www.area.ba

Prodaje se moderno namješten dvosoban stan u novoizgrađenom objektu sa vanjskim parking mjestom, naselje Pionirska Dolina, općina Centar. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 177.000 KM, 59,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.08.2022.,

www.indomio.ba

NOVI MODERNO DIZAJNIRANI STANOVI - SARAJEVO, Vrtovi Riverine Pored uspješno realizovanih projekata u naselju Vrtovi Riverine, započeta je izgradnja novog moderno dizajniranog objekta, Vila Magnolia. Objekat će se sastojati od 61 stambene jedinice (cca 35-77m2), a planirani završetak....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 230.000 KM, 59,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se prostran stan na odličnoj lokaciji Šip (Centar), površine 59m2, smješten na drugom spratu zgrade novije gradnje. Ovaj stan je u dobrom stanju i nudi udoban životni prostor, a sastoji se od prostranog dnevnog boravka, trpezarije i opremljene kuhinje, dvije udobne spavaće....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 494.968 KM, 59,00 m2 cca 8390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.12.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se moderno namješten dvosoban stan u novoizgrađenom objektu sa vanjskim parking mjestom, naselje Pionirska Dolina, općina Centar. Stan je površine 59m2 + terasa, a sastoji se od: prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, garderobera, prostrane terase,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 391.020 KM, 59,00 m2 cca 6630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Alipašino polje u ulici Bosanska. Stan je površine 59 m2 + balkon i nalazi se na XII spratu stambene zgrade. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 225.000 KM, 58,00 m2 cca 3880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2025.,

www.indomio.ba

Agencija Šakić, licenca broj 01.-01.1-74/25.Ilidža,Sara centar, prodaje stan na Ilidzi. Ulica Gliše Jankovića, drugi sprat, renovira stan. 58m2. Cijena 225000 KM 061 748 787 .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 411.600 KM, 58,00 m2 cca 7100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Ilidža, naselje Stup u ulici Stupska. Stan je površine 58 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 458.640 KM, 58,00 m2 cca 7910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Hrasno u ulici Antuna Branka Šimića. Stan je površine 58 m2 + 8 m2 (dva balkona) i nalazi se na XVII spratu stambene zgrade sa tri lifta koja ima ukupno XX spratova. Po strukturi je dvosoban. Sastoji....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 104.000 KM, 57,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.01.2019.,

www.indomio.ba

Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi koja ima ukupno cetiri sprata . Sadrzi : dvije spavace sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, ulazni hodnik i veliku terasu sa otvorenim pogledom. Zgrada je stara 10 godina, stan nije skoro nikako koristen . U odlicnom je stanju, skoro....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 393.300 KM, 57,00 m2 cca 6900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2025.,

www.indomio.ba

Benis d.o.o. Sarajevo predstavlja novi projekat na jednoj od trazenijih lokacija u gradu. Stambeni objekat u ul. Envera Colakovica br. 6 u Centru grada u naselju Mejtaš , projekat Residence Mejtaš. Objekat trenutno u izgradnji sa započetim radovima sredinom 2024-te godine te planiranim....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 240.000 KM, 57,00 m2 cca 4210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan, dvosoban stan u novoizgrađenoj zgradi, površine 57 m². Isti je pozicioniran na prvom spratu u zgradi od četiri sprata, sa liftom, u ulici Akademika Petra Mandića, Dobrinja IV, Istočna Ilidža. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 253.880 KM, 57,00 m2 cca 4450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.05.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 248)

<< <1 2 3 4 5 6> >>