• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km" pronađeno 956 nekretnina - prosječna cijena 2.777 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 310000 KM (malo jeftiniji)
    • 340000 KM (malo skuplji)
    • do 2400 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 180.000 KM, 35,00 m2 cca 5140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2025.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) iz svoje ponude stanova za prodaju izdvaja dvosoban stan uknjižene površine 35m2, a realne korisne površine 45m2, smješten u prizemlju etažirane kuće sa pripadajućom garažom od 17m2 i dvorištem u Trebevićkoj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 180.000 KM, 78,00 m2 cca 2310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2024.,

www.indomio.ba

Dobrodošli u svoj novi dom u mirnom naselju Breka, gdje se udobnost susreće sa elegancijom. Nekretnina se sastoji od dva sprata po 39 kvadrata. Ova kuća nudi dva zasebna stana smještena u ulici Breka 78. Kuća nudi sve što vam je potrebno za udoban i kvalitetan život. Ova kuća je nedavno....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 180.000 KM, 56,00 m2 cca 3210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2024.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! Prodaje se odličan stan, velikih mogućnosti prilagodbe potrebama budućeg kupca, sa uknjiženih 56 m2 + zatvorena lođa 5,6 + terasa 8,2 m2. Lokacija: preko puta Merkator centra; Osnovne škole; u blizini centralne zone Dobrinje sa svim gradskim sadržajima; javnim ustanovama,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 180.000 KM, 87,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam za 2 manja, renoviran, prostran 4-soban stan na Dobrinji (Federacija), pun svjetlosti, sa divnim pogledom, površine 87m2 (odnosno preko 100m2 uključujući ostavu, 2 kupatila i 3 polukruzna balkona). Parking, kablovska, ADSL. Zvati iza 17:00 h na 062/940-212 i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 180.000 KM, 58,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 180.000 KM, 60,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Trososoban udoban stan u visokom prizemlju,posjed 1/1 sa u potpunosti regulisanom papirologijom (katastar i grunt). Renoviran:2002. (keramika,zamjena radijatora i plinskog bojlera) i 2008. (zidovi i stolarija),s protuprovalnim vratima.Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka+trpezarija,2....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Breka, 180.000 KM, 67,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan na novoj breci, ekstra lokacija, sve prednosti savremenog zivljenja su vam na dohvat ruke kao npr. trzni centri, parkovi za djecu,igraliste,vjerski objekti, restorani, autobusko stajaliste,blizina uze jezgre centra grada, bolnica i slicno Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Pofalići, 355.000 KM, 64,00 m2 cca 5550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.area.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan u ulici Zmaja Od Bosne, naselje Pofalići, općina Novo Sarajevo. Stan je po strukturi dvosoban, ukupne površine 64 m2, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon/lođu, odvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Orijentisan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 179.900 KM, 54,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje renoviran dvosoban stan na Kovačićima u ulici Zagrebačka. Udarna gradska lokacija nudi sav potreban sadržaj za lagodan život. Škole, vrtići, fakulteti, Vilsonovo šetalište, supermarketi, restorani su na dohvat noge, dvije trolejbuske stanice vas dovode na Skenderiju,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 179.900 KM, 59,00 m2 cca 3050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stambeni objekat sa zemljištem u naselju Orgahov brijeg, općina Vogošća. Lokacija je udaljena 10ak minuta vožnje od Ciglana i Druge gimnazije, te može biti vaš novi dom van gradske buke i vreve ili pak kutak....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 179.500 KM, 69,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo dvoiposoban stan u naselju Dobrinja IV, ulica Petra Tiješića , ukupne površine 69m na 3 spratu petokatnice. Sastoji se od kuhinje sa izlaskom na lođu , trpezarije, dnevnog boravka sa izlaskom na balkon, 1 veće spavaće sobe i 1 manje spavaće sobe ,kupatilo sa WC . Stan je....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 179.060 KM, 51,00 m2 cca 3510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

APARTMANI TREBEVIĆ NOVOGRADNJA!!! NPL WOLVES!!! NPL Wolves Trebević – NPL Wolves Trebević (npl-wolves.com) U srcu prirode na Trebeviću u prodaji veliki izbor apartmana u izgradnji od 36m2,39m2,41m2,49m2 i 51m2 Apartmane mozete kupiti putem kredita,kojeg mozete ostvariti preko jedne....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Stari Grad, 179.000 KM, 45,00 m2 cca 3980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2026.,

www.realitica.com

Na Trebeviću, u tek useljenoj zgradi, na petom od šest spratova, nudimo dvostrano orijentiran dvosoban stan s balkonom.Stan od 45,22 kvadrata čine hodnik, svijetao dnevni boravak s kuhinjom i balkonom, spavaća soba i kupatilo.Riječ je o nekorištenom stanu. Prodajemo ga ovakvog kao....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 179.000 KM, 80,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.11.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje namještenu vikendicu u naselju Košćan, općina Hadžići. Detalji o nekretnini: Godina izgradnje: 2000.- 2005. Korisna....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Dobrinja, 179.000 KM, 47,00 m2 cca 3810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba iz svoje ponude izdvaja odličan nov i neuseljen dvosoban stan površine 47 m2. Lokacija Dobrinja 4, Istočno Sarajevo, ulica Muhameda i Vlade Mehmedbašića. ; Dobrinja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 179.000 KM, 46,00 m2 cca 3890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja manji dvosoban odličnog rasporeda površine 46m2 pozicioniran na 7. spratu zgrade sa liftom, ulica Zagrebačka, naselje Grbavica, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 178.990 KM, 67,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.11.2025.,

www.indomio.ba

Na odličnoj parceli od preko 1.200 kvadrata, u blizini glavne ceste u Vogošći, a okruženoj bujnom vegetacijom, nalazi se kuća od 67 kvadrata stambenog prostora, uz prostran podrum te tavanski prostor. Kuća je građena 2004. godine, ali nije završena, što bi mogla biti prednost kupcu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 178.000 KM, 67,00 m2 cca 2660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Stan od 67 kvadrata u zgradi sa slike. Po strukturi trosoban, dvije spavace sobe i posebno kuhinja sa trpezarijom sa izlazom na balkon, hodnik, wc i kupatilo odvojeni. Na stanu postavljena nova blindo vrata, te promjenjena vanjska stolarija ( pvc bijela i zatvoren balkon ). Zgrada....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Buća Potok, 185.000 KM, 66,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.09.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 185.000 KM, 43,00 m2 cca 4300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 177.684 KM, 68,00 m2 cca 2610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe površine 68m2 pozicioniran na 6.spratu zgrade novije izgradnje, naselje Istočno Sarajevo, Lukavica, Ulica Hilandarska. Trosoban stan odličnog rasporeda stan ukupne površine 68,34m2 pozicioniran....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 177.000 KM, 59,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.08.2022.,

www.indomio.ba

NOVI MODERNO DIZAJNIRANI STANOVI - SARAJEVO, Vrtovi Riverine Pored uspješno realizovanih projekata u naselju Vrtovi Riverine, započeta je izgradnja novog moderno dizajniranog objekta, Vila Magnolia. Objekat će se sastojati od 61 stambene jedinice (cca 35-77m2), a planirani završetak....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 176.715 KM, 50,00 m2 cca 3530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stup, 176.400 KM, 84,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2019.,

www.indomio.ba

Naša agencija prodaje atraktivan stan u Izvoru : Stan se nalazi na drugom spratu, novoizgradjene zgrade IZVOR . Stan je u zgradi koja je završena, dakle useljiv i jedan od ljepših stanova, ima otvoren pogled, dvostrano orjentisan. Sadrzi : dvije spavace sobe dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 175.900 KM, 53,00 m2 cca 3320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.12.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja višenamjenski poslovni prostor na Vracama, ulica Avde Smajlovića. ; Vraca .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 175.500 KM, 65,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2023.,

www.nekretnine.ba

2.5 room apartment for sale with district central heating, surface area of 65 m2 with a loggia of 3.5 m2 on the 4th floor with a magnificent view over the city. The apartment is located in Breca, B4 and includes a bed, a children and living room, a kitchen with dining room with exit....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stup, 175.000 KM, 50,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.08.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj novi stambeno-poslovni objekat smješten u ulici Ismeta Alajbegovića Šerbe 30 (naselje Stup), predstavlja savršenu kombinaciju urbanosti, komfora i praktičnosti u kojoj će budući stanari uskoro moći uživati. Zgrada se sastoji od prizemlja i 4 sprata sa ukupno 28 stanova (od 43....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 175.000 KM, 48,00 m2 cca 3650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2024.,

www.indomio.ba

R E Z E R V I S A N O ! Prodaje se lijep, funkcionalan, dobro pozicioniran stan, smješten na 8 spratu dobro održavane zgrade sa dva lifta na Alipašinom polju "A" faza, u ulici Ante Babića. Lokacija veoma dobra, blizina glavne pješačke zone sa mnoštvom sadržaja, trgovina, servisa,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 175.000 KM, 85,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan u Centru grada, 80m2, renoviran, 3 sobe, kuhinja, kupatilo, balkon, I sprat Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 175.000 KM, 42,00 m2 cca 4170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.12.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednostrano orjentisan, dvosoban stan površine 42,15 m² sa namještajem. Isti je pozicioniran na I spratu u zgradi sa liftom, gradnja 2010. godine, u ulici Ive Andrića, Lukavica , Istočno Sarajevo. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, kupatila, ostave, spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 175.000 KM, 49,00 m2 cca 3570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća površine 49 m² u osnovi na dvije etaže (P+S), sa dva pomoćna objekta površine 15 m² i 30 m² na parceli površine 2.833 m² koja je u potpunosti ravna. Ista se nalazi u mjestu Ljubina, općina Ilijaš. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Prizemlje: jedna prostorija povezana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 175.000 KM, 31,00 m2 cca 5650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen stan u stambeno poslovnom kompleksu "Nova Otoka", ulica Generala Mehmeda Alagića, općina Novi Grad. Stan se nalazi na 6. spratu zgrade sa liftom i sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 175.000 KM, 70,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jako lijep stan od 70m2.Stan se nalazi na cetvrtom spratu zgrade sa liftom u Ilidzanskom naselju Luzani.Zgrada je izgradjena 2009god.a stan je dvosoban.Sastoji se od dnevnog boravka,trpezarije,kuhinje,dvije sobe,kupatila i balkona koji ima cca 5m2.Ispred zgrade se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 175.000 KM, 70,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan od 70m2 u na Marijin Dvoru.Stan se nalazi na cetvrtom spratu starije,dobro odrzavane zgrade sa liftom.Sastoji se od dnevnog boravka,kuhinje,dvije sobe,toaleta i balkona koji ne ulazi u uknjizenu kvadraturu.Grijanje je plinsko etazno a postoji mogucnost i alternativnog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Čengić Vila, 175.000 KM, 53,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 53m2 u ulici Gradačačka, naselje Čengić Vila 2. Nalazi se na 5. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, trpezarije sa kuhinjom, kupatila, predsoblja i malog balkona. Zbog svoje dvostrane orijentacije,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 175.000 KM, 42,00 m2 cca 4170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na Mejtašu, u Ulici Nikole Kašikovića br. 6, samo 5 minuta pješice od Katedrale, prodaje se dvosoban stan u novogradnji 42 kvadrata + ostava 1,65 kvadrata + garažno mjesto. Zgrada završena u novembru 2015. godine. Stan je na prvom spratu, osunčan poslijepodne, ne gleda na glavnu ulicu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 175.000 KM, 55,00 m2 cca 3180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan odličnog rasporeda površine 55m2 pozicioniran na 6. spratu zgrade sa liftom, ulica Olimpijska, Opština Novi Grad. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom i izlazom na balkon,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 175.000 KM, 56,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaja trosoban stan Obala Kulina Bana, Sarajevo. Prodajemo stan od stvarnih 60 a uknjizenih 56 kvadrata na visokom prizemlju stambene zgrade. *dvostrano orijentisan *renoviran * etazno plinsko grijanje *podrumska prostorija * trosoban * uredna dokumentacija Cijena 175.000 KM AGENT....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 175.500 KM na 180.500 KM dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 180.500 KM, 39,00 m2 cca 4630 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2024 - 135.000 KM
17.08.2024 - 155.000 KM
29.03.2025 - 175.500 KM
26.03.2026 - 180.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 173.000 KM, 56,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan austrougarske gradnje u Centru Stan je pozicioniran na četvrtom spratu stambene jedinice koja ne posjeduje lift. Nekretnina je uknjižena sa 56 m2 ( zk) međutim, stvarna površina je veća. Sastoji....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Hrasno, 180.000 KM, 38,00 m2 cca 4740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.09.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 355.000 KM, 69,00 m2 cca 5150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.04.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 810)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>