• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće - GoHome traženje oglasa na webu
  • sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće - GoHome traženje oglasa na webu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće" pronađeno 2 060 nekretnina - prosječna cijena 3.646 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 220000 KM
    • do 270000 KM (prosječna cijena)
    • do 330000 KM
    • do 2700 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • zadnji sprat
    • lođa
    • podrum
    • pogodan
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Marijin Dvor, Na upit, 67,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2023.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo lijep, svijetao i komforan trosoban stan, površine 67m2 koji se nalazi u zgradi u kojoj se snimala kultna humoristična serija „Viza za budućnost“. Stan se nalazi na visini prvog sprata ali obzirom da se radi o prvoj stambenoj etaži, kroz dokumentaciju je evidentiran kao....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 67,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo svijetao, prozračan i namješten, trosoban stan, površine 67m2. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade izgrašene na vrlo atraktivnoj lokaciji, u ulici Envera Šehovića na Dolac Malti. Radi se o izuzetno urednom stanu, koji se sastoji od dnevnog boravka, dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 67,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe površine 67m2 (71 sa balkonom) pozicioniran na 2.spratu zgrade novije izgradnje, naselje Istočno Sarajevo, Ulica Akademika Petra Mandića. Iza leđa autobuske stanice. Trosoban stan odličnog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Pofalići, Na upit, 67,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2024.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo namješten i komforan trosoban stan površine 67m2, koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade u naselu Pofalići. Sastoji se od dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupatila i toaleta. Dobro je održavan i vrlo uredan. Zbog dispozicije prostorija i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 67,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan u novogradnji Avenija na Otoci, općina Novi Grad. Stan površine 66.55m2 čine dnevni boravak s trpezarijom, kuhinja, dvije spavaće sobe, hodnik, kupatilo, ostava i lođa. Završni građevinski materijali....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 67,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan na 21. spratu u Sarajevo Tower na izuzetno atraktivnoj lokaciji u ulici Kolodvorska, općina Novo Sarajevo. Stan površine 66.57m2 čine dnevni boravak i trpezarija, spavaća soba, hodnik, kuhinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 67,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju završene i useljive stanove u novogradnji Grad Konjic. Uknjiženi i useljivi stanovi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini magistralnog puta i na samo 50km od Sarajevskog aerodroma vožnje autoputem i 2 sata od izlaza....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 67,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan u novogradnji Avenija na Otoci, općina Novi Grad. Stan površine 66.84m2 čine dnevni boravak s kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnik, kupatilo, ostava i lođa. Završni građevinski materijali....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 67,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan u Istočnom Sarajevu. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, balkona i kupatila. Dvostrana orijentacija. Stan se nalazi na prvom spratu od pet zgrade sa liftom, vrhunski kvalitet....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 67,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan na 11. spratu u Sarajevo Tower na izuzetno atraktivnoj lokaciji u ulici Kolodvorska, općina Novo Sarajevo. Stan površine 67.39m2 čine dnevni boravak i trpezarija, spavaća soba, hodnik, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 460.000 KM, 66,00 m2 cca 6970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2025.,

www.area.ba

Prodaje se novorenoviran luksuzan dvosoban stan u centru Sarajeva ukupne uknjižene površine 66 m2 a u naravi 70 m2. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, ulaznog hodnika i balkona. Stan je smješten u samom centru grada, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 209.990 KM, 66,00 m2 cca 3180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Zadovoljsvo mi je prezentirati za prodaju stan koji je drukaciji, originalan i svojom lokacijom daje vecu vrijednost ovom predivnom stanu. Nalazi se na trecem spratu ,ujedno i zadnjem u zgradi koja sadrzi prizemlje i tri sprata. Stan je pravljen 2001.godine , pri cemu je vrsen veoma....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 197.460 KM, 66,00 m2 cca 2990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izdvojenom kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, balkona i kupatila. Površina....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 232.050 KM, 66,00 m2 cca 3520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Dvoetažni apartmani površine 66,33 m2 na atraktivnoj lokaciji Babin Dol, Bjelašnica. Useljiv od aprila2022. godine. Dvostrane orijentacije primarno jugoistok ili jugozapad. Opremljen po sistemu ključ u ruke + gratis ugradbena kuhinja sa elementima i osnovnim uređajima. Grijanje na....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Koševo, 470.400 KM, 66,00 m2 cca 7130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.07.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se novorenoviran luksuzan dvosoban stan u centru Sarajeva ukupne uknjižene površine 66 m2 a u naravi 70 m2. ; Koševo .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Koševo, 460.018 KM, 66,00 m2 cca 6970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.07.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 151.118 KM, 66,00 m2 cca 2290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u stambenom objektu \\\"Stambena zgrada H1-H5\\\" Dobrinja 5, na Dobrinji. Položaj stana u objektu je u ulazu br. 1, 6. kat, broj stana 22. stan je nova gradnja. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 66,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Siva gradnja,ulaz sa dvije strane... Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 137.000 KM, 66,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Izuzetno svijetao i osuncan stan sa prelijepim pogledom, na petom, zadnjem spratu, sa tavanom iznad. Prodaje se namjesten, sa kuhinjom i plakarima radjenim po mjeri. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 100.000 KM, 66,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kontakt tel: 066/605-129 062/238-412 063/006-565 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Kablovska TV .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 169.000 KM, 66,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan trosoban stan površine 66m2 za prodaju u novogradnji Tibra 1, Ulica Dr.Silve Rizvanbegović, Objekat A! Stan se nalazi u naselju Tibra 1,Objekat A, Sprat 10, dva lifta. Izgrađen 2010 godine, sa dva balkona....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 489.020 KM, 66,00 m2 cca 7410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Dobrinja V u ulici Ramiza Salčina. Stan je površine 66 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz dnevnog boravka sa izlazom na balkon otvorenog pogleda,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 158.000 KM, 66,00 m2 cca 2390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan na super lokaciji Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 120.000 KM, 66,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Klima Kablovska TV Internet Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 490.000 KM, 66,00 m2 cca 7420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 66 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, ostave, spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je drvena, unutrašnja stolarija je takodjer drvena. Pod je brodski,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 76.000 KM, 66,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stari Stup novogradnja projekat 35 stanova od 40 do 66m2 .Centar naselja Kod RMk crkve osnove skole KSC , tramvaj na 15o metara . sportsko igraliste 50 metara. Prodajemo u dvije opcije: Visoki roh bau 1155km/m2 ( ukljucen PDV) kljuc u ruke 1455km/m2 (ukljucen PDv) Objekat je u izgradnji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 138.000 KM, 66,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Agencija za nekretnine Stanpromet.ba nudi trosoban stan za prodaju u naselju Tibra II. Smješten na 13 ujedno i posljednjem spratu zgrade sa dva lifta. Po strukturi trosoban i sa balkonom, te posebno kuhinjom i ostavom. Povrsina stana 66 kvadrata a za cijenu pozovite svog agenta. Ispod....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 304.750 KM, 66,00 m2 cca 4620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

⭐️EKSKLUZIVNO⭐️ Od danas počinje pretprodaja stanova u izgradnji na lokaciji Grbavica kod poliklinike SANASA. Ovaj projekat SPO "NOVA" Grbavica je planiran da bude završen do sredine 2023 godine. Projektovan kao Po S3 S2 S1 P 3 Kolski prilaz iz ulice Grbavička a pješački glavni ulaz....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 99.000 KM, 66,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje renoviran dvosoban stan od 66m2 u samom centru Sarajeva u neposrednoj blizini zgrade Predsjedništva BiH i BBI centra.Stan se nalazi u ulici Branislava Đurđeva na idealnom prvom spratu a sastoji se od ulaznog hodnika, vrlo prostranog kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 128.700 KM, 66,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo vrlo intresantan stan, ulica Ive Andrića Istočno Sarajevo. Stan je smješten na 4 spratu zgrade sa liftom i hradnje iz 2010 godine. Ono sta je intresantno je da stana nikada nije koristen, dakle bukvalno nov. Po strukturi je to trosoban stan sa velikim balkonom i suncane....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 45.000 KM, 66,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U Alipašinoj ulici, u staroj ali lijepo održavanoj zgradici, na idealnom drugom spratu nudimo veći dvosoban stan knjižne površine 66 kvadrata. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, velika trpezarija, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, toalet i dvije komforne ostave. Stoga, prostora....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 383.264 KM, 66,00 m2 cca 5810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

⭐️EKSKLUZIVNO⭐️ Prodaja stanova u izgradnji na lokaciji Grbavica kod poliklinike SANASA. Ovaj projekat SPO "NOVA" Grbavica je planiran da bude završen do sredine 2023 godine. Projektovan kao Po S3 S2 S1 P 3 Kolski prilaz iz ulice Grbavička a pješački glavni ulaz iz ulice Derviša Numića.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 470.400 KM, 66,00 m2 cca 7130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Vojničko polje u ulici Hasana Sućeske. Stan je površine 66 m2 i nalazi se na VII spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 157.000 KM, 66,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Priuštite sebi optimalan i vrhunski porodičan stan sa "full-kvalitetnom opremom i namještajem"! Okreči, useli i uživaj u vrhunski organizovanom i namještenom stanu, bez ikakvih dodatnih investicija !!! Stambena jedinica podrazumjeva najoptimalniju i najpopularniju kvadraturu 66,00....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Buća Potok, 185.000 KM, 66,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.09.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 285.000 KM, 66,00 m2 cca 4320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Čengić Vila, Na upit, 66,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo adaptiran i potpuno namješten trosoban stan površine 66m2, a koji se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade u naselju Čengić Vila. Stan je veoma prostran, a budući da je dvostrano orijentisan izuzetno je svjetao što ga čini veoma komfornim i ugodnim za boravak. Prostorije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, Na upit, 66,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Dobrinja V, Stambeno poslovni objekat lamela H1-H5, novogradnja, dvosoban, 66m2, III sprat, cijena po dogovoru. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 66,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S3, trosoban, dostupan na 1 i 3. spratu, projektovane površine 66,38m2. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, sobe 1, sobe 2, ostave i lođe. Vanjska stolarija je PVC. Unutrašnja stolarija je drvena. Pod je....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Breka, Na upit, 66,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.08.2022.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo izuzetan trosoban stan, površine 66m2, koji se nalazi na odličnoj lokaciji, u prelijepom dijelu naselja Breka, općina Centar. Nalazi se na četvrtom, posljednjem spratu dobro održavane stambene zgrade, ima lijepu i praktičnu dispoziciju prostorija, a sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stup, Na upit, 66,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo opremljen, svijetao i komforan trosoban stan površine 66m2, koji se nalazi na šestom spratu zgrade novije gradnje, izgrađene u naselju Stup. Stan ima izuzetno dobru dispoziciju prostorija, lijep, otvoren pogled, što ga u kombinaciji sa izuzetno velikim prozorskim otvorima....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 299.000 KM, 66,00 m2 cca 4530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 631-672 (od ukupno 804)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>