• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće - GoHome - nekretnine na prodaju u Hrvatskoj
  • sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće - GoHome - nekretnine na prodaju u Hrvatskoj
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće" pronađeno 2 060 nekretnina - prosječna cijena 3.646 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 220000 KM
    • do 270000 KM (prosječna cijena)
    • do 330000 KM
    • do 2700 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • bazen
    • 3.sprat
    • interfon
    • renoviran
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 166.000 KM, 71,00 m2 cca 2340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan u Istočnom Sarajevu, ulica Dabrobosanska. Stan površine 71m2 nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, dvije spavaće sobe od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 359.550 KM, 71,00 m2 cca 5060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

⭐️EKSKLUZIVNO⭐️ Od danas počinje pretprodaja stanova u izgradnji na lokaciji Grbavica kod poliklinike SANASA. Ovaj projekat SPO "NOVA" Grbavica je planiran da bude završen do septembra 2023 godine. Projektovan kao Po S3 S2 S1 P 3 Kolski prilaz iz ulice Grbavička a pješački glavni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 35.000 KM, 71,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje trosoban potkrovni stan na Obali Kulina bana, u neposrednoj blizini Hotela President. Riječ je o zgradi smještenoj na pola puta između Careve i Latinske ćuprije, u žiži gradskog zbivanja i života šehera, sa dodatnim ulazom iz pješačke zone čaršije (ulica Aščiluk) te....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 564.480 KM, 71,00 m2 cca 7950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 71 m2 po ZK + balkon + zatvorena lodja i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatila i toaleta. Vanjska i unutrašnja stolarija su....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 607.600 KM, 71,00 m2 cca 8560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Hrasno, u ulici Azize Šaćirbegović. Stan je površine 71m2 po ZK, a stvarne površine 80,5m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevne....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Centar, 190.000 KM, 71,00 m2 cca 2680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Stan u ulici Cobanija, visoko prizemlje, renoviran prije par godina, miran dio grada bez buke, stan se sastoji od dvije spavace sobe, kuhinja i trpezarija, kupatilo, dnevna soba, balkon. Stan ima i podrum. Grijanje gradsko. Izuzetna lokacija u samom centru grada. Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 48.000 KM, 71,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan renoviran, spavaca i hodnik sa ugradbenim ormarima, kuhinja ugradbena begex sa bjelom tehnikom, blindirana vrata, Stolarija ALG, gelenderi kovano zeljezo. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 154.000 KM, 71,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Stan u izvornom stanju 2 Lifta Vlasnik 1/1 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Kablovska TV Internet Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 65.000 KM, 71,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju austrougarski stan na idealnom prvom spratu zgrade u epicentru Sarajeva, Ul.Maršala Tita. Površinu 71 m2 čine veliki dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja s trpezarijom, kupatilo i ulazni hodnik. Stan je u solidnom stanju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 450.000 KM, 71,00 m2 cca 6340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja gala trosoban stan u ulici Sutjeska, općina Centar koji odlično spaja moderan i retro stil. Stan površine 71m2 nalazi se na prvom spratu zgrade bez lifta i sastoji se od dnevnog boravka, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 71,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.03.2026.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo vrlo lijepo uređen trosoban stan površine 71m2, koji se nalazi na četvrtom spratu stambeno-poslovnog objekta novije gradnje u naselju Otoka. Stan se sastoji od izuzetno komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatila, toaleta, lođe i....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Lužani, Na upit, 71,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo izuzetno lijep trosoban stan, površine 71,15m2, koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade izgrađene u naselju Lužani. Stan je prostran, ima odličan raspored prostorija i idealan je za dugoročno rješavanje stambenog pitanja urbane mlade porodice. Zgrada u kojoj se nalazi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Koševo, 254.000 KM, 71,00 m2 cca 3580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 350.000 KM, 71,00 m2 cca 4930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.09.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 71,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo svijetao i prozračan trosoban stan, na desetom spratu stambene zgrade, u ulici Brčanska, naselje Otoka. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinje, kupatila, ostave, predsoblja, degažmana i lođe. Dvostrano je orjentisan, a zahvaljujući spratnosti i velikim....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Breka, Na upit, 71,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo vrlo lijep, uredan i izuzetno svijetao trosoban stan, površine 71m2. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade izgrađene u ulici Hasana Sušića u sarajevskom naselju Breka. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, dvije spavaće sobe, kupatila, dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 71,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.08.2025.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo nov, nekorišten poslovni prostor kancelarijskog tipa, površine 71m2, koji se nalazi na prvom spratu stambeno-poslovnog objekta „Avenija“, izgrađenog neposredno uz Remizu, u ulici Džemala Bijedića i Srđana Aleksića. Prostor je uknjižen i upotrebljiv, ali do sada nije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 71,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan na 20. spratu u Sarajevo Tower na izuzetno atraktivnoj lokaciji u ulici Kolodvorska, općina Novo Sarajevo. Stan površine 70.76m2 čine dnevni boravak i trpezarija, dvije spavaće sobe, hodnik, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 71,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu kuću sa tri stana na Vracama, Sarajevo Kuća sa tri stana i okućnicom te izvrsnim pogledom na Sarajevo Obiteljska kuća u Sarajevskom naselju Vraca, preko puta Škole policije u Dobojskoj ulici na broju....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 473.000 KM na 468.000 KM dana 18.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 468.000 KM, 71,00 m2 cca 6590 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.10.2025 - 473.000 KM
18.02.2026 - 468.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 500.000 KM, 71,00 m2 cca 7040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 71,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan na 17. spratu u Sarajevo Tower na izuzetno atraktivnoj lokaciji u ulici Kolodvorska, općina Novo Sarajevo. Stan površine 71.02m2 čine dnevni boravak i trpezarija, dvije spavaće sobe, hodnik, kuhinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 71,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan površine 71m2 u centru, Vogošća, Sarajevo. Nalazi na 1. spratu stambeno poslovnog objekta sa posebnim ulazom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, predsoblja, kupatila. Moguće je pristupiti i potkrovlju na kojem....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Alipašino Polje, Na upit, 71,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvostrano orjentisan trosoban stan, površine 71 m² pozicioniran na IV spratu stambene zgrade sa VIII spratova, u ulici Trg ZAVNOBiH-a, naselje Alipašino Polje B-Faza, općina Novi Grad, Sarajevo. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila,2 spavaće sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, Na upit, 71,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem odlično rasporedjen trosoban stan u Sarajevu, naselje Hrasno u ul. Antuna Branka Šimića na 11 spratu sa 71 m2 uknjiženog stambenog prostora+2 balkona od kojih je jedan veći sa 6m2 dok je drugi nešto manji caa. 4,5 m2, plafon je visine 2,50 m. Lokacija je izuzetno dobra, jer....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 71,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan na 23. spratu u Sarajevo Tower na izuzetno atraktivnoj lokaciji u ulici Kolodvorska, općina Novo Sarajevo. Stan površine 70.66m2 čine dnevni boravak i trpezarija, dvije spavaće sobe, hodnik, kuhinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 71,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

71 m2 prostran suncana strana sa pogledom na prak, mirno naselje ogroman dnevni boravak, djecija soba, spavaca, kuhinja i kupatilo garža podzemna za parkiranje. grijanje centralno sa kalorimetrom ispred stana. balkon sa pogledom na park . video nadzor Nekretnina posjeduje Garaža Balkon....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Grbavica, Na upit, 71,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan površine 69m2+2m2 balkon (71m2). Vlasnik 1/1. Stan se nalazi u ulici Grbavička na II spratu zgrade u neposrednoj blizini Grbavičke pijace, tržnice, šoping centra Grbavica, Miljacke, Vilsonovog šetališta. Odmah do zgrade imate i prelijep park. Zgradu krasi jako puno....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, Na upit, 71,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 70,80 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2026.,

www.area.ba

Prodaje se četverosoban stan ukupne površine 70,80 m2, u novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu na Otoci. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila i balkona. Stan je izuzetno svijetao, sa dosta prirodnog svjetla a orijentacija istok –....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 70,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2024.,

www.embra.ba

U Opštini Hadžići, mjesto Mehina Luka, uz rijeku Bjelašnicu prodaje se vikend kuća na dvije etaže. .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 110.000 KM, 70,00 m2 cca 1570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2024.,

www.embra.ba

U Opštini Hadžići, mjesto Mehina Luka, uz rijeku Bjelašnicu prodaje se vikend kuća na dvije etaže. Objekat je rađen tipa "Brvnara" odnosno od potpuno prirodnog materijala, drveta. .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Čengić Vila, 299.000 KM, 70,00 m2 cca 4270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2025.,

www.area.ba

Prodaje se lijep dvoiposoban stan na Čengić Vili, općina Novo Sarajevo, ukupne površine 70m2. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe sa izlazom na balkon, odvojene kuhinje sa trpezarijom i balkonom/lođa, hodnika, kupatila, toaleta i ostave. Nalazi se na šestom spratu....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 280.000 KM, 70,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.indomio.ba

Na području urbane gradske zone traži se više 2-sobnih, 2 i 1/2-sobnih, 3-sobnih stanova, starije i novije gradnje. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 448.000 KM, 70,00 m2 cca 6400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2025.,

www.indomio.ba

Stambeni objekat u izgradnju, smješten u Sarajevu, naselje Breka, nudi visokokvalitetne stanove idealne za moderni život. Objekat se odlikuje etažnom visinom od 300 cm, što daje osjećaj prostranosti i udobnosti. Dostupni stanovi: U objektu se nalazi ukupno 20 stanova, većina dvostrano....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Čengić Vila, 305.800 KM, 70,00 m2 cca 4370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se lijep dvoiposoban stan na Čengić Vili, općina Novo Sarajevo, ukupne površine 70m2. ; Čengić Vila .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 50.000 KM, 70,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoopremljena vikendica, 15min. udaljena od Sarajeva,svi priključci u funkciji, papiri uredni, prizemlje 42m2 + potkrovlje 30m2 + garaza + velika terasa i balkon i okolnog dvorišta 500m2 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 90.000 KM, 70,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Podrum .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 448.900 KM, 70,00 m2 cca 6410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se četverosoban stan ukupne površine 70,80 m2, u novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu na Otoci. ; Otoka .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Hrasno, 429.500 KM, 70,00 m2 cca 6140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2025.,

www.realitica.com

TROSOBAN PORODIČNI STAN S POGLEDOM – ALEJA LIPA, NOVO SARAJEVO ; Hrasno .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 59.090 KM, 70,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stanova u stambeno-poslovnom objektu u izgradnji na Dobrinji. Nakon realizacije niza uspješnih stambeno-poslovnih objekata firma Butmir u saradnji sa agencijom za nekretnine Stanpromet sa ponosom predstavlja novi....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 40.000 KM, 70,00 m2 cca 570 KM/m2