• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2840 m2 što v - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2840 m2 što v - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2840 m2 što veće

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2840 m2 što veće" pronađeno 1 913 nekretnina - prosječna cijena 2.582 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 2700 m2 (malo manji)
    • 2980 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 5900 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 6600 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 220000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 300.000 KM, 145,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se visenamjenski poslovni objekat cca ukupne povrsine 150 m2, PR+1 (etazirana i odvojena dva poslovna prostora sa posebnim ulazima, koji se po potrebi mogu spojiti) Površina parcele na kojoj je smješten objekat iznosi 95 m2. objekat se nalazi u pasazu iza poste u centralnom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 80.000 KM, 145,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderna kuca u mirnom dijelu Sarajeva. 1/1 sve dozvole posjeduje. Etazno grijanje, garaza, velika basta. Mogucnost zamjene za stan.za sve informacije 063898626 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 633.600 KM, 144,00 m2 cca 4400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se luksuzan i moderan stan koji se nalazi u prizemlju novoizgrađene stambene zgrade. Stan se prostire na 144 kvadratna metra (pomenuta površina se ne odnosi na terase), a sastoji se od dnevnog boravka kuhinje i trpezarije spojene u jednu cjelinu, četiri prostrane spavaće sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 129.000 KM, 144,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje novoizgrađenu kuću sa dvorištem u naselju Miševići, Općina Hadžići - kanton sarajevski. Na parceli koja ima površinu od 1132 m2 , izgrađena je kuća gabaritnih dimenzija 6.0x7.0 a koja se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 144,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Hitno prodajem odmah useljivu jednospratnicu sa svim prikljuccima i vlasnistvom 1/1 u naselju Osijek na Ilidzi Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 125.000 KM, 144,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine objavljuje za prodaju odlicnu kucu za odmor/vikendicu u naselju Rakovica, Kakrinjski put. Svi papiri uredni, kuca nova sa svom pratecom infrastrukturom, ogradjena sa odlicnim prilazom i uredjenom parcelom od 1000 kvadrata. Gradjena na dva sprata,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 650.000 KM, 144,00 m2 cca 4510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.12.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 684.200 KM, 144,00 m2 cca 4750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 450.000 KM, 143,00 m2 cca 3150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Ekskluzivni poslovni prostor u strogom centru Sarajeva. Prostor se nalazi u stanbeno - poslovnom objektu, pripada općini Stari Grad. Ulaz u objekat sa glavne saobraćajnice. Postor je kompletno adaptiran najkvalitetnijim materijalima i kompletno opremljen namještajem po mjeri. Višenamjenska....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bjelave, 375.000 KM, 143,00 m2 cca 2620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na prelijepom dijelu grada Sarajeva. Kuća se sastoji od dva dijela, stan u prizemlju 1,5 sobni i na spratu četvero sobni stan sa posebnim ulazima, garažom i baštom. Kuća se nalazi na BIJELAVAMA u dijelu grada gdje se nalaze Ambasade stranih zemalja. Tačno u ulici ispod....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 362.000 KM, 143,00 m2 cca 2530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine predstavlja stan u zgradi u izgradnji. Villa Terrazza Sarajevo Stan označen kao stan B2 i po strukturi je to četverosoban stan. Površina stambenog prostora je 102.5 kvadrata, površina pripadajuće terase je 40 kvadrata, i bašte 30 kvadrata. Uz....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 546.700 KM, 142,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.indomio.ba

NEKRETNINE KARMELA nude na prodaju poslovni prostor smješten u ulici Tešanjska, naselje Marijin Dvor, općina Centar. Površine 142 m2, poslovni prostor se nalazi u prizemlju stambenog objekta (zgrada Vize za budućnost), uz glavnu saobraćajnicu i raskrsnicu s ulicom Halida Kajtaza.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 440.200 KM, 142,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem 4 soban stan na M. Dvoru. Uknjizen. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 85.000 KM, 140,00 m2 cca 610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. prodaje PRELIJEPU vikendicu u Brezi, mjesto Prhinje, kanton Zeničko-dobojski. Vikendica se nalazi na udaljenosti od 2 km od centralnog dijela Breze. Posjeduje asfaltirani prilaz koji je prilagođen i za tereta vozila. Kuća je kompletno legalizovana, i posjeduje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 650.000 KM, 140,00 m2 cca 4640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.02.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se četverosoban stan austrougarske gradnje u samom centru Sarajeva. Stan je smješten na izuzetno atraktivnoj lokaciji u blizini poznatih sarajevskih hotela Europa i Central; Ferhadija džamije, kao i Katedrale Srca Isusova i ukupne je površine cca 140 metara kvadratnih. Prostrani....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 343.000 KM, 140,00 m2 cca 2450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 140 m2 u osnovi 73 m2 i nalazi se na parceli površine 1126 m2. Sastoji se iz dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji iz hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje, ostave i kupatila. Sprat se sastoji iz tri spavaće sobe od kojih dvije imaju izlaz na balkon.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naljepšem dijelu Ilidže, u naselju Pejton. Dvoetažni je, novogradnja. Prvi sprat se sastoji od hodnika, kupatila, 2 velike sobe, kuhinje, trpezarije i velikog dnevnog boravka; dok je na drugom spratu još jedno kupatilo, veliko predsoblje i soba. Pogled sa balkona....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 145.000 KM, 140,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Apoteka na 2 etaze Plinsko etazno grijanje Mogucnost i kupovine poluklinike pored apoteke ( tad cijena u kompletu ide dole 15%) Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Pofalići, 195.000 KM, 140,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u naselju Pofalići, ulica Humska, u neposrednoj blizini fabrike duhana. Parcela na kojoj se nalazi kuća je površine 300m2. Kuća je na dvije etaže od kojih svaka ima stanbenu površinu od 70m2. Uz kuću se nalazi velika terasa ispod koje je napravljena ostava-kotlovnica.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 159.990 KM, 140,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca ima cca 140m2 stambenog prostora, ljetnu kuhinju,podrum, ostavu i dvije garaze. Okucnice sa vocnjakom ima 1000m2 i prelijep pogled na zelenu povrsinu.U odlicnom je stanju,sve je novo, ima grijanje etazno na naftu ( cisterna 2000l)i na cvrsto gorivo.U tu cjenu ulazi i kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 199.900 KM, 140,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje kuću smještenu na području Starog Grada u naselju Mihrivode. Parcela je smještena između ulica Ispod Budakovića i Nerkesijina, u mirnom djelu grada gdje dominira zelenilo, tišina i lijep pogled. Od Sebilja i Baščaršije ste udaljeni jedan kilometar, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 99.000 KM, 140,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća prizemlje i sprat. Prizemlje je potpuno opremljeno i namješteno. Sprat nije izrađen. Građena 2002.godine. Posjeduje građevinsku dozvolu. Nalazi se u Hadžićima, ulica Brezovačke do broja 108., oko jedan i po kilometar od centra, uz put za Igman i Bjelašnicu. Udaljenost od Sarajeva....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 100.000 KM, 140,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom na Palama. Zemljište je površine 990m² i nalazi se odmah uz cestu. Kuća se sastoji od prizemlja i potkrovlja i ima ukupnu stambenu površinu od 140m² (2x70m²). Vlasništvo 1/ 1, posjeduje građevinsku dozvolu te priključke za struja i voda. Kako bi ste....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 60.000 KM, 140,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradena kuca na Poljinama satoji se od prizemlja israta sa 4 spavace sobe u okviru kuce garaza i pored kuce ima jos jedna graza zemljiste 15000 m2 ogradeni sa rirodnim izvorom vode . Dva pristupa kui juzna orijentacija Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 460.600 KM, 140,00 m2 cca 3290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 140 m2 (u osnovi 70 m2) i nalazi se na parceli površine 534 m2. Sastoji se od prizemlja i jednog sprata. Na oba sprata se nalaze dvoiposobni stanovi. Sastoje se iz hodnika, dvije spavaće sobe, kuhinje sa dnevnim boravkom i kupatila. Kuća je starije gradnje i potrebna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 95.000 KM, 140,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi na atraktivnom mjestu u starom dijelu grada, 400 m. od Bascarsije. Sastoji od 100 m2 stambenog prostora, 27 m2 poslovnog prostora, 13 m2 ostave i balkona i garaze. Objekat je izoliran termo fasadom i drvenom stolarijom I klase, posjeduje plinsko centralno grijanje,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 110.000 KM, 140,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Uknjžen objekat.Prizemlje + sprat, Završeni grubi garđevinski radovi i montirani vanjski otvori. Objekta ima priključenu vodu , kanalizaciju i električnu energiju Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Struja Parking .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 160.000 KM, 140,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem u Bojniku, stambeni objekat ( prizemlje + sprat ),dimenzija 9x8 m ( 2 stana po 70 kvadrata ), sa 2,5 dunuma zemlje. Objekat useljiv sa prikljucenom strujom, vodom i telefonom. Prilaz do objekta omogucen kamionu. Objekat se nalazi u blizini stocne pijace i zaobilaznice koridora....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 230.000 KM, 140,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2024.,

www.embra.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 70.000 KM, 138,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se fantastican stan od 138m2 u naselju Grbavica.Stan se nalazi na petom spratu dobro odrzavane zgrade sa liftom.Stan je nadogradjen od strane Zavoda za izgradnju grada 2001 god.a zvanicno je useljen 2011god.Pri gradnji su koristeni najkvalitetniji materijali kao i pri uredjivanju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 421.433 KM, 137,00 m2 cca 3080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Agencija za nekretnine Stanpromet.ba prodaje penthouse sa tri spavaće sobe u novogradnji iz 2018. na Otoci. Riječ je o kompleksu Veneto smještenom u neposrednoj blizini Olimpijskog bazena i Doma zdravlja "Kumrovec". Novoizgrađeno naselje je prodisalo punim plućima, te nudi kompletan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 421.440 KM, 137,00 m2 cca 3080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje penthouse sa tri spavaće sobe u novogradnji iz 2018. na Otoci. Riječ je o kompleksu Veneto smještenom u neposrednoj blizini Olimpijskog bazena i Doma zdravlja "Kumrovec". Novoizgrađeno naselje je prodisalo punim plućima, te nudi kompletan gradski sadržaj za lagodan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 383.600 KM, 137,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vrhunski Penthouse dvostrane orijentacije u zgradi novije izgradnje Stup, Ilidža, u neposrednoj blizini Naselja Bulevar. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izdvojenom kuhinjom i velikom terasom, ulaznog hodnik,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 75.000 KM, 136,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

objekat u izgradnji prizemlje i visoko potkrovlje 136kvadrata stambenog prostora okućnica 310 kvm objekat je legalizovan i dobijena urbanistička suglasnost prilaz objektu asfaltna cesta voda i kanalizacija priključeno Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 904.000 KM, 136,00 m2 cca 6650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja poslovni prostor u novogradnji pozicioniran na top lokacij u kompleksu Nova Otoka, Ulica Džemala Bijedića. .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 104.000 KM, 136,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću na dva sprata sa garažom i prelijepim vočnjakom Prodaje se super porodična kuća u naselju Pazarić općina Hadžići. Riječ je o samostojećem objektu u ulici Ljubovčići, u kojem dominiraju objekti sličnog karaktera.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 411.000 KM, 136,00 m2 cca 3020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine predstavlja završeni pokazni stan u novogradnji Villa Terrazza Sarajevo. Stan označen kao stan A2 i po strukturi je to četverosoban stan. Površina stambenog prostora je 120 kvadrata, površina pripadajuće terase je 94 kvadrata, i bašte 50 kvadrata.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 884.000 KM, 136,00 m2 cca 6500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 95.000 KM, 135,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Sunčana strana i odličan pogled, lijep i širok prilaz, blizina Eki restorana u naselju Buća potok. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 310.000 KM, 134,00 m2 cca 2310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.11.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Vraca, 849.800 KM, 133,00 m2 cca 6390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja penthaus stan u novogradnji kod policijske akademije na Vracama, ulica Dobojska, općina Novo Sarajevo. ; Vraca .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 831.000 KM, 133,00 m2 cca 6250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 547-588 (od ukupno 818)

<< <10 11 12 13 14 15 16 17 18 19> >>