• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2840 m2 što v - GoHome - kuće, stanovi,zemljišta na prodaju u Hrvatskoj
  • sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2840 m2 što v - GoHome - kuće, stanovi,zemljišta na prodaju u Hrvatskoj
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2840 m2 što veće

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2840 m2 što veće" pronađeno 1 913 nekretnina - prosječna cijena 2.582 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 2700 m2 (malo manji)
    • 2980 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 5900 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 6600 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 220000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • kvalitetan
    • klima
    • 4.sprat
    • namješten
    • roh-bau
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 149.944 KM, 180,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća sa garažom i kultivisanom okućnicom u naselju Zabrđe, u blizini autobuske stanice Smiljevići 1. Sastoji se od prizemlja u kojem su dvije sobe, sprata sa kuhinjom, boravkom i dvije spavaće sobe, te potkrovlja koje je jedna cjelina i ima dva balkona na dvije strane kuće.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 419.844 KM, 180,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća u Starom gradu u ulici ČadorđinaKuća je izgrađena 1965 god, u dobrom je i funkcionalnom stanju, održavana te kompletno opremljena. Važno je napomenuti da je kuća duplex sa svojim posebnim ulazom, vlastitom garažom te velikom baštom površine cca 700 m. U podrumu kuće....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 275.000 KM na 262.000 KM dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 262.000 KM, 180,00 m2 cca 1460 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.01.2025 - 275.000 KM
26.03.2026 - 262.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.01.2025.,

www.indomio.ba

Omro d.o.o. izdvaja iz ponude Kuća sa okućnicom Ilidža - Nadosjek Opis: Potpuno renovirana kuća koja ne zahtjeva dodatne popravke površine 180 m2 sastoji se od: 1. sprat dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, spavaća soba. 2. sprat za zasebnim ulazom, dbevni boravak sa izlazom na balkon....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 225.000 KM, 180,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2019.,

www.indomio.ba

Prodajem etažiranu polovinu kuće sa dva stana, garažom i okućnicom površine 387 m2 koja se nalazi na lokaciji Vraca u ulici Vrbaska iznad tranzita. Prilaz kući je omogućen sa glavne komunikacije u dvorište gdje se nalazi garaža površine 30 m2, prednji dio dvorišta i kompletno zemljište....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 320.000 KM, 180,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi na općini Ilidža, naselje Plandište. Kuća zauzima veoma dobar položaj , pristupni put je širok, asfaltiran i ima uličnu rasvjetu. Od centra Ilidže udaljena je 2 km, a od centra Sarajeva oko 15 km. Smještena je na mirnoj lokaciji, udaljena je 10 minuta hoda od zaštićenog....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bentbaša, 135.000 KM, 180,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo ,Općina Stari Grad,ulica Nevjestina 23, kod Hotela SARAJ , 5 minuta pjesice od sebilja, kuca je povrsine oko 180m2 namjestena,sa tri kupatila,tru kuhinje ogromnim dnevnim sobama,spavacim sobama,trepezarijama,pored hotela nekih 30m,sa prelijepim pogledom na Sarajevo vjecnicu....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 130.000 KM, 180,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća dimenzija na dvije etaže sa garažom uz kuću cijelom dužinom kuće locirana na zemljišru površine cca 3.500 m2 sa odraslim voćkama. Teren na kojem se nalazi kuća je ravan do blago naget. Sa parcele se pruža prelijep pogled. Vrlo brzo se dolazi do kuće sa Kobilje glave (skretanje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 259.903 KM, 180,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Na samo 15 km od centra Sarajeva u naselju Ćevljanovići prodaje se plac od cca 700 m2, sa novo izgrađenom kućom po svim sadašnjim standardima i novim materijalima, površina kuće cca 200 m2 a sastoji se od prizemlja i sprata. Kuća je udaljena od magistralnog puta Sarajevo - Tuzla cca....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 180,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca 10x9m prizemlje+visoko potkrovlje na 500 m okucnice sa vlastitim prilazom,urednim papirima vl 1/1 udaljena 200 metara od dzamije Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Breka, 180.000 KM, 180,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje ruševnu kuću sa dvorištem i dvije garaže na Breci, ulica Hamida Beširevića, opština Centar - Sarajevo.# Kuću je neophodno u potpunosti renovirati!Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj i mirnoj lokaciji.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 680.000 KM, 180,00 m2 cca 3780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor 180m2 od toga 110m2 prizemlja i 70 m2 podrum normalne visine, pogodan za sve namjene. Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 370.000 KM, 180,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 180,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KUCA NA DVIJE ETAZE,DVA ZASEBNA ULAZA,180M2 STANBENOG PROSTORA,PODRUM,GARAZA ZA DVA AUTA,OKUCNICA 35M2,CENTRALNO GRIJANJE,PAREKTNI POD,ALU STOLARIJA,OPREMLJENA KUHINJA I KUPATILO,DOBAR PRILAZ SA CESTE,VODA,TELEFON,SVA INFRASTRUKTURA Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 150.000 KM, 180,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 450.000 KM, 180,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja višenamjenski poslovni prostor na Hrasno Poslovni prostor, površine 180m2,na vrhunskoj lokaciji u ulici Azize Šačirbegović, Hrasno. Grijanje gradsko centralno. Poslovni prostor se nalazi u sklopu stambene zgrade.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 115.000 KM, 180,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuća na dva sprata sa garažom, vočnjakom i prelijepim pogledom Nekretnina ima građevinsku dozvolu i sve legalne priključke. Dimenzije kuće u osnovi su 7x9 m dok je potkrovlje 7x11 m. Objekt je smještena na parceli....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 350.000 KM, 180,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 210.000 KM, 180,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 170.000 KM, 180,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Grbavica, 225.000 KM, 180,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.08.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 751.521 KM, 179,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2023.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje poslovni prostorPoslovni prostor se nalazi na u stambenom kompleksu TIBRA u naselju Stup u ulici Dr. Silve Rizvanbegović.Sama lokacija je veoma interesantna, a u samoj blizini je hotel Radon plaza.Prostor je na uglu zgrade i ima velike staklene površine na dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 751.800 KM, 179,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Marijin Dvor, 899.665 KM, 177,00 m2 cca 5080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Rijetka prilika stan u centru Marijin Dvor Dvoetažni sa velikom terasom nompletno namješten prodaje se sa svim stvarima. Ukupne površine 210 m2 Mogučnost lifta. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 900.000 KM, 177,00 m2 cca 5090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Rijetka prilika stan u centru Marijin Dvor Dvoetažni sa velikom terasom nompletno namješten prodaje se sa svim stvarima. Ukupne površine 210 m2 Mogučnost lifta. Nekretnina posjeduje Plin Telefonski priključak Struja Kablovska TV .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 430.000 KM, 176,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu dvospratnu kuću sa ogromnim vočnjakom - Blagovac - Vogošća Opis nekretnine: Kvalitetno po projektu građena, uknjižena kuća novije gradnje spratnosti P+1 bruto kvadrature cca. 176m2 na ravnoj i osunčanoj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 420.000 KM, 175,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2026.,

www.realitica.com

OD PRIVATNOG:Prodaje se kuća u Sarajevu sa tri stana! ; Stup .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 162.750 KM, 175,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje kuću sa zemljištem u naselju Dobroševići, opština Novi Grad, kanton sarajevski. # Kuća se nalazi u ulici Bjelugovička, udaljeno svega 15 minuta lagane vožnje od centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo preko naše....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Skenderija, 650.000 KM, 175,00 m2 cca 3710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.02.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 1.044.000 KM, 174,00 m2 cca 6000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.08.2025.,

www.imobilia.ba

PRODAJA RENOVIRAN STAN, STARI GRAD U BLIZINI KATEDRALE, SARAJEVO! ; Alarm Grijanje plinsko Klima Namjesteno PRODAJA RENOVIRAN STAN, STARI GRAD U BLIZINI KATEDRALE, SARAJEVO!.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 420.000 KM, 174,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen poslovni prostor u Istočnom Sarajevu, ulica Hilandarska. Poslovni prostor površine trostrane orijentacije 174,3m² nalazi se na prizemlju zgrade i opremljen je kao igraonica, nudi i mogućnost bašte.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 610.000 KM, 174,00 m2 cca 3510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 92.040 KM, 173,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine po papirima 173 m2 i nalazi se na parceli površine 293 m2. sastoji se od dvije etaže i to od prizemlja i sprata na kojima se nalaze dva fizički odvojena stana. Prizemlje se satoji iz predulaza, dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe i kuparila. Na prizemlju....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 169.000 KM, 173,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 142.000 KM, 172,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća spratnosti P+1, bruto kvadrature cca. 170 m2 sa dvorištem na osunčanoj parceli površine 408m2 sa prelijepim panoramskim pogledom na samo 2 minute udaljenosti od Spomen parka Vraca. Do centra grada se stiže za cca 7 minuta vožnje. Naselje Gornji Kovačići, Novo Sarajevo Kuća je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 295.000 KM, 171,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se porodična kuća s garažom, smještena u mirnom naselju Buljakov Potok, općina Novi Grad, Sarajevo. Kuća se prostire na tri etaže (Pr+S+Ptk), ukupne površine u osnovi 57 m², a korisne površine 171 m², izgrađena na parceli površine 213 m². Raspored prostorija: Prizemlje: ulazni....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 799.000 KM, 170,00 m2 cca 4700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2019.,

www.indomio.ba

Kuca sadrzi cca170m2 stambenog prostora i nalazi se na parceli veličine 1500m2 . Na parceli se pored kuce nalaze još : hladnjak, šupa, vrtna kućica , zidani roštilj , vocnjaci i komplet parcela je u ogradi sa dvije ulazne kapije. Postoje dva prilaza imanju : iz aleje i iz Luzana.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 269.900 KM, 170,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje kuću u naselju Bojnik Kuća se nalazi u ulici Mihaljevska u mirnom djelu naselja izgrađena na placu od 851 m2. Površina kuće je 169,3 m2, a čine je podrum, prizemlje i potrovlje. Objekat je izgrađen kvalitetno i u potpunosti je funkcionalan bez dodatnih ulaganja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 265.000 KM, 170,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.indomio.ba

New Group iz svoje ponude za prodaju izdvaja prekrasnu novu kuću u naselju Mrakovo-Ilijaš-Kanton Sarajevo. Površine: kuća 170m2, zemljište: 500m2, vrt: 15m2. Kuća se sastoji iz 2 etaže, koje su spojene unutarnjim stepeništem. Objekat se može koristiti kao 2 odvojena stana, ili jedna....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 90.000 KM, 170,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća u naselju Alifakovac u ulici Podcarina.Kuća se nalazi u mirnom djelu naselja, a čine je prizemlje i dvije etaže ukupne površine cca 170 m2:Prizemlje čini hodnik, kupatilo, velika kuhinja sa ostavom i još jedna soba.Stepenicama se penjemo na prvu etažu gdje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 570.000 KM, 170,00 m2 cca 3350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličnu kuću u Starom Gradu Opis nekretnine: Prodaje se kuća sa 2 stambene jedinice ukupne površine 170m2 u mirnom naselju na odličnoj lokaciji u Starom Gradu. Kuća se sastoji od dva zasebna ulaza, ostave i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 70.000 KM, 169,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 150.000 KM, 168,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dvoetažni petosoban stan na 4. spratu koji izlazi na potkrovlje. Sadrži dva kupatila, jedan VC, 2 balkona i kuhinju. Sanitarije su vrhunske (kada sa masažerom, ugradbene šolje itd.). Dnevni boravak je na sunčanoj strani. Kontakt informacije: Marko Lalović 065/578-042 Nikola Lalović....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 818)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>