• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 470000 km - GoHome tražilica za nekretnine Hrvatska
  • sarajevo nekretnine do 470000 km - GoHome tražilica za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 470000 km

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 470000 km" pronađeno 1 998 nekretnina - prosječna cijena 2.547 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 440000 KM (malo jeftiniji)
    • 490000 KM (malo skuplji)
    • do 2100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Skenderija, 488.000 KM, 122,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.12.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 351.820 KM, 160,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Objekat površine 160 m2 nalazi se na parceli površine 757 m2. Objekat je sa parkingom i pogodan je za više namjena. Svi priključci su na parceli. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji, uz glavnu cestu na ulazu u Rakovicu. Pogodan je za poslovni prostor i stambene namjene. ID CODE: 13495....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 345.000 KM na 361.900 KM dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 361.900 KM, 77,00 m2 cca 4700 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2024 - 305.000 KM
04.06.2025 - 338.000 KM
22.07.2025 - 305.000 KM
20.09.2025 - 325.000 KM
22.11.2025 - 345.000 KM
25.03.2026 - 361.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 488.040 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Površina zemljišta je 2200 m2, prilaz je asfalt. ID CODE: #13355 Ervin Hadžiefendić Mob: +38762772006 E-mail: ervin@nekretnine-myspace.com www.nekretnine-myspace.com Nekretnina posjeduje Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Rakovica, 350.000 KM, 70,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2024.,

www.indomio.ba

Prodaju se dvije vile sa privatnim bazenom površine od po 70 m2 i zemljištem površine 1000 m2, u ulici Kakrinjski put, naselje Rakovica, Općina Ilidža. Oba objekta se sastoje iz dvije etaže, P+S: PRIZEMLJE: ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom (Open space....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 350.000 KM, 76,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodicna kuca u ulici Sagrdzije Cikma,u Starom gradu.Ukupna povrsina parcele je cca440m2 a osnova kuce je 76m2.Kuca se sastoji od podruma,prizemlja i jednog sprata ukupne povrsine 136m2.Sagradjena je ‘60-tih godina i nalazi se u izvornom stanju.Kuca ima idejni projekat,saglasnost....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 350.000 KM, 80,00 m2 cca 4380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno izgrađena kuća površine 80 m² u osnovi, na dvije etaže (P+Ptk) sa lijepo uređenim dvorištem i voćnjakom ukupne površine 1931 m2. Ista se nalazi u ulicu Gornje Vlakovo, općina Ilidža, Sarajevo. Izgrađena je 2005.godine. Kuća se sastoji se od: PRIZEMLJE: Ulazni....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 350.000 KM, 150,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću na Vracama iznad policijske akademije, ulica Novopazarska, općina Novo Sarajevo. Ukupna površina zemljišta na kojem je izgrađen stambeni objekat iznosi 400 m2 + pristupni put površine 72 m2. Na početku puta se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 350.000 KM, 350,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem novu višekatnicu u Sarajevu, Općina Centar, Bare, odmah uz glavnu ulicu (Alipašina), sa svim urednim papirima. Kuća moderno opremljena, sa tri velike stambene etaže, plus ogromna garaža (za nekoliko automobila), bazen (nedovršen), jacuzzi, plato za tenis, bašta, velika terasa,....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Grbavica, 350.000 KM, 47,00 m2 cca 7450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvosoban stan u Sarajevu u naselju Grbavica, stan je 47m2+ terasa. Pozicija stana je idealna, u slepom delu ulice(nema saobracaja sem parkinga), uz Miljacku, setaliste, decije igraliste, benzinsku pumpu. Kemala Kapetanovica 26. , visoko prizemlje. . . stan je uknjizen i....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 350.000 KM, 73,00 m2 cca 4800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.12.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se 3-soban stan sa garažom u jednoj od najljepših ulica Starog grada, u ravnom i mirnom dijelu u blizini Inat kuće, Vijećnice, Baščaršije, Stan se nalazi na 1-spratu manje stambene zgrade, građene 60-tih godina, čvrste gradnje sa AB skeletnim sistemom i zidovima od cigle.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 350.000 KM, 130,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na Sedreniku, općina Stari Grad. Kuća zauzima 64 m2 u osnovi izgrađena na parceli od 788 m2. Kuća je na dva sprata i tavanskim dijelom koji se koristi kao ostava površine cca. 150 m2. Kuća u prizemlju ima hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, toalet i ostavu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 350.000 KM, 290,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals real estate prodaje kuću sa opremljenim restoranom u centru Pala, preko puta Nove banke, ulica Boška Jugovića, Općina Pale. Kuća je u potpunosti obnovljena prije tačno 5 godina. Sastoji se od prizemlja kojeg čine sljedeće prostorije: predulaz površine 17,15 m2, stubišta....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 350.000 KM, 160,00 m2 cca 2190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje odličnu porodičnu kuću na Vracama, ulica Avde Smajlovića. Ova ljepotica broji cca 160m² odlično raspoređenih na svoje tri etaže. Prva etaža, odnosno prizemlje rezervisana je za garažu i poslovni prostor cca 55m². Dnevni boravak, kupatilo, kuhinja s trpezarijom, balkon,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 350.000 KM, 160,00 m2 cca 2190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje porodičnu kuću na dvije etaže u naselju Hotonj, na samom ulasku u Vogošću. Riječ je o ulici Stara cesta, sklonjenoj od buke i vreve, u zelenilu miru i tišini. Površina cca 150 m² raspoređena je na dvije etaže Povezane unutrašnjim stepeništem, koje su u naravi trosobni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Sedrenik, 350.000 KM, 267,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću u izgradnji na Sedreniku pored Amka, općina Stari Grad. ### Kuća posjeduje pravosnažnu građevinsku dozvolu!!! Predmetna nekretnina je izgrađena na parceli površine 371 m2 sa direktnom konekcijom na javni put. Sastoji se od tri etaže: suteren,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 350.000 KM, 350,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u nasekju Hrasno dobr gadnja modernija kompetno renovirana prije 10 god prilaz autom 1/1 pogodna za ugodno zivljenej i poslovni segmet sa 2 prilaza da glavne ceste i z varazdinske ulice. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 350.000 KM, 300,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo kuću u ulici Hošin Brijeg, u općini Stari Grad u Sarajevu. Na parceli od 245 kvadrata nalazi se kuća tlocrtne površine 111 kvadrata koju čine prizemlje i dva sprata. Na prvom i drugom spratu nalaze se uređeni i održavani četverosobni stanovi, dok je u prizemlju prostor površine....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 350.000 KM, 240,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem 2 kuce na dva placa,jedan pored drugog.Nova kuca ima 240 m2 i nije uknjizena,stara ima oko 100 m2.Nalaze se na Mostarskom raskrscu,uz samu glavnu cestu.Za sve informacije nazvati na broj 00381606233505 Dusko Krtolina Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 350.000 KM, 118,00 m2 cca 2970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na atraktivnoj lokaciji u Starom gradu,nalazi se ovaj lijep dvoetazni stan.Stan je u ulici S.B.Basagica i ima 118m2.Izuzetno je pozicioniran i na samo par minuta od same jezgre grada.Prva etaza je renovirna i sastoji se od dnevne sobe,kuhinje i kupatila.Na drugoj su tri prostorije,manja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 350.000 KM, 250,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Sedrenik, 350.000 KM, 500,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Devastiran objekat. Radi se o stambeno-poslovnom prostoru. Dvije etaze po 234m2 + garaza 25m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 350.000 KM, 600,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovno stambeni objekat na magistralnom putu Sarajevo –Mostar u mjestu Zujevina prije naselja Hadžići. Objekat je izgrađen na placu od cca 1.200 m2, površina objekta je cca 600 m2 a čine ga tri etaže. Veliku pogodnost čini pozicija objekta uz magistralni put, pa je idealan....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 350.000 KM, 200,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

ID CODE: 502383 Hadis Kadić Agent s licencom Mob: 062830830 Tel: 033842555 E-mail: info@stanpromet.ba www.stanpromet.ba Nekretnina posjeduje Garaža Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Klima Internet Video nadzor .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 490.000 KM, 66,00 m2 cca 7420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 66 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, ostave, spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je drvena, unutrašnja stolarija je takodjer drvena. Pod je brodski,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 490.000 KM, 65,00 m2 cca 7540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvoiposoban stan u Sarajevu, opština Novo Sarajevo, naselje Velešići, u ulici Isaka Samokovlije. Stan je površine 65 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 490.000 KM, 46,00 m2 cca 10650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 46 m2 po ZK izvatku a stvarnih 67,5 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na veliki natkriveni balkon cca 16 m2, kuhinje, trpezarije, dvije spavaće sobe i kupatila. Stan posjeduje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 490.000 KM, 78,00 m2 cca 6280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan na dvije etaže u Sarajevu, općina Novo Sarajevo u ulici Fra Matije Divkovića. Stan je površine 78 m2 + balkon i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Sastoji se iz dvije etaže, dva zasebna stana površine 39 m2 koji su spojeni u jedan. I....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 490.000 KM, 53,00 m2 cca 9250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 53 m2 i nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket i keramika. Grijanje je na struju....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 349.853 KM, 99958,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Zemljište se nalazi u blizini Sarajeva, opština Ilijaš, mjesto Čevljanovići, selo Podlipnik. Na prodaju 2 fizički odvojene parcele na istoj lokacij razmaka cca 100m veličine 30 i 70 duluma u komadu. Udaljeno 33km od centra Sarajeva u pravcu Tuzle, skretanjem prema naselju Čevljanovići,....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Vreoca, 360.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju 4 duluma zemlje na Ilidži/Vreoca. ; Vreoca .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 360.000 KM, 64,00 m2 cca 5630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 349.000 KM, 103,00 m2 cca 3390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje gala trosoban stan u novogradnji iz 2009. godine u Velešićima, ulica Muhameda ef. Pandže. Zgrada je smještena na samom ulazu u naselje, te samim time udaljena 10ak minuta hoda od Marijin Dvora i strogog centra grada. Lift, garaža, veliki balkon, te niski režijski troškovi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 349.000 KM, 86,00 m2 cca 4060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Jedan od modernijih i kvalitetnijih stanova u Istočnom Sarajevu. Ulica Spasovdanska i zgrada neobične arhitekture sa vrhunskom mikrolokacijom. Površina stana je 86 kvadrata, zgrada gradjena prije 2 godine, lift, vlastiti parking za 2+ auta pod rampom, dizajnerski opremljen i prodaje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 347.900 KM, 56,00 m2 cca 6210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Alipašino polje u u lici Semira Frašte. Stan je površine 56 m2 po ZK izvatku a stvarnih 60 m2 i nalazi se na XVII spratu stambene zgrade sa liftom ( ukupno XVIII spratova). Po strukturi je trosoban.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 347.000 KM, 74,00 m2 cca 4690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan trosoban stan na visokom prizemlju zgrade vrhunske lokacije, ul. Envera Šehovića, Općina Novo Sarajevo. Stan je dvostrano orijentisan istok - zapad. Površinu stana 74 m2 čine ulazni hodnik, dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, 357.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju duplex kuću u Sarajevu, opština Centar, naselje Nahorevo, u ulici Fadila Jahića Španca. ; Nahorevo .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Stari Grad, 357.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Centar u ulici Maršala Tita. ; Ferhadija .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 346.500 KM, 77,00 m2 cca 4500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski penthouse apartman sa dvije spavaće sobe u uknjiženom, useljivom novoizgrađenom objektu na olimpijskoj ljepotici Bjelašnici. Apartman površine 77m2 se sastoji od dvije etaže. Prvu etažu čine dnevni....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 346.000 KM, 100,00 m2 cca 3460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se stan u srednjem dijelu Ciglana u ulici Avde Hume tj. dijelu ulice koji je pun zelenila i izdvojen od ostalih zgrada. Stan je petosoban što znaći da ima 4 spavaće sobe i dnevni boravak. Dvo etažni je i na donjoj etaži je dnevni boravak, kuhinja, banja, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 489.000 KM, 82,00 m2 cca 5960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.10.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 345.000 KM, 69,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan na užoj jezgri Starog grada u blizini Logavine ulice u stambenoj zgradi građenoj 80 –tih godina. Stan je redovno održavan i može se odmah useliti. Tretira se kao visoko prizemlje i ima mogućnost izlaza na dvije ulice. Prednja strana zgrade je iznad garaža,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 827)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>